Witaj
Gość

Ankieta

Który summoner jest najlepszy według Ciebie?

Warlock
37 (42%)
Elemental Summoner
15 (17%)
Phantom Summoner
36 (40.9%)

Głosów w sumie: 88

Wątek: Summonerzy  (Przeczytany 13634 razy)

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 14, 2007, 09:09:20 pm »
chyba ze summoner wsadzi lucznikowi wind shackle :D


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 15, 2007, 06:55:14 am »
oo siema Stryku to ja Elonar z abyssa, byliśmy w party na arenie, ja naturalnie Warlock;)

A co do Ps'a to ma też szanse z łucznikiem, bo jego suless??ta, bodajże soules też ma siłe w łapie...hehe na abyssie souless na 74 lvl z buffami ma około 2,5k p.atk;)) Co zrobi łucznik jak PS wrzuci wind shacle i souless go dopadnie??Pomyśl


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 15, 2007, 10:15:50 am »
padnie....
pomysl co moze miec lucznik   8)
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 15, 2007, 10:47:34 am »
Lucznik po 3 profie? Jaki lucznik kolejna rzecz? Dobry lucznik to powinien rozwalic summonera ale nie liczylbym zeby rozwalil AL lub EM bo oni maja Warrior Bane ^.^


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 15, 2007, 02:21:19 pm »
Oczywiście Phantom Summoner, a to z prostego wzgledu. Nie dosc, ze wyglada najlepiej, to jeszcze jest najmocniejszy, a jak umie sie grac summonerami, to tym bardziej bym go wybral xD
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 15, 2007, 02:36:59 pm »
Ja zaznaczylem Wrlocka, wczesiej sporo gralem PSem, teraz przymierzam sie wlasnie do WR i widze wady PSa :) A co do wygladu, no coz do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic, ale ja bede mial jeszcze gorzej, bo Wrlocka bede mial jako sub u krasnoluda. Wiedz bedzie stary dziad z kotkami :)


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 15, 2007, 02:44:51 pm »
byle nie te szmaciane elfy. WL jest całkiem niezły. Przynajmniej nie wygląda jak te cholerne elfy i jest całkiem mocny, choć i tak lepszy jest PS ;)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 15, 2007, 03:33:56 pm »
glosuje na wl chociaz sam nie wiem w czym tkwi jego sila :) w teori najwieksza sieke powinien robic ps , uber cubici w dodatku z niezlym land ratem (u wla na pvp liczy sie tylko na storma ktory i tak robi slaby dmg) . Dodatkowo might na 3 i szczatkowy slow... po wejscu politergaisa roznica w dmg summonow w pvp staje sie ogromna.... a i tak warlock wygrywa :)
Co do pvp z lucznikami , stoczylem kilkadziesiat walk i przegralem tylko 2 razy : z moonlight sentinelem - 6 leweli wyzszym i to glownie dal tego ze mial sun +8 ... I he - bo nie uprzedzil mnie ze jest na ful bufie . rekord to sr 12 leweli wiecej odemnie ale facet uwziol sie na sumona wiec nie dziwota :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 15, 2007, 03:44:09 pm »
Cytuj
u wla na pvp liczy sie tylko na storma ktory i tak robi slaby dmg

...chyba na 40 lvl...po 7x to on nawala jak glupi i dmg robi konkretny...


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 15, 2007, 06:48:27 pm »
hehe...wszyscy tak poniżacie ES, który wcale nie jest taki zły...pomyślcie sobie, że macie dwuch kumpli a gracie ES...tymi kumplami są Warlord i SE;) Co wtedy powiedzie na takiego expa??;) Aż zaczyna się chcieć grać dalej. A ES w PVP też nie jest zły, zresztą jak już ktoś powiedział "Każda klasa jest dobra, tylko trzeba umieć nią grać" i niech nikt się nie kieruje opiniami innych, niech każdy wybiera klasę jaką chce, a jak się nią nauczy grac to może być naprawde mocny!

I Tak wole Warlocka, ale bronie ES;)


Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2007, 07:06:45 pm »
Cytuj
wszyscy tak poniżacie ES

wiesz problem tkwi w tym ze to elf...jakby ES to byl human albo dwarf to by sie dalo przezyc  8)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 15, 2007, 07:30:26 pm »
Cytuj
hehe...wszyscy tak poniżacie ES

Race:Elf...GF pediszon i tyle...


Cytuj
który wcale nie jest taki zły...pomyślcie sobie, że macie dwuch kumpli a gracie ES...tymi kumplami są Warlord i SE;) Co wtedy powiedzie na takiego expa??

Z pedalami co mnie macaja jak tankuje nie laze w PT wiec odpada...i nie zazdroszcze temu Warlordowi jak bedzie robil traina to go bedzie gonil elf zeby mu sie do dupy dobrac,dlatego musi miec dupe pod sciana jak i moby...


Cytuj
Aż zaczyna się chcieć grać dalej.

Az mam ochote strzelic sepuku...

Cytuj
A ES w PVP też nie jest zły, zresztą jak już ktoś powiedział "Każda klasa jest dobra, tylko trzeba umieć nią grać" i niech nikt się nie kieruje opiniami innych, niech każdy wybiera klasę jaką chce, a jak się nią nauczy grac to może być naprawde mocny!

Ta Es dobry...zostawilem ESce 300 hp a inni mieli po 2k...


Cytuj
I Tak wole Warlocka, ale bronie ES;)

Kolejny co chce mi podpasc...

Cytuj
wiesz problem tkwi w tym ze to elf...jakby ES to byl human albo dwarf to by sie dalo przezyc

...kolejny wyznawca...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 15, 2007, 07:45:37 pm »
Cytuj
u wla na pvp liczy sie tylko na storma ktory i tak robi slaby dmg

...chyba na 40 lvl...po 7x to on nawala jak glupi i dmg robi konkretny...

200dmg w gracza to nie wiem czy na 71 lewelu taki konkretny dmg . i raczej nie skoczy na kolejnym lewelu skila jakos masakrycznie.


Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 15, 2007, 07:53:49 pm »
Cytuj
...kolejny wyznawca...

hm...moze by tak zamowic u Tyra userbary Anti-Elf Fraction ?:P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 15, 2007, 08:07:39 pm »
Cytuj
u wla na pvp liczy sie tylko na storma ktory i tak robi slaby dmg

...chyba na 40 lvl...po 7x to on nawala jak glupi i dmg robi konkretny...

200dmg w gracza to nie wiem czy na 71 lewelu taki konkretny dmg . i raczej nie skoczy na kolejnym lewelu skila jakos masakrycznie.

eeee lol? mnie storm walil po 500...


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 16, 2007, 02:33:33 pm »
heh...mam warlocka na 77 lvl, abyss x300 i tez mój cubic wali 250, w granicach do 300;) Kiepski domage, niestety. Ps ma akurat lepsze cubici których brakuje u Warlocka, ale da się przeżyć bo binding cubic jest świetny


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 16, 2007, 02:41:21 pm »
Cytuj
Ps ma akurat lepsze cubici których brakuje u Warlocka, ale da się przeżyć bo binding cubic jest świetny

PS ma najlepsze cubici...Phantom i Spark a 3 to jest Vampire chociaz nie wiem jak sie sprawdza ten od TK 3...


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 16, 2007, 04:00:23 pm »
Znajac elfy beznadziejnie ;p


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 16, 2007, 06:49:28 pm »
nie znacie sie elfy dysponują również rodzajem żenksim który wyglada całkiem niezle, a zreszte DE mele tez wyglądaja jak pedały, właściwie dla mnie to tylko orki i krasie mele przechodzą reszta mele nie moge grac bo mi nieprzyjemnie patrzec na monitor:D
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 16, 2007, 06:54:10 pm »
po 1. orkowie, orki to takie co pływają w morzu i ludzie kręcą o nich filmy o ratowaniu :)

DE są trochę pedalskie, np. w NM bo widać im stringi, w BW też. Mi nieprzyjemnie jest patrzec na elfkę w płytowych zbrojach :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 16, 2007, 07:03:05 pm »
Cytuj
nie znacie sie elfy dysponują również rodzajem żenksim

QFT

Cytuj
a zreszte DE mele tez wyglądaja jak pedały

To porownaj odglosy elfa a d.elfa...

