Witaj
Gość

Wątek: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....  (Przeczytany 3891 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« dnia: Wrzesień 05, 2011, 08:25:48 pm »
Wy sie dziwicie, ze my gracze po 30 nie chcemy grac z dziecmi? Jak widze, jak piszecie to mam taki bol dupy, ze glowa mala. Zdania pisane bez uzycia jakiegokolwiek znaku interpunkcyjnego, bez jakiegokolwiek przemyslenia; ot przeniose na ekran zbior wyrazow, ktore mnie sie w glowie pojawily, niech sie ludzie domyslaja co mam do powiedzenia; ja mam +1 w statsach. Druga grupa, ktora ma wy.jebane na cala reszte osob, ktore probuja cos przekazac, i co strone zadaja te same pytania, bo ciezko jest przeczytac 3 wczesniejsze posty. Ja wiem, ze jestescie debilami, ze jestescie zmeczeni po wfie, ze ku.r.wa przebywaliscie w gimbazie 3h i cala energia na myslenie zostala wyczerpana. Rzozumiem to, ale ogarnac sie tez wypada.


Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2011, 09:12:21 pm »
Wy sie dziwicie, ze my gracze po 30 nie chcemy grac z dziecmi? Jak widze, jak piszecie to mam taki bol dupy, ze glowa mala. Zdania pisane bez uzycia jakiegokolwiek znaku interpunkcyjnego, bez jakiegokolwiek przemyslenia; ot przeniose na ekran zbior wyrazow, ktore mnie sie w glowie pojawily, niech sie ludzie domyslaja co mam do powiedzenia; ja mam +1 w statsach. Druga grupa, ktora ma -_-' na cala reszte osob, ktore probuja cos przekazac, i co strone zadaja te same pytania, bo ciezko jest przeczytac 3 wczesniejsze posty. Ja wiem, ze jestescie debilami, ze jestescie zmeczeni po wfie, ze ku.r.wa przebywaliscie w gimbazie 3h i cala energia na myslenie zostala wyczerpana. Rzozumiem to, ale ogarnac sie tez wypada.
ingame tez wall of text ze znakami interpunkcyjnymi na @?


bo chyba forum ma sie nijak do tego czy ludzie po 30 chca, czy nie chca grac z "dziecmi"


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2011, 09:12:44 pm »
Wy sie dziwicie, ze my gracze po 30 nie chcemy grac z dziecmi? Jak widze, jak piszecie to mam taki bol dupy, ze glowa mala. Zdania pisane bez uzycia jakiegokolwiek znaku interpunkcyjnego, bez jakiegokolwiek przemyslenia; ot przeniose na ekran zbior wyrazow, ktore mnie sie w glowie pojawily, niech sie ludzie domyslaja co mam do powiedzenia; ja mam +1 w statsach. Druga grupa, ktora ma -_-' na cala reszte osob, ktore probuja cos przekazac, i co strone zadaja te same pytania, bo ciezko jest przeczytac 3 wczesniejsze posty. Ja wiem, ze jestescie debilami, ze jestescie zmeczeni po wfie, ze ku.r.wa przebywaliscie w gimbazie 3h i cala energia na myslenie zostala wyczerpana. Rzozumiem to, ale ogarnac sie tez wypada.
Dobrze powiedziane.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2011, 11:31:05 am »
Nie mow ze po 30  nastepuje jakas nagla przemiana  w ostanim polskim klanie w jakim gralem  gosc bodajze 35 lat  jak go 2 razy do party nie wzieli  bo mieli full ,i  jak nikt nie czekal z biciem  tiata na niego   az wroci z zakupow:P wzial i wszystkie kamerki z rbkow pousuwal  dziecinada  doroslych ludzi

trzeba miec naprawde  wiele  zaparcia zeby grac z samymi polakami a juz tym bardziej nimi kierowac  2 godizny gry 5 godizn wysluchiwania zalow  przedszkolakow  a on mi to a on mi tamto ten nie dal ja dalem itp itd

w tym akurat momencie  cp  system sie bardzo ladnie  sprawdza organizacyjnie nie trzeba sie indywidualnie uzerac z kazdym z osobna
Gimnazjalisto... twoja wiadomosc trzeba czytac po kilka razy... a i tak nie wiadomo do konca jaki jest jej sens.


Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2011, 11:48:41 am »
Nie mow ze po 30  nastepuje jakas nagla przemiana  w ostanim polskim klanie w jakim gralem  gosc bodajze 35 lat  jak go 2 razy do party nie wzieli  bo mieli full ,i  jak nikt nie czekal z biciem  tiata na niego   az wroci z zakupow:P wzial i wszystkie kamerki z rbkow pousuwal  dziecinada  doroslych ludzi

trzeba miec naprawde  wiele  zaparcia zeby grac z samymi polakami a juz tym bardziej nimi kierowac  2 godizny gry 5 godizn wysluchiwania zalow  przedszkolakow  a on mi to a on mi tamto ten nie dal ja dalem itp itd

w tym akurat momencie  cp  system sie bardzo ladnie  sprawdza organizacyjnie nie trzeba sie indywidualnie uzerac z kazdym z osobna
Gimnazjalisto... twoja wiadomosc trzeba czytac po kilka razy... a i tak nie wiadomo do konca jaki jest jej sens.
nie zebym nie zgadzal sie z tym co napisales, ale tak samo nie wiem jaki jest sens uzywania emo wielokropkow w srodku zdania


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:04:43 pm »
emo wielokropek?  dobrze wiedziec


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 1

  • Ten Najgorszy
Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:08:38 pm »
A zamknijcie Wy wszyscy te mordy! :D


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:14:11 pm »
Nie mow ze po 30  nastepuje jakas nagla przemiana  w ostanim polskim klanie w jakim gralem  gosc bodajze 35 lat  jak go 2 razy do party nie wzieli  bo mieli full ,i  jak nikt nie czekal z biciem  tiata na niego   az wroci z zakupow:P wzial i wszystkie kamerki z rbkow pousuwal  dziecinada  doroslych ludzi

trzeba miec naprawde  wiele  zaparcia zeby grac z samymi polakami a juz tym bardziej nimi kierowac  2 godizny gry 5 godizn wysluchiwania zalow  przedszkolakow  a on mi to a on mi tamto ten nie dal ja dalem itp itd

w tym akurat momencie  cp  system sie bardzo ladnie  sprawdza organizacyjnie nie trzeba sie indywidualnie uzerac z kazdym z osobna
Gimnazjalisto... twoja wiadomosc trzeba czytac po kilka razy... a i tak nie wiadomo do konca jaki jest jej sens.
nie zebym nie zgadzal sie z tym co napisales, ale tak samo nie wiem jaki jest sens uzywania emo wielokropkow w srodku zdania

dodaje dramatyzmu
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:37:19 pm »
Bedzie dozwolony dual-box ? wie ktoś moze ?


c"F"aniaku w tym spamie dzieci którzy za długo siedzą przed komputerem myslisz ze chce się szukać jakiejś informacji ? Zreszta szukalem lecz nie znalazlem, moze przez ten spam dzieci pokrzywdzonych przez życie i spamujących po forach...


Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:40:01 pm »
emo wielokropek?  dobrze wiedziec
mam 30 lat... pracuje... gram w l2... przegladam sobie forum... o... jakis... -_-'(gimb.us ocenzurowany?;e).. napisze mu jakim jest zerem... o, i jak przegral zycie tez moge mu napisac... i ze jak to tacy dorosli ludzie moga chciec grac z takimi dziecmi...



NIE -_-' WCALE ten wielokropek nie jest emo ba, uzywanie tego rodzaju interpunkcji wrecz poprawia czytelnosc wiadomosci



edit:
cholera zapomnialem jebnac kropke na koniec ;/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2011, 12:42:46 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:49:54 pm »
Dyskusja na temat emo wielokropków ma tyle wspólnego z serverem co nic, sensu natomiast ma tyle, ile dyskusja na temat Twojego avatara/sygny.

A tak btw, to przydało by się zamieścić w nazwie tematu brak dual boxa, bo to już przesada.
Zdaje się że Twoje szukanie info na temat dualboxa ograniczyło się jedynie do jednej strony, tak dla ścisłości ostatni post na 16nastej stronie.
Wasting time since 2004
Ru off.


Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2011, 01:13:18 pm »
Dyskusja na temat emo wielokropków ma tyle wspólnego z serverem co nic, sensu natomiast ma tyle, ile dyskusja na temat Twojego avatara/sygny.
tak samo jak wypociny 30latkow o tym ze nie chca grac z dziecmi


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 06, 2011, 01:22:32 pm »
Ja pierdole macie problemy z wysnuwaniem  zwiazków myslowych czy cos? doszlismy do takiego momentu ze trzeba  wydawac niektorym proste instrukcje? idz w lewo jebnij sie w drzewo 

jesli ktos zaczyna czytanie tematu od 16 strony a widze ,że niektorzy  nawet  tyle sie nie wysilili to  sory nie moj problem ze ktos ma problemy  potem z ogarnianiem  calosci tematu

serwer jesli i tak wystartuje to  go pewnie zaatakuja ddos-em  to jest bardziej niz pewne ciekawe czy maja jakies zabezpieczenia na to


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 06, 2011, 06:15:51 pm »
mam 30 lat... pracuje... gram w l2... przegladam sobie forum... o... jakis... -_-'(gimb.us ocenzurowany?;e).. napisze mu jakim jest zerem... o, i jak przegral zycie tez moge mu napisac... i ze jak to tacy dorosli ludzie moga chciec grac z takimi dziecmi...



NIE -_-' WCALE ten wielokropek nie jest emo ba, uzywanie tego rodzaju interpunkcji wrecz poprawia czytelnosc wiadomosci



edit:
cholera zapomnialem -_-' kropke na koniec ;/
lepszy wielokropek, niz wsadzenie w ava/sygne jakiegos konika, plz ;D
A co do serwera: Patrzac na to, ze ma to byc najlepszy priv, to nic ciekawego z klanow tam nie idzie ;x
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2011, 06:19:25 pm wysłana przez FatalBlow »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 1

  • Ten Najgorszy
Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2011, 07:15:12 pm »
Komuno wróć!!!


Odp: L2.ws x5 --- Emorage.... Rage.... i.... emo.... kropki....
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2011, 08:38:31 pm »
mam 30 lat... pracuje... gram w l2... przegladam sobie forum... o... jakis... -_-'(gimb.us ocenzurowany?;e).. napisze mu jakim jest zerem... o, i jak przegral zycie tez moge mu napisac... i ze jak to tacy dorosli ludzie moga chciec grac z takimi dziecmi...



NIE -_-' WCALE ten wielokropek nie jest emo ba, uzywanie tego rodzaju interpunkcji wrecz poprawia czytelnosc wiadomosci



edit:
cholera zapomnialem -_-' kropke na koniec ;/
lepszy wielokropek, niz wsadzenie w ava/sygne jakiegos konika, plz ;D
care to explain why?