Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 436250 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1825 dnia: Grudzień 03, 2010, 12:54:07 pm »
zalezy jaki tank....

wbrew pozorom one sie mocno roznia miedzy soba :(
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1826 dnia: Grudzień 04, 2010, 12:18:45 am »
Cytuj
2. na Fire btw tyrek ma 3 skile na dagerow Stun, PoD i FoD
3. zaelot+bizon+fs+criple mozesz zaczac hurri potem /attack

Stun i FoD pominąłem bo wydawalo mi sie to oczywiste ;p

a co do Zealota to jeszcze pytanko czy działa on jak frenzy (im wiecej hp tym mniejsze bonusy) czy moge sie podleczyc Fm przed walka


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1827 dnia: Grudzień 04, 2010, 01:04:35 am »
a co do Zealota to jeszcze pytanko czy działa on jak frenzy (im wiecej hp tym mniejsze bonusy) czy moge sie podleczyc Fm przed walka
Nie ma różnicy ile masz hp bo dodaje stały bonus.



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1828 dnia: Grudzień 07, 2010, 12:37:42 pm »
1. czy przykladowy majestic zmniejsza szanse na zestunowanie sie z punch of doom? oraz w druga strone: czy jewel z TW zwiekszajacy szanse, ze wejdzie w nas stun (bodaj Innadril i Aden)
2. dynasty set/zaken/frintezza. Co kupic jako pierwsze? Wszystkie rzeczy maja swoje zalety, ktorych chyba nie musze wymieniac. Nie wiem co mi sie najbardziej przyda zarowno pod farm, pvp, oly. Kasa nie ma znaczenia - wszystkie kosztuja mniej wiecej tyle samo.
Serwer rpg club x5, gracia final pts jesli ma to jakies znaczenie.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1829 dnia: Grudzień 07, 2010, 01:13:06 pm »
Wpierw EQ -> Epiki

Frytka>Zaken atm dla Ciebie, najpierw Dyna kup na tym etapie serwera potrzebujesz to jako bazowe minimum.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1830 dnia: Grudzień 07, 2010, 05:03:35 pm »
przy czym ic +6 >>> dyna


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1831 dnia: Grudzień 07, 2010, 05:04:55 pm »
1. czy przykladowy majestic zmniejsza szanse na zestunowanie sie z punch of doom? oraz w druga strone: czy jewel z TW zwiekszajacy szanse, ze wejdzie w nas stun (bodaj Gludio i Goddard)
2. dynasty set/zaken/frintezza. Co kupic jako pierwsze? Wszystkie rzeczy maja swoje zalety, ktorych chyba nie musze wymieniac. Nie wiem co mi sie najbardziej przyda zarowno pod farm, pvp, oly. Kasa nie ma znaczenia - wszystkie kosztuja mniej wiecej tyle samo.
Serwer rpg club x5, gracia final pts jesli ma to jakies znaczenie.

/fixed


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1832 dnia: Grudzień 07, 2010, 06:12:35 pm »
witam. mam pytanie od czego zależy częstość krytyków ze skilla u tyranta? pozdrawiam


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1833 dnia: Grudzień 07, 2010, 06:15:31 pm »
STR


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1834 dnia: Grudzień 07, 2010, 06:23:44 pm »
tylko STR? czy chodzi o punkty ataku?

i jeszcze jedno pytanie:

jeżeli mam w fistach 150 fire atrybutu i skill enchantowany na fire i uderzam w kogoś kto ma cały armor na atrybut przeciwny czyli anty fire, to zadam mniejszy dmg niż bym nie miał enchantowanego skilla na nic?

i jeszcze jedno:

jak zmniejszyć możliwość dostania stuna z panch of doom? czy jakiś wpływ ma na to CON? albo co ma?


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1835 dnia: Grudzień 07, 2010, 06:57:33 pm »
tylko STR? czy chodzi o punkty ataku?

i jeszcze jedno pytanie:

jeżeli mam w fistach 150 fire atrybutu i skill enchantowany na fire i uderzam w kogoś kto ma cały armor na atrybut przeciwny czyli anty fire, to zadam mniejszy dmg niż bym nie miał enchantowanego skilla na nic?

i jeszcze jedno:

jak zmniejszyć możliwość dostania stuna z panch of doom? czy jakiś wpływ ma na to CON? albo co ma?

STR, a nie p atak.
Chodzi Ci o to, że koleś ma w armorze ressist na fire? Bo nie rozumiem pytania.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1836 dnia: Grudzień 07, 2010, 07:03:19 pm »
tak ma ressist fire. ale w każdej części czyli ma bardzo dużo ressit fire. i pytanie brzmi czy zadam mu większy dmg jak będę miał skill na fire czy jak nie będę miał żadnego enchantu. Robił ktoś taki test? bo boję się że takiemu graczowi będę zadawał bardzo żałosny dmg.


