Witaj
Gość

Wątek: java :/  (Przeczytany 1888 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

java :/
« dnia: Kwiecień 02, 2007, 08:26:27 am »
witam wiem, że były juz problemy z javą ale chyba tkaiego nie widzialem u mnie jest inaczej cos


i nie wiem co jest bo wszystko mam dobrze skonfiugurowane :(. Tej Javy (JDK 5.0 Update 10 with NetBeans 5.5), która byłą w poradniku na java.sun.com/javase/downloads/index.jsp niema jest wersja nowsza "JDK 6u1 with NetBeans 5.5" i tą mam ale nie wiem czy ona jest dobra. Może ktoś pomóc bo nie czaje o co biega z tą java :/


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: java :/
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2007, 11:50:41 am »
sory za spam ale czy nikt nie potrafi odpowiedziec ? bo to musi byc cos banalnego ale kurna nie wiem co to jest :( jak sie pozbyc tego problemu. Jak probowalem postawic server z DISKw to napisane bylo ze DiskW i busy try later ble ble .... WTF ?:(((

H E L P


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: java :/
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2007, 03:11:42 pm »
Zainstaluj jawe i po kłopocie


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: java :/
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2007, 05:34:06 pm »
mam zainstalowaną napisalem to juz jakby to był taki problem to szczerze bym tu nie pisal


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: java :/
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2007, 06:50:00 pm »
ustaw zmienna srodowiskowa (czyli sciezke do katalogu, gdzie masz plik java.exe)

Masz nawet obrazek ci dam:



  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: java :/
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2007, 03:05:59 pm »
u mnie nawet po zainstalowaniu nie bylo linijki path (3) stworzylem nowa VARIABLE NAME :PATH
VARIABLE VALUE: C:\Program Files\Java\jdk1.6.0_01\bin\java bo tak mam zainstalowana jave zaraz zobacze czy zadziala :). Dzieki za gory za probe pomocy :) z obrazkiem doceniam

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dzieki wielkie ! LUno jestes Th3B3ST :D dziala :D tylko teraz mam problem ze skillami :/ :D ale to moze jakos zadzialam cos sam bo uzywam ich a nie zadaja dmga w ogóle :( nie wiem co jest ale ok :D.


THX jeszcze raz :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2007, 10:12:00 am wysłana przez mathew3 »