Witaj
Gość

Wątek: Plebiscyt na najlepszego tanka!!  (Przeczytany 8287 razy)

  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 13, 2007, 10:39:43 am »
Najlepszy jest DA bo DA-debil zabije kazdego innego tanka-Debila.
:D
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 13, 2007, 09:04:03 pm »
lol taki głupi ten topic że aż sobie hasło przypomniałem, do konta którego nie używałem chyba z rok xD

po pierwsze nie ma czegoś takiego jak "najlepszy tank". każdy jest inny, każdy ma inne zadanie, każdy lubi co innego.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 13, 2007, 09:23:23 pm »
hey ryl... jak sie zaczela twoja przygoda z SK?? grales jaks inna postacia oprocz sK?? wiem ze off top ale  ciekawosc ..... zeby nie byl off top do konca..... czy pal moze naprawde byc az tak wciagajacy i klimatyczny?? dlaczego??

Pierw bardzo dlugo gralem AW bo najbardziej lubie w grach zabojcow wiec padlo na AW ale nie podobal mi sie bo brakowalu mu tego skradania sie jak w grach RPG wiec z kumplem jak sprawdzalismy TH zobaczylismy SK i tak sie zaczelo zrobilem 1 i juz sie jego trzymalem.Potem tylko przerwy na kilka postaci bylo.

Cytuj
po pierwsze nie ma czegoś takiego jak "najlepszy tank". każdy jest inny, każdy ma inne zadanie, każdy lubi co innego.

Najlepszy jest taki tank ktorym ja gram i tyle...

Cytuj
Co do party Archerów. Moby tam powinny nie dobiegać...morał Question PR załatwia sprawę HEXowania...

Po co MP ma marnowac? Ja moge porzucac hex a i w razie czego rzucic hate.

Cytuj
zeby nie byl off top do konca..... czy pal moze naprawde byc az tak wciagajacy i klimatyczny?? dlaczego??

Mnie sie palek bardzo podoba i jest wg.mnie bardzo ciekawy a klimat tez nim czuje.A czemu? nie wiem pewnie od tych D&D itp.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 13, 2007, 10:10:45 pm »
Cytuj
Po co MP ma marnowac? Ja moge porzucac hex a i w razie czego rzucic hate.
Ale on sobie MP odnowi, ma Pain'a, w dobrym party archerów hate nie potrzeba...a wezmą sobie chętniej kogoś innego niż tanka w pt, jakto mówi znajomy i z czym sie zgadzam:
SwS
BD
PP
Bish
Warlock
Archer
Archer
Archer
Archer
tyle ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 13, 2007, 10:50:05 pm »
lepszy dodatkowy dd niz tank taka jest okrutna prawda o przydatnosci tankow w party

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 14, 2007, 10:13:59 am »
Trzeba sie pozadnie zastanowic od czego jest tank:) wg mojego uznania tank niema zadawac dmg tylko ma to robic reszta pt.A on? niedopuscic zeby cokolwiek ich dotknelo. pod tym wzgledem najlepszy jest TK. zniesie wszystko. Jesli jednak ktos jako tank koniecznie chce sie bawic w nukera niech bierze SK ale wydaje mi sie ze to troche mija sie z prawdziwym "powolaniem" tanka.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 14, 2007, 12:33:29 pm »
no nie wiem czy tank nie nadaje sie na blokowanie...ja swoim DA blokowaem ostatnio zakena i powiem ze zle nie bylo a dzieki skillowi RD to przynajmniej 20% dmg wroci na bossa(jak bede mial nm to bedzie 25% ;P) jak mnie bil po te 300~400 a ze skilla 700~800 to troche dmg wraca i to tez jest jakis dmg(maly ale jest^^) no i wlasciwie szkoda ze niema aegis...no ale co zrobisz wszystkiego  nie mozna miec :D
Moze i panterka zabiera te 15% expa ale dzieki niej szybciej ubijam moba niz taki sk ;P
Zreszta jesli chcecie tanka do blokowania to wescie palka i tk a sk i da sa niezli w pvp^^
Zreszta DA tez na luzie rozwali sie 4 lucznikow;P(no moze nie tak jak sk czy tk bo oni sa dosc szybcy) ale dzieki shackle i stun to nie powinno byc problemu(panterki nie licze bo ona pojdzie na pierwszy ostrzal ale zawsze to bedzie jakies mieso armatnie xD)
PS:jak mozna mowic ze DA niema klimatu...juz sama nazwa profesji wprowadza klmiat a panerka i jego "mroczne" skille bardzo podkreslaja jego "klimatowosc" :D
Jak dla mnie:
1.DA
2.PAL i SK
3.TK


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 14, 2007, 12:40:00 pm »
ogólnie to wszystkie tanki są nudne i mało użyteczne jak dla mnie, bo jak może być ciekawie jak jednego moba się bije pół godziny a party nikt nie da :oops:
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 14, 2007, 01:23:05 pm »
taaa?to idz do forge of gods,imperial tomb czy na baiuma bez dobrego blokera,powodzenia zycze :P


