Witaj
Gość

Wątek: bronie +  (Przeczytany 4430 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

bronie +
« dnia: Marzec 24, 2005, 01:47:13 pm »
 jakis czas temu koles chcial mi sprzedac bagh nkah +1 nie zwrocilem na to uwagi ze jakis +1 napisal no ale ostanio gdzies przeczytalem ze "...dobra jest bron xxx +3" i juz zaczalem sie zastanawiac o co chodzi... istnieja w ogole jakies bronie +x ? jesli to jakies premie to na czym polegaja? i jak dostac/zrobic taka bron?

z gory dzieki za wyjasnienia
postac -- HONKY
server -- ROFA
kalsa -- SPELLSINGER
lvl --  4x


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
bronie +
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2005, 02:11:27 pm »
 Witam znowu weteran sie wypowie :) możesz ubgradowac bron i zborie na +10 albo wyzej uzywasz do tego scroll of enchant wepon or armor mozna je kupic w luxshopie i w terenie znales
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2005, 03:52:47 pm »
 ale to +1 to jest +1 do dmg ? drogie sa te scrolle ? i czy trzeba byc krasnalem zeby sobie to zrobic samemu ?
postac -- HONKY
server -- ROFA
kalsa -- SPELLSINGER
lvl --  4x


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2005, 04:17:36 pm »
 zeby cokolwiek sobie zrobić to trzeba być krasnalem  :ph34r:  


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 24, 2005, 05:25:53 pm »
 ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

AAAaaAaaAAAaaa...  :blink: te krasnale... nic nie potrafia... nawet relax (podobno) nie maja... tylko tak sie sklada ze jako jedyna rasa umieja robic te przedmioty... rasa rzemieslnikow ...  <_<

dobra a teraz serio - musze szukac i prosic sie krasnala zeby mi bagh nakh przyapowal ? prooosze powiedzcie ze mozna to jakos inaczej zalatwic ... ostanio ciezko mi spotka jakiegos milego gracza - a co dopiero jak bede szukal milego gracza o konkretnych wlasciwosciach ...

i ponawiam pytanie o koszta calej zabawy - pls nie odsylajcie mnie do sklepu bo takie lagi na noobwars ze nawet jak wlacze gre to nigdzie sie nie ruszam bo jakis agresywny mob mnie zje na lagu... i czy +1 = +1 dmg ? +1p. atak ?

gdyby ktos tak ladnie w jednym poscie zmiescil to wszystko o co pytam to bym juz nie trul... :)

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
postac -- HONKY
server -- ROFA
kalsa -- SPELLSINGER
lvl --  4x


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2005, 05:47:04 pm »
 Trzeba byc krasnalem pierwszo slysze  :blink: Sam nie upgradowalem ale zdaje mi sie ze kazdy moze to zrobic Zalezy jeszcze czy to jest zbroja d c grade im wyzej tym drozej scrolle na armor d grade wydzialem na noobwars w okolicach 35-50 k reszty nie spotkalem. + 1 daje 1 dmg wiecej i 1 def wiecej w przypadku zbroi
Q - town ( spirit of lineage)
Darnth 57 lvl Silver Ranger


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2005, 07:00:31 pm »
 nie no jasne ze scrola moze kazdy użyć, mi chodziło o to że tylko krasnale mogą wyrzeźbić różne ciekawe rzeczy  :ph34r:  


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
bronie +
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 24, 2005, 07:23:40 pm »
 Witam ja sądze że krasnale jedyne co fajnego mogą wyżeźbić to ss bo twożyć itemy innego rodzaju robić lipa bo poniżej b grade niewrto bo można kupic w sklepie a powyżej b grade newarto bo składniki można zbierać miechami lepie pujść na dropa albo kupić od gracza krasnale są tylko na wojne :) dzięki
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

    • http://bloodravens.glt.pl
bronie +
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 24, 2005, 09:47:39 pm »
 ja bym bez krasi nie dal rady, sprobuj na mlodym stosunkowo servie kupic od kogos np composite shield (shit ale dobry ;p) wszystko zalezy od punktu siedzenia jak to ktos powiedzial :P
Lineage2 World Server:
Laertes, lvl 6x, Gladiator, Klan: Polanie
Azerorth, lvl 4x, Strider ;]
--------------------
Join us : http://www.l2w.prv.pl/' target='_blank'>Polish Hussars


