Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker vs tyrant  (Przeczytany 17319 razy)

  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 03, 2007, 10:05:54 pm »
Ahhh czyli 1/3 wali się tylko w tanki a ja myślałem ,że we wszystkie heavy.. ide sie zabić ...   nie no ale jak by na to nie patrzeć to mi nie przeszkadza w zabiciu ich.. a i jeszcze jedno na którym lvlu to dostają ? 40?
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 22, 2008, 08:22:55 am »
Naprawdę sorki ze odświeżam temat z kilku dni(joke)  :P^^ więc tak mówicie ze jak podejdzie Tyrant do niego i mu to swoje pro uber kombo wbije? kiedy tyrant będzie już lazł na niego to trick + szybko bluff backstape lethal odbiegamy i tak w kółko  blowy sa naprawdę mocne u AW dlugo tyrek tak nie pociągnie...pożatym mowicie co zrobi GK a nie GH powiedzcie mi kto głupi dałby sobie wjebac criple no powiedzcie bo nie kapuje tego...sorka czy to w c5 czy c6 AW dostaje counter attack?:D


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 22, 2008, 09:05:59 am »
jak tyrant będzie używał tych waszych taktyk z poprzedniej strony to pewnie przegra najgłupsza rzecz to uciekać od dagera ta przewaga w speed tyrka nad aw jest tak mała ze jak tyrant będzie się zatrzymywał żeby strzelić to będzie dostawał blowa po plecach wiec nic mu te uciekanie nie da chyba ze będzie pół miesiąca uciekał żeby raz walnąć ale szybszy regen hp jest wtedy, zresztą z tych blasterów to szybciej sie z many wypstryka niż ubije aw z cp potkami
jak tyrek walczy z aw to się bije w zwarciu najlepiej na ogrze, hurrican boli bardzo mocno, stun i obszarówki i aw powinien
jak tyrek ucieka to praktycznie zawsze go jadę swoim aw, dwa backstaby po plecach i tylko dobic trzeba tyrka a ja mam ciagle cp, jak stoi i się bije wygrać jest bardzo cierzko
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 22, 2008, 09:19:27 am »
tyrant w zwarciu jescze gorzej :D nigdy nie przegrałem moim AW z tyrantem a miałem sporo walk tylko trzeba myśleć AW naprawdę ma potężne blowy a najgorsze ze one często włażą :P


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 22, 2008, 10:19:57 am »
Często to włazi stun tyranta^^ Na takiej walce, nie wiem z kim walczyłeś, ale tyrant na początku musi ci wsadzić cripple, no i oczywiście że walczy w zwarciu. Huri tyranta jest tak samo silne jak backstab AW, a Tyrant ma sporo więcej HP, stuna, no i zealot + bizon na lowHP. Jeśli AW zostanie w zwarciu, to dochodząc do 30% hp i nie mając załadowanego jakiegoś blowa na overhit, to konczy się walka. Tyrant w 5 sekund wyrobi dmg na 3k samymi regularami.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 22, 2008, 10:47:38 am »
Jesli Tyran choć troszkę umie grać , powinien wygrać.

Walka od strony tyranta(mniej-więcej):

Force blaster(jak wejdzie crit to bb cp),F. storm
Rage kilka razy, aby mieć force na maxa (aw w tym czasie podbiega/detargetuje itd)
Stun+cripple (coś wejdzie, to co nie weszło poprawiamy od razu po reuse)
Hurricane+buster+(zależy jak z reuse wyrabiamy) blaster/buster/rage

cały czas trzymamy go na cripple, jak nie ma mj to spamujemy stunem(który nawet w mj czasem wchodzi)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 22, 2008, 11:01:11 am »
Jak AW ma cripple to i można bawić się w uciekanie, ale łatwiej jest w zwarciu. Wszystko zależy od sytuacji.

