Witaj
Gość

Wątek: Stary Warcryer  (Przeczytany 17437 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 31, 2006, 06:52:41 pm »
Fajne :)
Mam pytanie - co daje Chant of Victory ? Na oficjalnej stronie w opisie skilla coś tam jest napisane, ale w sumie nic konkretnego.


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Stary Warcryer
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2006, 08:51:47 pm »
HP +??
P.Atk. +10%
M.Atk. +20%
P.Def. +10%?
M.Def. +20%
Accuracy +4
Critical +20%
Speed -25
Atk. Speed +20%
Casting Speed +20%
Crit power +??

skopiowane z innego topicu


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2006, 09:34:10 pm »
Dzieki a info !
+20% do i tak już chyba najwyższego mdefa w grze ;) ładnie :)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Stary Warcryer
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 31, 2006, 09:48:46 pm »
najwyższego mdefa w grze wyłapuje OL`ek  na swoich sealach ;)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 05, 2006, 09:47:16 pm »
Jakie tatoo dla WC ? Warcryer jest dość wszechstronną postacią ( jeśli nie najwszechstronniejsza ) i mam taki dylemat - co warto zmniejszyć, a co zwiększać.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Stary Warcryer
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 05, 2006, 09:52:30 pm »
Cytat: Shaman
najwyższego mdefa w grze wyłapuje OL`ek  na swoich sealach ;)


A niby jake to sealy ma OL ze daja mu taki M def. BTW WC ma identyczna ilosc MEN wiec bedze mial identyczny m def jak OL, dodatkowo biorac pod uwage OL 78lvl i WC 78lvl obaj na self buffach to WC bedze mial znacznie wiekszy m def niz OL.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Stary Warcryer
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 05, 2006, 10:47:29 pm »
Jedynie czym przebije OL WC to chyba defem ze wzlgedu na self guard.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Stary Warcryer
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 05, 2006, 11:24:10 pm »
ol jesze może wc przebic włócznią no ale głowy za to nie dam :)


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 06, 2006, 11:39:49 am »
Jak sobie WC radzi z SR?
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Stary Warcryer
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 06, 2006, 04:44:07 pm »
Przy odrobinie szczęścia, jeżeli łucznik nie przerwie nam drainów, to ssiemy tyle ile on nam zabiera -czyli jest dobrze :)
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


Stary Warcryer
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 13, 2006, 11:07:13 am »
mam juz 44 lvl warcryera i zachecam do gry nim jet wszechstronna postacia.Moze nosic wszystkie rodzaje armorow/wszystkie typy broni(wedle upodban gracza :) ) ma najelpesze chanty(np.chant of fury) zachecam :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 8

Stary Warcryer
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 13, 2006, 04:04:03 pm »
Everlast, a ty jaki zestaw preferujesz?

Robe + blunt/staff (to do party bardziej) czy heavy + blunt/dual?



EPI Citadel
Warrior bez EQ ze skillami na pole - 28 lv - nie gram
Orc Shaman z top ng na 16 lvlu :P


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 13, 2006, 04:42:31 pm »
blunty lepsze... te 2 stuny to juz cos...
i no coz... robe chyba lesze...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 13, 2006, 04:44:08 pm »
Ja proponuje BW light + dual albo dagger ale BW light to taki uniwersalny set na niskie rate.
Na wyzsze rate to raczej jakis heavy + dual/dagger i na pvp robe i staff tyczy sie to B grade i A grade.
C grade to raczej heavy + dual/dagger

Takie moje zdanie :P

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 8

Stary Warcryer
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 13, 2006, 09:04:26 pm »
Na razie głównie o PvE mi chodzi. Używanie spelli niestety mija się z celem, gdy można kupić heavy + duale (stuna i tak nie będę w PvE używał) i siekać z soulcry trzymając hp na poziomie 75% dzięki drainom, ewentualnie przy jakiś wyjątkowo hapiastych (mających dużo hp ;p) mobach rzucić najsilniejszy ogień (i ew sleepa i czekać aż ogień przestanie działać, ale to nudne)



EPI Citadel
Warrior bez EQ ze skillami na pole - 28 lv - nie gram
Orc Shaman z top ng na 16 lvlu :P


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 14, 2006, 11:26:27 am »
Jezeli masz mane to polecam na poczatku uzyc ten ogien a pozniej dualami z soul cry w heavy bic. Jak hp spadam to drain.

Najlepsza taktyka a jezeli chcesz miec jakas mane w razie czego to bez ognia na poczatek albo jak zabijasz normalnie moba szybko :)

WC jest wypasiony na PvE :P

<<< Przerwa z Lineage 2 >>>


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 15, 2006, 06:09:36 pm »
Zna ktoś jakiś serwer priv na którym chant of vampire działa poprawnie ?
I jeszcze jedno - ile patk powinien dodawać skill soul cry - jakby ktoś mi to podał to byłbym wdzięczny :) Bo różnie z tym bywa chyba na różnych serwerach ...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 24, 2006, 12:00:04 pm »
---------- 11:55 24.06.2006 ----------

zapraszam na gravelanda - gralem na kilku serwach ale na tym wc działa jak złoto (ale nei jest przegięty) co do tego czym bić : na high rate serwach na moby duale najlepiej sls/sword of nightmar (b) , kashen/damascus(a) bo mają sa na heal , na graczy tylko i wyłącznie blunty!!!!!!! dg/aoba , potem elysian . bez stuna maga nie rozniesiesz ! a ze stunam to masz szanse z kazdą postacią i to bardzo duze (no moze nie z nozami - 4 staby i klops - z nimi potrzeba duzo szczęścia zeby sleep wszedl a zaraz po nim aura sink = no mana no dagger :P) . prolem polega na tm z czym tego blunta wiąść : z healem czy hastem , wapir + nasze wyssania moim zdaniem rekompensują to 1 k życia które daje nam heal , a robimy o wiele większy dmg .

