Witaj
Gość

Wątek: Najlepszy łucznik  (Przeczytany 37019 razy)

  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2005, 05:01:26 pm »
moze masz racje moze i nie ale walka ktory łucznik jest lepszy nigdy sie nie skonczy tak samo walka o to ktory mag jes najlepszy
obydwoje łucznikuw maja atuty zeby nimi grac i zeczy ktore przeszkadzaja komus zeby wybrac łucznika to musi zdecydowac osoba za ktora sie kryje ten łucznik jednemu pasuje human a inemu elf nikt na to nie poradzi
http://img155.echo.cx/img155/7669/192pw.jpg' border='0' alt='user posted image' />


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:23:25 pm »
Powienienem dodac ze SR jest troche lepszy do walki z magami ze wzgledu na wiekszy Mdef (dzieki wlasnemu buffkowi) od Hawkeye. Jest takze lepszym PK ze wzgledu na swoja szybkosc. I chyba dlatego sam nim gralem.

A co do magow to Spellsinger. Ma bardzo prosta taktyke na kazdego. Mialem SH i Spellsingera na 60 lvl. Roznica jest bardzo widoczna.... niestety.
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:25:51 pm »
no ja tez mialem tylko ze sh na 54 lvl a sps na 60+ lvl ruznica miedzy nimi jest ogromna tak sam  jak miedzy łucznikami wedlug mnie lepiej miec lepszego speeda nisz lepsz p.atak ale to tylko zalerzy od kogos kim chce zostac
http://img155.echo.cx/img155/7669/192pw.jpg' border='0' alt='user posted image' />


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:33:59 pm »
luki porownujac lucznikow i magow kieruje sie w tym momencie tym jak sobie poradza stajac naprzeciw siebie.
Spellsinger vs Spellhowler
Hawkeye vs SilverRanger

Z tych pojedynkow zwyciesko wychodza Ci pierwsi.
U magow roznice w szybkosci czarowania widac, u lucznikow juz ta roznica strzelania nie jest tak widoczna w praktyce...
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:37:50 pm »
ta wiem ale chodzi mi o castina speeda czy jakos tak elf ma szybkszego a wiec szybciej poleci stun z jego strony i mi sie wydaje wlasnie ze w SR ale nie wiem chyba ze posiadasz film gdze SR pada od Hawkeye
http://img155.echo.cx/img155/7669/192pw.jpg' border='0' alt='user posted image' />


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:43:43 pm »
Luki co ty pierdzielisz. Human ma duzy wyzszy CON wobecz czego sproboj mu zasadzic stuna Elfim lucznikiem, powodzenia ...W 99% taka walke wygralby Hawkeye.


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2005, 06:48:17 pm »
Luki swoimi stwierdzeniami zwalasz mnie z nog..... a juz casting speed archerow spowodowal wytrzeszczenie u mnie galek ocznych  :blink:
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 27, 2005, 11:58:33 am »
Co ma Casting Speed do Stuna ??
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 03, 2005, 11:24:27 am »
Nie wiemy Pavel. Noobkami jestesmy i tyle  ;)
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 04, 2005, 02:32:23 am »
Dkarn ale z nas noob'y. Normalnie totalne dno :P Zapomniałem, że SpS to urodzony Stunowieć :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 05, 2005, 06:52:43 pm »
Powiem tak gram SR i miałem taką przyjemność pvp z Hawkeyem a nawet 2 razy z tym, że nie było to raczej normalne pvp :) . 1 Raz jakiś cwany Hawkeya zaatakował mnie od pleców (cwany nie ? pewnie ruski ale nie o nich tu mowa :P ) i co przegrał :D . Nie powiem żeby walka była łatwa a wręcz przeciwnie jak zostało ni 200hp wszedł stun (wcześniej nie) i to mnie uratowało. Niestety nie wiem jaki miał lvl szybko się zmył  B) (ja miałem wtedy około 50). 2 razem było bardziej ciekawie chciałem tą walkę nagrać (myślę ciekawie będzie) Go Go i walczymy i przegrałem. Potem jak już obejrzałem filmik zobaczyłem że w plecy jakiś mag mi załadował  :) (w trakcie walki tego nie poczułem) :P . Niestety ten Hawkey nie chciał rewanżu (nie wiem czemu) a lale były zbliżone. SR to dobry łucznik ale według mnie Hawkey jest (niewiele ale jednak) lepszy. Szkoda tylko że te pvp nie wyjaśniły tego. Jednak elf lepiej wyglada z łukiem  ;)
http://img125.echo.cx/img125/6135/syg9bp.jpg' border='0' alt='user posted image' />


