Witaj
Gość

Wątek: Najlepszy łucznik  (Przeczytany 37018 razy)

  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 08, 2005, 08:58:24 am »
Ja tam grałem SR i nie narzekałem w sumie elfy to zawsze są łucznicy przeważnie tak jest w innych RPG...
Elf łucznik ma największy Speed w grze ja na razie na 55lvl mam 250 speeda tylko na skillach bez niczego innego łucznik ma również dużo hp ale miejszy atak :? Ale jak każdy elf mam wrodzone leczenie Ja polecam SR...

1.A styl walki na dzień dobry Stuna potem duble jak sie obudzi to odchodzimi i jazda na SS'ach moba wykończymy po jakimś czasie ale zero hp stracimy.

2.Tosamo co wyrzej ale nei uciekamy tlko non stop pakujem w moba na SS'ach.
Ja polecam 1 sposób może długi ale pewny bo na 2 sposobie czesto wchodz missed czyli zezy jak się wali z takiego bliska  :wink:  :wink:
The Abyss x7 | Bishop | Ino | 6x | ZoMoPL |


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 09, 2005, 08:25:53 am »
Ja właśnie romyslam nad łucznikiem. SR ma jeszcze taką pomoc w expieniu, że ma Entangle co jest łucznikowi najbardziej przydatne.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 16, 2005, 10:45:44 pm »
Cytat: Thorin
:P ja ja testuje HE :P zobaczymy co z tego wyjdzie i bede jak zwykle orginalny i rozpoznawany bede sie woził w doom heavy moim lucznkiem ale ostrzegam to jest tylko dla he dla reszty to samobujsto nosić taki panceż :P


Z tego co widuje to wiekszosc lucznikow robi tak:Odbiera sobie CON(potrafia odebrac nawet 9 CON) i dodaja ile moga DEX(lepiej trafiaja,szybciej wala,szybciej biegaja) i STR(zwiekszyc p.atk).Wiec skoro Doom odbiera STR a dodaje CON to po co ci to?


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 17, 2005, 12:21:37 am »
Ryltar to ty jeszcze sie nie nauczyles ze Thorin to ekhm... nie da sie tego powiedziec tak zebym nie dostal warna..
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 4

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 18, 2005, 09:48:27 am »
Cytat: Pavel
Ja właśnie romyslam nad łucznikiem. SR ma jeszcze taką pomoc w expieniu, że ma Entangle co jest łucznikowi najbardziej przydatne.


SR ma Entangle a PR ma Freezing Strike, oba tak samo przydatne ale freezing strike zawsze zadaje jakiś dmg na początek, oczywiście należy użytkować z bsps  :wink:


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 18, 2005, 12:03:47 pm »
mylisz sie, bo Entangle zmniejsza szybkosc oponenta, a Freezing Strike atak speed, a w expieniu bardziej przydaje sie Entangle wtedy mniej musisz uciekac, no bo po co FS jak i tak nie dasz mobowi do siebie dobiec :]
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 18, 2005, 10:25:30 pm »
Dojde do 36 to ci na arenie pokaze co robi freezing strike i zobaczysz kto ma racje Lachman czy Ty  :twisted:


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 19, 2005, 11:03:04 am »
bylo wyraznie powiedziane "w expieniu" losiu :D w pvp tez uwazam ze FS jest lepszy i w ogóle np PR duzo na nim zyskuje
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: 4

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 19, 2005, 04:23:02 pm »
Ryltarowi chodziło o to, że FS ma taki sam efekt jak Entangle a nie zmniejsza atk. speed  (od tego jest wind shackle)  :wink:


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 30, 2005, 10:55:09 am »
hahaha moja najwieksze osiagniecie jakie mialem krasnal 26 lvl ( ja ) vs. lucznik elfow 30 lvl stuny wchodzily jak nie wiem co wygralem ta walke nie stracilem nawet 500 hp hihih krasnoludy rzadza hihi
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 25, 2005, 04:44:16 pm »
w c3 wiadomo... hawkeye, duuzy dmg i atk spd. a jezeli c2 to sr :)


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 2

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 25, 2005, 05:25:01 pm »
A ja wybrałbym SR w każdej wersji. Dlaczego? Nie podoba mi się 'wygląd' ludzi w l2 :)


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 28, 2005, 04:12:54 pm »
Ja na starisie (extreme) zaczołem niedawno HE, i musze przyznać że na full buffach kośi wszystko co podejdzie...
Przykład: 54lv (full B set + bop) , zabiłem Limal Karines (Antharas Lair / tam gdzie kariki) na 2 hity, co jest co najmniej nietypowe...
Tak więc...no comments  :wink:


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 29, 2005, 12:33:24 am »
Arthas weż mnie nie załamuj :evil: Gram na tak chu...ym serwie że HE na 62 lvl wpadam do FG biore full buffy od propheta myśle sobie no to teraz wszystko co żyje spierd...alać :twisted: Staje,wale snipe na lepsze samopoczucie wale do Falibati(bo sie nawineła akurat) :lol: iiiiii...ch... wielki jak wujka szelki :evil: Po OŚMIU strzałach dopiero padła.Żeby nie było niedomówień,mam full zubei set +BoP.Krew zalewa :evil: Za to mag na 60 lvl z sage staffem sieknął Falibati raz Solarem poprawił aurą i było po zawodach.Ech najgorsze jest to że już mi się nie chce serwa zmieniać.Dobrze że mam jeszcze SpS'a na 50 lvl'u ,zaczne pekować wszystko i wszystkich w ramach odreagowywania na stres :twisted: Żaden sąd mnie za to nie skaże :lol:
[


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 29, 2005, 09:31:14 am »
Jakis mod moglby zmienic nazwe tematu :P bo oczy bola jak juz jest 5 stron o "najleprzym" luczniku :)

(Done - Yahzon)


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 30, 2005, 06:26:04 pm »
rakemi....dla HE jest dobry albo BW albo Doom
                                                \          /
                                                   Light
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 30, 2005, 07:01:32 pm »
Ale ja mówiłem o sile "rażenia" a na tą największy wpływ ma broń i skile.Tak wiem że zbroje dodają bonusy do atrybutów co nie zmienia faktu że nawet łucznik w light doomie dupa jeśli nie ma konkretnego łuku tudzież lvl'u :wink:
[


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 30, 2005, 08:30:27 pm »
no tak...zalozy tatto of doom i np. BOP-a +10 to wymiata xD
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 07, 2005, 12:48:08 pm »
Waaaa.... Orc Destro... 60+ full buffed + BoP + frenzy + rage ;o kto wyskoczy ?

hawhawhaw
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Najlepszy łucznik
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 10, 2005, 01:29:14 pm »
sr na full bufah wyskoczy ma wiekszy zasieg i jest 5 ray szybszy wiec bedzie strzelal i uciekal nim znajdzie sie w zasiegu :D