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1837 dnia: Grudzień 07, 2010, 07:37:44 pm »
Fire w każdej części? Nie spotkałem jeszcze takiego armoru. ;o

Btw, nie wiem o jaki serwer pytasz, ale tutaj masz atri system z Freyi

Cytuj
Changes to the attribute system

Situation before the update:
In case of PvP - Player vs Player
- defence attribute is grater then the offence one: no damage increase
- attack attribute is between 0 and 75: damage increase between 0 and 40%
- attack attribute is between 150 and 299: damaged increased by 70%
- attack attribute is greater then 300: 100% damage increase

In case of PvE - Player vs Monster:

Obrazek

Horizontal axis - defensive Element
Vertical axis - damage suffered


Changes in Freya update:


1. Player with 0..300 attack attribute hits the player with 0 attribute defence

Obrazek

2. Player with 150 attack attribute hits the player with 0..600 attribute defence

Obrazek

3. Player with 300 element on his weapon attacks the player with 0..600 defence

Obrazek

4. The player is attacked by the monster Lesser Giant Scout (water attack), attack range is 700

Obrazek

As we can see the resist cap is reached when we have about 170 attribute defence, but the damage reduction is only 20%

5. The player is attacked by Lesser Giant Soldier (water attack)
20 water resist - 498-902 damage
50 water resist - 498-884 damage
140 water resist - 458-831 damage
260 water resist - 469-809 damage
380 water resist - 414-764 damage
470 water resist - 421-735 damage

Since the damage variance is really high it's not easy to draw any conclusion, but if we get our calculations based on the lower number of damage received, we'll see that maximum damage reduction is still 20% in the range between 260 and 380 elemental resistance.

Summary:
1) For PvP if you had regular armor set with 60 elemental resist on each part (without putting additional attributes) you would be hit by 300-attribute weapon for the same damage as the players with 200+ resist have been hit in Epilogue.
2) If you were equiped with armor where 3 defence attribute bestowed on each part (120-180 defence to each element) when (under the common buffs) you would be hit by 300-attribute weapon for the same damage as the players with ~280 resist have been hit in Epilogue.
3) To get to the maximum elemental defence possible (PvP) you got to have at least 360 resist to each element, which is quite hard to aquire. And even in this case you would get only 20% damage reduction compared to standard 120-180 resistance sets
4) In PvE maximum damage reduction (20%) is reached when the player bears 120-360 resistance to respective element.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 07:48:39 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1838 dnia: Grudzień 07, 2010, 09:38:17 pm »
Fire w każdej części? Nie spotkałem jeszcze takiego armoru. ;o
(...)

Mało widziałeś :P

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1839 dnia: Grudzień 07, 2010, 10:49:42 pm »
Yhy twórcze...
Wiadomo, że jest możliwe wlożenie w każda część po 120 tego samego ressistu. Tylko jakie będzie zastosowanie takiego seta? Klasówka sorców? ;s
Szczerze wątpię, by ktoś używał takiego seta "na co dzień" w pvp.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1840 dnia: Grudzień 07, 2010, 10:53:34 pm »
przy czym ic +6 >>> dyna

Moirai hvy>ic+6>dyna
witam. mam pytanie od czego zależy częstość krytyków ze skilla u tyranta? pozdrawiam

Str oraz lvl (enchant) skilla.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1841 dnia: Grudzień 08, 2010, 12:05:56 am »
enchant skilla, czyli to ze mam np więcej wbity skill na fire to tez dodaje do częstości krytyków z tego skilla? czy tylko jak na power albo pvp?


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 0

  • (:J<-<
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1842 dnia: Grudzień 08, 2010, 12:38:01 am »
Każdy enchant podnosi Lvl skilla a więc też jego siłę, mając np taki skill Soul Breaker na +0 ma 74Lvl na +3 ma 75Lvl... na +12 ma 78Lvl i tak dalej co trzy enchanty podnosi się Lvl skilla o jeden.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2010, 12:39:38 am wysłana przez Kokiruka »



  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1843 dnia: Grudzień 08, 2010, 07:42:39 am »
Yhy twórcze...
Wiadomo, że jest możliwe wlożenie w każda część po 120 tego samego ressistu. Tylko jakie będzie zastosowanie takiego seta? Klasówka sorców? ;s
Szczerze wątpię, by ktoś używał takiego seta "na co dzień" w pvp.
Pozdrawiam.

Zakładam, że mało kto posiada kilka setów, a więc osobno do PvP, osobno do grindu, osobno do czegoś tam jeszcze.
Ja mam na destro IC seta w którym każda część ma 60 dark resist i 60 fire resist. Dzięki temu bez problemu exp w Pagan + FoG + Zaken + Tiat + cata/necro i parę innych miejsc. Niestety, bezużyteczny do Freyi (water), ale tam mam jeszcze czas :) I do tego wystarczy dokupić drugie np. rękawiczki i buty z innymi resistami i mamy w miarę uniwersalny zestaw.
A dodatkowo dla tyrka (na razie 75 :) ) mam +6 seta draco z wszystkimi częściami +60dark, pod exp w Pagan. A jak dorzucę jeszcze fire to będzie można i w FoGu coś porobić.
Tak, tak, wiem, jestem noob.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1844 dnia: Grudzień 08, 2010, 07:48:49 am »
Yhy twórcze...
Wiadomo, że jest możliwe wlożenie w każda część po 120 tego samego ressistu. Tylko jakie będzie zastosowanie takiego seta? Klasówka sorców? ;s
Szczerze wątpię, by ktoś używał takiego seta "na co dzień" w pvp.
Pozdrawiam.

