Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS Tyrant  (Przeczytany 21708 razy)

  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 31, 2009, 09:13:41 am »
gdyby mial jakies skile z resistami na stuna to tak, teraz niestety pare klas moze go polozyc


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 31, 2009, 09:52:14 am »
gdyby mial jakies skile z resistami na stuna to tak, teraz niestety pare klas moze go polozyc

Soula mogą pokonać : tyrant , gladiator , phantom i elementar summoner , palladyn , dark avanger , shilien knight , temple knight , berserker , inny bardziej opanowany soul breaker , treasure hunter , abyss walker , plain walker , silver ranger , phantom ranger , hawkeye i może jeszcze ktoś kogoś dopisze bo mi już chyba wypada z głowy

A czemu te postacie są grożne ?? Bo wszystkie , albo prawie wszystkie maja stuna


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 31, 2009, 10:05:28 am »
hahah  ban za glupote plx plox!! ludzie pozniej czytaja takich oslow i powtarzaja takie glupoty
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 31, 2009, 10:07:57 am »
gdyby mial jakies skile z resistami na stuna to tak, teraz niestety pare klas moze go polozyc

Soula mogą pokonać : tyrant , gladiator , phantom i elementar summoner , palladyn , dark avanger , shilien knight , temple knight , berserker , inny bardziej opanowany soul breaker , treasure hunter , abyss walker , plain walker , silver ranger , phantom ranger , hawkeye i może jeszcze ktoś kogoś dopisze bo mi już chyba wypada z głowy

A czemu te postacie są grożne ?? Bo wszystkie , albo prawie wszystkie maja stuna

Ktosiu ja wciaż czekam na argumenty dlaczego sb jest bee :) rozprawke plox


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 31, 2009, 10:24:01 am »
Ok , już leci lista argumentów dla których sb jest bee
- wysoka podatność na stuna
- niski stan hp
- mało p defa jaki m defa
- mało skilli które można enchantować
- mało skilli do użycia w zwarciu
- dosyć niski cast speed
- średnia moc skilli
- Dosyć duzo jest postaci stunujących
- Przed 80 lvlem nawet nie ma co myśleć o wygranych pvp
- Jedynym Atutem SB jest steal divinity ale i tak Steal Divinity < Disram , ponieważ bez buffa jeszcze coś zrobisz , a bez broni już nie
- Wygląd emo

A teraz czekam na przeciwargumenty


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 31, 2009, 10:31:47 am »
Ok , już leci lista argumentów dla których sb jest bee
- wysoka podatność na stuna
- niski stan hp
- mało p defa jaki m defa
- mało skilli które można enchantować
- mało skilli do użycia w zwarciu
- dosyć niski cast speed
- średnia moc skilli
- Dosyć duzo jest postaci stunujących
- Przed 80 lvlem nawet nie ma co myśleć o wygranych pvp
- Jedynym Atutem SB jest steal divinity ale i tak Steal Divinity < Di-_-'m , ponieważ bez buffa jeszcze coś zrobisz , a bez broni już nie
- Wygląd emo

A teraz czekam na przeciwargumenty


Rlly?


« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 10:34:00 am wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 31, 2009, 10:54:14 am »
Ok , już leci lista argumentów dla których sb jest bee
- wysoka podatność na stuna
- niski stan hp
- mało p defa jaki m defa
- mało skilli które można enchantować
- mało skilli do użycia w zwarciu
- dosyć niski cast speed
- średnia moc skilli
- Dosyć duzo jest postaci stunujących
- Przed 80 lvlem nawet nie ma co myśleć o wygranych pvp
- Jedynym Atutem SB jest steal divinity ale i tak Steal Divinity < Di-_-'m , ponieważ bez buffa jeszcze coś zrobisz , a bez broni już nie
- Wygląd emo

A teraz czekam na przeciwargumenty


Rlly?




Tak , Really


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 31, 2009, 12:38:34 pm »
Kocham Cię KTOSIU :_delf_4_1:

Na jakim serwie grałeś SB, że wyciągasz takie wnioski?


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 31, 2009, 03:54:22 pm »
Kocham Cię KTOSIU :_delf_4_1:

Na jakim serwie grałeś SB, że wyciągasz takie wnioski?


L2extreme


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 31, 2009, 06:53:53 pm »
Kocham Cię KTOSIU :_delf_4_1:

Na jakim serwie grałeś SB, że wyciągasz takie wnioski?


