Witaj
Gość

Wątek: Rasy najlepsze do pvp?  (Przeczytany 11228 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 22, 2006, 12:17:12 pm »
Nie wiele ? Nie wiele ? WIdac ze nie grales z magami w pvp. UD i nuki to podstawa ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 22, 2006, 02:56:40 pm »
:D:D
Smieszne, mowisz, ze ten nekro nie byl noobem?
Ciekawe dlaczego nie wyszedl za zasieg luku lub nukow podczas UD, to podstawa.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 22, 2006, 03:13:35 pm »
Nie wiele ? Nie wiele ? WIdac ze nie grales z magami w pvp. UD i nuki to podstawa ...

Gralem, jesli mag byl dupa wolowa to stal w zasiegu moich nukow. Jesli nie, to odszedl troche dalej. Z reszta jesli nie byl dupa wolowa do kwadratu i mial jakakolwiek bizuterie lepsza od d grade na 6x lvlu to jego m def jest wystarczajaco duzy aby nasze nuki nie zrobily na nim wiekszego wrazenia. Sorrki Dev, ale troche pierniczysz glupoty, nie staraj sie wmowic nikomu, ze SK jest pro ownage char i leje magow 1v1 bo to jest nieprawda, to ze udalo Ci sie wygrac z jakims necro albo swiadczy o jego braku umiejetnosci albo o twoim szczesciu. Ja tez kladlem magow, ale jest to wyjatek potwierdzajacy regule.




  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 22, 2006, 03:37:45 pm »
Ja opisze druga strone: Nigdy nukerem (sps/ss/necro, sh nie lubie i nim nie gram:D) nie dostalem od SK w walce 1v1 (i na arenie i poza arena i z buffami i bez) ale i tak SK jest spoko postacia i prawdopodobnie teraz sobie nim gdzies pogram ;D


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 1

  • WTB PVP ^^
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 23, 2006, 08:51:48 pm »
jak dla mnie necro i glad jeszcze moze sph i bardzo dobrym lucznikiem w pvp jest PR ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 23, 2006, 10:03:33 pm »
Cytuj
Wyjete z kontekstu- odpalenie ud i nawalanie nukami niewiele nam da

Nie no co ty zwlaszcza ze w C4 nei widac czy mamy UDef.

Cytuj
DA czy Pal radza sobie znacznie lepiej- wiecej hp, wiecej m defa , stun, root o wiekszym zasiegu

Znacznie...ale to ciagle nie to.

Cytuj
Nie udawaj, ze nie umiesz czytac, napisalem kilkuosobowe pt- 3-4 osoby z mana potami wezme bez problemu, wazne aby bylo conajwyzej 2 necro/sh.

Ta z mana potami...z mana potami to ja moge walic non stop skillami i byc na GS i SF.

Cytuj
6x lvlu to jego m def jest wystarczajaco duzy aby nasze nuki nie zrobily na nim wiekszego wrazenia

Powiedz mi czemu? Zarowno tank jak i Mag maja dzieki Anti-Magic/Magi Ressistance taki sam bonus do M.Defu to roznica polega tylko na tym ze mamy maly M.Atk ze wzgledu ze korzystamy z mastery typu sword/blunt a nie weapon.Gdyby SK mial Weapon mastery to walka byla by inna.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 27, 2006, 10:47:23 am »
Cytuj
Wyjete z kontekstu- odpalenie ud i nawalanie nukami niewiele nam da

Nie no co ty zwlaszcza ze w C4 nei widac czy mamy UDef.
Wlasnie chodzi o to, ze widac, nie rozumiem po co ta ironia.

Cytuj
DA czy Pal radza sobie znacznie lepiej- wiecej hp, wiecej m defa , stun, root o wiekszym zasiegu

Znacznie...ale to ciagle nie to.
Jasne, tank nie jest stworzony do bicia magow solo, juz dawno to mowilem.

Cytuj
Nie udawaj, ze nie umiesz czytac, napisalem kilkuosobowe pt- 3-4 osoby z mana potami wezme bez problemu, wazne aby bylo conajwyzej 2 necro/sh.

Ta z mana potami...z mana potami to ja moge walic non stop skillami i byc na GS i SF.

No przykro mi, nie znalazlem przyzwoitego high rate bez mana potow, niestety one bardzo "dopakowywuja" OLa, a serwer jest zapelniony magami, w tym 70% to necro... Tak czy siak, GS i SF maja wplyw na p defa i oborne przed atakami fizycznymi. Niestety, na high rate walka z melee to rzadkosc...

Cytuj
6x lvlu to jego m def jest wystarczajaco duzy aby nasze nuki nie zrobily na nim wiekszego wrazenia

Powiedz mi czemu? Zarowno tank jak i Mag maja dzieki Anti-Magic/Magi Ressistance taki sam bonus do M.Defu to roznica polega tylko na tym ze mamy maly M.Atk ze wzgledu ze korzystamy z mastery typu sword/blunt a nie weapon.Gdyby SK mial Weapon mastery to walka byla by inna.

Dlatemu, ze maja troche wicej MEN? Nawet jak mag zasotsuje tradycyjne symoble +4int, +4wit, -8men to nadal ma go wiecej niz fighter. Nuki sa dobre na melee, magom niestety za duzo krzywdy nie robia...