Zakładam, że mało kto posiada kilka setów, a więc osobno do PvP, osobno do grindu, osobno do czegoś tam jeszcze.
Ja mam na destro IC seta w którym każda część ma 60 dark resist i 60 fire resist. Dzięki temu bez problemu exp w Pagan + FoG + Zaken + Tiat + cata/necro i parę innych miejsc. Niestety, bezużyteczny do Freyi (water), ale tam mam jeszcze czas :) I do tego wystarczy dokupić drugie np. rękawiczki i buty z innymi resistami i mamy w miarę uniwersalny zestaw.
A dodatkowo dla tyrka (na razie 75 :) ) mam +6 seta draco z wszystkimi częściami +60dark, pod exp w Pagan. A jak dorzucę jeszcze fire to będzie można i w FoGu coś porobić.
Tak, tak, wiem, jestem noob.

Pozdrawiam

No cóż, dla mnie L2 = PvP. Składanei seta stricte pod PvE to fail sam w sobie, chyba, że masz pod ręką 2 set do PvP.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1845 dnia: Grudzień 08, 2010, 02:33:33 pm »
Wie ktos ile dodaje masterwork w fistach? Slyszalem, ze jest mocny (jak zreszta wszystkie masterworki) i sie zastanawiam czy jest sens kupic od kogos saerom's bead i pakowac masterwork. Taki bead S grade troche kosztuje.


Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1846 dnia: Grudzień 08, 2010, 03:20:33 pm »
Yhy twórcze...
Wiadomo, że jest możliwe wlożenie w każda część po 120 tego samego ressistu. Tylko jakie będzie zastosowanie takiego seta? Klasówka sorców? ;s
Szczerze wątpię, by ktoś używał takiego seta "na co dzień" w pvp.
Pozdrawiam.

Zakładam, że mało kto posiada kilka setów, a więc osobno do PvP, osobno do grindu, osobno do czegoś tam jeszcze.
Ja mam na destro IC seta w którym każda część ma 60 dark resist i 60 fire resist. Dzięki temu bez problemu exp w Pagan + FoG + Zaken + Tiat + cata/necro i parę innych miejsc. Niestety, bezużyteczny do Freyi (water), ale tam mam jeszcze czas :) I do tego wystarczy dokupić drugie np. rękawiczki i buty z innymi resistami i mamy w miarę uniwersalny zestaw.
A dodatkowo dla tyrka (na razie 75 :) ) mam +6 seta draco z wszystkimi częściami +60dark, pod exp w Pagan. A jak dorzucę jeszcze fire to będzie można i w FoGu coś porobić.
Tak, tak, wiem, jestem noob.

Pozdrawiam

Nie wiem czy widzisz ale dyskusja dotyczy wkładanie w każdą cześć tego samego ressista (w tym przypadku ogień) do PVP.
Nie mówimy tutaj o setach dla typowych farmerów.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1847 dnia: Grudzień 08, 2010, 05:23:24 pm »
enchant skilla, czyli to ze mam np więcej wbity skill na fire to tez dodaje do częstości krytyków z tego skilla? czy tylko jak na power albo pvp?

Skil ma sznase na cryta zalezna od STR.
Jak lejesz skilem lvl 80 postac 85lvl to masz kare (-5%) do sznasy na cryta ze skila, jak bijesz skilem 85lvl w postac 75 to masz 10% wieksza szanse na cryta.

Duzo ludzi mysli ze zrobi +1 na element i styka, a to nie prawda.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1848 dnia: Grudzień 10, 2010, 10:58:22 am »
Każdy enchant podnosi Lvl skilla a więc też jego siłę, mając np taki skill Soul Breaker na +0 ma 74Lvl na +3 ma 75Lvl... na +12 ma 78Lvl i tak dalej co trzy enchanty podnosi się Lvl skilla o jeden.
nie bałdzo, na +1 to już jest skill z 76, na +4 z 77 itd


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #1849 dnia: Grudzień 12, 2010, 05:23:49 pm »
server raty x10 ,mamy do wyboru bron a + sa albo armor a( za darmo ) ,co lepiej będzie brac ? Chętnie wziałbym tallum hvy ,bo bede także sporo grał spoil'em solo,wiec miałbym ten armor na 2 postacie,a dla tyra chyba tez jest dobry bardzo :D. Myślalem tez o nm,maj hvy moze( bo wiadomo,wiec def'a etc,no i jest to top a grade.
Jakas propozocyja ?