Witaj
Gość

Wątek: Necromancer- Prezentacja  (Przeczytany 12466 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 08, 2007, 06:43:45 pm »
C5 - nowe skille oraz zmiany w zdolnościach

Nowe czary:

Mass Fear: Obszarowy Fear, pole zasięgu - 500.

Mass Gloom: Obniża m.def u przeciwników znajdujących się niedaleko naszego summona. Do użycia potrzebne są cursed bones.

Summon Cursed Bones: Nekromanta otrzymuje cursed bones. Do użycia niezbędne są spirit ores.

Zmiany w zdolnościach:

- Mass Slow: Krótsze działanie.
- Sleep: Znacznie dłuższe czarowanie.
- Anchor: Zwiększona skuteczność czaru. Czas trwania 30 sekund.
- Dark Vortex: Zmniejszona moc czaru za to więcej wsysa życia.
- Curse Fear: Zwiększona skuteczność skilla.
- Corpse Burst: Zwiększona moc czaru.
- Forget: Zwiększona skuteczność działania czaru.
- Vampiric Claw: większe zużycie MP
- Vampiric Touch: większe zużycie MP
- Obrażenia zadawane od summonów zostały zmiejszone w PvP (W PvE nadal tak samo jak w C4).
- Ilość życia naszego summona jest pokazana przeciwnikowi.
- Została zmieniona ilość konsumowanych Soul Shotów przez naszego sługę.
- Transfer pain: Działa tylko gdy przywołana istota jest blisko summonera. Zasięg: 600 - 1200, większe zużycie MP.
- Silence: Czas trwania czaru skrócony do 30 sekund.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 08, 2007, 09:33:00 pm »
zaraz ... przecież ja pisałem listę skili necro ...

Vortex ma większy zasięg niż reszte nuków ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 08, 2007, 09:37:36 pm »
Dev, dobrego nigdy za wiele :P Zresztą twoj post jest w temacie o PvP.

Po odpowiedniej obróbce tematu można to podpiąć ;)


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 09, 2007, 01:15:15 am »
zaraz ... przecież ja pisałem listę skili necro ...

Vortex ma większy zasięg niż reszte nuków ...
nie ma:D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 09, 2007, 12:36:46 pm »
Co do PvP necro, to powiem tak. Od C5 Dagger/Archer>Necro. Poprostu Necro nie ma czasu na swoje klątwy, bo w międzyczasie zginie. Dagger zrzuci target, wpakuje blowy i po zawodach. Max 3 blowy od TH/AW i 4 od PW i po zawodach. Dla łucznika wystarczy aby wszedl stun i także jest już "gf". Na arenie na necro wystarczy DC set i traci moc. SR/PW w DC ze swoim M.defem robią z niego miazgę. Na otwartej przestrzeni zbytnio też necro nie wrzuci klątw, bo musi byc druga osoba oflagowana, więc poprostu jak DD Ciebie zobaczy i masz wojny, to także już mało może pomóc. A dmg z deathspike np nie jest taki poteżny. Na selfbuffach necro, żeby zabić HE potrzebuje 8 nuków, a to dużo i nie ma co ukrywać, że wystarczy wejscie dla łucznika stuna, lub criticala, żeby przesądzić. Nie chce mi się pisać o tym kogo necro może rozwalić, bo nie grałem nim i nie zamierzam. Piszę z perspektywy klasy którą gram, a mianowicie AW, czyli DD itp.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 09, 2007, 02:34:07 pm »
zjebanie ze w c5 sleepa tak dlugo sie rzuca podobno.. no dlugo ale ile?? wiecej niz destro musi podejsc do takiego necro? slyszalem ze okolo 10 sek ale cos w zamian musi byc :/. zabardzo magow zjechali a to dlatego ze wszyscy fighterzy to noby i zamiast sobie kupic NMa +70% resist sleep


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 09, 2007, 03:02:45 pm »
Omfg to ze wzgledu na walki typu sleep-nuk-sleep-nuk, ucierpieli tylko magowie ktorzy nie potrafia grac swoimi postaciami, reszta nadal daje rade.

"abardzo magow zjechali a to dlatego ze wszyscy fighterzy to noby i zamiast sobie kupic NMa +70% resist sleep"
Raczej nie bede tego komentowal.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 09, 2007, 09:16:59 pm »
Omfg to ze wzgledu na walki typu sleep-nuk-sleep-nuk, ucierpieli tylko magowie ktorzy nie potrafia grac swoimi postaciami, reszta nadal daje rade.

A wg. Ciebie jak powinna wyglądać walka pvp necro lub innego nukera?
Ma iść na czołowe z wojem? Można ja chyba tylko urozmaicić rzucając VC, lub CDl jak mamy mało HP


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 09, 2007, 09:35:13 pm »
Jesli UROZMAICASZ (chcialem zwrocic szczegolna uwage na to slowo) walke poprzez uzycie VC to sie nie dziwie, ze twoje walki opieraly sie na sleepie.

poza tym co chcesz abym Ci odpowiedzial na twoje pytanie? Wujek dobra rada mowi, ze magowie maja nuki ktorych moga uzywac, magowie maja rowniez rozne debuffy ktorych (o dziwo!) tez moga uzywac, necro ma do tego summona ktorego moze poslac do walki (omfg skad ja to wiem Oo). poza tym: mag nie jest przytwierdzony do ziemi, moze chodzic/biegac, zaklecie o nazwie battle heal tez sie czasami przydaje, nie wiem co ty chcesz przeczytac... Jak ma wygladac walka? Duzo zalezy od przeciwnika i tego na ile on nam pozwoli.


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 10, 2007, 10:59:55 am »
no ale ile razy dluzej zuca sie sleepa (nie mowie ile sekund bo to zalezy od casta jak juz) w c5 juz jechane jest na maxa :/


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 10, 2007, 11:09:58 am »
Cywil ja na cast speedzie 1600 rzucałem sleepa 3 s.


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 10, 2007, 11:53:51 am »
ja na cascie 1667 jeszce nie nacisnolem F6 (sleep) a juz 3 moby spaly

BTW: z 1,6k casta sleep w 3 sek to o C5 mowisz?? jak tak to nie jest az tak tragicznie


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 10, 2007, 02:11:26 pm »
Tyle, że Sleep ma chyba reuse z 30 sekund?


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 10, 2007, 02:27:28 pm »
Cywil mówie o C5.
Wierz mi że 3 s są tragiczne.

Policz sobie do 3 w myślach i pomyśl co teraz robi Twój przeciwnik.
Nuke - szybszy o ponad 3 x który przerywa Twoj sleep
Silence szybsze ze 2 x które blokuje Twoją magie.

Sleep w c5 jest wolniejsze od anchora.


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 10, 2007, 06:49:48 pm »
na coloseum nigdyna maga nie wrzucilem sleepa (no chyba ze dla jaj) tylko gloom silenca, a jak nie wszedl to caly czas ds i vc i jak bozia da, a zazwyczaj daje bo mam tp wygrywam. a w 3 sek th nie podbiegnie lub inny cwaniak. nie jest az tak tragicznie jak na moj styl gry. a jak w c5 anchor jest silniejszy to jak podejdzie to zarobi anchora (jak wejdzie) i w 30 sek zabije nawet destro na buffach i songach... chyba :P ale jak dojdzie to az sie milo zrobi. w c5 trzeba uzwac niestety summona do ataku a nie wykorzystywac biedactwo tylko na tp :P

BTW: a co w c5 zrobia z rootem??
BTW2: kiedy na DN wejdzie c5?? :P

                         !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! C5 DZIELO SZATANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 10, 2007, 06:53:10 pm »
sleep rzuca sie 4 razy wolniej w c5 niz w c4 co jest rownowazne z tym ze nie warto nawet marnowac na niego sp:D dla ludzi grajacych na offie oslabienie sleep nie jest zadnym oslabieniem magow, tam i tak wszyscy maja dual boxy rzucaja na siebie mental shield a wtedy sleep ma nikla sznase wejscia. Taktyka sleep nuke sleep nuke jest dla mnie uposledzona i bardzo sie ciesze ze juz tego  nie ma w c5 teraz magiem do wygrwania pvp potrzeba skila i na kazda postac potrzebna jest inna taktyka. Ja przestalem uzywac sleep gdy przegralem z da w a grade nightmere i z pewnym th 5 razy dopiero pozniej prznal sie za ma mental shield na sobie, ale to bylo jak zaczynalem moja przygode z l2.
ps: jesli uwazasz ze c5 oslabilo magow to oznacza ze naprawde malo wiesz o tej grze


