Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS Gladiator  (Przeczytany 16020 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 04, 2010, 04:42:24 pm »
Nadal utrzymujesz że Glad poczeka aż mu ukradniesz buffy, wsadzisz Vortexa i wszystkie inne debuffy i w tym czasie Cię nie zabije? ;-)
Jeden SD nie wystarczy żeby pozbawić Glada WW/haste, a zanim wycastujesz vortexa to możesz już nie żyć po jednym skillu ;)
taka pesymistyczna wersja dla kontrastu tych powyższych aż nad to optymistycznych.

male SlH dzięki SS ma duże szansę na wygraną ale nie bądź zbyt pewny siebie, co mocniejszy glad potrafi scrytować skillami tak że przebije nawet nasze SS.

Generalnie, nie jest to trudna walka, ale jak najbardziej do wtopienia.
Archeage <3


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 04, 2010, 04:48:30 pm »
Yhhy tak bo ogarnięty glad wie jak wsadzić cryta skilla...że tez na to nie wpadłem wcześniej. Nic nie mówiłem o vortexie...jego cast jest za długi i można go użyć jedynie na anchorze. Jeden SD ściąga 7 buffów i wcale nie potrzebuję WW glada bo female jestem w stanie uciec przed każdą profą...glad nie sprawi większego problemu.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 04, 2010, 04:56:14 pm »
Biorąc pod uwagę że jesteś female to musisz liczyć na to że nie wejdzie crit i/lub przerwiesz mu skilla SoPem/para, inaczej umierasz na obszarowe 2 skille.
Innymi słowy walka zależy w dużej mierze od szczęścia. Ewentualnie UD talisman ułatwia Ci sprawę.
MaleHoundem walka jest o stokroć łatwiejsza.

Tylko nie pisz mi proszę że Glad spali swoje skille na celce i się rozładuje plox bo w takim wypadku nie mamy o czym rozmawiać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2010, 04:57:49 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 04, 2010, 06:04:37 pm »
Nadal utrzymujesz że Glad poczeka aż mu ukradniesz buffy, wsadzisz Vortexa i wszystkie inne debuffy i w tym czasie Cię nie zabije? ;-)
Jeden SD nie wystarczy żeby pozbawić Glada WW/haste, a zanim wycastujesz vortexa to możesz już nie żyć po jednym skillu ;)
taka pesymistyczna wersja dla kontrastu tych powyższych aż nad to optymistycznych.

male SlH dzięki SS ma duże szansę na wygraną ale nie bądź zbyt pewny siebie, co mocniejszy glad potrafi scrytować skillami tak że przebije nawet nasze SS.

Generalnie, nie jest to trudna walka, ale jak najbardziej do wtopienia.


Walka rozpoczyna się dopiero po 2x SD od SB, więc glad zaczyna walkę kompletnie bez buffa, i chyba trochę przesadzacie z tym damage u glada..
Przy atk speed <300 glad castuje skille naprawdę wolno.
O ile szanse glada z female SB są jeszcze jako takie, to male SB wciąga glada małym paluszkiem.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Gladiator
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 04, 2010, 07:27:02 pm »
(przy m defie glada zapewne dostaniesz :) ),

Fail, LS to skill fizyczny i m def nie ma tu nic do rzeczy


Cytuj
Jeden SD nie wystarczy żeby pozbawić Glada WW/haste, a zanim wycastujesz vortexa to możesz już nie żyć po jednym skillu

Proponuje zobaczyć jak się castuje vort z  bronią z acumenem i na enli.

A w tym temacie to z mojego punktu widzenia z samica ma duze szanse, bo arena jest mala, glad nawet bez buffa ma duzy dmg a przeciwnik nie ma nic na p def.
Z facetem wygrac jest prawie niemożliwe, chyba, że jakimś cudem wsadzisz mu stuna albo wejdzie pod rzad 3 i wiecej crytow z glownych skilli.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2010, 07:32:01 pm wysłana przez HumanitarnaŚmierć »