Witaj
Gość

Wątek: Postać do wszystkiego ?  (Przeczytany 5011 razy)

Postać do wszystkiego ?
« dnia: Styczeń 05, 2007, 12:07:34 am »
Przez ostatni tydzien zrobilem okolo 10 postaci (lvl 70+) na hi rate servie, ale za kazdym razem uznawalem ze to nie to naprawde jestem juz zmeczony przeszukuje xxx stron tematow na tym forum i z przykroscia stwierdzam ze w wiekszosci topicow jest maslo maslane ...

np 1 osoba pisze ze dye robimy 4str-4con (przykladowo)
    2 osoba zas pisze ze robimy tylko 4dex-4conc oczywiscie zadna z w/w nie uzasadnia dlaczego taki wybor a ni nie komentuje dlaczego opcja 1, albo 2 jest zla. Z tego powodu jestem juz bardziej zdezorientowany po lekturze niz przed...

Chcialbym wiec przedstawic wam czego oczekiwalbym od mojej postaci, i prosilbym, a moze nie, blagalbym o wysrodkowanie 1 klasy.

Potrzebuje postaci do szybkiego expowania, ktora obroni sie przed pk (im wieksze szanse vs all klas tym lepiej), i ktora nadaje sie do expowania zarowno w party i jak i bez niego. Rozmyslalem nad necro ale w sumie sprawdziwszy ta postac niesadze ze jest az tak dobra, z kilku powodow, z ktorymi wiekosc osob tutaj sie nie zgodzi...
Najbardziej stawiam na spellsingera bo ladnie i szybko ciacha ale zadko broni sie przed pk ...

dobra nie nudze dluzej plz pomozcie mi ...


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2007, 12:44:29 am »
Może SH Spellhowler... Niezły DMG tyle że wolniejszy niż reszta. Sps jest zato szybki ale mniej DMG niż SH musisz się zastanowić czy chcesz zabijać na hita ale wolniej czy 5 hitow jeden za drugim :P


Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2007, 12:48:55 am »
najlepiej zeby mob sie nie zblizyl tzn jesli sps zuci 5 hitow a mob nie podejdzie to luuuuz moze byc jesli sh to inwestwoac w cast speed czy maxowac dmg ? bo to 2 profesje i co na to reszta ?


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2007, 11:36:28 am »
Przez ostatni tydzien zrobilem okolo 10 postaci (lvl 70+) na hi rate servie

Potrzebuje postaci do szybkiego expowania, ktora obroni sie przed pk

Wybacz ale rozebrałeś mnie tym  :o ty widać nie wiesz jeszcze co to expienie,po zrobieniu tylu postaci na 70+ to ty powinieneś tu dawać porady innym a nie o nie pytać  :P
Teraz wejdź na prawdziwy serwer i zagraj postacią która ci najbardziej przypadła do gustu  :)
Nie ma postaci do wszystkiego !! powinieneś to już wiedzieć





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2007, 02:06:38 pm »
nie masz racji... autor postu posal, ze robil te postacie na "hi ratowym" serwerze(chyba high ale mniejsza^^), czyli pewnie nie poznal do konca tych postaci, ktorymi gral.

Nie zgadzam sie z teza, ze sps nie obroni sie przed pk! Ma nawet wieksze szanse. Szybciej wrzuci cancel potem sleep i juz tylko nuki, ktorymi dzieki cast speedowi miota jak z karabinu^^ poza tym na nisko ratowych serwach nie biega tylu pk, bo ludziom sie nie chce robic postaci, zeby potem stracic equipunek albo miec xxxxx+ karmy nie do zbicia(mozna sie zdelvlowac chyba do 10lvla^^). Ja proponowalbym ci sorca bo to postac najbardziej wysrodkowana... ma niezly cast speed przy troche mniejszym m ataku od spellhowlera, a na pvp tez nie jest taki cienki... sps potem ma ciezko przez dmg jaki zadaje:/ (jak masz party to looz ale samemu bez top sprzetu cienko idzie...) sh znowu ma maly cast speed, ale ostatnio zobaczylem goscia, ktory walil nuke po nukeu i to fajnie wygladalo, ale w pvp jest cienko... lucznicy i madzy i czesto sztyleciarze beda toba pomiatac jak chca^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2007, 02:08:41 pm wysłana przez buddy »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2007, 02:56:03 pm »
Po pierwsze nie ma takiej postaci a jakby taka byla to kazda by taka musiala by byc bo wszedl bys na jakis serwer i 80% osob gra to postacia do wszystkiego a l2 to gra zespolowa piszecie o magach tylko szybko sie nimi expi ale jak taki lucznik zacznie do nich strzelac z zaskoczenia to nie ma co a lucznik sie nie rzuci na tanka tank zas na maga bo jest na przegranej pozycji musisz wiece wybrac czego oczekujesz od postaci chcesz ja szybko wyexpic szybko zabijac pomagac innym buffami dlugo trzymac sie w massowce nie ma postaci do wszystkiego


Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2007, 02:57:02 pm »
mussaszi, nie gram na low rate serverach poniewaz mam ograniczony czas na granie (nie siedze 5 godzin na dobe przed kompem) dlatego low rate servy mnie nie interesuja. Jestem poczatkujacy wiec raczej sie pytam a nie daje porady jedyne co moge stwierdzic to necro na tym forum jest massakrycznie przereklamowany na serwie na ktorym gram (abssys 300) nigdy pk mi necro nie zrobil a ja sam necrem nie moglem tez pk zrobic.

P.S. hi = Hight taki elo skrót ;p


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2007, 04:27:39 pm »
arcy ile jeszcze debilnych topickow zalozysz ??


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2007, 04:51:01 pm »
rakven nie zgadzam sie! veto etc etc! to o czym ty mowisz czyli jakis smieszny atak z zaskoczenia jest z raguly nie do odparcia! my tu mowimy glownie o expieniu i w miare rownym pvp/pk, gdzie obaj gracze wiedza co chca zrobic i widza sie etc. przeciez jak podleci do ciebie (jako tego maga ktory ownuje tanka) da z panterka od tylu ze go nie zauwazysz i walnie cie stuna (a na 90% wejdzie) i zacznie cie okladac to tez nie masz zbytnich szans:/

ps dokad go nie zbanuja^^


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2007, 04:56:04 pm »
Co jest do wszystkiego to jest do niczego.
Nie ma wszechstronnej postaci.

ALBO jesteś tankiem, albo ofensywnym.
I nawet nie wiem jakyś sie starał z Paladyna czy DA nie zrobisz świetnego wojownika, bo on już z góry ma założenie bycia tankiem.

Tak samo jak Nukerzy, dowalają czarami, ale maja tyle CP/HP co kot napłakał, więc gdy dostanie się w rece np. zbufowanego Glada jest cięzko. Ale ma znowu taką przewage, że zabija masówkami, zanim ktoś do niego dojdzie.

Podsumowując.
Chcesz mieć postać do wszystkiego zrób X subclass na servie gdzie subki się łączą  :_delf_5_4:


Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2007, 05:04:07 pm »
Zeby na abyssie x300 Necromancerem PK nie moc zrobic to trzeba sie bardzo postarac.A zeby PK necro nie zabic to jeszcze bardziej bo wtedy kazdy go gania  :P
Ciekawa postacia jest PS(Phantom Summoner) ktorym w miare niezle sie expi(oczywiscie mowie o Abyssie x300, bo na low rate PS'em nie gralem), przed PK raczej sie obronisz(jak cie zacznie bic to TP+CP potiony, w razie czego bsoe :D), jak zrobisz 3 profke i przetestujesz kilka buildow to magow powinienes zabijac z mniejszymi lub wiekszymi problemami ale czesto powinno sie udawac(chyba ze dla Neco/SH/OL wejdzie silence, ale tam pvp to raczej na full buffach wiec zadko wchodzi).
Btw.Wpadnij czasami do FG swoimi postaciami 70+ :D


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 05, 2007, 05:07:32 pm »
A czy na Abyss 300x FG to The East Cementary ? : P


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2007, 05:12:37 pm »
tak... ale obok cementary jest fg^^ to nie ma roznicy ale na wiekszosci serwach na teleporcie pisze "the forbidden gateaway" czy jakos tak,


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2007, 05:36:07 pm »
buddy a w tym ze nie ma postaci do wszystkiego tez sie nie zgadzasz a poza tym jak wyglada w miare rowne pk?????? to ze przed toba staje koles ktos odlicza on podchodzi zabija cie i ty sie nie ruszasz czy uciekasz ale nie bijesz i starasz sie uciec czy on podchodzi chce cie zabic  a ty ok tylko mobka zabije i dajesz sie zabic??


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2007, 07:12:43 pm »
Cytuj
I nawet nie wiem jakyś sie starał z Paladyna czy DA nie zrobisz świetnego wojownika, bo on już z góry ma założenie bycia tankiem.
http://img209.imageshack.us/img209/5775/shot00028rj9.jpg - Pewny jestes?


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 05, 2007, 08:58:32 pm »
No ale znowu zobacz ile ma defa.
HK powinien miec ze 2x tyle defa, zeby byc dobrym tankiem.
Na dobrą sprawe, mój NightShade ma wiecej Defa ^^' of course po zbuffowaniu.

Bo albo dobrze bijesz i masz P. Atk. albo P. Def i zabijasz wolniej. W tym przypadku masz nawalone P. Atk. ale kosztem P. Def, który powinien byc wiekszy.

To tak jakby robić ze SH, SpS, poprzez dokładanie mu acu i innych pierdol, zamiast iść w atak, czy moc. Zawsze jak się kombinuje z postacią średnio wyniki wychodzą. Aczkolwiek tutaj widze 3profa, ful bufy, itd. Szkoda tylko że postać nie jest pokazany tylko wycinek właściwości.



  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 05, 2007, 09:56:02 pm »
hmmm cos Ci sie pokicikalo ;D
Tank powinnien miec 3k defa? :D chyba na UD...
Zreszta defa nie mozna obnizyc przez dye, jedynie HP. Wiec mozna miec P.atk, Atk.speed, Critic kosztem HP, ale nie defa. Fakt, postac jest na 3 profie, w rece ma draconic bowa +iles tam, na bufach ale to nie zmienia faktu, ze staty ma jak dla mnie z kosmosu ;D. Zreszta, polecam poogladac filmiki DLAM zeby zobaczyc co to monstrum wyprawia...



Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 05, 2007, 10:44:28 pm »
O draconic czyli bron ktora ma najwiecej p atk z focusem i full bufem daje tyle criticala p defa lekko malo co ja mowie jak ja na 61 z zubeiem mam 1000 defa sk a kolega da w doomie ma tego defa jakies 900 na 57 i jak mi powiesz ze w s gradach niemialby conajmniej 1000 defa wiecej na takim buildzie do tankowania to nie uwierze poki nie zobacze a hp to juz w ogóle taki destro na buildzie do atk w c4 jeszcze z lukiem bylby maszyna do zabijania w c5 juz nie ale atk pewnie by mial wiekszy hp pewnie tez a co do netsuun to sie z nim zgadzam tank jest od tego zeby miec duzo defa i trudno go bylo zabic sh od silnych czarow sps od szybkich czarow a lucznik od dmg i pytanie jaki to serwer rownie dobrze serw moze byc zbugowany


Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 05, 2007, 11:51:55 pm »
arcy ile jeszcze debilnych topickow zalozysz ??

pomnoż wiek swojej starej razy 5 i wyjdzie ci odpowiec

temat znowu schodzi :+)
z innych for dowiedzialem sie ze sh najlepszy na taka okolicznosc co wy na to ?



Dohid: Za obrazę, dokładam też zakaz pisania na 3 dni.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2007, 11:02:58 am wysłana przez Dohid »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 06, 2007, 08:20:46 am »
No przed pk zabardzo nim sie nie uchronisz ale do expienia bardzo dobry w pvp z innymi magami jest troche gorzej bo oni maja wiekszego casta na masowki dobry


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 06, 2007, 10:57:03 am »
Cytuj
pomnoż wiek swojej starej

Czy to jest na temat jego mamy ?
Zdzierze wszystko, ale nie to jak jakiś * jedzie po czyjejś mamie czy czyimś tacie.
Po prostu chamstwo do kwadratu to w twoim przypadku mało.
Na swoją mame też mówisz per ''stara'' ?

ofmg!

wdech-wydech-wdech-wydech...