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 28, 2006, 10:39:18 am »
Jak nie robia krzywdy jak na ud mag mnie tłucze po góra 100 a ja go z FS po 300, DH 500, ls 550, LL 300. Już mamy 1k a mag ma max hp 3k
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 28, 2006, 02:33:53 pm »
mag ma ponad 4k hp(doliczam cp maoim nekro na 78 to wychodzi kolo 4.5k), sps ma szanse wygrac zarowno z nekro jak i z olem, tyle ze to jest loteria: czy sleep wejdzie czy nie...

jestem zato pewien, ze z nekro wygra destroyer z lukiem -  jak mu zejdzie hp to wlacza te super skille i ma kazdego maga na 1 hit, a tanka na 1 krytyk^^, tylko jak cos nie wyjdzie, a nie ma supportu to koniec;p


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 28, 2006, 04:17:59 pm »
mój necro na dye +con ma dokładnie 3600 hp

Super skile ^^ Wiesz co robi vampiric claw ? dodaje mi połowe hp ... Posra sie a nie zabije mnie xD 700 p defa w DC + jeszcze tp i taki soul jest mocniejszy od tanka ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 28, 2006, 04:33:17 pm »
Jeszcze moze za tanka Necro robisz? ^^


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 28, 2006, 10:47:32 pm »
Dev... zmien serwer.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 28, 2006, 11:06:22 pm »
nie ma najepszej klasy do pvp necro schodzi na dwa krytyki od archera na full bufach, ogladalem filmik jak glad jednym tss zdejmuje necro, dager backstabem tez na hita potrafi necro zdjac, z drugiej strony widzialem necro ownujacego wszytkie te klasy i inne wiec nie ma takiego czegos jak najlpesza klasa do pvp wszytko zalezy od graczy, szczescia itp chociaż przyznam ze necro jest troche za mocno przypakowany
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 28, 2006, 11:46:38 pm »
No ja widzialem jak ST kladzie Soul Takera wiec jest ciezko okreslic.Ogolnie sa klasy do PvP(bardziej te co uzywaja czarnej magii) a inne takie do dupy(te co uzywaja bialej).Generalnie to nie klasa jest do pvp a bardziej gracz.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 29, 2006, 02:30:32 pm »
za tanka nie zrobi bo nie ma hate aura. Ale trzymać sie na nogach może długo ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 29, 2006, 04:21:37 pm »
ja widzialem filmik, gdzie destro z lukiem mial 2 destroyera na podobnym lvlu i z ekwipunkiem(bez luku) na 2 strzaly w tym 1 krytyk, a ty porownujesz go z nekro i sadzisz ze z summonem jest lepszym tankiem? to powodzenia w pvp^^ i zauwaz, ze nosisz szate dc, a zbroja heavy ma chyba troche wiecej obrony...


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 29, 2006, 04:31:27 pm »
Nastepny...
Rozczaruje Cie, destro tez nie jest tankiem.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 29, 2006, 05:29:06 pm »
taa ale napewno ma wiecej do tanka od nekro;/ zreszta kilka tysiecy hp i cp robi swoje...


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

  • [AP]cOmbos
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 29, 2006, 09:50:45 pm »
Dev i co Ci daje ten twój Vampiric Claw , wystarczy , że zostaniesz stargetowany przez łuczników i qpa a nie drain.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:37:29 am »
Cytuj
taa ale napewno ma wiecej do tanka od nekro;/ zreszta kilka tysiecy hp i cp robi swoje...

Ta jest tylko o krok blizej od nekra bo ma Heavy Armor Mastery ktory nie jest wersja tankow...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 30, 2006, 02:30:00 pm »
A ja powiem tyle - Shield Bash ftw ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 31, 2006, 09:09:39 am »
No SK jak dostaje shield basha to jest masakrator. Szybki reuse, niezły efekt i nawet (jak już kiedyś pisałem), podejdziesz do maga wrzucisz mu sb, koles straci target i jak nie jest jakims skillerem to nie wie czy uciekac czy targetować, czy jak kumple mówi, nie robi pvp z sk bo sa bugi i mu znika "nick gracza" :D
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 31, 2006, 10:29:09 am »
I dochodzi Lustro co z Bashem daje niezla zabawke na magow.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 31, 2006, 02:05:28 pm »
taa ... nie ma to jak odbic anchora albo silience ... Albo bane :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Rasy najlepsze do pvp?
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 31, 2006, 08:43:37 pm »
Mnie sie najlepiej gra SS. :P Jesli wie jak sie go zrobic to zamiata wszystkie rasy i klasy. A na servach high rate necro to ciotka... nawet czasem szkoda zaczynac z nim walke bo od razu pada... Wiadomo ze na pvp fighterzy nie maja szans, a z magow to sps, sh i ss czyli ci typowo na atk. Jednak na wysokich levelach np 80 cast przestaje byc taki wazny bo wszyscy atakuja prawie rownie szybko.. wiec sps odpada :). Zostaje SH i SS jednak SS zwykle wygrywa bo jest szybszy i niewiele slabszy (na 80 mam SH 8000 m atk. a SS na tym samym lvl ok 7500). Mnie sie trudno walczy z OL wiec radzilbym wybierac miedzy nimi bo OL w kolko puszcza ten swoj drain i ciezko go dobic... :P