Witaj
Gość

Wątek: Mecz Polska - Portugalia  (Przeczytany 6996 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2012, 03:09:07 pm »
Wykonuje gest klaskania, wykonuje gest gwizdania i druga reka pokazuje ze tak sie nie robi, po czym ponownie zaznacza KLASKANIE - NIE GWIZDANIE.

Nie bylo tak?

W sumie nvm, o ile gesty rozumiem i w ogole do niego nie ma o co miec pretensji  to nie rozumiem dlaczego internauci wyzywaja kibicow?
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 03:14:16 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 01, 2012, 03:29:09 pm »
Ciężko mi uwierzyć w Twoją interpretację po tych postach ;)


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 01, 2012, 09:15:46 pm »
To nasi grali tak wspaniale czy Portugale tak sie opieprzali ?
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2012, 10:27:52 pm »
To nasi grali tak wspaniale czy Portugale tak sie opieprzali ?
Tak spełnie waszą powinność i odbębnie komentarz za takich jak Ty aby dowieść naszej mentalności, o której na każdym kroku nie dajemy sobie zapomnieć :D

No to w skrócie:
Portugale usiedli na murawie w swoim polu karnym, wyjęli karty i zaczęli grać w pokera czekając aż polacy sami sobie gola wbiją.
Raz bramkarz Portugalli wyszedł do łazienki na 10 min jednak próby wbicia gola nie przyniosły skutku nawet przy tej okazji a to dlatego, że nasi zawodnicy byli zdezorientowani i nie wiedzieli tak naprawdę w którą bramkę strzelać ale wszystko wyjaśniło się pózniej a o tym poniżej.
Pozytywnym aspektem ze strony naszych rywali było to, że pokazali oni naszym w, którą bramkę muszą strzelać, był to bardzo dobry gest fair play z ich strony.
Wiele kontrowersji wzbudziła sytuacja kiedy po raz kolejny jeden z naszych reprezentantów wykazał się nieznajomością zasad gry w piłce nożnej kiedy to chciał wykonywać rożnego z autu a po przyznaniu wolnego na połowie boiska rywali chciał wykonać karnego, jego kłótnie z sędzia prawie doprowadziły do otrzymania zółtej kartki.
Najbardziej frustrującym aspektem było poproszenie sędziego bocznego o wykonanie rożnego dla naszych.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 10:38:18 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 01, 2012, 10:43:07 pm »
A ja bym to podsumował tak:
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 01, 2012, 10:44:28 pm »
Stare i przerobione, więcej inwencji twórczej a nie gotowce i to jeszcze oklepane wklejasz! :D


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 01, 2012, 10:47:50 pm »
Oj tam oj tam, ważne że pasuje :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 02, 2012, 10:45:32 am »
A tak na marginesie to sie wqrwiłem jak w tvn24 Walcowa mało orgazmu nie dostała tak sie zachwycała stadionem i tym ze sluzby zdaly egzamin. Echy o ochy szły na lewo i prawo, dziekowała wszystkim oprócz ekip sprzątających. O ile podziekowania dla wolontariuszy rozumiem to z jakiego powodu miala na antenie ogolnopolskiej TV dziekowac policjii, strazy miejskiej i ochronie ??? Przeicez ci ludzie byli w pracy i dostali za to kase. Czy mnie ktos dziekuje ze chodze do pracy ????
I jeszcze jedna refleksja, jak widzialem tych kibiców co sie podniecali stadionem to tez mi sie noz w kieszeni otwieral. Nosz Qlwa mać, za tyle kasy postawili stadion, na którym po Euro 2012 chwasty zaczną rosnąć. Nie wspominajac o prywatnych fortunach jakie wyrosły przy okazji budowy stadionu.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 02, 2012, 10:54:01 am »
I jeszcze jedna refleksja, jak widzialem tych kibiców co sie podniecali stadionem to tez mi sie noz w kieszeni otwieral. Nosz Qlwa mać, za tyle kasy postawili stadion, na którym po Euro 2012 chwasty zaczną rosnąć. Nie wspominajac o prywatnych fortunach jakie wyrosły przy okazji budowy stadionu.
Tylko co ma zachwyt nad stadionem do tego co z nim bedzie po euro. Konstrukcja stadionu robi wrazenie. Architekt pofolgowal sobie proponujac takie a nie inne rozwiazania.


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 02, 2012, 11:52:15 am »

Tylko co ma zachwyt nad stadionem do tego co z nim bedzie po euro.

