Witaj
Gość

Wątek: OFENSYWNY DA  (Przeczytany 13659 razy)

  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 5

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 27, 2006, 02:25:14 pm »
Wiem Ryl ale w sumie to 1kk dalem za 30 dyseow -5 +4. A za 1 DYE +4 str - 4con  to zawału dostałem Jak zauważyłem 5kk EACH. na razie innego wyjście nie było. Ale postaram sie to zmienić w przyszłości.
I siedziało ich tam troje. Niegdyś mężni woje, teraz tak bezbronni. To była ich pierwsza porażka. Wiedzą że "Raj" został stracony na zawsze. Nie nacieszyli się SPSem Na subie, nie nacieszyli się wreszcie pełnym klanem, nie nacieszyli się Legendarnym Hell Knightem. Pogrążeni w rozpaczy :cry: pokonani przez podrzędne FBI!!! Lecz teraz nie na Raj czekają, jak tylko mogą na maxie pykają i nie o piekielnych rycerzach marzą. Dualistą być chcą.
Jak by ktoś nie wiedział o czym pisze to: FBI mówimy NIE!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 27, 2006, 03:27:11 pm »
Tylko ze potem tez wyjdzie drogo zdjecie tych i zlozenie nowych...ja tez tak chcialem robic ale dalem sobie siana lepiej bylo poczekac.Zobaczysz ze bedziesz tego zalowal jak cholera.


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 27, 2006, 03:53:06 pm »
im wyzszy lv tym drozsze zdjecie????? a propo bw to zabiera 1 com i 2 dex i daje 3 do str


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 27, 2006, 04:36:59 pm »
Ale okaleczacie tego DA, plakac sie chce.
mwahaha >:D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 27, 2006, 05:09:42 pm »
Moge powiedziec ze okalecza sie akzda klase dajac jej tatuaz...moja postac i robie z nia co chce moge nawet dac SK -9 CON bo tak chce.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 27, 2006, 05:13:45 pm »
No wiesz, kazdy ma swoje zdanie. Ja jestem zwolennikiem 'DA-tank -tank' A nie Da- dd- pseudodd.
mwahaha >:D


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 27, 2006, 05:28:38 pm »
Chciałbym zobaczyć jak ktoś odejmuje SH 10 Con, żeby dodac do STR i DEX :P  Ciekawe ile miałby hp :rotfl:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 27, 2006, 06:20:20 pm »
Cytuj
Chciałbym zobaczyć jak ktoś odejmuje SH 10 Con, żeby dodac do STR i DEX Razz Ciekawe ile miałby hp ROTFL


Dlaczego SH daje sie WIT a odejmuje INT odbierajac mu moc? to nielogiczne...

Cytuj
No wiesz, kazdy ma swoje zdanie. Ja jestem zwolennikiem 'DA-tank -tank' A nie Da- dd- pseudodd.


A ja SK Nuker a nie SK tank...bo po corbic tanka skoro spuper,pr0,uber mega doge,360 block DA ciebie wysmieje?


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 27, 2006, 07:06:34 pm »
dokladnie :P robic tak jak sie podoba:P ale warto wysluchac wszystkich komentarzy, tych leprzych i gorszych... a poza tym jak ktos pisze ze chce zroic offensywnego da to nalezu mu pomuc zeby zrobil offensywnego da, a nie myslac schematycznie ze da to tank i ze jak ktos chce zrobic z niego dd to jest glupi itd :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 27, 2006, 09:49:43 pm »
I tak zrobi postac po swojemu wiec po co gadac ze to jest glupie.Nawet jezeli to jest nielogiczne ze ktos zrobi np. da z -9CON to nie zdziw sie jak bedzie na arenie mlucil reszte ludzi.Ja kiedys sie smialem z glada co uzywal Dooma,mial tatuaze na +CON - STR a bronia jego byl AoBA z Healthem.A jak dostalem po dupie od niego to mi szczena opadla...


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 3

  • retarded tank
    • http://unnamedfeeling.blox.pl
OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 27, 2006, 10:24:11 pm »
Panowie, toż to role-playin' jest, czyż nie?

Grać, kombinować, nie bawić się w schematy. To jest właśnie piękne w odgrywaniu postaci, że robisz to co TY chcesz, a nie to co każe TREND.

I jak Ryltar prawi - tak jest. Ludzie widzą daną postać i nastawiają się na jej schemat. 'DA? No to bez pantery d*pa wołowa, tym toporkiem smyra tylko, ale ubić trudno, bo HP ma konserwa dużo...' A jakoś DLM schemat obala i kosi - i to bez pantery - aż miło.

Chłopak chciał ofensywnego DA, pomożemy. Kto chce robić konserwę na PvE - nie ten temat, nie to miejsce na dyskusje za i przeciw.


[L2 Dex] Astraley - Dark Avenger - 7X / Elven Elder - 5X


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 27, 2006, 11:04:03 pm »
W czym problem? Ofensywny DA

armor: BW heavy set
bron :damas SA focus
dye:
+5str/-5con
+4dex/-4con
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 5

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 28, 2006, 09:04:45 am »
Czyli chlopaki mowicie zeby zdjąć dye tereaz  te - 5  + 4. Ok dzięki za rade.
I siedziało ich tam troje. Niegdyś mężni woje, teraz tak bezbronni. To była ich pierwsza porażka. Wiedzą że "Raj" został stracony na zawsze. Nie nacieszyli się SPSem Na subie, nie nacieszyli się wreszcie pełnym klanem, nie nacieszyli się Legendarnym Hell Knightem. Pogrążeni w rozpaczy :cry: pokonani przez podrzędne FBI!!! Lecz teraz nie na Raj czekają, jak tylko mogą na maxie pykają i nie o piekielnych rycerzach marzą. Dualistą być chcą.
Jak by ktoś nie wiedział o czym pisze to: FBI mówimy NIE!


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 04, 2006, 03:37:55 pm »
ej a jaki armor nosić i jak dye żeby nie być kijowym tankiem i zarąbistym dd tylko dobrym (już nie super ;] ) i niezłym dd
Siła płynie z krwią duma razem z nią


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 04, 2006, 04:15:12 pm »
Nie da sie.Albo jestes DD albo Tankiem.Nie mozna byc all in one(chyba ze grasz na swietnych serwach gdzie sie lacza klasy...) chyba ze jestes summonerem.A zreszta DD tank nie musi miec duzo CON zeby w PvE dobrze tankowac.Masz duzo STR i DEX i zabijasz wszystko bardzo szybko i mniej tankujesz.W druzynie  duzej i tak lepiej jest miec np.takie SK niz DA bo(mowie tu o party 7+) bo i tak wszystko szybko pada.Ja tankowalem moby na 60 a sam bylem na 51 i padaly strasznie szybko.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 07, 2006, 01:43:35 pm »
Ja odnosnie tego tatoo +4wit-4int takie pytanie
Skoro DA ma nawet sporo m res (iron will i mr skill) to chyba slowy itp powinny gorzej wchodzic wiec placa sie dawac taki tato?:p Bo jak inta obnizymy to nam hamstring bedzie chyba gorzej wchodzil?
I takie pytanie, wchodzenie klatw zalezy tylko od wit czy np jeszcze od m atack?


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 07, 2006, 01:47:06 pm »
O ile mi dobrze wiadomo to z jakimś hunter bow'em sleepa nie zarzucisz...
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

  • <<..?!..>>
Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 07, 2006, 08:50:08 am »
Ja tam poszedłem za przykładem i zrobiłem sobie ofensywnego SK =) powiem tak ... Heavy maj, maj jewelki, Damascus ( haste :P ) i night shield..... co do dyes to zrobiłem tak jak koleżanka DontLookAtMe .. Str +4 , - 4 Con ; Dex + 4 , - 4 Con ; Wit +4 , - 4 Int.... nie jestem tym wyborem rozczarowany aczkolwiek tak jak to Ryltar przewidział ludzie naśmiewaja się ze mnie, że jakoby N00bek jestem :| Ich sprawa, jeżeli chcą trzymać się schematów to droga wolna, ja stawiam na kreatywność, powiem więcej ta postać ownowała HE, BD, TK takie małe 3 vs 1 ... Cieszyłem się ze zwycięstwa, aż wpadł pewien zirytowany Nekros i mnie sobie od tak zabił =) I jeszcze coś .. koledze któy zaczął temat radzę jedno ! Weź sobie na jakims 2K exp serwie zrob DA i SK .. Gwarantuję, iż SK wyda Ci się o niebo lepszy..
Don`t you wanna come with me, don`t you wanna feel my bones, on your bones.. Don`t you wanna swim with me, don`t you wanna feel my skin, on your skin.. The Killers =]


