Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621915 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #375 dnia: Grudzień 02, 2006, 10:56:45 am »
Cytuj
(a jak ich nie uzywasz w PvP to bez urazy ale nie graj ta postacia)

Ja używam tylko Guardiana, albo w ogóle ;P I jakoś nikt mi tak bardzo dupy w pvp nie skopał ...
ostatni raz jak obu uzywałem na raz, to nie miałem many na UD :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #376 dnia: Grudzień 02, 2006, 11:33:59 am »
Dev ty wiesz ze jak na Abbysie gralismy razem to ja w LoA mialem prawie caly czas wlaczony SF?

Cytuj
Ja używam tylko Guardiana, albo w ogóle ;P

Guard Stance nie Guardian ^^ tez sie mylilem.Guard uzywam jak walcze z jakims daggerem glownie.

Cytuj
Bardzo chetnie stoczylbym pojedynek twoj sk Ryltar vs moj

Wiesz jak to bedzie wygladac? tak:

Ja zasadze ci draina,ty mi LS lub draina,podbiegne blizej LS,potem zmienie bron i jak zaczne biec do ciebie ty zaczniesz uciekac,ja nie bede ciebie ganial tylko nukowal,jak sie zatrzymasz to ciebie dopadne w H2H.I to jest wada tej taktyki ze na drugiego SK jest do dupy bo jak SK jest inteligenty to nie bedzie ciebie ganial tylko nukowal.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #377 dnia: Grudzień 02, 2006, 11:56:26 am »
ja mowie na guard stance guardian, bo fajnie brzmi :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #378 dnia: Grudzień 02, 2006, 03:27:38 pm »
Mi sie mylilo w Castlevani z dusza Final Guardian bo tak samo po odpaleniu tego blokowalo sie kazdy atak(ale strasznie zarlo mp) i dlatego mi sie mylilo ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #379 dnia: Grudzień 02, 2006, 04:20:11 pm »
Z tym 2x wiekszy dmg moze przesadzilem- z sowd z MP robiliem 920 /460 dmg na tych samych mobach ktore jak bijac stormbringerem bilem po 450/225.

Troche bezsensowne porownanie, low C grade miecz vs niemal top C miecz.

Nie wiem skad wymysliles panie Montezuma, ze trzeba miec 4x wiekszy m atk i nie wiem kto tu gada bzdury.

Ja tego nie wymyslilem, to autorzy gry zrobili taka mechanike, zeby dmg ze skilla magiczniego zwiekszyc o 100% to m att musi byc 4x wiekszy, bsps wlasnie zwiekszaja m att o 400%, zreszto sam wyprobuj zakladajac bron o slabym m att i bron o wysokim m att i zobacz jaki bedziesz mial przyrost dmg

Mimo pogorszenia int, a co za tym idzie m atku, Hex tak czy siak prawie zawsze wchodzi, pb okolo 80%. Poza tym napisalem "ew"= ewentualnie- zalezy od osobistych preferencji,

Zaloze sie ze uzywasz przy tym bsps, czyli twoj m att podskoczyl o 400%, hex  wchodzi niemal zawsze nawet ze zwyklym mieczem na twoim 4x-5x lvl, po 60++ to sie zmienia na niekorzysc Hex,

Gwarantuje Ci, ze w pvp nawet na 5x lvlu radzilem sobie znacznie lepiej z SoWD niz z SLSem.


Pewnie w walce z postacia 61++ zadawales na pewno ogromny dmg magia

Podczas Lvlowania zdecydowanie pewniej czulem sie wlasnie z mieczykiem dla magow- w przypadku kiedy za soba mielem sznur mobow nie wyobrazam sobie innej mozliwosci niz zabicie ich drainami.

