Witaj
Gość

Wątek: Cp poty  (Przeczytany 2361 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Cp poty
« dnia: Lipiec 25, 2011, 10:37:03 pm »
Czesc , mam pytanie czy mozna ustawic takie cos ze automatycznie uzywaja sie poty (CP) , albo 2 opcja

Czy da sie zrobic cos w macro czy nie wiem gdzie, zeby byl pod jednym kwadratem / miejscem na pasku skilli , (skill zrobiony w macro czy nie wiem gdzie)  zeby uzywaly sie 2 poty cp (ten slabszy i lepszy).

Gram na Hight Five.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Cp poty
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:06:30 am »
W opcjach po prawej stronie, wchodzisz w zakładkę macro i tam klikasz add i nazywasz swoje makro, przeciągasz 1 potkę na pierwszy pasek i 2 na drugi i gotowe (dla większego spamu przeciągasz od nowa na 3,4 pasek itd). Trzeba pamiętać że każe poruszenie spowoduje zatrzymanie makra więc musisz ciągle klikać podczas walki. Co do przeciągania potek na pasek wydaje mi się że należy najpierw je umieścić na jakimś nie używanym pasku i dopiero z paska do swojego macra. Z inv nie da się przeciągnąć bezpośrednio tak mi się wydaje lfc

Tylko tak jak zaznaczyłem to nie będzie automatycznie gdyż macro nie pozwala na taką operacje, ale przyśpieszy w znacznym stopniu reg cp poprzez klikanie przez macro. Do automatycznego używania potek np: jeśli cp spadnie do wartości 30% są specjalne programy to umożliwiające ale tak do końca nie uważam że to jest uczciwe.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 10:09:44 am wysłana przez Hybris »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Cp poty
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2011, 09:18:58 pm »
Poszukaj na necie programu L2Potion 2.6