L2extreme
No to Extremalnie. :P A ktory miales lvl tym sb ?


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 31, 2009, 07:42:16 pm »
Ok , już leci lista argumentów dla których sb jest bee
- wysoka podatność na stuna wiesz, że każdy szanujący się sb daje +con ?
- niski stan hp jak wyżej
- mało p defa jaki m defa facet na brak p defa nie moze narzekac, po za tym przeciwnik musi miec malo p atk i m atk bez buffa, więc to się wyrówna
- mało skilli które można enchantować na privach może i tak, ale na offie i na serwerach gdzie jest to zrobione skilli do enchantowania jest... duzo?
- mało skilli do użycia w zwarciu checkmate, shining edge, triple thrust, lighting shock, a ile ma twój zerk? crushing pain, enuma elish (ja jednak bym tego nie zaliczyl bo reuse to ponad minuta), dark smash, contagion (tego tez bym nie zaliczyl bo bleed wchodzi zalosnie i sie tego raczej nie uzywa w pvp), wychodzi ze ma 2
- dosyć niski cast speed tak, cast za wysoki nie jest, ale czas rzucania jego nukow jest podobny do sh, jak nie szybszy
- średnia moc skilli leopold jest mocniejszy niz dobitka z vortexa, ale ok, tego sie raczej nie uzywa, shining edge na buffach z crt dmg potrafi zadać naprawde wysoki dmg
- Dosyć duzo jest postaci stunujących ok, ale zestunuja mnie a sami dostana paraliza z bariery
- Przed 80 lvlem nawet nie ma co myśleć o wygranych pvp tu niestety musze sie zgodzic, chociaz odrobina szczescia z silencem i rootem i idzie wygrac
- Jedynym Atutem SB jest steal divinity ale i tak Steal Divinity < Di-_-'m , ponieważ bez buffa jeszcze coś zrobisz , a bez broni już nie wez pod uwage ze bez buffa jestes caly czas, a bez broni kilka sekund
- Wygląd emo nie wiem co to ma do pvp

A teraz czekam na przeciwargumenty

przeciwargumenty.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 31, 2009, 08:56:11 pm »
Ok , już leci lista argumentów dla których sb jest bee
- wysoka podatność na stuna wiesz, że każdy szanujący się sb daje +con ?
- niski stan hp jak wyżej
- mało p defa jaki m defa facet na brak p defa nie moze narzekac, po za tym przeciwnik musi miec malo p atk i m atk bez buffa, więc to się wyrówna
- mało skilli które można enchantować na privach może i tak, ale na offie i na serwerach gdzie jest to zrobione skilli do enchantowania jest... duzo?
- mało skilli do użycia w zwarciu checkmate, shining edge, triple thrust, lighting shock, a ile ma twój zerk? crushing pain, enuma elish (ja jednak bym tego nie zaliczyl bo reuse to ponad minuta), dark smash, contagion (tego tez bym nie zaliczyl bo bleed wchodzi zalosnie i sie tego raczej nie uzywa w pvp), wychodzi ze ma 2
- dosyć niski cast speed tak, cast za wysoki nie jest, ale czas rzucania jego nukow jest podobny do sh, jak nie szybszy
- średnia moc skilli leopold jest mocniejszy niz dobitka z vortexa, ale ok, tego sie raczej nie uzywa, shining edge na buffach z crt dmg potrafi zadać naprawde wysoki dmg
- Dosyć duzo jest postaci stunujących ok, ale zestunuja mnie a sami dostana paraliza z bariery
- Przed 80 lvlem nawet nie ma co myśleć o wygranych pvp tu niestety musze sie zgodzic, chociaz odrobina szczescia z silencem i rootem i idzie wygrac
- Jedynym Atutem SB jest steal divinity ale i tak Steal Divinity < Di-_-'m , ponieważ bez buffa jeszcze coś zrobisz , a bez broni już nie wez pod uwage ze bez buffa jestes caly czas, a bez broni kilka sekund
- Wygląd emo nie wiem co to ma do pvp

A teraz czekam na przeciwargumenty

przeciwargumenty.

