Witaj
Gość

Wątek: Bladedancer czy Shillen Knight??  (Przeczytany 17394 razy)

Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 06, 2007, 09:41:42 pm »
Chlopczykiem już nie jestem od kilku lat, ale generalnie milo wspominam te czasy. Z twoich zalecen nie skorzystam. Co do mojej walki, to nie było cie tam, wiec stwierdzenia typu: 'BD mial 65 lvl i cie nie zabil hahahahahah to chyba byl AFK ( i dance trwaja 4 minuty na DN) hahaha co za idiotyzm boże,,,,,,.......,,,,' zachowaj dla siebie.

A teraz to zamienimy się rolami, więc na początek:
"żal mi ciebie chłopczyku" - idealnie pasuje do sytuacji.
"polecam ci.." uważać bardziej w szkole, bo post pisany jednym ciagiem bez przecinkow i kropek nieciekawie sie czyta. A wybacz, przecinki i kropki sa. Znajduja sie przeciez na koncu zdania. Swietny pomysł - trzeba było jeszcze dodac strzalke z napisem 'wstaw w odpowiednie miejsce, bo ja nie potrafie'.

Pozdrawiam i powodzenia w szkole.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2007, 09:43:15 pm wysłana przez Phaet »


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 06, 2007, 10:22:48 pm »
phaet sorki, ale ten sk to musial byc noobek skoro padl od bd ...

zanim cokolwiek powiesz - grałem BD i znam dobrze tą postać ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 07, 2007, 11:24:50 am »
phaet sorki, ale ten sk to musial byc noobek skoro padl od bd ...

zanim cokolwiek powiesz - grałem BD i znam dobrze tą postać ...
alez on wlasnie napisal ze sk pokonal bd... btw przy 7 levelach roznicy to bd musial miec kiepski sprzet i skilla,bo to jest bardzo duza roznica,chocby w ilosci hp ;) ogolnie bd nie jest zadna rewelacja na pvp ale on i sws z bufferow/supportu sa chyba jednak najlepsi do pvp ;)
i ponownie mowie-napisales ze z melee fighterow (nie wiem czemu wpakowales w ta kategorie tankow panie Phaet,no ale twoja sprawa ;) ) to najwiecej kuku robi destro a w c5 glad.. i jakos ciezko m jest wyobrazic sobie sk klepiacego jak mu sie zywnie podoba tyranta :D tank to tank i ma z melee tyle wspolnego ze uzywa broni bialej ;)


Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 07, 2007, 01:03:46 pm »
Chyba mówimy ogólnie o wojownikach, a nie tylko melee. Przynajmniej ja tak myślałem.
Co do sprzetu tego BD, to ubrany byl w Dooma i dualki sls*sol. Nie wiem jak z dyesami, a ja miałem również Dooma, AOBA +health i dyesy -4 str +4 con wiec HP sporo.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 07, 2007, 06:36:23 pm »
bd nie ma szans z tankami, co was napadlo ? Bd jest od assystowania i od buffowania. Ma moze szanse z rogue classami i z łucznikami ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 07, 2007, 08:47:56 pm »
Echoes, akurat zabić tyranta to nie problem, gorzej jak zjedziesz dla destro do 30% HP, on włączy frenzy (czy jak to sie tam nazywa) i wyjmie łuk, to może być bardzo źle (ostatnio mnie destro z luku c jechal po 500+ Oo Co prawda miał 10 lvli wyżej i full bufy, ale i tak strasznie dużo). Zresztą jeżeli chodzi o tyranta, ostatnio jak z jednym walczyłem i wsadził mi slowa (na samym początku walki), to myślałem, że już po mnie, ale wygrałem. Cały czas odbiegałem i nukowałem. On ma wbrem pozorom, że jest orkiem, małe dmg i mały mdef, więc nie było cięzko. A sytuacje, kiedy zatrzymuje się, żeby się naładować, to w ogóle cud miód. Jeżeli chodzi o fighterów to problem mam tylko z DA i Warsmithem (aż wstyd się przyznać, ale to coś jest prawie tak samo wredne jak DA (golem) i ma 2 stuny, a nie 1 ;/). No ale z nimi mało razy walczyłem, trochę poćwiczę, to i ich załatwię.
Sursum corda!


Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 08, 2007, 05:13:57 pm »
To nie dawaj się zestunować. Jestes szybszy od nich, a jak jeszcze freezinga wrzucisz to nie mają już po co biegać. Najpierw niszczysz panterke/czajnika bronią. Nie bedzie to dlugo wiec szybko zabierasz się za głowny cel z tym, że na odleglosc. Nie dopuszczaj do zwarcia, caly czas nukuj, a wygrana bedzie twoja.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 08, 2007, 05:20:16 pm »
Co do gadania ze BD rozwali Sk to wiecie...

Walczylem z BD na 55 na arenie i mnie polozyl,zostalu mu 1 hp.Roznica polegala na tym ze nie mialem cubicow i mialem 51 poziom.Ale i tak walka ladna ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 08, 2007, 06:05:12 pm »
bd ma szanse jedynie nukując, bo ma mocniejsze nuki, szybszy ich reuse. Hp obaj mają zbliżone. Jak dasz SK power brake to cie smyra ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 10, 2007, 01:31:31 pm »
No panowie, juz jestem SK na 48lvl  :D  Life Leech juz nieraz uratowało mi tyłek ^^
Honor rycerski jest nazważniejszy!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 30, 2007, 12:55:42 pm »
Gram BD od paru miechow...zgadzam sie z wami ze nie jest dobry w pvp ale potrafi zrobic kuku..wszystko zalezy od sytuacji w jakiej sie znajdujemy..Walczylem z DA (pamietam ze mial doom'a i jakis topor chyba ale nie pamietam jaki) wraz z panterka, lvl mial cos kolo 70 . Ja moim BD bylem w BW heavy i sls*sls +4..(lvl 71)

Zaczelismy walke, rozwalilem panterke, DA wlaczyl UD wiec odbieglemm FS, drain i tak do poki nie dobiegl..udalo mi sie z nim wygrac, zostala mi ponad polowa hp (dye -4str +4con)

Walczylem tez z TK na 72-73 lvl (ja 74) . on w tallumie i aob+health +4 ja kesh*kesh+4 (oboje na full buffie) i tez udalo mi sie wygrac.

(btw wcale sie nie chwale ale chcialem pokazac ze BD ma szanse wygrac z DA i TK)

Wszystko zalezy od umiejetnosci naszych i naszego przeciwnika i szczescia (albo stun od tanka wejdzie albo nie etc)

BD ma szanse WYGRAC z kazdym (przynajmniej z tymi klasami co ja walczylem). I nie mozna pisac ze sie nie nadaje do pvp etc :) ale nie mowie ile razy padlem :P a bylo tego sporo zanim nauczylem sie wygrywac (nie wygrywam zawsze zeby nie bylo)

z BD maszynki do zabijania nie zrobisz...Wszyscy mowicie ze BD powinien padac na koncu etc ale ile mialem siege'ow to bylem jednym z pierwszych gdy ginalem :) nie wiem moze to moja nieudolnosc albo cos ale bylem jednym z pierwszych ktoryych brali na target..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 30, 2007, 01:58:54 pm »
BD akurat jest bardzo podobny do SK, gra sie bardzo podobnie :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 30, 2007, 02:32:17 pm »
Owszem sa podobni pod względem skili, lecz gdy popatrzymy na statystyki Sk i Bd to calkiem inna sytuacja nam sie kłania, gdyż;

SK = wiecej P.defa, M.defa  i nowe ofensywne skile na 3 profce  8)
BD = mniej P.defa, M.defa lecz ma większy atak speed i P.atak a na 3 profce dostaje dance of siren
 Te postacie Prawie sie nie różnią, a prawie robi wielką różnicę  :angel:


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 30, 2007, 02:40:01 pm »
Akurat pdef jest podobny na UD, może BD ma większe możliwości ofensywne, SK ma jednego draina więcej, ale obaj bazują na tym samym czyli na dot-ach. Róznica p atk nie jest aż taka wielka, ale mechanika gry jest podobna.

Bulidy SK i BD są niemal identyczne ;)

Za to w expie BD jest dużo gorszy. Nie ma LL (to wlasnie dzięki niemu SK może expić bez przerwy - utrzymuje rowny poziom mp i hp). BD musi co chwileczke siadać, ten drain daje tylko 25% dmg (dla porównania LL 50% albo 75%, już nie pamiętam)
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2007, 02:43:41 pm wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 30, 2007, 04:01:15 pm »
Cytuj
Akurat pdef jest podobny na UD,

I tutaj sie mylisz, bo Sk ma UD lvl 2  :P wiec jak odpala Ud obaj to SK ma chyba wiecej P.defa co nie... :twisted:


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 30, 2007, 04:07:30 pm »
ta całe 700 więcej ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 30, 2007, 07:25:38 pm »
Uwazasz ze te 700 p.defa nie robi różnicy..?  :o no to gratz...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 30, 2007, 08:02:52 pm »
ta straszna róznica.

"archer hit you for 40 dmg" (UD1)
"archer hit you for 28 dmg" (UD2) ...

Nie wliczam deflect arrow ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 31, 2007, 07:56:03 pm »
no tak ale te 12 dmg czasami moze ocalic ci zycie  :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 31, 2007, 08:17:43 pm »
Jak masz 13 hp...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 01, 2007, 10:54:52 pm »
Wymiękłem nie :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 02, 2007, 01:25:17 pm »
ja tez wymiaklem ^^
a co do mdh (elnaria) takie glupie pytanko.. ta postac w Tallumie Aoba to napewno byl TK? :P bo znam wiekszosc wysokolevelowych TK na EPI (ba z tego co mi wiadomo mam najwyzszy lev) i nie kojarze zadnego tk w tallumie...chyba ze chodzi ci o Thorna a ja jestem slepy i pomylilem DC z Tallumem?Fakt ze widzialem go przy gk jakies 5 sec zanim se tepnalem na Varke :P ale jesli to thorn to powiedz mu ze fatalnie wybral set,nie dosc ze tallum nic szczegolnego to jeszcze glupio wybral set,bo to nie dla tanka :P
BTW:czasem dla sportu loje sie z kolega z klanu (bd 73 lev,bw heavy duale sls) i przegralem tylko raz (bylem bez cubicow) poza tym przegralem z bd 1 na 1 tylko jeszcze jeden raz (mial sporo leveli wiecej) poza tym nie przegrywalem...hmm nie sadze zeby bd mial jakos szczegolnie latwo z sk,zwlaszcza przy takiej roznicy p defa...ale moze ja sie nie znam :P
PS:nie sadze zeby chodzilo ci o mnie mdh,ciezko pomylic dooma z tallumem i aobe z damaszkiem :P ale walczylem z toba kilka razy,fakt ze zazwyczaj jakis nuker szybko mnie ubijal :D milego


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 02, 2007, 03:02:14 pm »
ja tez wymiaklem ^^
a co do mdh (elnaria) takie glupie pytanko.. ta postac w Tallumie Aoba to napewno byl TK? :P bo znam wiekszosc wysokolevelowych TK na EPI (ba z tego co mi wiadomo mam najwyzszy lev) i nie kojarze zadnego tk w tallumie...chyba ze chodzi ci o Thorna a ja jestem slepy i pomylilem DC z Tallumem?Fakt ze widzialem go przy gk jakies 5 sec zanim se tepnalem na Varke :P ale jesli to thorn to powiedz mu ze fatalnie wybral set,nie dosc ze tallum nic szczegolnego to jeszcze glupio wybral set,bo to nie dla tanka :P
BTW:czasem dla sportu loje sie z kolega z klanu (bd 73 lev,bw heavy duale sls) i przegralem tylko raz (bylem bez cubicow) poza tym przegralem z bd 1 na 1 tylko jeszcze jeden raz (mial sporo leveli wiecej) poza tym nie przegrywalem...hmm nie sadze zeby bd mial jakos szczegolnie latwo z sk,zwlaszcza przy takiej roznicy p defa...ale moze ja sie nie znam :P
PS:nie sadze zeby chodzilo ci o mnie mdh,ciezko pomylic dooma z tallumem i aobe z damaszkiem :P ale walczylem z toba kilka razy,fakt ze zazwyczaj jakis nuker szybko mnie ubijal :D milego
Jak jestes slepy albo masz przestwione tekstury to latwo pomylisc  dooma z tallumem XDi w ogóle co to za pomysl latac tankiem w tallumie to cos jak grac chołk rendzerem XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 02, 2007, 03:10:28 pm »
ale damascusa z aoba pomylic? :P aobe to mial Thorn (tera ma Meteora) ale oni sa razem w klanie :P dobra end of offtop :D


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Bladedancer czy Shillen Knight??
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 02, 2007, 03:32:07 pm »
@echoes
Masz racje chodzi mi o Thorn'a...Zlozyl Talluma bo mu bylo latwiej niz DC (teraz jest w trakcie skladania DC)..a to ze tallum nie dla tanka to i ja wiem ^_^ (kurde mnie by mogl go oddac :P)

A co do walk z Toba to masz racje..zawsze nam ktos przeszkadzal ^_^...Nie powiedzialem tez ze BD ma latwo..wg mnie BD ma okropnie trudno w pvp z kazda postacia ale wg mnie to jest w nim piekne..Szczerze to nie mam ochoty grac np sps/necro/sh/sorc czy w c5 graldem i ownowac wszystkich tylko dlatego ze dana postac/klasa jest overpowered (czy jak to sie tam nazywa) ..wole sie pomeczyc postacia slabsza i nauczyc sie tak nia operowac zeby ownoac innych i zeby im szczena opadla ze czyms takim moge grac w taki sposob (ah te marzenia :D).. pojsc na latwizne moze kazdy
BD natomiast, jak wiele osob powiedzialo to jest support, wiec nie jest pr0madafakaownageplayerem w pvp ale potrafi kogos 'skaleczyc' przy sprzyjajacych warunkach, umiejetonsci i nieuwadze wroga :D

Ja osobiscie uwielbiam ta postac, ma cos takiego w sobie ze nie zamienilbym BD na zadna inna postac..co do SK ..hm gralem nim tylko nie dlugi czas i to na serverze highrate wiec za duzo powiedziec nie moge..tez ma fajny klimat etc ale nie ma to jak wyglad DE kobiety w BW i dualkami :D taka laska ze wez :D

btw Solar o co Ci chodzilo z tym HE ?? HE to bardzo dobra postac, moze nie trzeba miec super skilla ale noob tez z nia sobie nie poradzi imo.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League