Witaj
Gość

Wątek: Najlepsza klasa na magów  (Przeczytany 18434 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepsza klasa na magów
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 27, 2007, 05:20:26 pm »
Jest rok 3976,pojawilo sie Lineage 200 Blood of Ancient na prywatnych serwerach ludzie narescie ciesza sie Beta PTS Interlude:

Force na 7,rabbit,sonic barrier,podbiegasz,hawk,cripple,soul,hurrican -2 force,burning fist,force blaster -1 force,force rage reszta,stunt,ladowanie jak mamy slow uzywamy break duress.Mamy malo HP to uzywamy breave heart +1k CP i bizona.

Nikt mi nie wkreci ze tyrant to zla postac na magow,ta jego szybkosc i stunt tworza z niego morderce.Fakt nie zawsze sie uda nam pokonac ale wiecie nie zawsze tank pokona lucznika a warrior tanka.Generalnie to uwazam ze Tyrant to b.dobra postac na magow zwlaszcza ze potrafi walic skillami krytycznie(widzialem krytyka zwyklego na robe za 9,3k dmg).


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najlepsza klasa na magów
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 27, 2007, 05:44:21 pm »
Tyrant gut weri gut :D
A tak BTW: SH 53 wczoraj zszedł na blowa - 1700 dmg dostał, musze się kogoś spytać w klanie ile Ci magowie mają dokładnie HP na takich levelach :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepsza klasa na magów
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 27, 2007, 06:13:55 pm »
Jakbym gral teraz na offie i robil nowego chara to bez kitu bym sobie zrobil tyranta ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Najlepsza klasa na magów
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 27, 2007, 06:33:11 pm »
Hmm, no teraz lata masa Tyrantów u mnie Ryltar, ale to dlatego pewnie że dostali możliwośc kryta ze skilla :) Mi też w sumie się podobają takie klasy jak glad i tyrek, tylko tyrek jest zielony, a u glada wkurza mnie koniecznośc zmieniania na chwila broni na stuna(już nie raz wysyłaliśmy skargi i prośby zarazem do NCsoftu żeby dali mu stuna z duali :D). Odpisali nie raz :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Najlepsza klasa na magów
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 27, 2007, 08:29:41 pm »
Cytuj
a u glada wkurza mnie koniecznośc zmieniania na chwila broni na stuna

To tez mnie wkurza.Ale kumpla ktory gra destroyerem to to nie zraza ^^ tylko stunt,DS/GS i jedem ^^

Ale Tyrant fajny szczegolnie te jego wygibasy :)
A tyranta bym robil z mysla o Interlude gdzie dostaje bariere ktora daje mu niewrazliwosc na 10 sekund,sciaganie rootow i slowow(z tego co mowil jeden koreanczyk),dziwna medytacje,battle stance i symbol ^^

Glada tez ladnie podpakowali bo dostaje sonic barrier(GK dostaje force barrier) sonic dash i brave heart(leczy 1k cp a tyrant tego nie dostaje jednak ;/).

Cytuj
uż nie raz wysyłaliśmy skargi i prośby zarazem do NCsoftu żeby dali mu stuna z duali

Tytan,Fortune Seeker,Maestro potrafia stuntowac mieczami 2 recznymi,Dreadnouth swoimi pole a nawet potrafi stuntowac na dystans.Wlasnie nie kumam czemu tylko duelist nie potrafi stuntowac?


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Najlepsza klasa na magów
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 28, 2007, 07:40:58 pm »
bo duelist bedzie za bardzo przesadzony :/ a to przez ten kozacki skillen na 78 :P no choc wg. mnie bluff jest przydatniejszy bo nie wcina hp :P