1. No to jakie dye ?? +4Con/-4STR , +4Wit/-4Int ??  Takie będą dobre ?? Czy lepiej jednak odjąć od dexa ?? a moze +8 Con i -4 Str i -4Dex ?? Z reszta +5 Con w te czy przeciwną nic nie zmieni , ten stun i tak ma wysoki land rate (stun berserkera)
2. Jak Wyżej
3. Czasami nie ma czasu by sciągać buffy
4. na moim privie jest okrojony enchant kamaela ;/ a szkoda
5. SB ma Checkmate , Triple Trust , Shining Edge i Lighthing Shock , ale jego zdobycie troche trwa a berserk ma Dark Smash , Shining Blade , Crushing Pain , Contagion , i Enuma Elisz (wszystkie się liczą)
6. Może i tak ale moc tych skilli jest mniejwięcej taki jak spsa
7. No , mój rekord to 9k z checkmate w cata a w pvp .... chyba z 5k w robe usera
8. Barriera jest na 80 lvl a to już patrz niżej
9. no niestety ;/  Obaj się tutaj zgadzamy
10. Może i tak , ale Di-_-'m ma krótki reuse i wysoki land rate
11. No w sumie wygląd nie wnosi nic do pvp , ale dodałem ot tak
12. Moj lvl póki co to jak na razie 68 
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 08:59:17 pm wysłana przez ktos1994 »


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 31, 2009, 09:58:10 pm »
1. epicka bizuteria, bariera, to skuteczna ochrona przed stunem...+8 cona nie dasz, bo max jest 5 więc jak już jestes wyfarmiony to dye podobne do daggera -str +con i opcjonalnie bym dawal do dex'a..co do magicznych to szczerze nie wiem... chyba bym nie ruszal.
2. coś za coś...poza tym na dobra sprawę dużo hp i tak Ci dużo nie da, bo, przynajmniej ja wyznaje taka filozofie vs meele że przeciwnik niema prawa mnie dotknac, vs mag to wiadomo...troche loteria
3. jesli ogarniasz to zawsze jest czas. <warp,blink, duży speed na ue,hm,painkiller<jesli jestes facet to troche gorzej>>
4.--------------------------------------------
5.--------------------------------------------
6. power soul paina jest 108 tak jak podstawowe nuki, innych nukerów, mniejszy m. atk jest przyczyną mniejszego dmgu, ale steal divinity to rekompensuje...bb cov, bb m. barrier, oraz ogromna mobilność postaci.
7.piszesz ze zadales cios za 9k za 5k to mało Twoim zdaniem?
8. wbicie 80 levelu to kwestia czasu, bot powah... zreszta grasz na mid racie wiec tu problemu nie widze.
9.steal divinity>=disarm
10. Steal divinity też ma krótki reuse, i 100% l. rate.../lf confirm
11. Babeczka źle nie wyglada, facet moim zdaniem też nie, kamaele trzymaja klimat, moim zdaniem
12. wbicie 79+ na x10 z vitem to kwestia czasu, bądz cierpliwy, a zostanie Ci to zrekompensowane. 
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 10:00:37 pm wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 31, 2009, 10:05:53 pm »
jedno pytanie : mozna dostac paraliz od sb podczas uzywania luku?


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 31, 2009, 10:25:47 pm »
Na serverach z dobrymi plikami jescze nie dobilem do 80 :) aczkolwiek kiedys jak sie bawilem na jakim loll2jhr to i z luku i z magi wchodzil paraliz...czyli nuker tez mial problem czasem..ale to l2j wiec wiesz :)


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 31, 2009, 10:26:41 pm »
jedno pytanie : mozna dostac paraliz od sb podczas uzywania luku?

Jak tylko ktoś negatywnie wpływa na naszą postać i na naszą niekorzyść , to anchor gwarantowany , rówierz podczas strzelania z łuku

@KaeriN Czy ja wiem , czy zrekompensowane , ja za bardzo nie ogarniam postaci


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 31, 2009, 10:33:48 pm »
Moim zdaniem zrekompensowane, wiadomo jednak że nie każdemu podchodzi SB z racji tego że poziom trudności gry nim jest dosyc wysoki...wiadomo ze na Glada nie wyskoczysz z checkmate...jednak nie ktorzy SB na siłe dążą do walki w zwarciu..po co?