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 5

Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 07, 2006, 10:33:01 am »
To jest własnie zabawne. Rozwalam SR o 3-4 LVLe Lepiej ode mnie (nosząc BW+dye takie jak DLAM+Damaz hastem +4 i doom shieldem nie zjeżdżając nawet z mego CP) i od n00bów wyzywa.
Tylko że oczywiście później kupując A Grade wybrałem Jednak Talluma ze względu na premie do haste. Od tego czasu nie pamiętam bym z kimś przegrał 1v1 (KLANvJA się nie liczy :D). Tylko że grałem DA nie SK (nie przecze że SK lepszy jednak brak mu tego czegos-stuna :P)
I To jest sprawdzone przez wiele osób że grający Offensywnie odnoszą mniej obrażen zadając więcej. I to bagatela z damascusem+4+haste w BW miałem DMG około 830 (73 lvl) A Tank na mym LvLu tysz DA przez pół mniejszy 350. I Co z tego że miał def lepszy o jakieś 40 a HP o 2-2,5k skoro i tak padł w trymigi?
I siedziało ich tam troje. Niegdyś mężni woje, teraz tak bezbronni. To była ich pierwsza porażka. Wiedzą że "Raj" został stracony na zawsze. Nie nacieszyli się SPSem Na subie, nie nacieszyli się wreszcie pełnym klanem, nie nacieszyli się Legendarnym Hell Knightem. Pogrążeni w rozpaczy :cry: pokonani przez podrzędne FBI!!! Lecz teraz nie na Raj czekają, jak tylko mogą na maxie pykają i nie o piekielnych rycerzach marzą. Dualistą być chcą.
Jak by ktoś nie wiedział o czym pisze to: FBI mówimy NIE!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 07, 2006, 11:18:30 am »
Cytuj
co do dyes to zrobiłem tak jak koleżanka DontLookAtMe .. Str +4 , - 4 Con ; Dex + 4 , - 4 Con ; Wit +4 , - 4 Int.... nie jestem tym wyborem rozczarowany aczkolwiek tak jak to Ryltar przewidział ludzie naśmiewaja się ze mnie, że jakoby N00bek jestem

Ja ide jak Kholdstar ze zamiast +4 Wit jade w +4 Int.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 07, 2006, 03:38:51 pm »
Ja tam poszedłem za przykładem i zrobiłem sobie ofensywnego SK =) powiem tak ... Heavy maj, maj jewelki, Damascus ( haste :P ) i night shield..... co do dyes to zrobiłem tak jak koleżanka DontLookAtMe .. Str +4 , - 4 Con ; Dex + 4 , - 4 Con ; Wit +4 , - 4 Int.... nie jestem tym wyborem rozczarowany aczkolwiek tak jak to Ryltar przewidział ludzie naśmiewaja się ze mnie, że jakoby N00bek jestem :| Ich sprawa, jeżeli chcą trzymać się schematów to droga wolna, ja stawiam na kreatywność, powiem więcej ta postać ownowała HE, BD, TK takie małe 3 vs 1 ... Cieszyłem się ze zwycięstwa, aż wpadł pewien zirytowany Nekros i mnie sobie od tak zabił =) I jeszcze coś .. koledze któy zaczął temat radzę jedno ! Weź sobie na jakims 2K exp serwie zrob DA i SK .. Gwarantuję, iż SK wyda Ci się o niebo lepszy..

Podstawowe pytanie- czy stuny wchodza czesciej/rzadziej/porownywalnie czesto jak np w czystym secie doom heavy? BTWm w tej sytuacji tez jechalbym +4 int, bo przy -8 con ma sie tyle hp, ze hoo i kazdy drain powinien przywracac jak najwiecej % :)




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 07, 2006, 10:03:46 pm »
wiesz, ja DE na stockowych statack z con średnio kiedy dostaje stuna i tu będzie tak samo z DA ..
Tylko jaki jest sens z DA robić SK ? :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 07, 2006, 11:29:17 pm »
Cytuj
Tylko jaki jest sens z DA robić SK

To jest niemozliwe.Z SK nie zrobisz DA a z DA SK proste.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 07, 2006, 11:29:58 pm »
tutaj chodziło mi akurat o CON ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: OFENSYWNY DA
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 08, 2006, 02:51:54 pm »
Ofensywny DA to jedyne wyjscie jesli chcesz jako tako czerpac radoche z pvp lol, granie tankiem jak workiem miesa to najglupszy pomysl... + STR/DEX -8 CON, co z tego ze masz mniej hp? Dzieki wiekszemu dmg output, szybciej regenerujesz sobie HP na mobach (VR), w pvp rzadko ejstes targetowany, a kazdy wie ze to DEF a nie HP swiadcza o dobrym tanku. Ciezko ci bedzie cos wiekszego zdzialac dopoki nie dojdziesz do end-game gear/lvl setup jak DLM. AQ + Baium + Zaken , +30% crit dmg, stun resist/att speed. Obowiazkowo drac bow/focus , forgotten blade /focus, kombinowanie z armorami mija sie z celem, masz do wyboru NM/DC/--> IC++ , reszta nie daje bonusow do shield block. Z AQ/baium twoje cryty z luku full buffed beda porownywalne z high lvl lucznikiem( oczywiscie bez tych ringow) , 2x UD, panterka, stun + bash i mozna wiele zdzialac. Szkoda ze widac to dopiero z setem boss jewels i S grade.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.