Dohid:

arcy ile jeszcze debilnych topickow zalozysz ??

pomnoż wiek swojej starej razy 5 i wyjdzie ci odpowiec

temat znowu schodzi :+)
z innych for dowiedzialem sie ze sh najlepszy na taka okolicznosc co wy na to ?



Dohid: Za obrazę, dokładam też zakaz pisania na 3 dni.

Dohid: Spoko, koniec tematu. Wracajcie do zagadnień topicu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2007, 11:04:34 am wysłana przez Dohid »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 06, 2007, 11:45:13 am »
Arcy, zachowujesz się jak dzieciak...  :?

Cytat: Arcy
"pomnoż wiek swojej starej razy 5 i wyjdzie ci odpowiec"
- tym tekstem zdenerwowałeś mnie z dwóch powodów. Po pierwsze - nie obrażaj czyjejś rodziny, nie wiem co Ciebie naszło, ale mam nadzieję, że nie wyniosłeś tego z domu i szanujesz swoich rodziców. Po drugie jak już tak chcesz przykozaczyć to nie piszemy "odpowiec" tylko "ODPOWIEDŹ"!

Także pomyśl najpierw zanim coś napiszesz bo to co umieszczasz w postach świadczy o Tobie oraz osobistej kulturze.


Okej, powrót do tematu. Analizując twoje poprzednie tematy możemy dojść do wniosku, że zależy Ci na postaci, która dobrze radzi sobie zarówno w pvp i pve. Moim typem jest nekro.

Zalety:

Pvp - jedna z najlepszych postaci ( jeśli nie najlepsza ) w tej dziedzinie.

Pve - dla mnie przebija nekrusa tylko SH w te klocki. Kosi wszystko na swojej drodze.

Mnóstwo ciekawych skilli

Z magów potrafi się najdłużej utrzymać na nogach - ma summona i Transfer Pain

Dobry do expienia solo , jak i w party

Wady:

Na początku może być drogi w utrzymaniu ( kości, kryształki ) - z tym, że jak grywasz na High Racie to tego nie odczujesz :P

Za dużo ludzi gra tą postacią :P

IMO, Human Mysticy wyglądają fatalnie :P

Osobiście wolę SH ( wg. mnie najlepszy nuker  :_delf_5_1: ) , jest lepszy w pve, za to gorszy znowu w pvp... To klimatyczny nuker ( DE powinny mieć Necro :P ), którym gra przynosi wiele radości. 

Jednak nieważne są moje upodobania lecz chęć pomocy Tobie :) Dlatego doradzam Ci necro. That's all.







  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Gram bo lubie :P
Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:30:04 pm »
haha Arcy n/c
co do tematu na moje glad
ps: arcy zostal ci jeszcze do zalozenia topic ktora klasa ma najwiecej mp i najlepiej pekuje


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 06, 2007, 03:53:36 pm »
A ja nie wiem czemu magow wymieniacie tylko ;P

Moim zdaniem rownie dobrze te warunki spelnia PW i TH
Samemu nie expi sie jakos koszmarnie, w party tez nie bo mozna expic z ES'ami + healer... mniejsze lub wieksze trainy i exp leci ^^, w pvp nie jest zly (switch na n00ba xD, bluff i nieustanne stabowanie), jak cos mozna zawsze uciec (duzy speed, a w polanczeniu z duzym evasion to lucznik sobie postrzela.... moze pare razy trafi ;) ) np z pomoca silent move'a, zawsze mozna kogos trainem poszczuc xDDD
Mysle ze tez postacie tez spelniaja podane warunki (a jesli na serwie jest mana do kupienia to juz w ogole... ciagle blowy na expie ^^)


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Postać do wszystkiego ?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 06, 2007, 10:22:53 pm »
Postac do wszystkiego ?
ja widze na tych warunkach tylko 2 postacie...

NEKRO
SHILEN KNIGHT

nekro czemu kazdy wie.. Swietne skille dmgowe, klątwy, summon czeguz chciec wiecej ?
a czemu Sk ? potankowac moze a i w walce dobry (drainy,ls'y cubici itp potrafią zrobic mocne :kuku:)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]