Witaj
Gość

Wątek: Kim grac?  (Przeczytany 4391 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Kim grac?
« dnia: Sierpień 11, 2012, 04:31:11 pm »
Zaczynam przygodę z l2. Kolega mnie namówił (Dawidek) . I mam dylemat kim grac. Kim proponujecie ? Chodzi mi aby postac byla dobra do pvp . Hmm zastanawiam sie nad : DarkAvanger, Gladiator, Necromancer, Plains/Abyss Walker, SilverRanger Co o tym myślicie?

Kronika H5
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2012, 04:35:37 pm wysłana przez lineager2 »


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Kim grac?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2012, 04:31:44 pm »
Pod którą kronikę?
//Też będę za DA. Jeżeli lubisz stunować slh i nukerów to SR jest bardzo fajny. Grałem tym w H5 i bardzo mi się spodobał, ale z wojami będziesz przegrywał no i na open też nie za bardzo.
Glad pod pvp jest świetny, ale jednak ma swoje wady, które mogą czasem wkurzyć. DA, świetna klasa pod oly, dużo fajnych siadających debuffów, może mały dmg ale to jednak tank. Necro raczej pod h5 szału nie robi, ale na open b fajny. PW super pod oly, AW pod open. Ale ogólnie w h5 masz balans klas, więc wybierz to czym chcesz grać i Ci się podoba. Najlepiej wypróbuj gdzieś na pvp serverze co i jak. No i zależy co rozumiesz pod pojęciem "dobry do pvp", bo wiele osób sądzi, że taki jest tylko ten, który zadaje duży dmg i nabija fragi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2012, 06:45:57 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grac?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2012, 06:34:57 pm »
Generalnie wszystkie są dobre... w H5 i tak liczy się party a nie jednostka.
Chociaż pod solo farm najlepiej wypada DA i Glad.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grac?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2012, 11:43:48 am »
Ostatnio gram na serwerze Toxic postawionym na Gracia Final. Tak się zastanawiam mam Warlocka na 80lv generalnie nie jest zbyt ciekawie jeśli chodzi o pvp.

CP poty są, mana poty są, fullbuf jest. Z expem nie ma problemu.

Gram na tym warlocku ale widze że w pvp to on się za ciekawie nie spisuje. Jak ostatnio zobaczyłem że feline King bił kogoś po 300-400 dmg to poraz pierwszy zwątpiłem w tą postać. Czy ja coś źle robię czy warlock po prostu tak dostał po dupie i nie jest jakąś "super" postacią do pvp?

PS. ostatnio Warlord mnie pojechał co prawda jak miałem moby na sobie w cata, ale nie zmienia to faktu że jest to deprymujące.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 12:04:47 pm wysłana przez Konrad162 »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Kim grac?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2012, 02:25:03 pm »
warlock t najwyzej pod oli, Ty robisz jakis tam dmg ale nie za duzy. Wygrasz i tak raczej na ilosc zadanego

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grac?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2012, 02:44:18 pm »
warlock t najwyzej pod oli, Ty robisz jakis tam dmg ale nie za duzy. Wygrasz i tak raczej na ilosc zadanego

a wracając strikte do tematu - chyba żeby za zabytnio nie kombinować ze zmianą całego eq, przyjdzie mi zmienić postać, może na sh (chyba że proponujecie coś innego) żeby mieć jakieś szanse w pvp. Bo tak to masakra serwer pvp a ja latam postacią która za wiele sama nie zrobi. W party nie było problemu grało się dość fajnie (na zasadzie pt vs pt) ale nie zawsze się ma party ^^.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Kim grac?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 13, 2012, 02:52:31 pm »
pewnie biegasz w robe, wiec rob jakiegos maga, może być sh, może byc sps jak wolisz jak lubisz

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grac?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2012, 02:26:08 pm »
Zaczynam przygodę z l2. Kolega mnie namówił (Dawidek) . I mam dylemat kim grac. Kim proponujecie ? Chodzi mi aby postac byla dobra do pvp . Hmm zastanawiam sie nad : DarkAvanger, Gladiator, Necromancer, Plains/Abyss Walker, SilverRanger Co o tym myślicie?

Kronika H5
Glad/Tyr i pod oren na farme, szybko się ubierzesz i na PVP