Lubisz wywalac kase w błoto ???
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 02, 2012, 12:09:10 pm »
Lubisz wywalac kase w błoto ???

Tylko dlatego ze w Twoim mniemaniu ( no i moze jakiegos polityka ktory z budownictwem ma tyle wspolnego co zeglarz ze wspinaczka) stadiona jest za drogi to nie mozna sie zachwycac nad jego wygladem????


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 02, 2012, 10:54:38 pm »
Legia... a to nie ten temat

Portugalia nie grała na 100% swoich umiejętności, nic wielkiego nie pokazali, a żeluś myślał, że dziewice bedą się przed nim rozbierać,  tymczasem został wygwizdany.


Ps. Visca El Barca!  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 02, 2012, 11:25:03 pm »
Ten żeluś może mieć w 1 dzień więcej panienek niż wszyscy hejterzy razem wzięci przez całe życie :D

Ale po co mu jak ma i tak niezłą, głupi by był zmieniając.

Tu was boli, o kasie nie wspominając a co lepsze o tym, że jest jednym z najlepszych piłkarzy świata :P

A co do gwizdania jakiejś części piknikowców, to nie pierwszy raz jak Lahm czytał na meczu towarzyskim przed rozpoczęciem przyrzeczenie fair play to też częśc pelikanów gwizdała.
Pewnie pomyślał "Boże, ale wieś" :D

Gwizdy w trakcie meczu mogę zrozumieć bo to też próba jakiejś dekoncentracji, ale przy zejściu gdzie zawodnik dziękuję i to na meczu towarzyskim, jeszcze takim jak otwarcie stadionu? :D

Proszę Was tu dalej bym przy takim stanowisku był jakby nawet to samo "spotkało" zawodnika, którego najmniej lubię, tym bardziej, że nikt w trakcie meczu nie prowokował a wręcz przeciwnie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2012, 11:36:16 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 03, 2012, 04:30:01 pm »
Co się stanie ze stadionem po euro ? A no postawią bazarek :D
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 03, 2012, 05:33:49 pm »
Tak gadając ciągle o Cristiano, Real Madryt to nie tylko CR7 moi drodzy, tak jak Barca to nie tylko Messi

Cristiano Cristianem, ale Di Maria to też świetny piłkarz, szkoda z tymi kontuzjami, które ciągle łapie, ale w sumie co się dziwić, nie trudno o kontuzję grając takim stylem obrońcy są zdesperowani i bez "kos" ani rusz :D

http://www.youtube.com/watch?v=JLdCb4gC9Vg&feature=g-vrec&context=G2241c1dRVAAAAAAAABw

Muszę sobie kompilację oglądać bo przez te zasrane kontuzję ostatnio nie widać go na boisku a to wielka strata i dla RM i dla widowiskowej gry, ten koleś często jest po prostu nie do zatrzymania :D

On potrafi znalezć lukę nawet w dziurce od klucza aby zaliczyć asystę (a jest on jednym z najlepszych w asystach w lidze mimo i tak tylu "pauzowanych" meczów z powodu kontuzji)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2012, 05:44:42 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 03, 2012, 10:15:46 pm »
Bo w dryblingu i 1v1 na boisku kazdy pilkarz typu Messi, Iniesta, Di Maria, Nani itp. jest lepszy od Ronaldo, on ze zwodami stoi w miescu, opoznia/spowalnia akcje + czesto przez to traci pilke, za to nadrabia szybkoscia, rozpedzony na szybkosc bardzo czesto wygrywa pojedynki, silowo jest bardzo ale to baaardzo dobry, glowki b. dobre, strzaly poezja. Dlatego to za malo by byc lepszym od Messiego, ktory potrafi doskonale podac, sciagnac na sobie 4 i wykorzystac to znakomicie, jest rownie szybki, ale brakuje mu tak dobrych strzalow i glowek co w ogole sie nie przeklada na ilosc strzelonych goli bo w lidze ma tylko gola wiecej Ronaldo(chociaz Messi teraz pauzowal za kartki) a w LM prowadzi w kwalifikacji.

Badz co badz, Real to bardzo dobra druzyna z kontry, ich sila i szybkosc pozwala im przejsc z obrony do ataku w pare sekund, szkoda, ze przez pilkarzy takich jak pepe szkoda wspominac te lepsze aspekty Realu... :(

Niestety nigdy nie bede szanowal Realu, nie tylko ze wzgledu ze od daawna jestem kibicem Barcelony, ale glownie ze wzgledu na polityke transferowa, teraz jeszcze za Mourinho i Pepe, oraz za to, ze co trener to zmienia sie sklad o 80%. :/
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 03, 2012, 10:25:25 pm »
Każda drużyna ma swoje plusy i minusy, ale liczy się skuteczność.
Nie wiem po co ta krytyka i porównania na każdym kroku z CR7.

Każdy ma swój niepodważalny styl i tyle w tym temacie na temat porównań.

A co do dryblingu CR7 przesadzał jak był młody, zgodzę się jego atutami jest niesamowita szybkość, wydolność organizmu (on potrafi robić rajdy po doliczynym czasie gry w dogrywce, czyt. po 90 minutach), mocne i dobre strzały, skuteczność w karnych, drybling też ma dobry i siła bo piłce nożnej często teraz te atuty decydują o wygranych pojedynkach ramie w ramię ale to jest inny styl Messi niesamowicie trzyma piłkę krótko u nogi, jest zabójczo wyszkolony technicznie, tego nie da się porównać po prostu.

Hejtery podłapały z mediów i pismaków jakąś wojnę między Messim a Ronaldo jak głodne pelikany i hejtują z każdej strony.
Cieszcie się, że nie jest tylko jedna gwiazda w futbolu ale jest ich wielu, to jeszcze bardziej cieszy.

Najśmieszniejsze są hejterki, które gadają o CR7 jako lalusiu, a tak naprawdę on potrafi latać na meczu z zakrwawioną kostką a na następnym meczu być w pełni w dyspozycji, pozazdrościć takiego zdrowia i "zahartowania".

Nie mam zamiaru krytykować Barcelony i pojedyńczych piłkarzy, to zostawię mentalnym "g0wniarzom'" nazywających się kibicami, ale do tego też trzeba dojrzeć bo obie drużyny dają radość i to co jest pięknego w piłce, super grę.

A co do szacunku, najpierw samemu trzeba na niego zasłużyć i zdobyć aby darzyć go innym.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2012, 10:30:36 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 03, 2012, 11:05:02 pm »
w każdym temacie gdzie się pojawia c ronaldo porównuje się go do messiego i na odwrót powoli staje się to nudne~~to ja rozwiąże spór najlepszy był zizu i tej dwójce "chłopaczków" jeszcze trochę brakuje :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2012, 11:16:31 pm »
To jest śmieszne, wbijają małolaty a czasami i Ci starsi i prowadzą wojenkę, chyba mają filtr jakiś, gdzie padnie słowo Ronaldo albo Real Madryt to im to sygnalizuję i piszą jaka to Barcelona i Messi "siom sjuper" i na odwrót.

A prawdziwi kibice, którzy kibicują nie od roku, dwóch czy trzech bo zaczęła się taka "moda" trzymają się po prostu od tego z daleka.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 03, 2012, 11:55:24 pm »
Nie wiem czy jeszcze zauwazyles ale takie jest juz zycie, zawsze cos/kogos/ porownuje sie do czegos, by wybrac najlepszego pilkarza na swiecie rowniez trzeba porownac go do innych, sa pilkarze ktorzy robia zamieszanie w dobrym tego slowa znaczeniu(Ronaldo) i sa pilkarze ktorzy robia roznice(Messi)

Porownania sa jak najbardziej ok, o ile sa rozsadne a nie tylko majace na celu hate badz powiekszenie sobie e-penisa bo "moje" jest lepsze.


Widze ze z tym jadem pijesz do mnie, uwazaj bo Ci zylka pelknie przez ten Real, owszem sa bardzo dobrzi, ale piszesz do mnie jakbym mial Ci zaraz napisac ze tak, Real > all, co niestety nie jest prawda. :(
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 03, 2012, 11:57:42 pm »
Fajne odwracanie kotka ogonkiem o tym jadzie, hehe nawet nie będę tego komentować.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 04, 2012, 12:26:46 am »
Co do Krystyny... Imo CR sprzed kilku lat>>>all. Byl przedewszystkim duzo lzejszy - z tego co ostatnio wyczytalem to od czasu przybycia do Realu przytyl ponad 15kg. To jest cholerna roznica dla organizmu. Co z tego, ze jest silniejszy, moze sie efektywniej przepychac i nie stracil wiele na predkosci. Tutaj chodzi o zwinnosc, drybling cialem. Tego mu teraz cholernie brakuje i mozna to latwo zauwazyc. Bedac jeszcze w MU potrafil ogrywac obroncow jak dzieci dzieki lepszej sprawnosci motorycznej. Zachcialo mu sie byc Herculesem i jak dla mnie zaplacil za to zbyt wysoka cene.
new future.


