Witaj
Gość

Wątek: Buffer ?  (Przeczytany 10730 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 06, 2007, 03:45:37 pm »
Nie nie !! najlepszy buffer to SK ale na subce na prophet eldera ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 06, 2007, 04:29:28 pm »
Pograj troche w l2 to zobaczysz, że bufferzy orkowie są naprawdę dobzi.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 06, 2007, 04:30:18 pm »
CoV daje boosta nawet ladnego, ale ja bardziej lubie PP, nie wiem za co :)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 06, 2007, 04:32:08 pm »
NetSuuN, do cholery, podziwiam twój upór w kolorowaniu tych postów.

Przedstawię ci sytuację u mnie na serwie. Raty 5x. Standartowe buffki się sprzedaje po ~100k, tylko że w zasadzie tylko na FP. Na dodatek jest tam co najmniej 5ciu bufferów sprzedających, więc nie wiem jak chcesz dyktować ceny. I jak chcesz na tym efektywnie zarabiać przy takiej konkurencji? Pomijam fakt wojen, w zasadzie ja się nie pokazuję tam, bo i po co mieć expa w plecy?

No i ja nie wiem, dlaczego robi się buffera do zarabiania kasy, chyba tylko na ratach powyżej 10x. Jak dla mnie to buffera się robi, żeby nim grać w party, z kumplami, dla przyjemności. Jeden lubi ownować za pomocą nekro, drugi lubi leczyć ludzi.

Cytuj
W ocenie najlepszego buffera przyświecała mi myśl zarobku (tak jak się zarabia np. na BD)

Zacznijmy od tego, że twórca topicu się pytał, który jest najciekawszy, a nie którym się najlepiej zarabia... Chcesz zarobić, zrób BH.(BD? jak nim chcesz zarabiać?  :o ) A ciekawie się siedzi na dupie grając w party prophetem?

Odnośnie tego nieszczęsnego cp heala... Byłeś kiedyś na jakimś jakimś csie, gdzie było dużo OLów? U mnie w ally jest ich co najmniej 5ciu(w tym u mnie w klanie 3ch), co na siegu daje niemal ciągłe leczenie cp u 20+ graczach na raz i to w trakcie walki... Co nieraz decyduje o zwycięstwie.

Przy okazji... u mnie na serwie też wiekszość ludzi chodzi z bsoe, a nie jestem na tym samym serwie co montezuma... A montezuma jest na retailu, gdzie bsoe jest teoretycznie zdobyć najtrudniej.
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 06, 2007, 04:55:02 pm »
NetSuuN, do cholery, podziwiam twój upór w kolorowaniu tych postów.

Przedstawię ci sytuację u mnie na serwie. Raty 5x. Standartowe buffki się sprzedaje po ~100k, tylko że w zasadzie tylko na FP. Na dodatek jest tam co najmniej 5ciu bufferów sprzedających, więc nie wiem jak chcesz dyktować ceny. I jak chcesz na tym efektywnie zarabiać przy takiej konkurencji? Pomijam fakt wojen, w zasadzie ja się nie pokazuję tam, bo i po co mieć expa w plecy?

No i ja nie wiem, dlaczego robi się buffera do zarabiania kasy, chyba tylko na ratach powyżej 10x.
Jak dla mnie to buffera się robi, żeby nim grać w party, z kumplami, dla przyjemności. Jeden lubi ownować za pomocą nekro, drugi lubi leczyć ludzi.

Cytuj
W ocenie najlepszego buffera przyświecała mi myśl zarobku (tak jak się zarabia np. na BD)

Zacznijmy od tego, że twórca topicu się pytał, który jest najciekawszy, a nie którym się najlepiej zarabia... Chcesz zarobić, zrób BH.(BD? jak nim chcesz zarabiać?  :o ) A ciekawie się siedzi na dupie grając w party prophetem?

Odnośnie tego nieszczęsnego cp heala... Byłeś kiedyś na jakimś jakimś csie, gdzie było dużo OLów? U mnie w ally jest ich co najmniej 5ciu(w tym u mnie w klanie 3ch), co na siegu daje niemal ciągłe leczenie cp u 20+ graczach na raz i to w trakcie walki... Co nieraz decyduje o zwycięstwie.

