Witaj
Gość

Wątek: Mega projekt!!!  (Przeczytany 1761 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Mega projekt!!!
« dnia: Luty 18, 2012, 09:16:25 pm »
Witam

Nie będę sie dużo rozpisywał bo wszystko znajdziecie pod podanym linkiem, ale generalnie chodzi o to aby wspomóc chłopaków i zagłosowac aby mogli dokonac mega przedsięwzięcie. Jedyne co potrzeba aby dokonac jakże mały ale ogromny skok w tym celu to zagłosowac. Tak więc:

1) Wchodzimy na http://www.alpinus-miejodwage.pl/442
2) Wpisujemy swój mail i klikamy zagłosuj
3) Wchodzimy na mail i potwierdzamy głos

Naprawde chwilke to trwa a naprawde dużo pomoże. Przekazujcie ten link dla swoich znajomych i niech oni przekazują swoich aby zagłosowali.

W imieniu chłopaków z góry dziękuję!

Pozdrawiam!


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Mega projekt!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2012, 12:45:21 am »
Niestety, nie znam chłopaków z góry.
Z dołu też nie...

Pozdrawiam
PS. Nie oczekuj, że zagłosuję gdziekolwiek, gdzie trzeba podać cokolwiek osobistego - choćby mail. I tak już mi sporo spamy przychodzi na krzynkę... Nawet na skompromitowany adres...
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Mega projekt!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2012, 09:56:01 am »
Ja tylko staram się w pewien sposób przyczynic do osiągniecia tego celu i tu wcale nie chodzi czy znasz kogoś czy nie. Ważna kwestią jest taka że jeżeli wyprawa dojdzie do skutku to odbije się ona głośnym echem w europie i sprawi pozytywny pogląd na polaków i nie chodzi o to że będzie to poraz pierwszy na świecie dokonane tylko jak przeczytasz pod tym linkiem projekt ma na celu coś więcej. Jeżeli chodzi o spam to ci nic nie będzie przychodzic, żadnych reklam itd. Jeżeli nie chcesz podawac swojego osobistego maila to podaj inny, albo możesz załorzyc specialnie nowy aby zagłosowac. To naprawde nie zabierze dużo czasu, a myślenie typu " Nie będę głosował, inni napewno zagłosują, mój jeden głos nic nie zmieni" nawiasem mówiąc pokazuje między innym dzisiejszą sytuacje w kraju. Podsumowując nie odbierz mnie źle w kwesti że namawiam Ciebie abyś zagłosował, a jedynie chcę przedstawic krótkie sprostowanie do twojej wypowiedzi i również zachęcic innych do zagłosowania.

Pozdrawiam!