Witaj
Gość

Wątek: Stary Warcryer  (Przeczytany 17439 razy)

  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Stary Warcryer
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 10, 2006, 09:59:08 pm »
wujek kto ci powiedzial ze 10 miesiecy rozwija sie 1 postac? wystarczy tylko dobrze umiec grac i miec dobry klan! ja sowjego WC ktorego aktualnie mam na 49 lvl zrobilem w niecale 2 tygodnie na ratach x6. kumpel moj ktory z klanem na zeusie zaczynal od zera w 5 miesiecy zrobil warlorda i ma teraz 78 lvl :P
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 23, 2006, 01:47:29 am »
---------- 01:38 23.07.2006 ----------

nie wiem czy to oftop nie bedzie ale chcialem tylko dodac ze jak wc posiadajacy wampirka znajdze kumatego destro z lanca to 76 lvli robi sie grajac jakies 4-5h dziennie i na bierzaco dostajac sprzet (do b starczy wc moze na majtach siedziec a destro nawet top c pike moze trzymac) jakies 2 tygodnie (rate 5x) :D sprawdzalem (pociagi po 40 mobkow na wall of agros to pikus , a dropienie blankow w saints staje sie sielanka) ORC POWER ![/list]

---------- 01:47 ----------

a robi sie to tak - wc zapuszcza bufy - na defa , atak , atak spd i wapiera ofkoz . szukamy miejsowek gdzie agro moby nie daja roota i nie strzelaja -np ketra , agros poczatek saints ale najlepiej nadaja sie do tego kata - duzo agro i korytarze (wbrew pozorom bardzo pomocne) . destro wibiega - zaczepa wszystko - (jezeli mamy wampirka na 3poziomie albo 4 to zasada jest taka : im wiecej mobow tym latwiej) powoli obniza poziom hp , wbiega w korytaz i biegnie kawalek zeby kolumna sie wyrownala- ustawia moby w zbita grupke tak zeby karzdy byl w zasiegu piki (troche wprawy i to staje sie bardzo latwe chociaz przewaznie uda nam sie jednoczesnie bic max 3/4 z tego co uzbieralismy) zarzuca w kolejnosci : gutz , frenzy,batlle roar,rage i mloci . my od niechcenia leczymy ale po zbufowaniu i tak zbiamy tylko baki/dropy/exp/adene. potem destro daje relog (na prywatnych po relogu skille sie uaktywniaja i nie trzeba czekac 6 minut na naszego koksa) . ot voila - NAJSZYBSZY SPOSOB NA ZBIJANIE EXPA ;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Stary Warcryer
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 23, 2006, 08:59:05 am »
Cytuj
gutz , frenzy


Ciekawe zawsze bylem swiecie przekonany ze gust i frenzy wypieraja siebie...

Cytuj
na prywatnych po relogu skille sie uaktywniaja


Ta Allseron jest piratem a czegos takiego nie ma wiec serwer jest bajernacki...


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 23, 2006, 02:39:46 pm »
hmmm nie wiem jak to sie ma na oficjalu ale z tego co jest w opisie skilli raczej nie wynika że te 2 skille destro sie anulują . Spotkałem sie  ztym tylko na 1 serwie i to strasznie niedopracowanym - dune . jezeli tak macie na alsteronie to destro jest u Was miękki . Na serwach gdzie gmowie pracowali nad skillami destro może uzywać obu skilli naraz (existance , graveland,world wide ,mob i kilka hi ratowych np dsg). Nie wiem jak powinno byc ale z opisu skilli i z tego co widze na dobrych serwerach to te 2 slille nie powinny sie anulować (nie grałem na oficjalu wiec 100% pewności nei mam). Co do odnawiania sie skilli to j/w . Po rozmowie z jednym z gmow serwera (nie pamiętam którego) dowiedziałem sie że tego naprawiać nie będą . Więc nie wiem czy to takie przegiecie to relogowanie - tak jaki nie wiem jak to sie ma do oficjala ale nei sądze . To co pisze to nie są wnioski wyciągnięte z grania na jednym seriwe tylko średnia wyciągnięta po kilkunasto miesięcznym starzu ;)


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

Stary Warcryer
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 23, 2006, 04:31:19 pm »
pare razy było się na party z przechujmordercą destro i na 100% te dwa skille ze sobą nie działają :P
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Stary Warcryer
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 23, 2006, 04:47:52 pm »
o ile mi wiadomo to jest topic o WC a nie o destro :P
a co do robienia pociagow to nie musisz miec destro :P moze byc kras, albo jakas postac ktora ma skille do pole, bo wiecej moobow bije za jednym razem ;) ja swoim WC na raz moglem bic tylko 6 moobow  :cry: a szkoda bo ten sposob jest bardzo dobra na szybki exp ;)
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 23, 2006, 09:10:11 pm »
no nie do końca bo przy kilkudizesięciu mobkach to żeby wampirek zwracał godziwą ilość hp trzeba niezły zamach brać . kraś i warlord nie wyciagnie na 1,5 minuty +2k dmg :D


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Stary Warcryer
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 23, 2006, 10:10:49 pm »
ale kras i WL maja skille do pole, a to w zupelnosci wystarczy :P moga robic duze ciufy, a co do dmg to to jest nie istotne ;) przy ciufciach chodzi o to tylko zeby HP bylo cale i nie bylo lagow :D zreszta zobaczymy jak to jest w praktyce ;) jutro zabieram sie za expienie craftera z lanca i vampirikiem wiec konkretnie przypadek krasiow opisze jutro ;)
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 24, 2006, 01:54:36 am »
zna ktoś może dokładny efekt działania chcantu : victory ? nie odpalili go jeszcze na moim serwku ale z opisu na stronce oficjalnej mozna wnioskowac że kopie tyłek :D


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 07, 2006, 09:50:38 pm »
pytanko - czy aura sink odbiera mane przeciwnikowi i przekazuje ja graczowi czy tylko odbiera mane ??


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 07, 2006, 10:03:31 pm »
tylko odbiera


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 13, 2006, 02:11:50 pm »
ha poczułem wreszcie victory na sobie . nei wiem jak powinno to wygladać ale na existane trwa on 4 minuty (przy tym powerze to sie nei dziwie) i dostc dlugo sie reguje ale za to dostajemy po + 50 w każdą statystyke procz acuracy . masakra. :evil:


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 16, 2006, 07:48:06 pm »
ja mam Warcryera na 53 Mam na sobie Bw lighta i Artho Nail...  ...wymiata...
na self bufach jest nie do powalenia. Polecam takze sztylecik do WC  :twisted:


  • Wiadomości: 268

  • Pochwał: 6

Stary Warcryer
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 16, 2006, 10:09:33 pm »
sztylecik dla WC jest dobry jak czesto biegasz w party z prophetem i BD ;) oczywiscie do tego tallum heavy +8% do speed ataku ;) jeszcze jak jestes na 78 lvl z chant of victory wyciagasz spokojnie ponad 1k speed ataku, mooby wtegy padaja jak glupie ;) na niskich lvl nie ma co dawac sztyleta dla WC bo zadko trafia w mooba, a jak trafi to zadaje mu maly dmg (wyprobowane z kirisem +2 SA focus)
em powrócił na forum ;D


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 18, 2006, 11:46:27 pm »
Dużo o WC czytałem ,sam mam WC na 37 lvl :P (orc szaman) jeszcze. i biegam w light i dualach... I się tak zastanawiam czy w c biegrac nadal w light i dualcah czy robe + lacha... Lubie też PvP i nie wiem czy byłbym lepszy jako mag czy dualista. W koncu soul cry jest od czegos a z drugiej strony jest drain. I tu pytanie na PvP WC vs WC wygra ten kto gra jako mag czy light + duale???? A może bedzie remis? [...I nieche robic z WC tanka (heavy) bo to jednak bufer i mag wiec po co z niego robic tanka mozna go conajwyzej naciagnac na tanka czyli light...]


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Stary Warcryer
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 19, 2006, 10:27:39 am »
ja w ogóle nie widzę WC w heavy, wiem, że jest to dość znane ubranko na moby, ale mi sie tam nie podoba...