Przy okazji... u mnie na serwie też wiekszość ludzi chodzi z bsoe, a nie jestem na tym samym serwie co montezuma... A montezuma jest na retailu, gdzie bsoe jest teoretycznie zdobyć najtrudniej.

Dzięki xD
Ma "moshe" siedź w Giran?
Na czynnik ciekawości wpływa wiele czynników, których nie posiada OL i WyCieraczka xD
Grać w karty. Wymiękam gD
Yeah, bosko, radość xD Tylko po co za to płacić, grając NORMALNYM bufferem masz darmowy return.
Nom, jest nieszczęsny. Widzę, że wreszcie się zgadzamy. Wiesz, jak 5 OL na raz rzuci ten skill, to tak jakby 5 pp leczyło, i kto jest lepszy? Oczywiście, że PP ^^
Szalony masz ten serwer xD
Nie lubią Cie tam? biedny  :cry: :(
Oczywiście. Jak walisz np. nekro, a 5 pp go leczy, to raczej wygra, nie? xD
Mówiłem już że lubie placki?
Jak nie to mówie: lubie placki xD


Odszukaj sobie odpowiedź kolorami ^^


Aha, i Wy ciągle o tym CoV.
To tylko jedyna rzecz warta OL'a czy WL?


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 06, 2007, 05:17:33 pm »
Cytuj
Może na Twoim serverze. Pamiętaj jednak. Twój server /=/ wszystkie servery.

Serwer Montezumy jest najlepszy. I to on wyznacza ścieżki i mówi co jest prawdziwe.

Cytuj
Nom, jest nieszczęsny. Widzę, że wreszcie się zgadzamy. Wiesz, jak 5 OL na raz rzuci ten skill, to tak jakby 5 pp leczyło, i kto jest lepszy? Oczywiście, że PP ^^

CP na pvp jest o wiele ważniejsze niż HP. Poza tym k***a co ci się przyśniło z tym PP? Ja nie mogę. :( PP to nie jest healer! Ty narzekasz na serwer Jawrona, gdzie jest 5 bufferów, a z twoich tekstów wynika, że u ciebie to nawet healera nie ma, a jakiś PP jest najlepszym healerem. oO
OL jest na mass pvp najlepszym healerem. Policz sobie: OL przywraca CP co 8 sekund, dla 25 osób: w 8sec. przywróci 17k CP. Nawet biszkopt w full  party wyciągnie max. 12k hp. Biszkopt leczy szybciej więc wychodzi na to samo. bishop!! najlepszy healer hp w grze. więc gdzie ty tu startujesz z leczeniem PP i OLa? oO
Myśl człowieku.

Kolejny raz wychodzi, że najniższe raty na jakich grałeś to ok. 100x. Taki high-rate master. ^^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 06, 2007, 05:25:14 pm »
Cytuj
Może na Twoim serverze. Pamiętaj jednak. Twój server /=/ wszystkie servery.

Serwer Montezumy jest najlepszy. I to on wyznacza ścieżki i mówi co jest prawdziwe.

Cytuj
Nom, jest nieszczęsny. Widzę, że wreszcie się zgadzamy. Wiesz, jak 5 OL na raz rzuci ten skill, to tak jakby 5 pp leczyło, i kto jest lepszy? Oczywiście, że PP ^^

CP na pvp jest o wiele ważniejsze niż HP. Poza tym k***a co ci się przyśniło z tym PP? Ja nie mogę. :( PP to nie jest healer! Ty narzekasz na serwer Jawrona, gdzie jest 5 bufferów, a z twoich tekstów wynika, że u ciebie to nawet healera nie ma, a jakiś PP jest najlepszym healerem. oO
OL jest na mass pvp najlepszym healerem. Policz sobie: OL przywraca CP co 8 sekund, dla 25 osób: w 8sec. przywróci 17k CP. Nawet biszkopt w full  party wyciągnie max. 12k hp. Biszkopt leczy szybciej więc wychodzi na to samo. bishop!! najlepszy healer hp w grze. więc gdzie ty tu startujesz z leczeniem PP i OLa? oO
Myśl człowieku.

Kolejny raz wychodzi, że najniższe raty na jakich grałeś to ok. 100x. Taki high-rate master. ^^

Nie, po prostu pisze.
5pp > 5ol/wc
1pp<5ol/wc
5pp>1ol/wc
1pp>1ol/wc

Chodzi mi o to, że PP jest lepszy w leczeniu niż OL.
A o Bishopie juz nie wspomne.