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
bronie +
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2005, 07:24:29 am »
 Witam no dobra na bardzo bardzo młodym serweże gdzie chandel sie jeszcze nie rozwinoł tylko każdy na własna reke to może ale ja z doświadczenia wiem że niewarto robić  tu dodam że mam potężnego krasnala warsmith :)
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 07, 2005, 10:17:41 am »
 szkdoa ze nikt z oswieconych nie napisal ze podczas nieudanego enchanta moze wyparowac przedmiot apgreydowany
Wlasnie stracilem tunike wiedzy na +3. Chcialem ja sobie zrobic na +5. Kupilem 2 scrole i za 1 podejsciem mi wyparowala.....
mam teraz tunike moich mazen ale na zwylkym poziomie no i bez butow. Niestety na tunice wiedzy chodzilem szybciej niz na zestawie karmiana. Moze mi to ktos wytluamczyc? Jak postac moze stracisz na szybkosci 30pkt!!!
Jak nie chodze w zadnej tunice to mam szybkosc 101 gdy tylko wloze karmiana mam 71 cos jest chyba nie tak
Przy komplecie knowlege mialem wyzsza niz 101
Server: L2World
Nick: DCave, PCave, TCave
Rasa: Elf
Klasa: mag
Klan: brak


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2005, 10:35:24 am »
 Do +3 pewność iż enchant się uda jest 100%, powyżej spada.
Nie wyparowuje lecz krystalizuje i dostajesz  kryształki.

Oczywiście że postać może zwolnić jak założy zbroje o gradzie wyższym niż jej przysługuje.
Knowledge jest d a karmian c
Wychodziło by na to iż nie masz jeszcze 40 lvl.
 


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
bronie +
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2005, 12:31:30 pm »
 Witam małe naprostowanie jak pamietam jeszcze bron bezpieczna była +3 cieżka zboira +1 a lekka +2 i plaszcz też +2 jest bezpieczny :)
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 650

  • Pochwał: 3

bronie +
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 07, 2005, 01:54:54 pm »
 PCave szybkość ci spada pewnie dlatego, że nie masz 40lvla i expertise C. Jak się nosi bronie za wysokich gradów to spada szybkość chodzenia i ataku.



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2005, 04:46:48 pm »
 
Cytat: Thorin
Witam no dobra na bardzo bardzo młodym serweże gdzie chandel sie jeszcze nie rozwinoł tylko każdy na własna reke to może ale ja z doświadczenia wiem że niewarto robić  tu dodam że mam potężnego krasnala warsmith :)

Poprostu nie moge, handel przez "ch" czlowieku uczysz sie dopiero pisac ?
Sorry za offtopa, ale nie moge patrzec na takie rzeczy...


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 20, 2005, 01:21:28 am »
Siemka all. Dlaczego ludzi wprowadzacie w błąd ;/ .
Enchantowanie (nieważne czego) +3 100%, więcej w zależności od servera jak se admin ustawił w server.config (standardowo powyżej +3 60% i im więcej % się nie zmniejsza).
Kolejna rzecz to enchantowanie np. do +16 zależy od dobrego kolesia co w miare pojoł sztuke enchantowania.
Polecam zagrać na super high rate servie spisać swoje osiągi: kiedy weszło, a kiedy nie) i może jakiś system pewnego enchantowania się wymyśli.
Tylko high rate servy :). Low rate już mi się znudziły :P


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
bronie +
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 23, 2005, 09:10:36 am »
nie ma zadnych sposobow procz money, money... a te wsyzstkie pseudo sposoby to tylko plotki, komus wyszlo 5 razy pod rzad i od razu eurekuje ze znalazl sposob... a to jest w rzeczywistosci tylko zbieg okolicznosci.. przy enchantowaniu liczy sie tylko szczescie.. zreszta jak we wszystkim w l2... to taka gra.. gdzie bez farta jestes nikim... l2 to gra gdzie nie ma zadnych tajnych trickow.. nie wymaga nic od umiejetnosci gracza... szczescie..
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 650

  • Pochwał: 3

bronie +
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2005, 10:18:58 am »
Cytat: Skrzat
l2 to gra gdzie nie ma zadnych tajnych trickow.. nie wymaga nic od umiejetnosci gracza... szczescie..

Święta racja. Dlatego próbuje znaleźć jakąś inną grę.



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
bronie +
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 23, 2005, 06:53:00 pm »
Taa dlatego jak na razie zabawiam sie w Ultimie i musze znalesc nowy serwer bo moj ninja zostal zbanowany(tak jagby za duzo zabitych :P).