@cybertrix moim zdaniem wygralby WC mag vs. WC woj
Z tego co naczytałem się na zagranicznych serwisach o WC to zwykle preferuje się: do PvP - robe + lacha, do PvE - dual/topor/sztylet + light/heavy
Ja mam na moim serwerku 55lvl i biegam w light + topor - wyjscie najbardziej uniwersalne, a PvP to raczej tylko z wojami mam w tym szanse...

a urok WC wlasnie chyba polega na tym ze jest jako-taki uniwersalny. Dla mnie na PvP robe + blunt, na PvE - light + dual.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 19, 2006, 10:51:24 am »
mam Shamana na 37 lvl i niedlugo bedzie 40 i bedzie WC, i nie wiem czy go w tunike czy w heavy!!!ODP.(moj kolega radzi aby heavy)ale chcialbym zobaczyc wasza opinnie


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:03:41 am »
ja na poczatku wc powinien miec heavy... przy 1 lev wampirku mamy do wyboru: albo mag czyli robe + laska i robic swieta trojce czyli sleep+ogien+trucizna
albo jak mamy dostep do sprzetu top to light+bron do melee
albo jak nie mamy dostepu do najlepszych itemow to najlepsze heavy i bron jaka cie stac
jak dostaniemy 2 lev wampirka to mozemy juz brac light :)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:20:17 am »
aha dzieki Armagedon,ale jak juz heavy mam to jaka bran daggeraczy blunta??


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 27, 2006, 06:23:27 am »
niestety od c4 ogien wybudza ze sleepa . ale robe+ laska to dobra bron w walce przeciwko hi lvl OL , magom. chociaz jak na mnie wc powinien konczyc i tak w nightmarze light i wtedy nawet magowie juz nie tacy straszni ;)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Stary Warcryer
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 10, 2006, 01:46:52 am »
WC(źle sie kojarzy) i OL to wszechstronne postacie. Z wkroczeniem C5 maja byc wzmocnieni - nie wiem na czym to ma polegac, ale sprobuje sie dowiedziec. Polecam przede wszystkim BW licht i duale to jest dobre rozwiazanie bo mamy niezly p def(moze nie taki jak w heavy) c speed(nie taki jak w robe) i p atak. szkoda ze bez stuna ale itak zadko wchodzilby nam :wink:
I, cry, when angels deserve to die


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Stary Warcryer
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 10, 2006, 08:56:05 am »
Duale to głupota. Duale na WC/OL to jak łuk dla Glada. Po to jest stun żeby go używać i i tak cześto wchodzi. Poza tym tarcza się przydaje. A blunty mają całkiem ciekawe statystyki i dużą celność w przeciwieństwie do duali.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Stary Warcryer
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 10, 2006, 09:29:36 am »
Koni to dotyczy privów... na offie nikt magiem nie lata z dualami -.-
to nie jest forum privowe...
dzięki buffom to szczerze mówiąc polecałbym jakiegoś daggera... z focusem ^^


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Stary Warcryer
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 11, 2006, 09:31:49 am »
Cytat: Koni
Duale to głupota. Duale na WC/OL to jak łuk dla Glada. Po to jest stun żeby go używać i i tak cześto wchodzi. Poza tym tarcza się przydaje. A blunty mają całkiem ciekawe statystyki i dużą celność w przeciwieństwie do duali.

Popieram kolegę, może dual to nie głupota, ale blunt 1h/2h chyba najbardziej pasuje do orka mistyka. Duale by były lepsze gdyby częsciej trafiały (ale TYLKO na PvE)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Stary Warcryer
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 11, 2006, 03:23:56 pm »
Cytat: walker
ha poczułem wreszcie victory na sobie . nei wiem jak powinno to wygladać ale na existane trwa on 4 minuty (przy tym powerze to sie nei dziwie) i dostc dlugo sie reguje ale za to dostajemy po + 50 w każdą statystyke procz acuracy . masakra. :evil:


haha i to ma byc serwer full C4, ladny bug.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.