Najmniejszy to był 1x Luna na DN przed zamknięciem : )


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 06, 2007, 05:46:38 pm »
Szkoda słów na te głupory co wypisuje NetSuuN.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 06, 2007, 05:52:53 pm »
Powiedzmy sobie szczerze, na low ratach naprawde trudno o 1200castu.
No bo co trzeba?
2 dye +wit
Dark Crystal set
SOM + Acu
najbidniej ; P

A na low, raczej takich rzeczy często się nie spotyka, no chyba że jest się wspaniałym donatorem.


LOL, moj BP na 40 dostal +4wit/-4men i humun+8 acum na 61lvl zalozyl DC robe set.

Buffy od pp/wc i dance BD sa standardowymi buffami na pvp i bez nich nikt sie nie rusza

serwer to x1.

To samo bedzie mial OL 7x a dodatkowo dostanie SwS, EE do party w czasie pvp. U mnie na serwerze robi sie tematycznie party tak zeby kazda klasa mogla wykorzystac swoj potencjal maxymalnie, ale dla ciebe to cos dziwnego.

Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 06, 2007, 05:56:22 pm »
Netsuun, dodaj sobie do opisu jestem ogórkiem to raz.

Ludzie, którzy grają OL\WC raczej nie grają dla sprzedawania buffów, to dwa.

Po trzecie Cov > All buffs.

Jako czwarte, nadmienię, iż PP to najbardziej przereklamowany buffer, albowiem nie ma żadnego elo buffu wyróżniającego go pośród tłumu[, jak naprzykład VR, Song of Hunter czy Emp,] oraz brak mu dobrego leczenia i recharge'a.

Pięć, oznacza to, że PP na mass pvp to lodziarz w leczeniu od biedy. Jego główne zadanie to siedzenie na dupie, buffowanie i rooty.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 06, 2007, 07:38:14 pm »
Cytuj
Jako czwarte, nadmienię, iż PP to najbardziej przereklamowany buffer, albowiem nie ma żadnego elo buffu wyróżniającego go pośród tłumu[, jak naprzykład VR, Song of Hunter czy Emp,] oraz brak mu dobrego leczenia i recharge'a.

Pięć, oznacza to, że PP na mass pvp to lodziarz w leczeniu od biedy. Jego główne zadanie to siedzenie na dupie, buffowanie i rooty.

Pozdro dla wszystkich PP jakich znam. :D
Zaprzeczę! Bless the Body i Bless the Soul są moim skromnym zdaniem o wiele lepsze niż wasz CoV etc. :P
Wielu pragnie także mieć Acumen i Berserka... (tu wracając do buffów orków: PP, OL i WC to jedyni bufferzy z tymi, jakże potrzebnymi buffami dla nuków etc. ^_^)

PP może w czasie jak odnawia mu się mana na kolejny rebuff wrzucać Krisa+focus, all buffki i w miarę możliwości wspierać kolegów. Wcale nie takie złe rozwiązanie ;) Ale to prawda, ogólnie prophet to największy darmozjad w pt jakiego widziałem :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 06, 2007, 07:45:44 pm »
Lepiej usiąść i regenerować swoją manę na rebuff.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 07, 2007, 08:30:44 am »
WC jest kilka krotnie lepszym bufferem na party, bo nie dość, że rebuff trwa 10 sekund, a nie 4 minuty jak u PP jak się musi silować z całym party, to WC ma jeszcze możliwości offensywne, w tym swoje mini-debuffki, ale także draina, czy całkiem p.atk. Łączy także buffy wszystkich klas praktycznie. Bless The Body lepsze od CoV -> Nie mam pytań, super teoria. Co do Btb, najlepszą odmianę, czyli Avatara ma Bishop i nikt mi nie powie, że tak nie jest.
Cytuj
Leczenie PP lepsze od WC
Żart :?: Leczenie PP z 35lvlu to potem taka popierdółka, może mieć casta ile tam chcesz. Na PvP i tak nie wyrobisz, na exp party leczenie wc/ol się sprawdza, bo moby jakoś Ci tam zbijają, a oni mają leczenie w postaci bardzo dobrego potka.
Nie nie przecze, że PP to zły buffer, IMHO bardzo dobry też ale nie na każde party mi pasuje. W moim Constant Dagger wole reflecta/vampirica od WC, niż jego Bless the życie i Bless the mana(pozdro Karol :P).
Reasumując, od leczenia w party jest kto inny niż PP :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 07, 2007, 10:56:30 am »
dla dd i tankow SE ftw !
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 07, 2007, 11:11:35 am »
Dla których DD :?: Dla Archerów jest lipny, PP lepszy, dla Melee WC. Ma dodatkowo Haste i Reflect DMG :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 07, 2007, 12:00:41 pm »
gdyby tak urzadzic jakis turniej
rasa elfow, rasa dark elfow, rasa ludzi i orkow stoczyla by pojedynek. Na swoich buffach ciekawe kto bylby najlepszy ;)

