Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight vs Tyrant  (Przeczytany 9616 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Shillien Knight vs Tyrant
« dnia: Styczeń 11, 2008, 07:09:55 pm »
Jako że takiego tematu nie było pozwolę sobie:
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2008, 09:44:26 pm »
SK:BSOE
Tyrek:AoE Blaster,Blaster,rage,obszarowka,hurri i dobic recznie.Z dystansu puma w zwarciu moze byc ogr.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2008, 10:27:16 am »
Ew. Tyrek może poczekać aż sk mu zbije hp i wtedy zealot+bison ale ja bym lał ze skilli raczej, a tego uzyl w razie problemów.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2008, 10:29:17 am »
Jak wejdzie SK ToD i 10 razy pod rzad LS to tak moze mu zbije HP do takiej wartosci ale raczej watpie to nie C4 bo jezeli C4 to troche kombinowania i da sie zabic Tyrka ale od C5 bym nie liczyl na to.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2008, 11:08:50 am »
Mój kolega świetnie walczy jako SK, mimo niewielkiego lvlu i sprzętu zaledwie B, nie mogę z nim wygrać. Przynajmniej jeśli walczę na arenie, na selfach bez cp potków. :P

Jeśli jest full buff + cp potki(których tyrek w c5+ może unieść baaardzo dużo ;)) to kocham stać i czekać aż SK mi zbije hp do 30%. I tylko patrze, jak wróg ginie :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2008, 04:00:22 pm »
Witam ja ogolem juz odroku gram jako sk na roznych serwach i obecnie(kamael) powiem ze na oli prawda nie ma sie zbytnio szans choc zapewne napewno cos sie da zrobic ale na polu zaden tyrek jeszce ze mna nie wygral wystarcza mi ch bufki i potki i nawet jego zealot nie zadziala choc wiadomo to zalezy jak gracz gra i jeden potrafi pokonac kazdego tankiem a jeden nie potrafi. W sumei jak na sk ma sie build pod pvp(rowniez trza samemu dojsc do builda bo to zlozona postac jak nic)to mozna pokonac w zwyklych warunkach praktcznie kazdego no i wiadomo to jest nadal tank i trza dobrze rozegrac jeden blad i nie ma co walczyc nawet :]
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2008, 04:23:26 pm »
A teraz o konkrety proszę.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2008, 04:58:09 pm »
ja zwykle ud zostawiam na tyrkowego zealota :]
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 18, 2008, 05:49:30 pm »
...chyba, że on do czasu zealota tak cię poturbuje, że będziesz musiał odpalić UD aby się ratować :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 18, 2008, 06:16:14 pm »
3 ud vs 1 zealot powodzenia :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2008, 06:17:19 pm »
Do tego Shield of faith nie wyrzuca UD :]
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 18, 2008, 08:24:10 pm »
Tylko po co rzucac ud i SoF?


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • The Dark Knight
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:00:07 am »
Po nowych doswiadczeniach powiem tylko tyle  SK> Tyrek i na OLi i w polu w polu z spame cp potek SK z buildem pvp jedzie jak chce ,na Oli w miare wyrownan walka  ,nawet nie trzeba wzucac Tod zeby wygrac  prosta strategia >>>zaczyna sie Oli najlepiej wbic btb na poczatku zeby regnc jak najwiecej hp ,walka sie zaczyna posbiegamy z wlaczonymi Togglami, Shield bash, anchor,hex, power brake, cubiki robia swoje :P jak tyrek wlacza bariere to my swoja lub ud i tyrek mowi papa :] (choc z doswiadczenia wiem ze walki sa wyrownane ale zeleznie od builda SK bo kazdy wie ze tyrkowi wiadomo co dac za sprzet a SK ma rozny i z jednym buildem nie wygra z nim z drugim wygra itp .
Dex x4: Shillien Templar lvl 85
Grave x4:Shillien Templar lvl 82 hero-retired
Grave x4:Soul Hound Lvl 80 hero-retired
RuOff/Retail:Shillien Knight-retired


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 01, 2008, 09:48:34 am »
IMO: Może być kilka problemów, choć tyrek do killerów tanków raczej nie należy.
Przed end game na pewno problem = stun. Tyrek da nam stuna i sie wypotkuje itd.
Na 30% hp może walczyć na bisonie i zealocie - przy dobrym buffie crity z tego to potęga, a 30% hp to dość sporo u tyrka.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 01, 2008, 11:25:58 am »
tak btw od kiedy sk ma bariere? ma lustro, ale ono tylko odbija debuffy :P


Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2008, 11:52:14 am »
tak btw od kiedy sk ma bariere? ma lustro, ale ono tylko odbija debuffy :P
moze chodzi mu o SoF? wtedy i tak dostajemy dmg :X


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 01, 2008, 11:58:27 am »
Cholera ja będąc z SE zabiłem jednego SK, Necro, Bisha, SB i prawie drugiego SK... Kurde muszą złożyć apelację.

