Witaj
Gość

Wątek: Pet System - Prezentacja  (Przeczytany 29308 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 13, 2006, 12:15:28 am »
---------- 21:32 12.10.2006 ----------

A ja mam pytanie a mozna go kupic u mammona na C4  bo w c3 podobno mozna bylo jak tak to na jakich zasadach bo dobilem go 55 ale ten quest jest ciezki  bojak to drzewo ginie   ten smok je rozwala to pozniej zniego wyskakuje  w ch..... tychnaych i nadodatego z takim lagiem ze przesada i to napewno nie winna kompa ;p  pomozcie  prosze :/

---------- 23:15 12.10.2006 ----------

Chyba ze macie jakis sposob  na te moby wyskakujace z tego drzewa jak padnie bo  naprawde nie da sie ich zabic przynajmniej ja nie wiem jak to zrobic ;/


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 05, 2006, 09:13:21 am »
Mam pytanie czy da sie enchantowac zbroje dla wilka ??


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 05, 2006, 03:58:37 pm »
Nie, nie da się enchantować żadnego sprzętu dla zwierząt.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2006, 01:32:15 pm »
Mam problem. Chcę wybrać jakiegoś zwierzaka najlepiej jak największy dmg, który będzie pasował do ofensywnego SK.

P.S: Jak możecie to podajcie screeny nawet tych wysoko lvlowych


Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 20, 2006, 01:39:30 pm »
Czytałeś 1 posta w tym poradniku ??
Sa tam opisane wszystkie zwierzaki jak i ich zalety i wady oraz pokazane są screeny


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 20, 2006, 02:00:13 pm »
Fajne screeny :shock:. czyli wilk na nich ma 1500 atk na 60 lvlu? i zzera 10% expa?


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 21, 2006, 10:12:47 am »
 Zwierzątka są milusie:))) Tak wiem, brzmi to dosyć.. Hmm dziewczęco, ale cóż;)
Wiem jedno, jak tylko będę miała odpowiedni poziom zrobię questa na baby peta:)))


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 02, 2007, 11:58:22 am »
Ja mam mały problem z wilkiem i jak widzę tu również nie ma odpowiedzi. Miałem wilka na 41 lvl, niestety zginą, ja zreszta też. Po teleportacji do miasta wskrzesiłem go, i okazalo sie ze on jest znowu na 15 lvl. Wczesniej tez mialem taki przypadek. Tak ma byc czy jest jakis bug. Bo mi wydaje sie to bez sensu


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 05, 2007, 01:37:34 pm »
Możesz jeszcze dopisać, że do resowania peta można użyć normalnego Scroll of Resurrection albo kupić u Mammona Blessed Scroll of Resurrection.

A jeżeli chodzi o Baby Pety, to one leczą same z siebie kiedy będzie nam ubywać HP.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2007, 04:49:43 pm wysłana przez Imker »
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 11, 2007, 11:10:36 am »
hej. Mam pytanie odnosnie wilkow. Sprawa jest taka ze wyszkolilem swojego na 21 lvl a on dalej ginie przy pierwszych lepszych szkieletach w hometown -_- ''

ale moj problem to raczej to czy wilki moga uzywac soulshotow ? bo jak proboje moim to wyskakuje ze cannot co wiecej w statsach pisze soulshot use 0. Wiec na wyzszych levelach mozna czy to zalezy od stuffu?

druga sprawa ze u pet manegera i w ogóle nie sa podane statsy przedmiotow dla zwierzakow no wiec biore najdrozsze. Ale ze stuff dla wilka sie konczy dosc szybko to mam kolejne pytanie - te takie na glowe i pancerze moga byc z tych dla Hathlinga ?

i ostatnie - buffuje sobie wilka ale przy nim nie pojawiaja sie te znaczki buffow jak np przy ludziach z party - wiec dzialaja w ogóle te buffy :D?

gram na Gravelandzie . dziekuje z gory za pomoc, pozdrawiam

EDIT:

ok wiem juz ze mozna uzywac soulshotow i jak :). Natomiast moj wilk zdobyl juz jakies tam SP - gdzie mozna peta nauczyc skilli i czy mozna :D?
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2007, 04:26:48 pm wysłana przez Jez »


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 12, 2007, 01:37:51 am »
druga sprawa ze u pet manegera i w ogóle nie sa podane statsy przedmiotow dla zwierzakow no wiec biore najdrozsze. Ale ze stuff dla wilka sie konczy dosc szybko to mam kolejne pytanie - te takie na glowe i pancerze moga byc z tych dla Hathlinga ?
Nie.
i ostatnie - buffuje sobie wilka ale przy nim nie pojawiaja sie te znaczki buffow jak np przy ludziach z party - wiec dzialaja w ogóle te buffy :D?
Działają. Sprawdz statystyki wilka po zbuffowaniu.
ok wiem juz ze mozna uzywac soulshotow i jak :). Natomiast moj wilk zdobyl juz jakies tam SP - gdzie mozna peta nauczyc skilli i czy mozna :D?
Nie mozna.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 12, 2007, 10:30:42 am »
Arthas dziekuje bardzo


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 21, 2007, 10:02:20 pm »
Mam jedno pytanie
Czy można używac 2 petów naraz ( np. Baby Cougar i Hatling) ?


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 23, 2007, 02:35:45 pm »
nie mozna


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 07, 2007, 10:55:04 am »

i ostatnie - buffuje sobie wilka ale przy nim nie pojawiaja sie te znaczki buffow jak np przy ludziach z party - wiec dzialaja w ogóle te buffy :D?


Włącz sobie ten kwadracik na pasku wilka ("abnormal state" czy coś, tak mi sie przynajmniej wydaje)

Ja mam pytanko , w poradniku powyżej jest napisane że są kary przy striderze. A ja niezrozumiałem czy kary są za jeżdżenie na stridrze o 5lvli wyższym czy już za samo posiadanie (przywołanie) są te kary? I jeżeli tak to czy to samo tyczy się hatchlingów?
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2007, 08:59:35 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 09, 2007, 03:05:12 pm »
witam  :D. mam pyatnie. jest moge questa na stridera. tylko chodzi mi o ominiecie zbednego tracenia czasu na expienu smoczka. prosze o oswiecenie mnie w tej pilnej sprawie  :shock: :P     pozdrawiam


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 19, 2007, 10:05:10 am »
Co to znaczy


 
mam pyatnie. jest moge questa na stridera.



???


I ode mnie jeszcze- czy dostaje się kary za Hatchlinga o 5 leveli wyższego niż poziom mojej postaci ?

Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Pet System - Prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 10, 2007, 07:14:30 am »
A ja mam pytanko. Jaki hatchling wydaje wam sie lepszy dla PS-a(mam tu na mysli ktorego latwiej bedzie wyexpic ta postacia)? Wind czy Star? Gram na C4 i smoczki te oprocz p.atk i m.atk nie roznia sie niczym (tyle samo def,atk speed,hp,mp itp...) Star wydaje mi sie lepszy dla postaci typu buffer/healer z racji ataku dystansowego a postacie te maja roota (hold). Ale co do winda wydaje mi sie ze jest mniej roboty(kazemy mu atakowac i sie o nic niemartwimy tylko healujemu). bynajmniej tak mi sie wydaje.Jesli sie myle prosze o sprostowanie. Z gory dziekuje za wszystkie sugestie.