ale pytanie bylo jaki buffer jest ciekawy i ktory sie szybko nie znudzi... z gory moge powiedziec, ze PP jest najnudniejszy i ten jego wyglad :shock: :| dajesz buffy i siedzisz na dupie. Masz 20 minut na zrobienie sobie czegos do jedzenia i poogladania telewizji. Chociaz buffki ma b. dobre, prohpecy of fire dla DD cos wspanialego.

SE ma fajny buff empower i VR. Podczas party moze rechargowac mane, posiada takze greater heal'a, wiec nie bedziemy sie nim nudzic. Szkoda, ze brakuje mu acumena :( bylby zaje-bistym bufferem dla magow. Mozliwy exp solo na wlasnych buffkach. Po wrzuceniu sobie empowera, root wchdzi na kazdego moba, ze nie wspomne o debuffie wind shackle ktory zmniejsza atk. spd o effect3. Na expa dualki (vampiric rage) i lekki armor IMO jest dobry.

kolejny to EE. Jak na elfow przystalo, obsesja defensywnosci :P Resist schock, advanced block FTW! Ma wspanialego heal'a + recharg many. Niedoceniony na mass pvp. O expie nic nie wiem ale sadze ze ciezko mu jest expic solo.

OL/WC. Powiem tak... postacie trudne do prowadzenia. W party trzeba sie ogarniac z mana. Full buff zabiera prawie cala nasze mane. Maja zrownowazone buffy dla kazdej z klas. Mnostwo debuffow, slow, silence, sleep, chaos, root, i wiele innych + "wysysacz" zycia... szkoda tylko ze to wszystko zre mnostwo many :( W party wiekszosc tych debuffow uzywac nie bedziemy bo szkoda mp, ktorego potrzeba nam na kolejny rebuff. "Zielony szaman" dobry na mass pvp... powinien nosic jakiegos staffa z SA na matk, dobrze zasadzic debuffy raz a dobrze (na wszystkich przeciwnikow na raz :D mowa o OL'u). Dodatkowo CoV ktory podnosi staty i dla maga i dla DD... szkoda ze tak duzo speeda odbiera wiec co zacznie uciekac to nie dogonimy nawet bedac daggerem. Solo, swietnie sobie radzi, ma i debuffy ma i nuka (odpowiednik vampiric claw), STUN (jesli bedziemy uzywac blunta).

wiec wedlug mnie, najciekawszym bufferem jest WC lub OL (bardziej ten drugi), za to, ze ma zrownowazone buffy, buffuje cale ally/party, mnostwo AoE debuffow, ciekawe skille i za to, ze w klanie  jest potrzebny jak cholera
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2007, 12:03:41 pm wysłana przez Que »


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 07, 2007, 12:43:50 pm »
Cytuj
rasa elfow, rasa dark elfow, rasa ludzi i orkow stoczyla by pojedynek. Na swoich buffach ciekawe kto bylby najlepszy Wink
Orki. ^^

Cytuj
"Zielony szaman" dobry na mass pvp... powinien nosic jakiegos staffa z SA na matk, dobrze zasadzic debuffy raz a dobrze (na wszystkich przeciwnikow na raz Very Happy mowa o OL'u)

Woohoo. Po primo nigdy ci się nie trafi żeby wrogowie podstawili ci się do debuffu.
            Po drugo o wiele bardziej przydajesz się jako "odnawiacz" CP. Więc SA acumen będzie odpowiedniejsze,         
             ewentualnie Mental Shield.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 07, 2007, 12:57:16 pm »
Po primo nigdy ci się nie trafi żeby wrogowie podstawili ci się do debuffu.         

nie sadze

Cytat: siena
Po drugo o wiele bardziej przydajesz się jako "odnawiacz" CP. Więc SA acumen będzie odpowiedniejsze,

moze tak a moze nie... silence na magow, root na daggerow i na luki, to zly pomysl?