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 1

    • http://szfagry.one.pl/kloc/forum/
bronie +
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 23, 2005, 09:02:04 pm »
Niestety sa myki na enchatowanie broni zwiazane jest to ze stalym restartem serwa. Poniewarz przed restartem serwer zapisuje baze, wiec kolesie znajacy dokladny czas restaru i zapisu bazy robia spore + na itemach. Jak ci enchant nie wyjdzie siedzisz do konca az dc zobaczysz a jak wyjdzie to sie wylogowujesz i automatycznie zapisuje stan twoje postaci w bazie danych.

ps. Motyw ten zostal wykryty na retialu i dlatego zmienili czasy restartu serwa i zapisu bazy danych.
++++++++++++++++
NICK: KLOC
RASA: DARK ELF
KLASA: ABYSS WALKER
LVL:6x
KLAN:BRAK
ALLY:BRAK
SERWER: nOObwars
++++++++++++++++

"TAKIE MALE BRAZOWE I SMIERDZI :P"
Nie Klikaj tego linku :P


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
bronie +
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 28, 2005, 04:23:27 pm »
Zgadzam sie z KLOC'em, sa extreme też dało sie tak enchantować, tylko trzeba było mieć w pogotowiu scrola i coś to zenchantowania.Zawsze przed d/c gm oglaszał :Please leave the server.Server will be disconnected in 20sec. I rzeczywiście , na początku tak było, wylanczali serva w 20sec. A teraz sa nawet opóżnienia po takim ogłoszeniu z 5min.
A innego sposobu niestety niema...
Aczkolwiek znam ja jednogo gościa, co znalazł taki zajefajne miejsce w grze, ponoć ql widok na wodostad czy coś (jego ulubione) i zrobił duale sls na +9m zaczynając od +0, niestety skończył bo mu scroli zabrakło   :D  :wink:


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

bronie +
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 29, 2005, 07:57:10 am »
Cytat: Skrzat
to taka gra.. gdzie bez farta jestes nikim... l2 to gra gdzie nie ma zadnych tajnych trickow.. nie wymaga nic od umiejetnosci gracza... szczescie..


bez ciezkiej pracy i poswiecenia, faktycznie jestes nikim, bez klanu w ktorym wszyscy maja zasade - wszyscy zapier.... na wszystkich - jestes nikim, z egoistycznym podejsciem, tak, jestes nikim, bo w tej grze liczy sie gra zespolowa nie chodzi o to aby moja postac w klanie miala najwyzszy lvl i najlepsze stafy chodzi o to aby wszyscy mieli wszystko, bo jako jedyny w klanie w najlepszych stafach super wykokszony karacz na open pvp po prostu polozysz sie ostatni a nie o to chodzi. Co do szczescia i umiejetnosci to wygrywalem  pvp ktorych nie moglem po prostu wygrac ale bylo tak i to nie raz i za kazdym razem nie dlatego ze mialem szczescie tylko dlatego ze bylem lepszy a na slowo "umiejetnosci" sklada sie wiele czynnikow (nie mowie o arenie, arena jest dla slabych).Umiejetnosci w pvp to nie wszystko, sa jeszcze umiejetnosci organizacyjne (klan) bez ktorych tez niczego nie da sie osiagnac, szczescie to tylko dodatek ;]

btw w L2 jest mnostwo trickow ktorych znajomosc moze przechylic szale zwyciestwa, to sa rowniez umiejetnosci ;)
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

bronie +
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 05, 2005, 12:46:56 am »
W l2 jest multum bugów, które można wykorzystać. Jestem jednak pełen podziwu dla ludzi z l2j bo kolesie aktualnie naprawili wszelkie bugi jakie znałem . Pewnego czasu był bug na enchantowanie że tworzyło się mnutswo nowych charów i każdy dawał +1 do broni aż do +9 na 100%. Jednak ten bug został naprawiony już 2 tygodnie temu. Kolejny bug odnośnie enchantowania to to że ponoć enchant wchodzi na 100% co 30h ale jakoś w to nie wierze bo gdyby tak było to można by enchantować co restart serva. poza tym nie wiem czy to bug czy nie ale tyczy się skilli dla fighterów. Na przykładzie dam orka tyrana, któremu zakładając firsty włanczamy first fury czy jakoś tak, a następnie wkładamy do rączki sztylecik bądź duala no i mamy za free dość dużo Atk.spd. Poprostu trzeba pomyśleć, a zawsze się znajdzie bug. Najlepsze bugi jakie znalazłem to atakowanie z wywerna i zza ściany. W wywernie chodzi o to iż podlatujemy nad kolesia jakiegoś musimy być pionowo i nawalamy go z dość dużej wysokości, a zanim koleś się zorientuje to już będzie leżał (zastosowałem tą metode gdy na mojej drodze stało 4 PK , a ja byłem sam i oczywiście wygrałem). Bug z biciem zza ściany polega na tym gdy ktoś ucieka np. z ToI wywernem, a Ja klikam na atak i w tym momencie koleś leci i jest daleko, a Ja go nawalam.
Te dwa bugi są bardzo przydatne i w wielu sytuacjach można je wykorzystać.

Nie opierniczajcie mnie że jestem cheaterem bo ja tylko odkrywam bugi dla własnej satysfakcji od czasu gdy przestałem grać na low rate servach.
Tylko high rate servy :). Low rate już mi się znudziły :P