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 14, 2007, 01:25:32 pm »
Ja nigdy tankiem nie grałem więc nie wiem ale jak sklecam party i szukamy tanka (rzadko szukamy tanka) to szukamy w takiej kolejności PAL>TK>SK>DA ale ponieważ ilość TK i Palów jest oszałamiająca na każdym privie więc zazwyczaj chodzimy z SK :P



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 14, 2007, 02:07:38 pm »
echoes:problem w tym że na większości privów tanków jest zdecydoanie za dużo, w klanie wystarcza maks 3-4 tanki, a stanowią oni 25% klanu nieraz, na szczescie na retailu tank nie jest juz tak popularny
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 14, 2007, 02:18:23 pm »
Cytuj
taaa?to idz do forge of gods,imperial tomb czy na baiuma bez dobrego blokera,powodzenia zycze
Mam za niski level na Forge, ale podobno wcale nie opłacalne tam chodzenie i sa tam pustki. IT jak najbardziej bez tanka daje rady, bo moby nie dochodza. Baiuma na servie u nas tankuje....uwaga uwaga....TH, bo Baium jest durny, że od początku do końca gania za jednym graczem.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 14, 2007, 02:36:57 pm »
czyli wychodzi na to ze tank jest kompletnie nieprzydatny na retku? hmmm...a co do IT...rozumiem ze mowisz o trupkach na poczatku?hehe no wiesz ja nanich soluje.ja mialem na mysli grubasy w glebi,tam tez rozp...isz zanim dojdzie? ;)
BTW u nas w klanie sa 3 tanki na 39 osob,(TK 75,DA 75 i SK 67),tez uwazam ze taka proporcja jest idealna :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 14, 2007, 02:47:27 pm »
L-room tzw. czyli ten pokój w kształcie litery L, gdzie idzie bić w 6 osób jak ktoś umie grać.
Nie jest zupelnie przydatny do pt archerów u daggerów czasami się przydaje :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 25, 2007, 09:31:04 pm »
Ja na pierwszym miejscu stawiam SK, bo lubie DE, klimacik, bo świetny tank i mocny w pvp (co ważne trzeba kombinować, i nie każdy opanuje takiego SK, a pvp DA to jest nuuuuda i łatwizna)

Drugie miejsce dam jednocześnie TK/Pal. TK jak dla mnie kwintesencja słowa "tank", tylko ten jego wygląd doskwiera; Pal jak dla mnie bardzo klimatyczny, jego leczenie świetne zwłaszcza do malych PT bez healera, no i ma jeszce Angelic Icon też niezłego kopa mu daje.

Trzecie i zarazem ostatnie miejsce dla DA który jak dla mnie jest taki jakiś nijaki, taki tank-nie-tank, mimo wszystko pozwala pokornym szarakom troche pozwyciężać w PVP, ale dla mnie walka opierająca się na panterze, stunie, drainie i hamstringu to za mało, przynajmniej żeby cieszyć się z wygranej.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2007, 09:32:44 pm wysłana przez Vascius »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 25, 2007, 09:36:02 pm »
a dla mnie DA jest najfajniejszy:D chociaż żadnym tankiemnie grałem poza x1k+ dawno temu:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 25, 2007, 10:20:40 pm »
Dla mnie najlepszym Tankiem jest:

Hell Phoenix Temple Templar!!!

On jest pro i zamiata wszystko i ma to samo co inni tankowie...dziekuje i GF...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 26, 2007, 10:10:57 am »
^^
widze ze wyprawa do kina sie udala :D


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 26, 2007, 11:16:57 am »
Kolejnośc de best of tankers:

1-->TK
2-->Paladyn
3-->Sk
4-->Da


Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 26, 2007, 02:54:57 pm »
I tu sie pojawia pytanie "de best" pod jakim wzgledem?
Jezeli chodzilo ci o pure tankowanie to ja sie zgadzam w 100%.
Jednak znajda sie ludzie, ktorzy sie z toba nie zgodza dlatego ze do pvp lepszy jest inny tank do pvp inny etc.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 26, 2007, 04:36:11 pm »
^^
widze ze wyprawa do kina sie udala :D

Nie nie bylem w kinie ale bylem pijany ^^

Cytuj
Kolejnośc de best of tankers:

1-->TK
2-->Paladyn
3-->Sk
4-->Da

w PvP bedzie tak:3 na 1,4 na 2,od 3 profy i IL zamieniasz TK z Palem.

I tak Hell Phoenix Temple Templar jest lepszy...


Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 26, 2007, 04:39:50 pm »
Cytuj
Temple Templar

mogles sie bardziej wysilic Ryl :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Plebiscyt na najlepszego tanka!!
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 26, 2007, 11:30:34 pm »
Cytuj
Kolejnośc de best of tankers:

1-->TK
2-->Paladyn
3-->Sk
4-->Da
Do pure tankowania /agree_100%
HATE ME MOAR!