A czemu tak? Bizon + Zealot. SK aby to przeżyć musi odpalić UD. Do tego warto z Hurricane ładować. Przy odrobinie szczęścia dzięki tym 3 pięknym skilom można nawet 2 UD przeciwnika "zmarnować", no ale to rzadko się zdarza. Poza tym jeśli wyczujemy moment kiedy przeciwnik odpala UD to można uciec za kamień, ścianę i odpalić swoją regenerację. Powinniśmy ładnie wyjść na plus, no ale niestety już mamy po Bizonie.

Ratunkiem dla SK jest ToD, bo strata mighta i DW jest bardzo bolesna, ale od czegoś mamy te 21-24 buff sloty...

DMG SK? Bez problemu można zaspamować CP potkami, ale może się okazać, że CP potków na walkę zabraknie (raz musiałem przestać reagować, żeby SK zbił mi HP do 30%, bo many mi było szkoda, ale to byl true tank SK i przed 3 profką walka). .


Podsumowując i coś jeszcze dodając. Tyrek może pokonać Tanka. Bolesne, niepewne ale możliwe. To co otrzymujemy podczas 30% HP to prawdziwa potęga w DPSie. Grunt to kontrolować manę, HP i CP potki! do odpowiedniego momentu.
No ale równie dobrze tank moze pokonać Tyrka. ToD, ultimy, to boli najbardziej. Do tego debilne cubici, które zawsze mi krew zalewają.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 30, 2008, 02:04:04 pm »
Pytanko  :)
1) Co to ToD ?

Widziałem  dużo walk  dobrych graczy SK vs Tyrcio.
1) SK na początku wali LS (tyrcio sparaliżowany) SK zabija go regularami
2) Idealnie to samo co w poprzednim punkcie
3) Tyrcio leci na pumie daje stuna bije regularami, SK daje stinga+power break+hex. Tyrcio hurricane+regulary na pumie. SK zaczyna drainować (tyrcio ma mały M.def. cubiki tez robią swoje). Tyrcio przełącza na bizona i leje dalej. SK idzie w zwarcie sting+judgament. Po chwili SK zamraża tyrcia i ucieka od niego, zaczyna drainować. Tyrcio rabbita włącza jest już przy SK. Włącza ogra+hurricane+stun i leje ile wlezie. SK przebudza sie wali 3 regulary i Trycio na łopatkach. SK pisze "gf miałem jeszcze 100hp :D"

Walki te były ok 68lvla

Proszę, nie pisz już więcej.
/Fro


ja tez Cie bardzo o to prosze =[
/Sknerus
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 08:41:55 pm wysłana przez SknerusKK »
<...Jest jeden taki co zbuffowany,
Bierze na siebie dwa całe klany.
Łucznik czy dager, mag czy gladiator,
Owner tnie wszystkich jak terminator...>


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 30, 2008, 02:14:09 pm »
po przeczytaniu postu powyzej cisnienie znacznie mi podskoczylo ;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2008, 02:27:11 pm »
Cytuj
No ale równie dobrze tank moze pokonać Tyrka. ToD, ultimy, to boli najbardziej. Do tego debilne cubici, które zawsze mi krew zalewają.

Nom zwlaszcza ze od 80 SK dostaje smart cubica ktory robi duza roznice w pvp.Ostatnio bawilem sie na lolrandomprv serwie to gralem pierw na IL a potem na CT to naprawde bez SoF dziwnie mi sie gra.Ale jak dostalem Smart to jakos tak uber sie poczulem bo predzej sk mozna bylo uwalic na duzo sposobow a teraz jest ciezko ^^

Jakos tak te kroniki powychodzily ze tank juz nie jest loltankiem(fakt ze dps nie ma jakiegos pr0 ale jednak potrafi dosc dlugo sie utrzymac) jak kiedys ktorego bralo sie tylko dla hero tylko cos teraz mozna zdzialac.Jeszcze tylko dac do enchantu Heavy Armor zmniejszona szanse na lethale dla przeciwnika i jest git :P

Cytuj
1) Co to ToD ?

Touch of Death.

Cytuj
1) SK na początku wali LS (tyrcio zparaliżowany) SK zabija go regularami

Regularami juz nie uwalisz chociaz jak masz 150 element to moze :P Nowy LS chcialbym zobaczyc w akcji.

Cytuj
SK daje stinga+power break+hex.

Sting wchodzi z dupy jak juz to lepiej judgment to bedzie mial -35% crit dmg.

Cytuj
SK zaczyna drainować (tyrcio ma mały M.def. cubiki tez robią swoje).

Tyr przy jego atk.speed przerwie tobie cast wiec raczej szkoda czasu LS tez moze ci przerwac.

Drainow itp. juz sie od C4 nie uzywa a jedyna przewaga SK nad reszta tankow na poczatku gry jest taka ze on ma jakis atak na dystans jak reszta nie ma luku a jak juz jest end game to kazdy dobry tank ma luk :P

Cytuj
Po chwili SK zamraża tyrcia i ucieka od niego, zaczyna drainować

Na drainach nie skitujesz tyrka.

Cytuj
Tyrcio rabbita włancza jest już przy SK

Gwarantuje ci ze on nie musi go wlaczac i napewno masz cripple o ile smarta nie masz.

Tyra jest ciezko skitowac bo jest to b.szybka postac a jak zejdzie do 30% hp to chyba najszybsza(po nim jest destro i PW) nawet na -9 dex z tego co patrzylem i tak jest szybszy od pw xD


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 30, 2008, 07:53:55 pm »
Pytanko  :)
1) Co to ToD ?

Widziałem  dużo walk  dobrych graczy SK vs Tyrcio.
1) SK na początku wali LS (tyrcio sparaliżowany) SK zabija go regularami
2) Idealnie to samo co w poprzednim punkcie
3) Tyrcio leci na pumie daje stuna bije regularami, SK daje stinga+power break+hex. Tyrcio hurricane+regulary na pumie. SK zaczyna drainować (tyrcio ma mały M.def. cubiki tez robią swoje). Tyrcio przełącza na bizona i leje dalej. SK idzie w zwarcie sting+judgament. Po chwili SK zamraża tyrcia i ucieka od niego, zaczyna drainować. Tyrcio rabbita włącza jest już przy SK. Włącza ogra+hurricane+stun i leje ile wlezie. SK przebudza sie wali 3 regulary i Trycio na łopatkach. SK pisze "gf miałem jeszcze 100hp :D"

Walki te były ok 68lvla

Proszę, nie pisz już więcej.
/Fro


No to jest nie dobry Tyrcio :P. I pechliwy...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 01, 2009, 01:59:30 pm »
Skoro Duelisci maja problem dzieki Kite z bowem + Smart cubiciem (Icy air ftw!) To mysle ze tyrek moze tez miec ciezko ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 01, 2009, 07:49:10 pm »
Skoro Duelisci maja problem dzieki Kite z bowem + Smart cubiciem (Icy air ftw!) To mysle ze tyrek moze tez miec ciezko ...

No Tyr bije słabiej ze skilli, ale za to Tyr to nie tylko jedno combo.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 07, 2009, 07:20:58 pm »
Co prawda SK przetestowałem na zabugowanym pvp serwie i mogę mieć odbicie na psychice po tamtejszych PvP.
Każdy nuk był przerywany dystansówkami, więc pomyślałem o wpakowaniu ToD'a na początku walki. Niestety zanim dobiegałem to Tyr "robił mi z dupy gwiezdne wrota". Cholerne OE :P . To tak odnośnie tych słabych skilli Tyra.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Shillien Knight vs Tyrant
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2009, 07:10:10 pm »
Co prawda SK przetestowałem na zabugowanym pvp serwie i mogę mieć odbicie na psychice po tamtejszych PvP.
Każdy nuk był przerywany dystansówkami, więc pomyślałem o wpakowaniu ToD'a na początku walki. Niestety zanim dobiegałem to Tyr "robił mi z dupy gwiezdne wrota". Cholerne OE :P . To tak odnośnie tych słabych skilli Tyra.

Fajny server. Jak na mój gust to Tyr przez ten czas za dużo zdziałać nie powinien nawet jak ty jechałeś na selfach, a on na full buffie.