Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs. Dark Avenger  (Przeczytany 16134 razy)

  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 20, 2006, 10:25:52 pm »
Jak DA walczysz z magiem musisz kontrolować bardzo szybko sleepy. Jak ty dostaniesz sleepa to natychmiast atakujesz sie panterką, a jak panterka dostanie sleepa to ty ja atakujesz. Walczylem z necro co mial takiego casting speeda ze nie zdazylem dobiec do panterki i juz razem z nia mialem sleepa, potem klatwy, poison, death spike, sleep i po zabawie (necro z dobrym staffem ma takiego sleepa ze nawet NM nie pomaga :/)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 04, 2006, 07:54:08 am »
Lawl gdzie wy gracie? Juz od dawna panterka nie da sie siebie samego zaatkowac czyli was nie obudzi - lepiej sobie jakis staff z mental shield wes w lape zacznij siebie buffowac az wkoncu wejdzie mental shield przezuc sie na normalna bron i jedziesz na maga, jesli to taki typ co bez sleepa nie umie to juz po nim  :wink: .

Co do Glada: Jesli DA przegra z Gladem na rownych poziomach i sprzecie to moze on sobie tego DA skasowac z konta - DA moze zniszczyc Glada bez panterki.
Duzo Gladow popelnia ten sam blad w walce z DA - uzywajac TSS i DSS na DA, przez co szybko tracia prawie cala mane, zamiast tego powinni uzywac mane na sonic blastera ktory mniej many kosztuje, fatal strike i hammer crush eventualnie stunujac DA.

Cytuj
Chcialem z góry przeprosic wszystkich Gladiatorów za ich ośmieszenie:
http://video.google.com/videoplay?docid=23681551929444651&q=Lineage+2&pl=true
Pokonal Glada bez panterki


Ja bym nawet powiedzial ze on sie z tym Gladem bawil :P

A tak BTW: Kurde dorosnijcie Glad jest klasa dla ludzi ktorzy naprawde nia potrafia grac - Glad jest juz taka klasa ze no poprostu jest cienka w PvP  :| , tylko bardzo dobrzy gracze moga cos nia zdzialac.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 04, 2006, 08:28:39 am »
Jak już wspominałem DA ma szanse z każdym wygrać ale trzeba dużo czasu poświecić na arence stosując różne taktyki itp.
Glad wg. mnie to postac która nadaje się osobom, które w Diablo II grały Barbarzyńcą albo nie chce im się dużo klikać tylko atak, czasem skill itp :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 13, 2006, 07:38:43 pm »
Cytat: Volko


Cytuj
Chcialem z góry przeprosic wszystkich Gladiatorów za ich ośmieszenie:
http://video.google.com/videoplay?docid=23681551929444651&q=Lineage+2&pl=true
Pokonal Glada bez panterki


Ja bym nawet powiedzial ze on sie z tym Gladem bawil :P

A tak BTW: Kurde dorosnijcie Glad jest klasa dla ludzi ktorzy naprawde nia potrafia grac - Glad jest juz taka klasa ze no poprostu jest cienka w PvP  :| , tylko bardzo dobrzy gracze moga cos nia zdzialac.


1) jakie to lvle
2) czy lvle sa wyrownane ?
3) dlaczego ten glad ma BW HEAVY ????!!!!!! to tak jakby da zalozyl zubei leather :o
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 13, 2006, 08:06:43 pm »
ten fil o niczym nie swiadczy, od razu widac ze to nie retail...


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 13, 2006, 08:07:07 pm »
Jak wyzej, ten glad jest idiota... Ciekawe czy by wygral gdyby mial na sobie Zubei leaher/ Doom light (troszke tez obniza con, ale i tak jest ok). Szczerze mowiac nie chcialo mi sie tego filmiku ogladac do konca. Wiec zadam jeszcze pytanka: czy glad choc raz wyciagnal blunta? Wiem, ze zestunowanie human fightera zwlaszcza w Doomie jest trudne, ale jest mozliwe, i czy glad sie uleczyl pod koniec? (Tym skillem co zwieksza max. HP) NIGDY sie go nie uzywa przed walka, ew. na tyle przed walka, aby miec  wiecej HP a jednoczesnie zeby go uzyc pod koniec walki (na wysokim lvl, dodaje ok. 3k HP...)