Porownywalny miecz zwykly z SA focus bedze wielokrotnie lepszy niz miecz magiczny z SA mp, bedzesz znacznie szybciej zabijal nawet na self buffach. Widac to juz wyraznie prz twoim porownaniu sowd vs storm, kiedy drainem zabierales 940hp a storm po 450dmg. I teras sobe policz, zanim uzyjesz draina to zdazysz udezyc 3x storm na self buffach czyli masz 940hp vs 1350hp. Ktory miecz zadaje wiekszy dmg? Zaluz jeszcze sa focus i +4str i wtedy zobaczysz dmg z p att.

Nie twierdze ze twoj bulid jest zly, wielu SK go stosuje ale na 7xlvl kiedy skille sa niemal calkowice rozwiniete i maja dostep do A, S grade broni. Na 4x-5x lvl taki bulid jest bez sensu.

Zeby nie bylo, gdyby taki expowanie bylo efektywne to bym widzal niemal kazdego SK z SoWD, a ja widze w grze SK z sls, damascu, itd.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #380 dnia: Grudzień 02, 2006, 04:35:31 pm »
Gwarantuje ci ze lepiej wziąć sls z focus niz miecz dla amga.Daruj je sobie do broni A.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #381 dnia: Grudzień 02, 2006, 04:37:35 pm »
+4 str kosztem czego? Con? Nie wyobrazam sobie przez zalozeniem majestica oslabiac con, juz bez takiego dye stuny wchodza we mnie jak w maslo. Dexa rowniez nie chce obnizac. Poza tym biegajac z mieczykiem dla magow jestem znacznie bardziej oplacalny w party. Praktycznie nie potrzebuje healera, a jesli jest to moze sie skupic na regenracji mp dmg dealerow/nukerow (elder).

Ryltar- zebys sie nie zdziwil, troche inaczej rozegralbym ta walke :]




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #382 dnia: Grudzień 02, 2006, 05:03:53 pm »
+4 str kosztem czego? Con? Nie wyobrazam sobie przez zalozeniem majestica oslabiac con, juz bez takiego dye stuny wchodza we mnie jak w maslo. Dexa rowniez nie chce obnizac.

Jak sam napisales, nawet bez -con tatuazu stun wchodzi w ciebe jak w maslo, imo pod exp zrobic najlepiej +5str/-3con, -2dex

Poza tym biegajac z mieczykiem dla magow jestem znacznie bardziej oplacalny w party. Praktycznie nie potrzebuje healera, a jesli jest to moze sie skupic na regenracji mp dmg dealerow/nukerow (elder).

Wrecz przeciwnie, mieczem dla magow tylko spowalniasz exp. Po pierwsze marnuje sie czas na cast drain, po drogie zadajesz niski dmg. Majac wysoki str i co za tym idze wysoki p att SK bije naprawde mocno , nie mowiac o dmg z buffami, czyli majac wysoki p att party zabija szybciej moba Poniewaz ty uzywajac miecza magicznego miales czas jedynie na 1 drain a pozniej tylko moba laskotales w przeciwienstwie do str SK ktory zadawal dmg przez caly czas walki z mobem. Zapominasz takze o takim buffie vampire, im wiekszy dmg zadajesz tym wiecej odzyskujesz hp czyli nie wymagasz leczenia
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #383 dnia: Grudzień 02, 2006, 05:24:47 pm »
Cytuj
Ryltar- zebys sie nie zdziwil, troche inaczej rozegralbym ta walke :]

No chyba mi nie powiesz ze z tym buidem na nuker SK bys stal w miejscu i rzucal zaklecia liczac ze ja ci w h2h je przerwe?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #384 dnia: Grudzień 02, 2006, 07:19:43 pm »
Ryl - SK ma za mały dmg żeby co kolwiek przerwać :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #385 dnia: Grudzień 02, 2006, 08:12:02 pm »
Cytuj
Ryl - SK ma za mały dmg żeby co kolwiek przerwać

Taaa w koncu w MJ i tatuazu na +4 STR z full buffami potrafi walnac 8 krytykow pod rzad za 700 no ale co tam...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #386 dnia: Grudzień 02, 2006, 08:49:40 pm »
Ryl - SK ma za mały dmg żeby co kolwiek przerwać :P