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 07, 2007, 01:03:05 pm »
Cytuj
silence na magow, root na daggerow i na luki, to zly pomysl?

O ile pozwola ci podejsc bo seale maja maly zasieg...


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 07, 2007, 01:07:33 pm »
Cytuj
silence na magow, root na daggerow i na luki, to zly pomysl?

O ile pozwola ci podejsc bo seale maja maly zasieg...

O tym właśnie mówiłem przy okazji "pierwszego primo" :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 07, 2007, 01:15:36 pm »
Que, słabych PP znasz. Nasz nie tylko siedzi. Root, czasami słaby heal, a nawet wie kiedy fear rzucić :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 07, 2007, 03:46:15 pm »
Netsuun zaczne od ciebie nie sprzedaje sie bufow na oficjalnym sererze bo to jest strata czasu lepiej isc z kims w party, w ogóle to wedlug mnie pieprzysz takie glupoty ze wydaje mi sie ze grasz w zupelnie inna gre a na tym forum to znalazles sie przypadkiem, lepiej sprawdz czy jak wlaczasz gre to pisze Lineage 2, czy moze cos innego, pomylki sie zdarzaja.
Uwaga uwaga najlapeszym buferem jest???
Wc, Ol, Pp, Ee, Se i nie wyobrazam sobie gry bez zdanego z nich (mozna sobie tez dodac do tego Sws i Bd bo to tez suport), kazdy jest potrzebny, koniec basta (gram magiem wiec dla mnie najmniej przydatnym jest pp, nie poszedlbym w duo z pp, no chyba ze z kumplem z klanu)

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 07, 2007, 04:19:16 pm »
Netsuun zaczne od ciebie nie sprzedaje sie bufow na oficjalnym sererze bo to jest strata czasu lepiej isc z kims w party, w ogóle to wedlug mnie pieprzysz takie glupoty ze wydaje mi sie ze grasz w zupelnie inna gre a na tym forum to znalazles sie przypadkiem, lepiej sprawdz czy jak wlaczasz gre to pisze Lineage 2, czy moze cos innego, pomylki sie zdarzaja.
Uwaga uwaga najlapeszym buferem jest???
Wc, Ol, Pp, Ee, Se i nie wyobrazam sobie gry bez zdanego z nich (mozna sobie tez dodac do tego Sws i Bd bo to tez suport), kazdy jest potrzebny, koniec basta (gram magiem wiec dla mnie najmniej przydatnym jest pp, nie poszedlbym w duo z pp, no chyba ze z kumplem z klanu)

No jasne Acumen, BtM, Concentration, Root, Zerk czy Mental Shield, skąd wcale sie nie przydają.
Nie wspominajac o Shield, Magic Barrier, BtB czy WinWalk - bo to juz normalka ; ]

Nie chce mi się z Tobą użerać.
Sądzisz, że nie gram w l2 - dobrze, i krzyż Ci na droge.

Dla mnie PP jest najbardziej uniwerSalnym bufferem ; P
Sądzisz inaczej - chwała Ci za to xD


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 07, 2007, 04:24:44 pm »
Emp > Zerk + conc

Acumen ~ Potek
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Buffer ?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 07, 2007, 04:28:21 pm »
Emp > Zerk + conc

Acumen ~ Potek

łahah nieźle dowaliłeś.
Potki nie są tak mocne jak Acu 3; chyba że jakiejś naprawde wysokiej klasy, ale one są drogie ; [
Łatwiej i taniej już kupić to Acu.

Empower zwiększa jak się nie myle M.Atk. a Zerk dodaje casting speeda, i speeda poza tym.
A Concentration zmniejsza szanse na przerwanie zaklęcia (ważne podczas PvP gdy masz mniejszy cast niż Twój oponent)