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 31, 2009, 10:51:45 pm »
Moim zdaniem zrekompensowane, wiadomo jednak że nie każdemu podchodzi SB z racji tego że poziom trudności gry nim jest dosyc wysoki...wiadomo ze na Glada nie wyskoczysz z checkmate...jednak nie ktorzy SB na siłe dążą do walki w zwarciu..po co?

Hah , każdy , kto troche pogra wie , że najlepiej jest zanukować glada , jednak niekiedy np. w catach , nie ma zabardzo miejsca na ucieczkę . Trzeba wiedzieć kiedy należy nukować , kiedy debuffować a kiedy niszczyć w zwarciu
A jeżeli chodzi o dye , to mam brać tylko +4Con/-4Str ??? Czy to za bardzo nie osłabi mojej postaci ??
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 10:53:45 pm wysłana przez ktos1994 »


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 31, 2009, 11:20:08 pm »
1. No to jakie dye ?? +4Con/-4STR , +4Wit/-4Int ??  Takie będą dobre ?? Czy lepiej jednak odjąć od dexa ?? a moze +8 Con i -4 Str i -4Dex ?? Z reszta +5 Con w te czy przeciwną nic nie zmieni , ten stun i tak ma wysoki land rate (stun berserkera)
2. Jak Wyżej
3. Czasami nie ma czasu by sciągać buffy
4. na moim privie jest okrojony enchant kamaela ;/ a szkoda
5. SB ma Checkmate , Triple Trust , Shining Edge i Lighthing Shock , ale jego zdobycie troche trwa a berserk ma Dark Smash , Shining Blade , Crushing Pain , Contagion , i Enuma Elisz (wszystkie się liczą)
6. Może i tak ale moc tych skilli jest mniejwięcej taki jak spsa
7. No , mój rekord to 9k z checkmate w cata a w pvp .... chyba z 5k w robe usera
8. Barriera jest na 80 lvl a to już patrz niżej
9. no niestety ;/  Obaj się tutaj zgadzamy
10. Może i tak , ale Di-_-'m ma krótki reuse i wysoki land rate
11. No w sumie wygląd nie wnosi nic do pvp , ale dodałem ot tak
12. Moj lvl póki co to jak na razie 68 
1. +con-str
2. j/w
3. zawsze jest czas
4. gram na tym samym privie i ten okrojony enchant jakos mi nie przeszkadza, wazne ze mozna SE w + element enchantowac
5. a co ma ilosc ofensywnych skilli do jakosci zadanych obrazen?
6. MOC jest wieksza niz u SH, dmg jest mniejszy ze wzgledu na m.atk, ale jak na oly policzysz emp+enlightenment to zle nie jest
7. checkmate ma mniejszy dmg niz SE tak btw
8/9. to trzeba troche przyfarmic, kazda postac tego potrzebuje
10. 7 sekund reuse steal divinity to nie jest duzo, dolicz 2x para
11. jestes retardem
12. to zabieraj sie do farmy a nie glupoty na forum piszesz



A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 01, 2009, 12:05:47 am »
Ok , ale jeszcze kilka małych wątpliwości
1. +4Con/-4STR , czy to nie osłabi za bardzo postaci ?? Przecież tego niewielkiego lusa przy hp nie odczujemy , no i stun będzie napewno wchodził w nas tak samo no nie ?? Czy jednak wbić te dye ??
2. J.W
7. Może i tak , ale jednak i tak wole checkmate , za SE nie przepadam za bardzo , gdyż nie zawsze wchodzi
11. Tego pktu niebardzo rozumiem , mógłbyś rozwinąć ??
12. OK


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 01, 2009, 12:38:45 am »
Ja ci rozwinę, jesteś debilem.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 01, 2009, 01:27:49 am »
10. 7 sekund reuse steal divinity to nie jest duzo, dolicz 2x para

Czyli ma za mało tego reuse, na filmiku z offa z aktywnym buffem z augmenta skill refresh miał 12 sekund .
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 01, 2009, 02:47:02 am »
7 sec reuse ma.
...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 01, 2009, 08:52:56 am »
10. 7 sekund reuse steal divinity to nie jest duzo, dolicz 2x para

Czyli ma za mało tego reuse, na filmiku z offa z aktywnym buffem z augmenta skill refresh miał 12 sekund .
to bylo z g.final? bo ja na frapsach widzialem 7 sek reuse sd ;E


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Soul Breaker VS Tyrant
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 01, 2009, 09:26:30 am »
Ma 7 sec na 100%.