Witaj
Gość

Wątek: Problem z charakterem  (Przeczytany 1823 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Problem z charakterem
« dnia: Czerwiec 07, 2007, 04:49:27 pm »
Tworzylem już serwer c4, c5 i nie mialem z tym wiekszych problemow. Postanowilem stworzyć "C6" i jak dochodze do stworzenia charakteru, wybieram postac i naciskam "stworz" to nic sie nie dzieje. Dalej widze panel z postacia do wyboru, nie ma bledu, postac ma dobra ilosc znakow a nie chce isc dalej. Szukałem pomoc w FAQ, w szukaj, i nie ma o tym ani slowa. Prosze o pomoc, z góry THX :)


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

    • http://www.jaszczurki.pl
Odp: Problem z charakterem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:19:14 pm »
Pewnie dlatego że C6 nie ma bo jest Interlude ;)
Może podczas tworzenia konta wyskakują jakieś błędy w logach LS/GS , bo bez tego trudno będzie pomóc ;)

Serwer: L2Godz.com [ 25x ]
--------------


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z charakterem
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2007, 09:06:55 am »
Wiem, że "C6" to Interlude dlatego wziąłem to w "", a wracając do tematu nie ma żadnych errorow, podejrzewam, że DataPack może zle dzialac lub inny z plikow potrzebnych (tych które sie rozpakowuje). wziąłem DataPack z tematu "Jak stworzyc wlasny serwer także Interlude". Prosze o inny link do DataPack z Interlude. Z góry THX :)


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Problem z charakterem
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2007, 10:05:29 am »
To nie wina datapacku. To raczej błąd po stronie clienata. Miałem kiedyś takie coś, ale ni cholery nie moge sobie przypomniec o co chodzilo :/
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z charakterem
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2007, 12:09:39 pm »
Przeinstaluje Jave, moze pomoże. Jak nie pomoże to sie odezwe :)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z charakterem
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2007, 12:25:32 pm »
Nic nie pomoglo:/ Szukałem w plikach błędu, nieznalazłem, przeinstalowałem wszystkie pliki i nic:/


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z charakterem
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 08, 2007, 01:37:58 pm »
Nic nie pomoglo:/ Szukałem w plikach błędu, nieznalazłem, przeinstalowałem wszystkie pliki i nic:/
Sprawa jest prosta, dopóki nie znajdziesz logu, gdzie serwer Ci "powie" co go boli nie dojdziesz.
W zasadzie nie podałeś nic, ani jaka wersja serwera, z jakiego projektu, czy sam kompilowałeś, czy to jakiś pack, jak to jest zainstalowane?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2007, 01:44:47 pm wysłana przez Kumulus »
Złodzieje na Dragonie - barcwelona, Reina/Arkaren (tak, tutejszy VIP to zwykły złodziej:http://forum.lineage2.com.pl/index.php?action=profile;u=6396), HansPL/DarckanPL, XSALSAX aka xleonsiox


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 5

Odp: Problem z charakterem
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 08, 2007, 03:35:19 pm »
Witam
Zrób uploada clienta do najnowszej wersji plikow Interlude - moze to cos pomoze.
Feel The Kick