Sk zadaje podobny dmg 1machnieciem miecza z crityc jak necro ze swojego glownego nuka Death Spike. Dzisiaj widzalem filmik Necro 76 vs PP 77. Necro po zdebuffowaniu PP vortexem zadawal Death Spike po 843dmg. Po chwili necro uciekl odpalajac bsoe :P
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #387 dnia: Grudzień 02, 2006, 10:56:48 pm »
Hmm, opcja sk dmg dealer mnie zaintrygowala- Zawsze staralem sie zapewnic sk dobry cst speed (+4 wit) przy wysokim m atku (Magic Power), zrezygnowac niemal w calosci z p atku (pozostale dye +4con/-4 str i +4dex/-4str, set DC), caly moj dmg opieral sie na DOTach, drainach, LSie i uciekaniu przed przeciwnikiem- Takie rozwiazanie moze jest w wielu przypadkach efektywne, spokojnie moglem pojechac destroyera na arence (zamknieta przestrzen), jednak w dalszej perspektywie uwazam, ze sk w takiej konfiguracji jest troche malo uniwersalny.




  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #388 dnia: Grudzień 03, 2006, 12:47:08 pm »
O tak pojechac spokojnie Destroyera Shillien Knightem samymi mini nukami to jest cos, na mana potach jedziesz? A moze on w Ciebie z luku strzelal?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #389 dnia: Grudzień 03, 2006, 12:57:33 pm »
SK robiony na typ DD lub na typ Nukera zabija Destra jak chce a luk mu nie pomoze.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #390 dnia: Grudzień 03, 2006, 05:03:48 pm »
Zostalo mi po tej walce 30% mp, mana potow nie uzywalem. Destro nie byl w stanie mnie dogonic po tym jak co jakis czas uzywalem freezing strike, z luku po pierwsze rzadko mnie trafial, po drugie po power break i self buffie deflect arrow mogl sobie strzelac, freznzy niewiele mu pomoglo (serwer l2j niby oparty o c5).




  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #391 dnia: Grudzień 03, 2006, 05:30:34 pm »
(serwer l2j niby oparty o c5).
to by duzo wyjasnialo...


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #392 dnia: Grudzień 03, 2006, 05:34:37 pm »
Tak sie sklada, ze na l2j SK ma duzo bugow ktore mocno utrudniaja gre, wiec przypuszczam, ze na l2 off walka wygladalaby podobnie i bylaby troche latwiejsza.

A co zle dzialalo? Cubici praktycznie nie dzialaly, hex nie dzialal, LS robil tylko dmg, dmg pochodzacy z poison byl smieszny. Nie wiem co to ma wyjasniac, wg mnie sk nukujacy jest w stanie bez wiekszych problemow rozlozyc destro.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2006, 05:37:43 pm wysłana przez Shiver »




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #393 dnia: Grudzień 03, 2006, 07:24:32 pm »
taa, jak ja gralem na l2j to SK bij prawie jak dagger, miał stuna i LS mu sie ladował 30 s zamiast 2 minuty (reuse lsa trwa tyle co paralize od niego) 
-----

Tu macie nice fight warefare'a: http://www.youtube.com/watch?v=K2pGm_8vNp8&mode=related&search=

Zwróćcie uwagę co on robi, gyd aw załącza UE ... w ogóle tak powinien bić się doświadczony SK ..