Cytuj
mele nie moge grac bo mi nieprzyjemnie patrzec na monitor:D

Bo sie lubi chlopcow wyrywac ^^?


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 16, 2007, 07:46:30 pm »
Mam pytanie co do expa Warlockiem, bo chce go sobie zrobić. Czytałem posty o wszystkich summonerach i zastanawiałem się kogo wybrać. Choć summony WLa nie prezentują sie tak dobrze jak PSa ale jednak biorąc pod uwagę 3 klasę to go wybrałem. I takie pytanie. Czy dobrze sie go expi bez party? Bo z tego co wyczytałem to PS sam w necro może wymiatać(silne summony), a ES z jakimś   SE też sie nadaje z powodu możliwości AoE. A jak jest z Warlockiem i jege solo expem?
pozdrawiam


Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 16, 2007, 07:50:15 pm »
kazdy summoner moze sam expic

P.S. sry za taka odpowiedz ale sam dopiero zaczynam WL grac ^^
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2007, 07:52:29 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 16, 2007, 10:25:17 pm »
Przez ostatnie 2 miechy siedze nad wl i tak z gubsza moje spostrzezenia co do expa .polecam do 48 zamiatac w katach od heretics po branded - potem na cmetaz do 60 a potem na fg - do 70 , na 70 ladnie smiga na woa - antylopy i bandersnatche , powyzej 70 samemu smigam na forest od ded - szczegolnie w nocy super idzie bo vampire warlordy daja expa jak mobki x2 - a sa x1 :) dodatkowo na ww lokacjach mozna brac questy na recki matsy i cash , a w 1 katkach dozbierac pokazne ilosci aa . Na cmetarzu quest u guard coleman (od 52 przy poludniowej bramie aden) na zabijanie talik orkow (dropia recke na sov wiec niezly bonus mozna wylapac) , na fg od 63 w gildi dark elfow w (aden quest na recki na bizu maja za zabijanie tribes i falibati + dosyc czesto leca tam ful itemy takie jak buty /rece bw i dooma ). Na woa quest od oczka na zabijanie bufalo i grendal slawe (centrum woa) . I na forest of dead 2 questy na zabi i wampiry do wziecia kolo teleportu  (za glowy zombie mozliwosc wymiany na enrie , moldglue , lubrint i adamentine nugget- a vampiry cash , bizu bo i exp ) . Ogolnie polecam bicie mobkow bez masowego stuma  z max hp x3 w malych pt np z "bijacym" suportem (bd , sws , bd , ol)


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Summonerzy
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 17, 2007, 11:53:55 am »
ale glupie co niektore posty:D

"tylko ps bo jest najpotezniejszy" wtf:)

Imo wszystko zalezy co kto lubi, w jakim gra klanie.

1. Podstawowe 3 summony maja takie same statsy, roznia sie buffami summonera i skillami.

2. Jak grasz w klanie nukerow to es moze sie przydac na raidy

3. jak grasz w klanie lucznikow to WL ftw

4. Ps raczej dla samotnikow:) Niby nightshade dobry to tankowania ale sk>ns, niby dobry heal ale bish>ns, wiec jak masz dobre party to to ten summon bedzie tylko zarl expa.

5.co do solo expa, mysle ze PS jest najwolniejszy ale najwygodniejszy... Mozna by sie pokusic o stwierdzenie ze jest nawet gorszy od es wl bo ja moge sobie wyjac kata , odnowic mane i mam to samo co vr shadowa, a ps raczej nie poexpi solo soullessem, chyba ze grasz na jakims fake ass modded c1 gdzie nie ma contract payment.

6. Jezeli chodzi o wyglad to lubie ps, ale jakbym jaral sie moda to bym gral w barbi hot moda and shopping a nie l2 wiec w/e:)

7. czemu nie kochacie ES?:) Z dyem na dexa moze kiteowac TH wiec nie jest taki zly, a i serv empower jest kozak na 1x1.

Wl 7x