Jesli glad nie zrobil chociaz jednej z w/w to sie nie dziwcie.

DA nie ma szans z gladem w lighcie, wg. wielu opisow glad jest najlepsza postacia do PvP 1vs.1 i moim zdaniem jesli sie nim umie grac to tak jest.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 13, 2006, 08:23:58 pm »
Ta bez blunta i hamera to ten glad sobie moze.Glad wlasnie w doom jest mastahem i jak powiedzial Yoker battle roar uzywa sie podczas walki.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 13, 2006, 08:36:46 pm »
Tak, dokladnie o battle roara mi chodzilo (dawno nie gralem gladem...)


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 13, 2006, 08:51:33 pm »
dla glada na pvp i to z DA TYLKO doom light. nie bede sie rozpisywal bo tlumaczyc tego nie trzeba, ale ta opcja - OWNED..
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 04, 2006, 10:03:17 am »
Lol. Ja gram na paradise 15x gladem i z 10pvp przegralem tylko 1. Nie wiem czemu wiekszość mowie ze glad slaby jest czyba tylko dlatego ze ktos im tak powiedzial. :x


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 04, 2006, 10:15:25 am »
nie tyle co slaba co oslabiona...


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 25, 2006, 01:38:33 pm »
ja dzisaj pierwszy raz mialem pvp z da a jestem gladem, walczylem w bw heavy(nei stac mneizeby kupic osobno dooma lekkiego), i 3 razy przegralem xD najpierw zaladowalem sie na 5lv(bron) uzylem battle roar,war cry tego co zmniejsza mozilwosc zestunowania... wbieglem stzrelilem w niego tss pote ts i zjehalem mu wiekszosc cr potem z ss prawie nic mu nei robilem walilem jak mi sie zrespil ts i tak maksymalnie zjechalem mu cale cr i 1/4hp xD nie ladowalem broni podczas pvp xD a poza tym zul lykal cochwile mikstorki xD i mial pantere xD on byl w doomie i mial delu jako bron ja dual delu +4xD jeszcze walczylem z jakas sztyleciara to wagole w nia nei trafialem xD i z jakims magiem co walil wezmnie po 2,5-3k dmg xD zanim podszedlem juz nie mialem cr i polowy zycia wlnolem tss i nizylem xD i jeszcze z lucznikiem to po2k wemnei walil to mu walnolem tss i ts i pare razy z ss i padlem xD


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 25, 2006, 01:50:29 pm »
Cytuj
a poza tym zul lykal cochwile mikstorki

hehe pvp an miksturkach ,spoko  :shock:

Cytuj
z jakims magiem co walil wezmnie po 2,5-3k dmg

kup bizuterie

Cytuj
jeszcze z lucznikiem to po2k wemnei walil

lucznik nie moze na heavy armor tak walic


Użytkownik zbanowany


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 25, 2006, 03:24:16 pm »
Cytuj
lucznik nie moze na heavy armor tak walic


Niestety nie tanka moze.Ja widze roznice miedzy tankiem a wl.Kumpel jest WL na 60 i w doomie ma 634 defa a ja w compo z g.stance mam 701.Roznica jest dosc oczywista.

A do tematu ten Da to lama na maxa skoro uzywa potow.Na Allseronie jest zasada ze jak walczysz na arenie lub na coloseum i uzyjesz pota/antidote/bandage to przegrywasz(poprostu lepiej sie uczyc walczyc bez wspomagaczy bo nieraz moze ci ich zabraknac a tak to sobie w miare poradzisz bez nich).Ale w Da lub innego tanka walic z ss nie ma co bo nic mu nie zrobisz(duzy def i ladnie sie zaslania tarcza).Dziwie sie ze battle roarem sie nei leczyles bo tak bylo by lepiej a jakbys uzywal hammer na panterce to bys ja mial z glowy na pare sekund(i do tego uzyl deteckt animal weaknes to + do dmg na panterze).Mam poradnik jak tankowac i jest napisane ze nie nalezy zlewac pantery bo ona jest DD ma duzy p.atk ale maly krytyk i def(mi pantera na 40 zeszla na i DL,LL i dobitka z FS).