I tu taki inny filmik, już nei warefare ... SK vs SK : http://www.youtube.com/watch?v=6FiRtBRvcQ8&mode=related&search= (jak sie nazywa muzyka z tego filmiku ?)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2006, 01:48:17 pm wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #394 dnia: Grudzień 05, 2006, 12:41:52 am »
Hmm, opcja sk dmg dealer mnie zaintrygowala- Zawsze staralem sie zapewnic sk dobry cst speed (+4 wit) przy wysokim m atku (Magic Power), zrezygnowac niemal w calosci z p atku (pozostale dye +4con/-4 str i +4dex/-4str, set DC), caly moj dmg opieral sie na DOTach, drainach, LSie i uciekaniu przed przeciwnikiem- Takie rozwiazanie moze jest w wielu przypadkach efektywne, spokojnie moglem pojechac destroyera na arence (zamknieta przestrzen), jednak w dalszej perspektywie uwazam, ze sk w takiej konfiguracji jest troche malo uniwersalny.
destro musial chyba bez zbroi biegac :D a to pvp trwalo pol godziny
taki SK to typowy tank na RB a nie na PVP(ogolnie tank do PVP nie jest stworzony - chyba ze na fullbuffie i zapoda UD i wezmie do lapki OE luk w jakims ciasnym miejscu - np mass pvp w kata)
jego glownym zadaniem jest spamowanie hate/agresion na Bossie i bieganie dookola 2x party magow/lucznikow oraz 2 healerow(drugi na wszelki wypadek) - raidboss spokojnie padnie zanim obstawa sie zrespawnuje ;)

w lapke dostaje albo bron dla maga z duzym Matakiem i SA acumen albo inna z SA health - zaleznie od upodoban i suytuacji. dobrze jest posiadac obie w plecaku - czasem obstawa moze sie zrespawnowac a wtedy trzeba szybkiej reakcji hate/agression.

zbroja - co kto lubi, zaleznie od stylu gry, kazdy sobie cos znajdzie - oczywiscie heavy


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #395 dnia: Grudzień 05, 2006, 12:54:09 am »
Destro akurat byl w IC :] Moja walka wygladala tak- freezing strike, posion, ls, pb (hex niestety nie dzialal), i nawalanie ssami. Hp spada do polowy, freezing, drain, drain, drain, posion, pb itd...

Faktycznie walka trwala z 10 minut, podobnie mialem z WLem :]




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #396 dnia: Grudzień 05, 2006, 01:30:33 am »
Cytuj
Tu macie nice fight warefare'a: http://www.youtube.com/watch?v=K2pGm_8vNp8&mode=related&search=

To nie jest Warefare ;p

Cytuj
(jak sie nazywa muzyka z tego filmiku ?)

3 doors down-kryptonite(wiem bo sam slucham 3 doors ^^)

Cytuj
I tu taki inny filmik, już nei warefare ... SK vs SK

I to jest warefare  ^^i

Cytuj
destro musial chyba bez zbroi biegac Very Happy a to pvp trwalo pol godziny
taki SK to typowy tank na RB a nie na PVP

Lololololololololo rang rang...to jest nuker setup i na nim jedziesz destra jak szmate.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #397 dnia: Grudzień 05, 2006, 01:33:29 am »
Wiecie ... ja miałem walke dzisiaj z prophetem ... trwała prawie 10 minut, przegrałem bo mu sorc pomagał (cancel dla mnie) i złapałem chaint of silience xD
Filmik wrzuce sie na rapdia i bedzie ttuaj za godzine ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 5

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #398 dnia: Grudzień 05, 2006, 01:45:18 am »
Cytuj
Lololololololololo rang rang...to jest nuker setup i na nim jedziesz destra jak szmate.
ta - jak w plecaku masz 5 workow mana potek :D a ten destro cie zaly czas gonil :D
co jedynie mogles go wybiegac - nuda nie pvp

pokaz mi ripleja z oficjalnego servera (albo z w miare niezbugowanego priva) jak to sie stalo - zaciekawilo mnie to  - oczywiscie obie postaci na = lvl i w sprzecie tej samej klasy.

moze byc nagrany maszynka z L2
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2006, 01:49:01 am wysłana przez izo »


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #399 dnia: Grudzień 05, 2006, 06:19:38 am »
http://www.youtube.com/watch?v=nOgLBbidFyM&NR jak juz bawimy sie w wychwalanie warefare i jego skilla to prosze. Many nie zabraklo, juz to pisalem.