Witaj
Gość

Wątek: PR czy Howkeye ??  (Przeczytany 17431 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 05, 2006, 02:34:47 pm »
to ttylko ze jak niektorymi postaciami zrobisz point&klick tylko to za chwile many nie bedzie


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 05, 2006, 04:19:48 pm »
Wiekszosc postaci w l2 jest prosta w prowadzeniu, jest niewiele ktorymi naprawde trzeba troche pograc zeby cos nimi zrobic. PRem ze wszystkim lucznikow moim zdaniem gra sie najbardziej finezyjnie, co nie znaczy, ze najtrudniej.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 05, 2006, 04:34:50 pm »
HE jest najlepszy. Czemu? Dodajcie sobie STR DEX i CON u PR-a, SR-a i HE.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 05, 2006, 05:44:55 pm »
Fajna teoria,ale niestety nie prawidziwa :P Gwarantuje Ci ze PRem zmieciesz HE bez wiekszego wysilku ;)
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 06, 2006, 09:44:46 pm »
Każdy łucznik ma szanse z każdym nie ma że jeden zmiecie drugiego. A HE zależnie od tego z kim walczy może dobrać dye bo ma z czego zjechać w porównaniu do innych, oczywiście przy ustawionym pvp 1vs1 :). W tej walce będzie chodziło o to aby HE nie oberwal pod koniec fatalem, lub aby PR łapał stuny, ale i tak najważniejsze są cryty jednemu nie wyjdzie to wygra drugi, proste? W teorii tak:). He zawsze może zjechać z cona tak że będzie miał tyle STR co PR tyle samo dexa ale więcej Con, a dopóki nie mamy cudownych A gradeów to con może dużo zdziałać.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • Black Rose
    • Strona Serwera EPI
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 07, 2006, 03:50:34 pm »
Silą PR sa de buffy jak hex i pb i dzieki nimi ma wielka szanse wygrac :)

AraneRiders - Ghost Sentinel 78 ^Glass Cannon^ - SoulTaker - 78 - BladeDancer xx
BloodyRose http://img399.imageshack.us/my.php?image=bloodyrosedl1.jpg


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 07, 2006, 05:03:14 pm »
Jak oba wejdą i nie zginie do tego czasu to ma szansę  :P .


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • Black Rose
    • Strona Serwera EPI
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 07, 2006, 05:12:37 pm »
Walczylem z HE z dye'ami i bez z podobnymi lvl co moj i jakos od HE jeszcze nie oberwalem na tyle abym zmarł :]

AraneRiders - Ghost Sentinel 78 ^Glass Cannon^ - SoulTaker - 78 - BladeDancer xx
BloodyRose http://img399.imageshack.us/my.php?image=bloodyrosedl1.jpg


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 08, 2006, 07:19:37 am »
Cytat: Mateles
Jak oba wejdą i nie zginie do tego czasu to ma szansę  :P .


Od czegos jest UE no nie ?? :P Co he zrobi na UE ?? Nic, bo PR na toogle'u accuracy,ze swoim dexem, bedzie go trafial bez wiekszych problemow, (jeszcze jezeli jest przypadkiem noc to juz mamy kolorowo :P), a kiedy PR zarzuci UE to HE (na podstawowych statsach) go nei trafi (no mzoe ze 2 razy przy duzym szczesciu :P), wtedy PR ma duzo czasu zeby zarzucic debuffami :) Proste ?? w teorii tak :P Ale w praktyce jest podobnie :P :)
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 08, 2006, 04:03:50 pm »
Cytat: Flauros
Od czegos jest UE no nie ?? :P Co he zrobi na UE ?? Nic, bo PR na toogle'u accuracy,ze swoim dexem, bedzie go trafial bez wiekszych problemow, (jeszcze jezeli jest przypadkiem noc to juz mamy kolorowo :P), a kiedy PR zarzuci UE to HE (na podstawowych statsach) go nei trafi (no mzoe ze 2 razy przy duzym szczesciu :P), wtedy PR ma duzo czasu zeby zarzucic debuffami :) Proste ?? w teorii tak :P Ale w praktyce jest podobnie :P :)

O ile mi wiadomo to HE ma najwiecej accuracy z luczników, wiec z tym trafianiem na ultimie bylo by odwrotnie  :wink:


