Witaj
Gość

Wątek: Spolszczenie  (Przeczytany 2490 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Spolszczenie
« dnia: Marzec 04, 2012, 03:41:06 pm »
mam wielka prosbe niech ktos madrzejszy odemnie powie mi czy spolszczenie pod l2
jest wykrywalne czy nie ?

a jesli tak to na jakich serverach jest wykrywalne ? :)

w owym pliku ktory troche modyfikuje clienta ( tak mniemam bo sie na tym nie znam) jest nieskonczony zoom kolor mobkow czy agro czy nie ich lvl i cos tam jeszcze.

bede wdzieczny za odpowiedz.

P.S. dodam jeszcze ze chodzi mi o serwery z kronika H5


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Spolszczenie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2012, 06:20:30 pm »
Nie da sie tego wykryc. Chyba, ze dasz adminowi screena na ktorym widac modyfikacje klienta.
Updater niektorych serwerow sprawdza zgodnosc tych plikow i zastepuje je nowymi, ale to tez da sie obejsc.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Spolszczenie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2012, 06:31:44 pm »
bardzo dziekuje.
widze odpowiedzial nie byle kto patrzac na status i liczbe pochwal wiec chyba wiesz co mowisz :)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Spolszczenie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2012, 08:02:09 pm »
modyfikacja systemmsg-e.dat, dość popularna :) Niestety nie słyszałem aby komuś się chciało tłumaczyć całość na Polski. Do tego pliki z NPC i ich teksty znajdują się na serwerze i za dużo nie uda ci się zmienić.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Spolszczenie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2012, 08:29:27 pm »
Kamal sporo mozna spolszczyc sobie :) Jakas dronka o l2 rozwija taki swoj projekt sposlzczajacy l2 i wystarczy wgrac odpowiednie pliki po stronie klienta. Co prawda tak jak napisales, wszystkiego sie nie zmieni, na przyklad dialogi npc, mape, nazwy itemow, itp

@edit
znalazlem :) http://www.l2jpolska.cba.pl/downloads.php
Niestety z tego co widze projekt zostal juz porzucony, lecz do h5 spolszczenie jest, wiec mozna skorzystac.
Kiedys to wgrywalem kuzynowi, ktory zaczynal grac w l2, a angielskiego nie potrafi za bardzo (jakies 10 lat ma :) ) i bylo to dosc fajnie zrobione.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2012, 08:38:01 pm wysłana przez Ryane »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Spolszczenie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 04, 2012, 09:00:19 pm »
dokladnie to spolszczenie mialem na mysli ale nie chcialem sie chwalic :)
w sumie to tak bardzo samo spolszczenie nie jest mi potrzebne moze jak jest jakis skill z duza iloscia informacji to latwiej mi po polsku bo na 100% zrozumiem :)

a glownie chodzi mi o zooma bo ten standardowy dla mnie troche za maly no i lvl mobkow i czy agro sa.

dzieki wielkie jeszcze raz