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 25, 2006, 03:24:27 pm »
kuba w ogóle z tego co piszesz to tylko ROTFL ROTTFL hahahaha widze taktyke masz dobra huahuahua


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 25, 2006, 04:01:26 pm »
Cytuj
kuba w ogóle z tego co piszesz to tylko ROTFL ROTTFL hahahaha widze taktyke masz dobra huahuahua

no to napisz mu taktyke bo twoja opinia jest tu zbedna


Użytkownik zbanowany


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 25, 2006, 04:12:17 pm »
Cytuj
lucznik nie moze na heavy armor tak walic

moze, jak ma 70 a glad w heavy 52:p
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 19, 2006, 04:45:09 pm »
Dla glada w pvp z da stun nie jest problemem, tylko taki jeden denerwujący skill/czar: harmsting. Jeśli da zarzuci ci harmstinga to po tobie. Cały czas odbiega, drain, odbiega, drain a glad może tylko blasterem walić.Takim sposobem (uciekania) da może każdego woja napykać...


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 19, 2006, 04:56:39 pm »
Jasne, stun nie jest problemem, lol

Da bedzie stunowal a pantera tylko dochodzila i robila swoje => rip.
Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 19, 2006, 07:49:45 pm »
Glad włącza detect animal weaknes, ładuje sonica, lh, tss, ts, ssy i masz po panterce.A da wtedy może tylko harmsting, uciekać i drain.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 19, 2006, 08:50:14 pm »
Co ty gadasz... DA w walce 1on1 z gladem może się bawić skakac i robić pajacyki. Nawet jak Glad ma majestica to stun często włazi, a DA ma takiego defa że zadajesz mu śmieszny dmg, a sam też obrywasz od reflect damage.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 19, 2006, 09:14:37 pm »
Koni a teraz ciebie zalamie.TSS i inne bajery co ma glad bez problemu omijaja tarcze.W przeciwienstwie do innych skilli(np.sting) ktore mozna zablokowac skilli wojownikow nie zablokujesz. Wiecie ta zasada:Tank>Rogue>Warrior>Tank...


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 19, 2006, 09:17:34 pm »
Śmieszny dmg :?: DSS'em zadaje mu więcej niż on mi drainem z bss.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 19, 2006, 09:25:21 pm »
Ja już nie biorę pod uwagę tarcze tylko def bazowy jaki ma DA. Jest bardzo duży i z własnego doświadczenia wiem jak wygląda taka walka Glada z DA. Glad na samym tss mane skończy całą a HP DA nie zmniejszy się do połowy.
 Osobiście gladem z bardzo dobrym sprzętem wchodziłem DA z tss naładowanego na 7 force lv po 500... z 6 razy max (nie pamiętam czy nawet tyle) użyjesz TSS i po manie a DA biega dalej o ile wczesniej nie zostałeś zmuszony do ucieczki itp.
Na c4 w s grade na full buffach gladem na 78 lv wyciągałem 1500 patk. ze skillami i 1200 atk speed. Lionheart tez duzo nie daje... majestic + lionheart a co 3/4 stun wlazi focusa też musisz ładować a w tym czasie takie manto dostajesz że aż strach.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Gladiator vs. Dark Avenger
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 19, 2006, 10:05:13 pm »
500 dmg? to ja wczoraj bilem sie z klanowym gladem(on 56 ja 47) i dostalem najsilniejszy hit za 497 guard nie byl wlaczony...albo byl...Ale w majestic i lionheart 3 stunty na 4 wchodza? to na filmie w foodstampa rzadko wchodzily stunty.