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 04, 2012, 12:30:54 am »
Nie wiem czy jeszcze zauwazyles ale takie jest juz zycie, zawsze cos/kogos/ porownuje sie do czegos, by wybrac najlepszego pilkarza na swiecie rowniez trzeba porownac go do innych, sa pilkarze ktorzy robia zamieszanie w dobrym tego slowa znaczeniu(Ronaldo) i sa pilkarze ktorzy robia roznice(Messi)

Porownania sa jak najbardziej ok, o ile sa rozsadne a nie tylko majace na celu hate badz powiekszenie sobie e-penisa bo "moje" jest lepsze.
porównywanie ma swoje granice to co się dzieje ostatnio to jest już wielka przesada nonstop ktoś pisze o real,barca,ronaldo,messi to już jest nudne gdzie byli ci wszyscy fanatycy 5-10 lat temu? Wtedy też te dwa kluby grały miedzy sobą a jakoś nie było tego szumu jaki jest od dobrego roku ~~ Messi robi różnice myślę że to nie do końca jest prawda bo po za klubem w który potrafi poratować w niektórych momentach/meczach jakimś zagraniem to średnio wypada na tle reprezentacji z którą nie osiągnął jak do tej pory żadnych sukcesów dlatego nie nazywałbym go zawodnikiem który robi różnice to samo tyczy się ronaldo żeby nie było że jestem jednostronny:) Zawodnicy którzy robią różnice są np xavi, iniesta bądź alonso,casillas którzy oprócz gry w klubie potrafią uratować dupę w reprezentacji czego brakuje ronaldo,messiemu ale za to są mniej medialni :)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 04, 2012, 12:32:21 am »
Nie wiem czy jeszcze zauwazyles ale takie jest juz zycie, zawsze cos/kogos/ porownuje sie do czegos, by wybrac najlepszego pilkarza na swiecie rowniez trzeba porownac go do innych, sa pilkarze ktorzy robia zamieszanie w dobrym tego slowa znaczeniu(Ronaldo) i sa pilkarze ktorzy robia roznice(Messi)

Porownania sa jak najbardziej ok, o ile sa rozsadne a nie tylko majace na celu hate badz powiekszenie sobie e-penisa bo "moje" jest lepsze.
porównywanie ma swoje granice to co się dzieje ostatnio to jest już wielka przesada nonstop ktoś pisze o real,barca,ronaldo,messi to już jest nudne gdzie byli ci wszyscy fanatycy 5-10 lat temu? Wtedy też te dwa kluby grały miedzy sobą a jakoś nie było tego szumu jaki jest od dobrego roku ~~ Messi robi różnice myślę że to nie do końca jest prawda bo po za klubem w który potrafi poratować w niektórych momentach/meczach jakimś zagraniem to średnio wypada na tle reprezentacji z którą nie osiągnął jak do tej pory żadnych sukcesów dlatego nie nazywałbym go zawodnikiem który robi różnice to samo tyczy się ronaldo żeby nie było że jestem jednostronny:) Zawodnicy którzy robią różnice są np xavi, iniesta bądź alonso,casillas którzy oprócz gry w klubie potrafią uratować dupę w reprezentacji czego brakuje ronaldo,messiemu ale za to są mniej medialni :)

Dlaczego wszystkie Twoje przyklady graja w 1 druzynie : D? A Alonso to zero - ZERO.

Jezeli mialbym teraz podac przyklad zawodnika ktory robi roznice w reprezentacji to chyba tylko Parker przychodzi mi na mysl.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2012, 12:35:59 am wysłana przez x3nomorph »
new future.


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 04, 2012, 12:44:45 am »
bo jest tu ogólnie gadka real barca to starałem się wymienić zawodników z tych 2 druzyn to żeby nie było że faworyzuje hiszpan to np robben,cech chociaż oni ostatnio nie mają za wysokiej formy to licze że na euro sie odbuduja :P Moim zdaniem alonso jest bardzo solidnym defensywnym pomocnikiem który potrafi wykonać szybko i celnie stały fragment gry także nie nazwałbym go zerem:)
musiałem zrobić edit bo nie lubię niemców i kuło mnie to w oczy:P
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2012, 12:47:54 am wysłana przez ome1 »