Witaj
Gość

Wątek: BDO end game  (Przeczytany 3540 razy)

  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

BDO end game
« dnia: Kwiecień 30, 2016, 06:34:05 pm »
Widze, ze na L2ON wam przeniesli licznik z gory, pod ru classic serwery:D

Czyzby zblizal sie merge? :D Online 1000 POSTACI(bo na pewno nie aktiv graczy) to malutko ;>
tak namiętnie ryczysz w tym temacie, jakbyś naprawdę nie miał nic lepszego do robienia, znajdź sobie jakieś hobby :D

to 1,2k które tu maja i tak jest o niebo lepsze niż jakikolwiek interlude/h5 priv po których skakałeś ostatnie miesiące, tylko po to by skończyć w bdo.

Zanim zaczniesz się powtarzać, że ta gra czy server jest lepsza od innej - nie, nie jest, każda gra jest tak samo *** i w każdej marnujesz tyle samo czasu, jeszcze rozumiem gdyby dało się tam bocić i robić w tym czasie coś innego, ale bić mobki z ręki? pls XD

BDO brak end game contentu na razie, nie polecam. WTB nowy off god eu server.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: BDO end game
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2016, 07:53:49 pm »

BDO brak end game contentu na razie, nie polecam. WTB nowy off god eu server.
Nie masz pewnie nawet jednego Shadowa na na śmiesznym PRI a gadasz o end game  8) Masz w ogóle gear który aktualnie można uznać za przyzwoity? Wątpie. Jakby ktoś Ci tak napisał za czasów GF w L2, że ta gra nie ma end game i kończy ją na tallumie to też byś ją wyśmiał. Tutaj jest podobnie, bez topowego geara o siege możesz zapomnieć, w L2 tacy mogli zapomnieć o epikach i zazwyczaj farmili fame leżąc na siege, tutaj chociaż są nodes jako alternatywa dla mniejszych gildii i fajny system wojen+gildyjne bossy z niezłą szansą na liverto.
End game w tej grze to GvG/siege/nodes a nie farmienie instancji jak wiele nowych mmo z ostatnich lat przyzwyczaiło graczy dlatego większość ludzi która narzeka na bdo to mięso armatnie z GW2/Tera, % ludzi z L2 też jest bardzo duży i większość sobie grę chwali bo przez lata czekała na coś bez dungeonów i zamkniętych aren chociaż system bossów ewidentnie mogliby poprawić, nad randomowym PvP systemem coś ala flagowanie z L2 pracują. Na ruskim BDO większość top gildii to ludzie z Cadmusa, Teona i Luny.

L2 pod względem community to były głównie privy, inne mmo pod względem populacji oficjalnych serwerów miażdzyły L2 na głowę a jednak jeśli ktoś polubił L2 to zostawał na długie lata, tak samo będzie z BDO, inni gracze grali w GW2/Tera i inne gry średnio po rok, dwa, a wszystkich których ja znam osobiście z L2 grali przynajmniej 2x dłużej i nie było to nic nadzwyczajnego.

Osobiście L2 to dla mnie zawsze będzie top 1 (oly system był niesamowity) ale jestem zadowolony, że po latach wyszła nareszcie jakaś alternatywa  z prawdziwym otwartym światem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2016, 08:18:45 pm wysłana przez xRelapse »


Odp: BDO end game
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2016, 06:14:01 am »

BDO brak end game contentu na razie, nie polecam. WTB nowy off god eu server.
Nie masz pewnie nawet jednego Shadowa na na śmiesznym PRI a gadasz o end game  8) Masz w ogóle gear który aktualnie można uznać za przyzwoity? Wątpie. Jakby ktoś Ci tak napisał za czasów GF w L2, że ta gra nie ma end game i kończy ją na tallumie to też byś ją wyśmiał. Tutaj jest podobnie, bez topowego geara o siege możesz zapomnieć, w L2 tacy mogli zapomnieć o epikach i zazwyczaj farmili fame leżąc na siege, tutaj chociaż są nodes jako alternatywa dla mniejszych gildii i fajny system wojen+gildyjne bossy z niezłą szansą na liverto.
End game w tej grze to GvG/siege/nodes a nie farmienie instancji jak wiele nowych mmo z ostatnich lat przyzwyczaiło graczy dlatego większość ludzi która narzeka na bdo to mięso armatnie z GW2/Tera, % ludzi z L2 też jest bardzo duży i większość sobie grę chwali bo przez lata czekała na coś bez dungeonów i zamkniętych aren chociaż system bossów ewidentnie mogliby poprawić, nad randomowym PvP systemem coś ala flagowanie z L2 pracują. Na ruskim BDO większość top gildii to ludzie z Cadmusa, Teona i Luny.

L2 pod względem community to były głównie privy, inne mmo pod względem populacji oficjalnych serwerów miażdzyły L2 na głowę a jednak jeśli ktoś polubił L2 to zostawał na długie lata, tak samo będzie z BDO, inni gracze grali w GW2/Tera i inne gry średnio po rok, dwa, a wszystkich których ja znam osobiście z L2 grali przynajmniej 2x dłużej i nie było to nic nadzwyczajnego.

