Witaj
Gość

Wątek: Resterty komputera  (Przeczytany 2165 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Resterty komputera
« dnia: Wrzesień 29, 2005, 04:36:45 am »
Mam pewien problem. Otóż, gdy włączam grę, wybieram server, potem postać, gra zaczyna wczytywanie, ale po chwili komputer sam się restaruje.

Wyczyściłem już komputer pędzelkiem, ale nie pomogło.


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 1

Resterty komputera
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2005, 08:59:40 am »
Też to mam czasami, ale i nie tylko podczas włanczania Lineage.
T    H   C


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Resterty komputera
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2005, 09:47:50 am »
Mozliwe, ze kosci pamieci ram ulegly uszkodzeniu lub slot na plycie glownej w ktorej jest jakas kosc jest niesprawna. Ja mialem identyczna sytuacje. Cale szczescie to kosc byla uszkodzona :)

Mozesz tez sprobowac przelozyc ktoras z kosci do innego slotu. Jesli nie bedzie problemu to znaczy, ze slot nie dziala tak jak powinien :P

Edit: Acha zapomnialem napisac o programie, ktory przetestowac ram. Oto link:
http://www.programosy.pl/index.php?s=prog&id=930
Pozdro


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Resterty komputera
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2005, 09:03:54 pm »
Mam wrazenie ze twoj komp ma problem z chlodzeniem. Zobacz czy wiatraczki dzialaja.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 1

Resterty komputera
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2005, 06:21:52 am »
Taaa, Zychu ma racje. Mozliwe, ze cos sie za bardzo grzeje. Sprawdz temperaturki tym oto programem http://www.amnezja.org/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=1047


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Resterty komputera
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2005, 10:48:11 pm »
to moze byc problem z chlodzeniem, kiedys tak mialem przez wiatraczek od karty graficznej, jesli nie chcesz zeby twoj komp restartowal sie gdy temperatura przekroczy maksymalna wartosc to mozesz to wylaczyc w biosie, lecz gdy to wylaczysz to jest ryzyko ze cos ci sie spali :]
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Resterty komputera
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2005, 01:55:23 am »
Mi się to przy odpalaniu L2 zdarzylo raz czy dwa razy. Za to gdy zbytnio podkrece procka to nawet karta graficzna nie chce dzialac, nie wiem czemu :P

Skrzat: wlasnie najfajniej jest kiedy cos Ci sie spali i idziesz z tym do serwisu ^^ Serwisanci maja fajne miny przy wymianie grafy :P Z drugiej strony ciezko cokolwiek spalic, moj athlon wytrzymal 79* C xD


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Resterty komputera
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2005, 07:51:30 pm »
Problemów z chlodzeniem raczej nie miałem, bo mam wyciągniętą jedą ścianę obudowy PC :D. poza tym, jak juz pisałem wyczysciłem CAŁY komputer :).

Zainstalowałem nowe sterowniki karty graficznej, Direct X i poszło :).


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Resterty komputera
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2005, 12:27:54 am »
wiesz co zrob, rozpierdol lodowke, wyciagnij sprezare, wyczysc komputer, a jak dalej huj nie bedzie chcial dzialac, to go troche przycisnij, najpierw rozjebaj myszke(czasami juz wtedy sie poddaje), potem klawiature, monitor(moj zwykle przy monitorze pęka), a jesli dalej nie pomoze to mu z karata i przez balkon, jak zacznie jeszcze cos burczec to zejdz na dol i go skop, gwarantuje ci ze po takiej akcji juz zaden komputer nie smie ci sie restartowac
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem