Witaj
Gość

Wątek: EA najgorszą firma w USA  (Przeczytany 2035 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
EA najgorszą firma w USA
« dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:12:10 am »
tutaj macie link do artykułu http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/04/04/ea-is-the-worst-company-in-america-now-what/ . To pokazuje jak chciwość zmienia firmy. No i gz dla ea za pokonanie Bank of America  :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: EA najgorszą firma w USA
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:25:38 am »
Czemu mój english jest do kitu ;(( Co drugie zdanie jest nie kumate dla mnie, a translate mało daję. Sam się wykłada  hahaha
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: EA najgorszą firma w USA
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:26:24 am »
jeśli chodzi o moje prywatne odczucie...
nie sądzę żeby taki gigant jak EA się tym przejął czy w jakikolwiek sposób to odczuł, rosną i będą rosnąć w siłę, bo ludzie i tak będą kupować tytuły do których EA ma prawa. zresztą, co zwykłego, szarego gracza (czyli większość) obchodzą poczynania / polityka takiej firmy jak EA. obchodzi go tylko czy gra dobra.
ale też mi się zaczyna nie podobać w ostatnim czasie polityka wydawania XX płatnych (nie tylko przez EA).
upierdliwe to, męczące, dające do zrozumienia że bez tego gra była/jest/będzie "gorsza, niepełna". do tego to droga zabawa.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: EA najgorszą firma w USA
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2012, 01:05:25 am »
Ja ubisoftu nie trawie z tymi ich zabezpieczeniami. Kupilem settlersy i nie moglem w nie grac bez dostepu do netu. Piraci i tak to obejda a meczyc sie musza uczciwi gracze.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: EA najgorszą firma w USA
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2012, 08:58:00 am »
jeśli chodzi o moje prywatne odczucie...
nie sądzę żeby taki gigant jak EA się tym przejął czy w jakikolwiek sposób to odczuł, rosną i będą rosnąć w siłę, bo ludzie i tak będą kupować tytuły do których EA ma prawa. zresztą, co zwykłego, szarego gracza (czyli większość) obchodzą poczynania / polityka takiej firmy jak EA. obchodzi go tylko czy gra dobra.
ale też mi się zaczyna nie podobać w ostatnim czasie polityka wydawania XX płatnych (nie tylko przez EA).
upierdliwe to, męczące, dające do zrozumienia że bez tego gra była/jest/będzie "gorsza, niepełna". do tego to droga zabawa.
No właśnie czasami wizerunek dla gigantów jest cenniejszy niż pieniądze. Teraz EA będzie wydawało miliony na firmy które zmienią jej wizerunek :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: EA najgorszą firma w USA
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2012, 11:32:47 am »
Osobiście nie za bardzo lubię EA - ze względu na BF Heroes, jeżeli Developer, twórca gry odpowiada mi, że niestety nie mogą naprawić błędu (100% CPU Bug) to to są chyba jakieś jaja. Gdy piszę się o pomoc, nikt nie odpowie, ale gdy ma się zapytanie odnośnie kupna BF Fund's są w mgnieniu oka, no cóż. Na szczęście jest program, który blokuje proces gry i zapobiega 100% CPU, niestety wielkie studio EA nie jest wstanie tego naprawić samemu  :noob: ... tak jak i dziesiątek innych starych błędów.


Odp: EA najgorszą firma w USA
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2012, 05:38:57 pm »
A najfajniejsze są ceny... Dajmy na to dodatek do BF3 na PS3, kosztował 36 zł, zamiast stanieć przed wyjśniem kolejnego nagle kosztuje 54.  :o Odblokowywanie broni etc za PLNy. Paranoja.