Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker VS SpellSinger  (Przeczytany 10980 razy)

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 19, 2008, 02:49:21 pm »
Tak myślisz ??? A przykładowo glad ? odnajdzie się w pvp z każdym podobnie destro zaznaczam trzeba umieć tymi profesjami grać.A na oli najmniej uczciwie ? masz na myśli łucznika ??? :) łuk w terenie pojedzie praktycznie każdego to dopiero uczciwa walka!!!
a moglbys to jakos mniej chaotycznie napisac? sry ale praktycznie oprocz ostatniego zdania, z ktorym zreszta sie nie zgadzam, nic nie zrozumialem


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 19, 2008, 06:09:47 pm »
Tak myślisz ??? A przykładowo glad ? odnajdzie się w pvp z każdym podobnie destro zaznaczam trzeba umieć tymi profesjami grać.A na oli najmniej uczciwie ? masz na myśli łucznika ??? :) łuk w terenie pojedzie praktycznie każdego to dopiero uczciwa walka!!!

Łuka w terenie pojedzie jakieś 40% profesji... Tylko trzeba umieć grać.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:52:50 am »
Tru sam to powiedziałeś ''trzeba umieć grać'' powiedz czy chociaż 20 % ludzi grający na dajmy na to Graveland.pl HR umie grać ?? ;> góra 2-3 osoby w swojej klasie czasem 1.
Teraz odp. dotycząca glada-odejmowanie od dex hmmm zależy od stylu gry, ale nauczyłem się od glada pewnego 7-krotny hero na offie jakie dye dawać i zdaje mi się, że glad bez tego dye jest przy gladzie z tym dye nikim.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 22, 2008, 01:59:19 pm »
Tru sam to powiedziałeś ''trzeba umieć grać'' powiedz czy chociaż 20 % ludzi grający na dajmy na to Graveland.pl HR umie grać ?? ;> góra 2-3 osoby w swojej klasie czasem 1.
Teraz odp. dotycząca glada-odejmowanie od dex hmmm zależy od stylu gry, ale nauczyłem się od glada pewnego 7-krotny hero na offie jakie dye dawać i zdaje mi się, że glad bez tego dye jest przy gladzie z tym dye nikim.

Dla tego ja nie sugeruje się HR, tylko Low rate.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 31, 2009, 04:59:07 pm »
No dokladnie nie warto high rate sie sugerowac w ogóle, na Grave x666 to sps>all o i jeszce dagger. W sumie nie mozna patrzec kto jak i z kim :P Spojrzmy prawdzie w oczy kazda klasa ma przeciwnikow co pojedzie, lub nie ma z nimi szans , badz tez zaleznie od farta czy wejscia skili walka sie rozegra.

W sumie kazdy gra tym czym lubi. Jeden woli tanka   zeby w pt przetrwac dluzej i moc tez komus nakopac a inny woli light armorowca DD zeby zabic zanim padnie, a inny woli buffera na mainie i wspomagac pt.

poza tym sugerowanie sie OLI do wybrania postaci to chyba mija sie z celem :D
 
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker VS SpellSinger
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 03, 2010, 12:22:39 am »
Odświeżam temat po zebraniu doświadczenia w pvp SB z uwzględnieniem aktualnych kronik. 

Taktyka dla female SB w warunkach oli - Steal Divinity, silence, death mark, Checkmate, Shining Edge, TT i Sps ze swoimi defami oraz ilością hp się chowa w tym momencie. Mój średni dmg w nuki to 2-5 k od skilla więc wystarczy policzyć ile nam to zajmie, prosta arytmetyka ;)