BTW: a co w c5 zrobia z rootem??


jest tak jak byl ale oslabiono mental shield wiec tak jakby go wzmocniono;D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 10, 2007, 07:22:46 pm »

                         !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! C5 DZIELO SZATANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No comment

_____________

Tak więc w C5 radze odpuścić sobie sleep, nie tylko u necro, ale i u innych klas.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2007, 09:51:00 am wysłana przez NetSuuN »


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 10, 2007, 09:25:07 pm »
omg netsun nie piszcie w moich postach takich glupich offtopow  :shock:
roota rzuca sie tak samo szybko??
zeby narzucac debuffy, silence, curse of abyss itd. potrzebuje troche czasu zeby nikt mi nie przerywal i od tego jest root. gdyby ziom walil sie z moim sumonem (tz. go atakowac XD) to bym mial na to czas a czegos takiego nuke sleep nmigdy nie robilem :D w c5 bedzie trzeba uzywac wszytstkich skilli (np. mass slow) albo fear dla panterki DA zamiast sleepa itp. no ale do c5 jeszce chyab dalego wiec looz :) a powiedz mi cwaniaku jak walczyc z adventurerem na 78 (blow) necro na np 74 (ja mam 78/72 :P)


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 11, 2007, 09:19:54 am »
To nie jest głupi offtop.
To offtop pokazujący głupka.

________________________

Sleep jest bardzo ławy do przerwania. Nekro ma słabe concentration, więc największe szanse na "dorzucenie" sleepa ma sorc. Oczywiście na self buffach
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2007, 09:52:34 am wysłana przez NetSuuN »


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 11, 2007, 09:25:54 am »
no musisz mowic ze jestes glupkiem. wiemy to


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 11, 2007, 09:49:41 am »
Chyba nie zrozumiałeś, ale ten typ tak ma  :D

_____________________

Poza tym Necro posiada całą paletę klątw, więc zamiast bawić się sleepem wbijamy klątwy.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2007, 09:53:32 am wysłana przez NetSuuN »


  • Wiadomości: 87

  • Pochwał: 3

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 11, 2007, 11:18:53 am »
ma 2-3 debufy uzyteczne :P


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 11, 2007, 10:46:09 pm »
Ale za to jakie, głównie takie, że jak landing pomyślny to piszemy GF.
Co do sorc/necro - jak nie wejdą "gud fajtowe" klątwy, to sorc roznosi necro przerywając mu czary.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 14, 2007, 09:20:24 pm »
sory ale powiem... a idzcie w pyry z tym tematem :P

nie dosc ze necro to najbardziej nie pasujaca postac w L2, jesli w ogóle mozna nazwac to cos postacia... to na dodatek temat taki istnieje w dziale dla ludzi, a juz dwoch tematow o nekrupie nie zniose psychicznie. Wiec po kiego robic drugi taki sam temat, na krzywy ryj nekrusa, zabijcie mnie... nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2007, 09:32:56 pm wysłana przez Que »


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Necromancer- Prezentacja
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 14, 2007, 09:53:50 pm »
sory ale powiem... a idzcie w pyry z tym tematem :P

nie dosc ze necro to najbardziej nie pasujaca postac w L2, jesli w ogóle mozna nazwac to cos postacia... to na dodatek temat taki istnieje w dziale dla ludzi, a juz dwoch tematow o nekrupie nie zniose psychicznie. Wiec po kiego robic drugi taki sam temat, na krzywy ryj nekrusa, zabijcie mnie... nie wiem.

Niech zgadne... Dostales pare razy po dupie od Necro? :P Necro pasuje do swiata L2, jak i do kazdego innego swiata Fantasy, jednak (jak dla mnie) powinien byc profka DE (i nie chodzi mi o fakt, ze DE lepiej sie prezentuja niz te ludzkie "patyki" :_delf_3_1:, po prostu... W koncu DE sa tymi "zlymi" co modla sie do Shilien, a ludzie tymi "dobrymi" wyznajacymi Einhasada, wiec magia smierci troche do nich nie pasuje :P)