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 09, 2006, 02:45:00 pm »
Porownaj dex humana i dark elfa ;) Chyba ze chodzi Ci o jego acc w czasie uzywania snipe ,ale wtedy sie nie ruszy wiec w 1vs1 to nei jest dobry pomysl :P
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 09, 2006, 04:51:49 pm »
skill hawkeye sie klania


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 10, 2006, 02:47:40 pm »
No tak gz pomyslu. Odpal hawkeye jak masz na sobie hexa... Ludzie to maja fajntazje ;) (dla nie zoorientowanych skill hawkeye odejmuje p defa a dodaje accuracy.Do tego ubytku dolozmy jescze ubytek spowodowany hexem. Czyli def baaardzo drastycznie spada. Chyba nie musze mowic jakie sa tego konsekwencje ...)
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 10, 2006, 05:56:19 pm »
no ale przynajmiej go trafi i moze przerwac cast itp a nawet zabic


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 10, 2006, 06:43:11 pm »
k, lol

Wszyscy mówią, że nie dawać dyes, lol! Gram sobie teraz troszke na low rate PR i...

Imo true PvP zaczyna się od 7x lvl, więc do tego momentu nosimy plusy do men'a, dex'a i siłki wraz z plated leather. Poprawia to prędkość expa samemu i w grupie, albowiem osiągamy bardzo ciekawy p.atck. Poza tym na Siege, też się takie kombo dobrze spisuje, o ile nie pchamy się na dziką świne do przodu.

pzdr, nabz


Edek z krainy kredek: Tak czy owak te combo dyes się uber sprawuje w MJ, omg.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 10, 2006, 08:33:26 pm »
Cytuj
Imo true PvP zaczyna się od 7x lvl, więc do tego momentu nosimy plusy do men'a, dex'a i siłki wraz z plated leather.


Plated leather z tego co wiem nie dodaje Men, a symboli Mentality fighterzy ruszac nie moga.



..nabz ?


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 10, 2006, 10:48:44 pm »
Omg kekekek elolololol....

a] Omg lol, ja nie mówiłem, że daje bonus do str.

b] Z tym men'em to racja, bo pomerdałem z wit'kiem.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

PR vs HE
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 11, 2006, 12:37:32 am »
Osobiscie uwazam ze PR jest lepszy od HE. To jest moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgadzac.

Walka PR vs HE. Ten sam level (56). Ten sam armor: Theca Armor set. Bron: Akat Bow enchant: ja +3, HE +7.
1) Pierwszy pojedynek: wygralem ale zostalo mi tylko 100 HP. Zdazylem wrzucic Hexa, Power Brake a na koniec (przy okolo 300HP) FatalCountera. Z tego co widzialem to HE na poczatku walki zalaczyl Snipe.
2) Druga walka (zamienilismy sie lukami): No coz... Zosatlo mi ponad 1500HP. Hex i Power Brake wszedl.

Obie walki byly na self buffach + miksturki na atk.spd.

Ghost Sentinel (PR) otrzymuje skill Evade Shot (Zadaje obrazenia i tymczasowo zwieksza Evasion). Sagittarius (HE) nie ma tego skilla. Jak dla mnie duzy + dla PR :) SR tez ma Evade Shot.

Dye dla PR
Ja uzywam dwoch dye: +2dex-2str i +2dex-2con. Do tego mam Doom Lighta. Łącznie: +7dex-3str-4con. Bron: Bow of Peril z SA quick recovery. Walczy mi sie przy takim setupie bardzo przyjemnie :)

Ps. Mateles: DA ma tyle samo str dex i con co HE. Czy to znaczy ze jest tak samo dobrym lucznikiem jak HE? Licza sie skile i to jak base stats sa przeliczane na konkretne satystyki. Prosty przyklad: SR ma tylko o 1dex wiecej od PR. Teoretycznie PR powienien troszeczke rzadziej walic krytykami od SR, a tak nie jest.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 11, 2006, 01:23:04 am »
Cytuj
1) Pierwszy pojedynek: wygralem ale zostalo mi tylko 100 HP. Zdazylem wrzucic Hexa, Power Brake a na koniec (przy okolo 300HP) FatalCountera. Z tego co widzialem to HE na poczatku walki zalaczyl Snipe.