---------- 12:00 ----------

aha co do zbroi to tylko bw light!! nie krzywdźcie wc ubierając go w heavy  :)  - na 70 w lekkim bw masz okolo 930 p defa czyli tyle co destro na 74 (bw set ofkoz) a z dye + 4 do wit/-4 men jakieś 500 cast spd . stun , sleep , aura sink , freezing flame , wyssanie , buła buła , stun , sleep , aurasikn , freezing flame , wyssanie , buła buła , .... i tak z kazdym :P


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
Stary Warcryer
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:23:52 am »
Witam jestem na forum nowy (Tzn. czytam foro od dawna, ale dopiero wczoraj zalozylem konto ;P). Mam maly dylemat ;P Otoz robie sobie WC (Drugi od czasow C1 wiec sporo sie pozmienialo) I jest jeden zasadniczy problem: Chce go ubierac w heavy armor , blunt / tarcza , ale wtedy jest masakra z buffami bo przeciez heavy armor nei daje nic mp wiec bedzie trzeba siadac kilka razy na rest zeby rzucic full buffy a wiadomo ze wtedy juz rzucone buffy leca . Nie wiem jak jest z regenem mp na C4 ale na C1 to byl horror no i czy oplaca sie np.inwestowac w jakeigos seta robe i przed rzucaniem buffow usiasc w nim az full mp wskoczy i wtedy rzucac buffy ?? (Ile mniej wiecej czasu zajmie rest na C4 np gdy WC ma okolo 52 lvlu). A moze macie jakies swoje pomysly co z tym fantem zrobic ?
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 25, 2006, 08:48:24 pm »
jak mówiłem set bw lekki + toporek i hejabanana - żaden gracz Ci nie straszny . Co do many to set bw ziwększa ci men do 45 i odnawia sie ona bardzo szybko . ja odiołem 4 i dodałem do wit zeby zwiększyć cast spd do okolo 500 i pomio tego po zarzucenia chantow zostaje mi ponad 400mp , a po załączenia soul cry i rzuceniu sie w wir walki mana nadal nam powoli rosnie i jeżeli nie bedizesz za często stunował/ czarował to przez te 20 minut trwania twoich bufow mana zdazy sie odnowić .


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 28, 2006, 03:11:59 pm »
a czy ktos moglby mi opisac jakie grade wyposarzenie na dany level ??
np 1-20 (tutaj mowicie jakie n grade)
2-40 (jakie d grade )
itd...
(gram na serivie w ktorym light armory zachowuja sie jak robe wiec prosze to uwzglednic...)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Stary Warcryer
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 28, 2006, 06:14:06 pm »
Ja jak mialem WCeta to tak jechalem:
1-20 to mialem devoution(czy jak tam)
20-40 cursed(przy odpoczynku zdejmuj rekawice to bedzie szybszy regen)
40-52 jak masz rekawice to demon jak nie to karamian
52-61 Zubei lub BW(ja tam wole zubei)
61+ cholera wie widze ze laza w nightmare


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 28, 2006, 07:47:10 pm »
a co z bronie ?? a co dodaja te light nightmare sety ??


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 30, 2006, 09:01:10 am »
broń ZAWSZE topór (b i a grade - na niższe lvlele lepiej wyposazyć sie w coś czym sie szybciej expi np duale no ale nizsze lvlele to nawet na low ratowych serwach max 8 dni grania^^ wiec nie zaprzątaj sobie jakoś specjalnie tym głowy) . Co do armora to świetnie pytanie (jaki a grade) ja za cholery nie moge nic wymysleć  :(  jestem zagorzałym przeciwnikiem hevy armorów dla wc bo zbytnio jadą nam po cast spd - a nikt mi nie powie że WC nie ma dobrych czarów.  Z kolei robe dyskwalifikuje nas w czołowych starciach przez smieszną ilość p defa (moze majestic robe ...ale 147 p defa... brrrrr) . Co do lightów a to chyba tylko własnie nightmare bo poprawia nam naszego kochanego wampirka o dodatkowe 3%  :evil:  no i żaden mag nam niestraszny (+70-% sleep rezistance) boli mnie tyko że po noszeniu nieodrzałowanego bw lighta cast spd spadnie nam o 15 % (z plusów bw seta) Ja póki co zostane przy bw i zenchantuje sobei całośc do +4 (po czyś taki ilość p defa powinna przekroczyć juz nagiczną bariere 1k a zrobienie bw na +4 nie stanowi problemu bo jeden enchant kosztuje tylko 160 bland scrolii i chyba 400k aa u mammona)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 10, 2006, 09:03:29 pm »
LOL, ty na 80lvl masz mniej punktow PvP niz ja swoim 36lvl Palus Knight, wiec co to za serwer PvP, co do "szybkiej zabawy" to na czum ona polega, robisz 80lvl w pare godzin i stweirdzasz ze jest nudno.

a co ty tak narzekasz - nikt ci nie karze grać na takich serwerach,
może cie to ździwi, ale inni ludzie mają też jakieś życie towarzyskie poza grą i nie mają czasu albo nie chcą siedzieć po 10 miesięcy żeby rozwinąć jedną postać