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 05, 2005, 08:07:53 pm »
Może wczesniej wszyscy 3 łucznicy mieli mniej więcej równe szanse to w c3 Hawkeye wygra z każdym lucznikiem zwłaszcza na arenie . Mimo , że i tak ma już boost attack speed i critical power co znacząco zwieksza dmg to w c3 uzyskuje swietna umiejetnosc do walki w wąskich miejscach czyli    Snipe- For a short while, when not moving, increases attack power, critical chance, and accuracy.   To będzie masakra . Nie zdziwiłbym się gdyby był w stanie zabijać 1 strzałem.
Jak do tej pory Low rate serv
SpS lv70
BD lv63
Glad lv 52
TH lv 65
PS lv 40
Destroyer lv61
Warcyer lv 56
PR lv 41
SK lv 62
DA lv 61
Retail
Sps 51
Pr 63
Glad 51
Warlock 44
SB 42


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 07, 2005, 01:47:50 pm »
Kazdy prawidowy luczik jest dobry. Np. Hawkey ma duzy dmg, co jest bardzo potrzebne dla lucznika i jak jeszcze da mu sie soul bowa 528 p atk to juz w ogóle [beeep] dmg bedzie mial. A Silver Ranger najszybciej strzela i najszybciej biega. Często denerwują orków (mysle o destro) bo uciekają i ładują a ork nie dogoni ich.
A Phantom Ranger to jest rasowy pk dla mnie. Ma duzy dmg bo to DE. Ale malo hp.


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 10, 2005, 04:07:13 am »
PR może nie jest ani najszybszy ani najsilniejszy ale dmg i tak ma duży jako łucznik więc PK z niego bardzo dobry :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 12, 2005, 12:39:07 am »
AnomanderRake c speed poprawia atak stuna chyba albo to atk speed nie wiem ktore z tych polepsza szybkosc stuna
http://img155.echo.cx/img155/7669/192pw.jpg' border='0' alt='user posted image' />


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 12, 2005, 02:01:35 am »
Bierz elfa najmniejszy damage ale najwieksza szybkosc strzalu oraz ruchu a wiec na otwartym terenie sprawdza sie taktyka strzal ucieczka strzal...
http://img335.imageshack.us/img335/268/art2gn.jpg' border='0' alt='user posted image' />
server-->l2extreme x7
nick-->KlaczekPL
rasa-->czlowiek
klasa-->Glad
lvl-->46 i rosnie z dnia na dzien
clan--> HolyInquisition


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 12, 2005, 08:04:50 pm »
Do PKowania i KSowania :P najlepszy HE podobnie jak na arenie. SR najlepiej bije się w polu i chyba troszkę lepiej sie nim expi
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 13, 2005, 10:14:16 am »
Ja stawiam na HE. Robilem rogue ludzkiego i mi galy wylazily jak czasem pierwszym criticiem zabijal moba. On wsadzal critica 1200 dmg na 30 lvlu.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 16, 2005, 11:53:32 am »
Wiem coś o tym - kiedys grając TH spokojnie sobie expiłem (miałem dooma), aż tu nagle PH strzelił we mnie i zadał mi 3500dmg  :blink: wkurzyłem się i nawyzywałem go, ale on odbiegł i śmiejąc się powiedział, że mu to zwisa bo Titaniuma, brrrr kolejny ****as po donacie. :(
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 16, 2005, 05:50:08 pm »
Wiem tylko ze HE ma niewyobrazalna sile critow. Gralem ludzkim roguem a 1200 dmg na 30 lvl to niesamowita liczba. Wiekszosc mobow padala po pierwszym strzale. Jakbym robil lucznika to tylko HE(ale prawde mowiac SR tez mi sie podoba bo ma samobufy)


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 17, 2005, 12:00:07 pm »
Z tego co mówisz wynika,że ja też mógłbym zrobic tylko i wyłącznie HE - mój kupel grał SR i często musiał uciekać tzn strzał i w długą i tak w nieskończoność, a ja po prostu nigdy nie uciekam - dlatego nie lubię łuczników :)
serwer:   L2eXtreme
postacie: Człowiek> Gladiator> lvl 67
              Człowiek> Treasure Hunter> lvl 64
              Mroczny Elf> Shillen Knight> lvl 7x


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 07, 2005, 06:19:47 pm »
Ja mam złe wspomnienia z łucznikami z poprzedniego MMORPG, i dlatego nie ciągnie mnie do nich.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 07, 2005, 06:54:33 pm »
:P ja ja testuje HE :P zobaczymy co z tego wyjdzie i bede jak zwykle orginalny i rozpoznawany bede sie woził w doom heavy moim lucznkiem ale ostrzegam to jest tylko dla he dla reszty to samobujsto nosić taki panceż :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 08, 2005, 06:37:21 am »
Thorin okazać się może, że dla Ciebie też to będzie Harakiri :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 08, 2005, 08:43:29 am »
pavel raczej napewno mi lepje wyjdzie nisz nosic ten zubej light do evasion albo inne cuda :P każdy wie że HE niema szans uciec nikomu :P wiec musi zabijac żeby przeżyć proste
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P