Jesli obaj byliscie na 56, to nie mogl on wlaczyc Snipe..

Po za tym rozmowy 'ktory lepszy' to czyste teoretyzowanie, najczesciej wygrywa stun... A na masowkach wszystko przebiega inaczej niz 1v1 ;) Po za tym zdejmowanie PR con uwazam za skrajny idiotyzm (no offence) i wg mnie mozna sobie tym tylko zaszkodzic : p


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 11, 2006, 01:40:12 am »
To bylo juz jakis czas temu niedokonca pamietam ktory mielismy lvl. A moze to byl skill HawkEye?? To by wyjasnialo czemu mimo iz mial mocniejszy luk padl szybciej :)

Co do odejmowania con. Do expienia jest to najlepsze wyjscie, w szczegolnosci jezeli 90% czasu expie w party.


  • Banned
  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 2

Re: PR vs HE
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 11, 2006, 05:06:26 am »
Cytat: QlimaxManiac
Prosty przyklad: SR ma tylko o 1dex wiecej od PR. Teoretycznie PR powienien troszeczke rzadziej walic krytykami od SR, a tak nie jest.


i tak jest poniewaz sr (he rowniez) maja 1lvl pasywa
Critical Chance - Critical rate increases.
ktorego pr nie posiada.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 11, 2006, 12:05:49 pm »
Piszac ze tak nie jest mialem na mysli ze w rzeczywistosci PR sporo rzadziej ma krytyki niz SR, mimo iz roznica w dexie wynosi tylko 1.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • Black Rose
    • Strona Serwera EPI
PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 11, 2006, 02:03:57 pm »
odejmowanie con u PR'a to dlamnie samobujstwo xP za latwo stun wchodzi a te 400hp i 200c bodajże, moze uratowac nam kuper :] tzn obecnie tak jest ale gdybym mial majestica moge jakis dye zrobic, jesli bym mial soula to + str jak carnage +dex (mowie o lukach A)

AraneRiders - Ghost Sentinel 78 ^Glass Cannon^ - SoulTaker - 78 - BladeDancer xx
BloodyRose http://img399.imageshack.us/my.php?image=bloodyrosedl1.jpg


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 06, 2006, 02:43:32 pm »
Jak juz napisalem w innym topicu, odejmowanie con u PR'a ma sens.

Przepis na Glass Cannon'a:
Dye +4str/-4con & +4dex/-4con
Maj light
Luk top b/a/s (w miare mozliwosci)

Otoz, dodajac str/dex kosztem con zyskujemy dmg i crit rate.
Full buffed, 1 crit = 1 ROBE user down. W mass pvp jest to bardzo uzyteczne, jednak nie polecal bym tego zestawu dla osob pierwszy raz obcujacych z PR (mamy gowniana ilosc hp i cp, a stun wchodzi jak w maselko : P).

W innym wypadku, statow w ogole bym nie ruszal..


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: PR czy Howkeye ??
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 06, 2006, 03:14:11 pm »
Jeśli powtórze coś co już było to wybaczcie, nie chciało mi się czytać całego topicu.

Osobiście teraz gram PRem - jest on dużo ciekawszy od HE (a nim też dużo grałem - do 7x na Eurece [syg nieaktualny, oj bardzo nieaktualny]) mam porównanie, power break, hex to perełki.

eq:
z B grade BW light - wielu biega w Doomie, ale IMO to WIELKI błąd, do tego BoP gui (PR ma w sumie najmniejsze acc z archerów, chyba, że mówimy o nocy ^^)

A grade: zbroja - jest tylko jedna możliwość: MJ light, łuk... hmm... imo ciężki wybór, chyba bym jednak wziął soul bowa, osobiście biegam dalej z BoPem (nie mam jak uzbierać składu na Anakima/ Lilitha/ Zakena etc.) a wole jednak łuk z mniejszym p.atk niż bez SA

dyes:
(osobiście mam dostęp do EE 7x, po połączeniu z maj light stun wchodzi b.b. rzadko) - +4str/-4con i +4dex/-4con (dokładnie tak jak powiedział przedmówca)