Osobiście L2 to dla mnie zawsze będzie top 1 (oly system był niesamowity) ale jestem zadowolony, że po latach wyszła nareszcie jakaś alternatywa  z prawdziwym otwartym światem.

Ta gra stwarza srodowisko dla graczy, gdzie moga robic pvp.

Wczoraj mielismy gvg, resp kzarki i przenieslismy sie tam na massowke.


Dojda nody 6 dni w tyg, dojdzie siege raz w tygodniu do tego beda GvG, PvP Na bossach i podczas grindu, to co Ty o tym nie wiedziales?



W przeciagu nast 2. tygodni bedzie mediah part 2 (piraci, nody itd.), ale generalnie to nie wiedziales o tym ze w tej grze, trzeba sie ogarnac i isc na pvp? Ja zeby poexpic, zawsze musze wybic z 1-2pt potem oni wracaja i znowu, bo gra jest tak skonstruowana, ze trzeba robic te 5v5 o spota.


Teraz dojda piraci, 1 channel=spot dla 1nego party, tutaj bedzie pelno pvp bo piraci maja o 5lvli wiecej jak susany = duzo wiekszy exp.



Zgodze sie z Relapsem, obecnie to bym z siegami(nie nodami) poczekal z 2-3tyg po premierze nodow, zeby
a) ludzie sie przygotowali
b) Na litosc boska jakos sie ubrali....


Ja gram miesiac, ale moje AP/DP przekracza juz 300, a do takiego relapsa to mi jeszcze brakuje.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2016, 07:16:26 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: BDO end game
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2016, 07:23:37 am »

BDO brak end game contentu na razie, nie polecam. WTB nowy off god eu server.
Nie masz pewnie nawet jednego Shadowa na na śmiesznym PRI a gadasz o end game  8) Masz w ogóle gear który aktualnie można uznać za przyzwoity? Wątpie. Jakby ktoś Ci tak napisał za czasów GF w L2, że ta gra nie ma end game i kończy ją na tallumie to też byś ją wyśmiał. Tutaj jest podobnie, bez topowego geara o siege możesz zapomnieć, w L2 tacy mogli zapomnieć o epikach i zazwyczaj farmili fame leżąc na siege, tutaj chociaż są nodes jako alternatywa dla mniejszych gildii i fajny system wojen+gildyjne bossy z niezłą szansą na liverto.
End game w tej grze to GvG/siege/nodes a nie farmienie instancji jak wiele nowych mmo z ostatnich lat przyzwyczaiło graczy dlatego większość ludzi która narzeka na bdo to mięso armatnie z GW2/Tera, % ludzi z L2 też jest bardzo duży i większość sobie grę chwali bo przez lata czekała na coś bez dungeonów i zamkniętych aren chociaż system bossów ewidentnie mogliby poprawić, nad randomowym PvP systemem coś ala flagowanie z L2 pracują. Na ruskim BDO większość top gildii to ludzie z Cadmusa, Teona i Luny.

L2 pod względem community to były głównie privy, inne mmo pod względem populacji oficjalnych serwerów miażdzyły L2 na głowę a jednak jeśli ktoś polubił L2 to zostawał na długie lata, tak samo będzie z BDO, inni gracze grali w GW2/Tera i inne gry średnio po rok, dwa, a wszystkich których ja znam osobiście z L2 grali przynajmniej 2x dłużej i nie było to nic nadzwyczajnego.

Osobiście L2 to dla mnie zawsze będzie top 1 (oly system był niesamowity) ale jestem zadowolony, że po latach wyszła nareszcie jakaś alternatywa  z prawdziwym otwartym światem.

Słabo mnie znasz Relapse ;>



Nawet jak dodadzą node wary to i tak dużo nie zmieni, co ile one są? Co tydzień? Do tego jedyne co dają to silver dla klanu, z którego będziesz dostawał 1m pensji dziennie, na bogato, a gdzie peleryny zamkowe? Albo jakiś inny item unikatowy dla posiadaczy nodów/zamków?

Jedyna opcja to zmiana world bossów żeby:
- Jako jedyne dropiły boss sety (brak dropa z bossów questowych)
- CC z top dmg dostaje dropa
- Bossy respią się na max 3 kanałach
- Brak straty expa przy smierci od bossa (teraz albo expisz albo robisz bossy)

I wreszcie by było daily pvp, bo teraz nie ma o co.

Jeśli pisze o end game to chodzi mi tylko o pvp, instancje w grach mnie nie interesują.

Sry za off top.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2016, 07:49:50 am wysłana przez Obsess »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: BDO end game
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2016, 08:19:34 am »
Przecież za posiadanie zamku masz ogromny boost w postaci mniejszych podatków gdy wystawisz coś na marketplace, obecnie zżera Ci 35 % wartości wystawionej itemy. PvP? To kwestia Twojej gildii i ilości wojen, w L2 było podobnie,  Jeśli grasz w jakiejś samozwańczej top gildii z GW2 która odwołuje wszystkie wojny podczas Kzarki to się nie dziw, że masz mało PvP bo tak robi większość tego randomowego mięsa z top 10.
Nodes masz w środku tygodnia, sieges w weekend czyli 2x PvP eventy w tygodniu+zwykły codzienny ganking wojen, kwestia doboru gildii, to że jakieś random futilez z 15 core members+85 randomów nafarmi pkt nie znaczy, że są top.

