Witaj
Gość

Wątek: Mecz Polska - Portugalia  (Przeczytany 6999 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 04, 2012, 12:46:31 am »
Szczęsny i chu***!

//Nie mogłem się powstrzymać ;(
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Mecz Polska - Portugalia
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 04, 2012, 01:01:57 am »
Wait, ile meczy reprezentacji Argentyny widziales? Messi gra tam dobrze, nie gra na takiej pozycji jak w Barcelonie ale ciagle jest postacia wyrozniajaca sie z calej argentyny w kazdym jej meczu.

Robben bylby non stop na topie gdyby nie kontuzje, szkoda chlopa bo ma drybling wspanialy a strzaly rownie dobre jak Ronaldo.

Zawodnik dobrze grajacy w reprezentacji i w klubie na b.wysokim poziomie? Iniesta. To taki wspolczeny Zidane.

btw. Mowisz o Petru Chechu? Uhhh, Chelsea ogolnie ssie od poczatku sezonu wiec w jakim stopniu ten zawodnik cos tam robi, a szczegolnie w reprezentacji czech? :D

Fajne odwracanie kotka ogonkiem o tym jadzie, hehe nawet nie będę tego komentować.
l0l. W kazdym poscie dawalem przyklady ktore sie wydarzyly, Ty jedyne co robiles to pisales jak to wszyscy sa zli ze tak pisza, a sam nic nie wnosiles, po co w ogole piszesz?

Jak ktos lubi Barcelone polecam zasubskrybowac kanal na youtube pod nazwa allasFCB2, doskonale analizy z meczow, ogolnie jak sprawdzicie to sami sie przekonacie.


Co do szczesnego, jego podwojna obrona (Karny + dobitka dzisiaj) powinna wygrac save of the year w anglii.
 
Alonso? Uh, jezeli gra jest wolna i ma duzo czasu na podanie/badz jest staly fragment gry to daje rade, niestety przy szybkiej grze z klepki / szybkim dlugim podaniu sie gubi, w Liverpoolu byl taki se w Realu nie najgorzej, oczywscie on sam tym ze gra jako defensywny pomocnik jest na straconej pozycji(straaasznie nie doceniani sa)

btw. jak ktos sledzi wlasnie Barcelone tak bardzo jak ja to zauwazy ze Dani Alves jest teraz niesamowity, po prostu tak mi sie jego gra podoba jak gra Messiego w 2008-2009 sezonie!

« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2012, 01:09:52 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 12:20:45 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted