Witaj
Gość

Wątek: [[Manor in low cata]].Wybór postaci  (Przeczytany 2742 razy)

  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

[[Manor in low cata]].Wybór postaci
« dnia: Kwiecień 14, 2010, 04:01:20 pm »
Cześć.
Od niedawna gram na serwerze gracia epilog x10.
Serwer jest dość młody i stale przybywa na nim ludzi, trochę czasu upłynie zanim się doorbię(póki co gram głownie weekendowo) a jak wiadomo manor to jeden z lepszych sposobów na kasę ale na tym serwie to kwestia kupna/selu nasion to minisekundy  :)
No więc jedyne miejsce gdzie jest zawsze pełno nasion to Heine i nasiona 34-48 więc dobre to tych katek nieopodal aligator island.
Teraz co ja chcę od Was? :P
No więc rady jaką postać do nich zaciągnąć do siania tam i utrzymywania postaci na lvl 40-45 przez jakiś czas póki się nie nawierze. Do dyspozycji będę miał mojego WC (61 lvl) więc buffki dla postaci ok. 40 lvla będą całkiem fajne (+ew. ww i buff na max. hp z miasta)
Wymyśliłem 2 opcję pytanie która lepsza(liczę też na nowe pomysły)
1. Tyrant+WC 61 + Sin Eater(zjadający 100%expa)
2. Summoner+Summon (zjadający 90%expa)+ WC 61

Chodzi mi głównie aby najlepiej agrować moby pojedynczo co nie wiem czy jest możliwe w wypadku tyrka bo miałem dłuuugą przerwe w l2 ,a potem sianie i wykończanie pojdynczo i tak w kolo.
Kim będzie się lepiej i efektywniej siało?
Jeżeli summoner to jaki? I który spośród wsystkich ma najsilniejszego summona zjadającego 90% expa, wiadomo że summon będzie miał vr więc konik chyba odpada bo z tego co mi się wydaje to on raczej nukuje i nie będę robił AoE.
Tak więc jeżeli summoner to WK czy PS lepiej. Który z summonów zjadających 90% expa będzie silniejszy i efektywniejszy na buffach WC?
PS. PvP jest nie ważne więc nie szukam postaci pod pvp bo w nagłych wypadkach WC pozamiata
A i nie piszcie żebym olał katy 40 lvl bo są one praktycznie nie uczęszczane (każdy leci do brandet) bo już zdecydowałem że tam póki co posieję.
A i pomimo różnicy 21 lvl to i tak będę dostawał expa więc stąd ten summon 90% expa zjadający :P


Proszę o rady i pozdrawiam :) :)


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2010, 10:06:43 pm »
Ogolni tyr bedzie sobie chyba lepiej radzil jednak wymaga on jako takiego eq a summoner juz nie :)
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2010, 09:06:10 am »
Primo: na 40 sprzęt nic nie kosztuje, bo można sobie commony C za bezcen załatwić (chyba 500k adeny w sumie)
Secundo: Każda praktycznie postać (nawet healer) nieźle wymiata na 40 z topC :P

Teraz do typów polecam:
Destro - bo mocno sieka i jest ekonomicznmiejszy jeśli chodzi o shoty
Tyrant - j/w
Spoiler - wbrew pozorom nieźle wymiata, ma dużo hp (dye -5con +4 str), dość mocno bije (z dye lepiej) ma fake death, stuny i spoila (więcej matsów). Najpierw wyciągasz seeda, potem spoila. Jedyny problem to mp.
Warsmith - j.w można robić sobie shoty, no i ma czajnik (summon) , który nieźle bije
Sumonerzy też są fajni - szczególnie PS (dobre summony) i WL.

I zastanów się nad spoilerem, bo do wyciągania matsów nie ma nic lepszego

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 08, 2010, 09:08:03 am »
Primo: na 40 sprzęt nic nie kosztuje, bo można sobie commony C za bezcen załatwić (chyba 500k adeny w sumie)
Secundo: Każda praktycznie postać (nawet healer) nieźle wymiata na 40 z topC :P

Teraz do typów polecam:
Destro - bo mocno sieka i jest ekonomicznmiejszy jeśli chodzi o shoty
Tyrant - j/w
Spoiler - wbrew pozorom nieźle wymiata, ma dużo hp (dye -5con +4 str), dość mocno bije (z dye lepiej) ma fake death, stuny i spoila (więcej matsów). Najpierw wyciągasz seeda, potem spoila. Jedyny problem to mp.
Warsmith - j.w można robić sobie shoty, no i ma czajnik (summon) , który nieźle bije
Sumonerzy też są fajni - szczególnie PS (dobre summony) i WL.

I zastanów się nad spoilerem, bo do wyciągania matsów nie ma nic lepszego
tyr ekonomiczny jesli chodzi o szoty? QQ
Niech sobie zrobi tyr+se albo spoila+se
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

  • AnimeLover <3
Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2010, 10:59:18 am »
Primo: na 40 sprzęt nic nie kosztuje, bo można sobie commony C za bezcen załatwić (chyba 500k adeny w sumie)
Secundo: Każda praktycznie postać (nawet healer) nieźle wymiata na 40 z topC :P

Teraz do typów polecam:
Destro - bo mocno sieka i jest ekonomicznmiejszy jeśli chodzi o shoty
Tyrant - j/w
Spoiler - wbrew pozorom nieźle wymiata, ma dużo hp (dye -5con +4 str), dość mocno bije (z dye lepiej) ma fake death, stuny i spoila (więcej matsów). Najpierw wyciągasz seeda, potem spoila. Jedyny problem to mp.
Warsmith - j.w można robić sobie shoty, no i ma czajnik (summon) , który nieźle bije
Sumonerzy też są fajni - szczególnie PS (dobre summony) i WL.

I zastanów się nad spoilerem, bo do wyciągania matsów nie ma nic lepszego
tyr ekonomiczny jesli chodzi o szoty? QQ
Niech sobie zrobi tyr+se albo spoila+se

Kolego mowimy o low lvl ...
Imo Deska/Tyrek najlepiej na manor chyba

Pamietaj o Śmierci ...


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2010, 03:04:51 pm »
dziękuje koledzy
tyrek mi się znudził z deka więc jak coś to sobie destro spróbuje tym bardziej że w razie czego mam dla niego pole +5
a i jest to gracja epilog czyli se najlepszy bo jak wiadomo dostał blood the body czy coś koło tego więc nieśmiertelność jak się go ma w pt
i o ile pamiętam to tam chyba nie ma mobów cancelujących więc zabawa będzie przednia:)


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2010, 02:31:15 am »
Nieśmiertelność to gruba przesada chyba że w epilogu się zmieniła zasada działania tego skilla :P
Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2010, 03:15:30 pm »
ja styczność z tym skilem mam od epi. wiec nie wiem jak bylo wczesniej ale mam wl i z tym na plecach+vr to dosc ciężko paść jak sie dobrze ogarnia, choć przyznam ze moze trochę przesadziłem i za krótko mam z nim kontakt zeby snuć takie wnioski


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2010, 09:08:34 pm »
Noo.. jak mocno Cię ktoś dmguje to i tak padniesz, ale fakt. to fajny buff.
Jak będziesz miał SE na plecach to może spoiler? bo jednak więcej wyciąga

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: [[Manor in low cata]].Wybór postaci
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 10, 2010, 09:24:50 pm »
bless the blood jest najlepszy na trainy, im wiecej mobow tym wieksza szansa ze cie healnie )bazowane na privie wiec moze to eni jest prawda, aczkolwiek takie jest chyba poprawne dzialanie). nieraz robilem dzieki temu skillowi trainy np na sv