Co do bossów to się zgadzam, na Valencii będziesz mieć drop top offhanda ze smoka, 10 % cc resistu na wszystko, 26~~28 AP na +15 i 2 sloty na krysze.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: BDO end game
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2016, 08:28:54 am »
Mniejsze podatki z ah dobra sprawa, a która gildia jest najlepsza okaże się po siege.
Nasza jest całkiem ogarnięta i jedynie z Grindem są problemy.

Na pvp nie narzekam, bo na spotach jest całkiem sporo, chodzi mi o brak pvp "o coś" (bosy itp.)
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2016, 08:34:33 am wysłana przez Obsess »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: BDO end game
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 01, 2016, 09:35:19 am »
Mniejsze podatki z ah dobra sprawa, a która gildia jest najlepsza okaże się po siege.
Nasza jest całkiem ogarnięta i jedynie z Grindem są problemy.

Na pvp nie narzekam, bo na spotach jest całkiem sporo, chodzi mi o brak pvp "o coś" (bosy itp.)
Node i zamki, wbrew pozorom node dają kasę na więcej gildyjnych bossów ale też czuję, że to nie do końca to. Mogliby zmienić kwestię node też pod względem obniżenia podatków - przykładowo maksymalnie 3 node na gildie z czego 1 node daje -5 % podatku a każdy kolejny zmniejsza ten podatek np p -2 % (maksymalnie -9%) Na dobrą sprawę jeśli ktoś grał tyle w L2 to zawsze będzie mu brakowało czegoś dodatkowo, gdzie mogłeś powalczyć o coś, w L2 wojny wypowiadało się nawet na głupich hestiach ale to z racji supportu gdzie żaden random nic nie zrobi bez buffa a tutaj każdy może bić, wystarczy kliknąć Serendię dla wzmocnienia. To samo z Oly które było świetne i pół nocy PvP na TOI 13. BDO to nie jest ideał ale wciąż jakaś alternatywa po latach gry w L2, osobiście długo szukałem i czekałem na jakieś MMO z otwartym światem i nie jestem w stanie wspomnieć o czymś jeszcze co byłoby warte uwagi.

Gdyby zmienili strefę dookoła bossów w coś co by zmuszało gildię do rywalizacji a randomy nie miały szans to byłoby idealnie ale tak się nigdy nie stanie bo casuale wolą spędzać połowę czasu na forum płacząc jak to trzeba poświęcić czas na to i na to i dlaczego inni są lepsi od niego, wszystko powinno być w ogóle na równi, takie mamy pizdowate community niestety.

Gra też ciągle się rozwija, będziemy mieć Valencię, przed Valencią jeszcze enchant do 20 (chociaż tutaj też strasznie o to płaczą, na szczęście Daum nie rezygnuje tylko będą szukać balansu w kwestii itemek zenchantowanych wyżej niż 15) - nowe krysze, biżu, offhand, awakening klas, w przyszłości podwodne i zimowe lokacje na zachód od Calpheonu/Trentu. Dark elf.

« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2016, 09:41:11 am wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: BDO end game
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 01, 2016, 11:04:04 am »
Czy BDO jest płatne? i jest europejska wersja?


Odp: BDO end game
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 01, 2016, 11:13:22 am »
Czy BDO jest płatne? i jest europejska wersja?

tak sa eu/na, gra kosztuje 90-120 euro


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: BDO end game
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 01, 2016, 11:22:23 am »
EU jest CB z  tego co mi wiadomo, ja tam wole cabala2 okropny jest ten combo system w BDO ale to sa gusta i gusciki jak to sie mowi  :)
A sam classic jest po prostu martwy tak jak to juz dawno temu mowilem jak i pare osob tez.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: BDO end game
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 01, 2016, 01:22:02 pm »
No ale też płaci się jak w l2 co miesiąc czy jednorazowo ? myślę właśnie albo l2 albo w to BDO zagrać ale skoro classic pada to trochę lipa zaczynać.
Ogólnie to już gra działa czy jest beta jak piszę nemezis?
Gra ma duże wymagania? tzn ciekaw jestem czy w pracy mi pójdzie a tam integra jest?

Jeszcze jedna sprawa........... czy to możliwe, ze ta gra wyjdzie na ps4?:)
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2016, 01:37:30 pm wysłana przez czyku »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: BDO end game
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 01, 2016, 01:46:26 pm »
Wszystko co zadałeś jest już w internecie. Gra jest B2P, kupujesz raz i grasz bez końca, masz zapewniony też dostęp do przyszłych updateów. Co do wymagań, wpisz sobie na youtube swoją kartę i procka, o ile nie jest to coś niezwykle rzadkiego to jakiś zarys będziesz miał plus możesz zapytać ludzi o guest pass - daje Ci to 7 dni na przetestowanie gry.