Ja gratuluje koledze przerywania skilli Tyrantowi poprzez detargety. Niezły masz chłopie refleks.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 22, 2008, 09:02:51 pm »
Ja gratuluje koledze przerywania skilli Tyrantowi poprzez detargety.
Akurat to jest realne tylko że np. tyrant wali combo hurricane->cripple to chcąc przerwać mu hurricane przerwiemy mu cripple (czas reakcji+cast detargeta) ^^.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 22, 2008, 09:28:42 pm »
To jest prawie niemożliwe.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 22, 2008, 10:29:59 pm »
Chodzi o to że chcąc przerwać skill A przerwiemy skill B, co czasami wyjdzie na nasza kożyść.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2008, 08:26:37 am »
No mi raz TH przez przypadek hurricane przerwał.
Przerwanie drugiego skilla chcąc przerwać pierwszy to nie takie znów niemożliwe, ale stosunkowo rzadko powinno się udać.


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 23, 2008, 09:31:44 am »
sporo tyrkow robi +con, do tego dodajmy epici (CHOCIAZBY zaken), fortitude (niech bedzie i war frenzy) i riposte stance. zgadnijcie kto dostanie bluffa, bo napewno nie tyrek ;]


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 23, 2008, 11:22:12 am »
Walka aw vs tyrek nie nalezy do latwych. Dark elf musi szczegolnie uwazac. Jego extremalnia mala ilosc hp i con jeszcze bardziej przeszkadza. Podatnosc na stun, kilka krytykow ze skilla i kruchy dark elf wacha kwiatki od spodu.
Mysle jednak ze juz Gh ma spore szanse na wygrana, aczkolwiek musi sie napocic.
nie bede sie rozpisywal na temat taktyk. Umieszcam tylko link do filmiku  gh vs gk, w polowie filmu zaczyna sie ich walka.

http://www.livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=1049


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 23, 2008, 11:58:17 am »
Tyrant od C1 masakrowal daggerow wiec nie wiem czemu i teraz by tak nie moglo byc.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 23, 2008, 06:19:16 pm »
Bo w L2 każda kronika to jakby nowa gra?


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 23, 2008, 06:51:31 pm »
a teraz co takiego sie zmienilo u dagerow i tyranta ze totalnie zmienia styl walki? w zasadzie niewiele, tyrant ma duze szanse bo ma duzy dmg na wyjsciu, sporo hp co pozwala kilka backstabow wytrzymac, niezlego stuna, spowalnicz czyli wszystko co najlepsze zeby dagerowi skopac dupsko


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: -2

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 23, 2008, 08:43:53 pm »
Sporym problemem dla tyranta jest to, że ma niezwykle mało defa.


Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 23, 2008, 09:11:57 pm »
Sporym problemem dla tyranta jest to, że ma niezwykle mało defa.
niezwykle malo defa to ma nuker bez zadnego armora ...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 23, 2008, 09:42:11 pm »
dla tyrka do takiego pvp +zerk czy bez zerk?


Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 23, 2008, 10:05:08 pm »
imho bez


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 24, 2008, 08:49:04 am »
Eee w takim razie aw tez ma niezwykle malo defa- obaj przecież biegaja w light armorach. Poza tym na ogrze ma wiecej defa niz typowy heavy user.
...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 24, 2008, 11:17:40 am »
a teraz co takiego sie zmienilo u dagerow i tyranta ze totalnie zmienia styl walki? w zasadzie niewiele, tyrant ma duze szanse bo ma duzy dmg na wyjsciu, sporo hp co pozwala kilka backstabow wytrzymac, niezlego stuna, spowalnicz czyli wszystko co najlepsze zeby dagerowi skopac dupsko

Nie mówiłem, że totalnie zmienia. Ale na przełomie kronik było kilka takich przełomów.

Lethal zmienia styl walki :P. Raz kolega padł po 1 ciosie. No i dobiciu. No ale to był pech.


Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 24, 2008, 12:00:13 pm »
Eee w takim razie aw tez ma niezwykle malo defa- obaj przecież biegaja w light armorach. Poza tym na ogrze ma wiecej defa niz typowy heavy user.
no no :D tylko tego juz zapomnialem dopisac ^^


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 23, 2008, 07:14:53 pm »
Witam, gram AW i nie uznaje czegoś takiego jak " tyrek wygra i koniec" ;] Czy mógłby ktoś przybliżyć taktyke z strony AW ?


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker vs tyrant
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 23, 2008, 10:01:48 pm »
Jak masz 78 to wlaczasz focus skill mastery, trick, bluff (tak dlugo az nie wejdzie), critical wound i backstaba spamujesz. Oczywisci z mortal strike i focus death :>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2008, 11:41:14 pm wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE