Witaj
Gość

Wątek: [movie] Rapid Thrust  (Przeczytany 14802 razy)

  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 21, 2011, 10:48:21 pm »
wiec chodzi o to ze u nich biszop i ee twierdza ze nie potrzebuja cp potek bo maja heale i sie wyhealuja


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:07:00 pm »
Obejrzałem. Bardzo fajne, widać że macie mnóstwo zabawy tam.
Co zaobserwowałem:
1. EE, BP coś nie za bardzo o siebie dbają. Potki są niezbędne. Choć muszę przyznać, że chyba w tym nowym update ich robota będzie znacznie trudniejsza.
2. Wyraźnie widać braki w resistach zarówno po waszej stronie jak i przeciwników. 180 to marna obrona.
3. Delios potrzebuje więcej zainteresowania ze strony EE. na razie używasz przeważnie tylko sop, więc nie ma tragedii. Ale jakbyś dodał kombinacę nuków na większym reuse to z maną byłoby bardzo cięzko.
Ale wrażenie bardzo pozytywne. Party rozwija się no i pozostaje życzyć sukcesów.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -1

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:33:11 pm »
nice ! :)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 21, 2011, 11:59:50 pm »
Na hoście andrixa działa stream -> http://tauhaveloth.info/delios/Rapid_Thrust.mp4
(przeglądarka google chrome)
dobra jakość, ładnie się bufforuje.
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:00:04 am »
no cóż, w tych PvP których  potrzebowałem CP (głównie 1 scena) niestety miałem 15 potek tylko. Wyszły tego dnia i nie zdążyłem się zaopatrzyć. Normalnie mam spam na oscarze i włączam gdy widzę, że leci na mnie więcej niż 1 DD. Neural spamuje z nostromo, bo ma tą gorszą wersję, co przerywa pętlę innym macrem.

Niestety też te dni nei były łaskawe dla mojego neta, ale ogólnie jakoś mi to działało. Średnio co 15 sekund była zwiecha na 2-3 sec, mam tak co kilka dni. Zastanawiam się czy Battle ping by mi pomógł w takich sytuacjach...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:17:51 am »
Ha ha, elegancki filmik :)

Co prawda po tytule spodziewalem sie ze bedzie tam pov AW, a byl Deliosa i troche Neurala.
Swoja droga Neural jak to Neural mial zawsze w zwyczaju, ginie chyba najwieksza ilosc razy :D Biedne te elfy ;p

Widze, ze "Epicki ork" biega z moim lukiem ;)
Kohart na DV ostro zamiatal na limitach :D

Healerzy skilla maja, non stop sciagane paralize i heale odpowiedznia leca. Bardzo ladnie. Reszta ekipy, ladnie sie juz zgrala. Dobry moment jest jak totalny odpala SoFa po czym w 1 sekunde dostaje taki transfer dmg, ze od razu pada :D

Widac przydatnosc masowego sciagania para od SE. Jak Swinia z wami byla i bylo kilka party w srodku loa, to ratowalo sytuacje.

Duzo dobrych akcji, zwlaszcza kilka party na raz (lub 1 po drugim). Dobre sa tez 3-4way wary :) Tak w ogole co sie stalo ze freedomsy wyszly z ally i zrobili swoje ?

Co do gry Deliosa, nie mi oceniac, bo sie nie znam, ale CHYBA czesciej powinienes uzywac aoe para.

Czesto nie mieliscie pelnego skladu, bylo was 8. Oglnie bardzo fajny filmik, na poziomie :) Milo zobaczyc stara ekipe w akcji. Nowe lokacje, skille, animacje, przyjemnie sie oglada :)

keep patROLLIN ;)

Pobrałem obejrzałem :D jak ogladam frapsy Deliosa to siedze i patrze jak debil na te jego paski a on pstryka skacze fika ciska jakies fajerwerki dmg nie widze :D widac ze zna swoja postac ale nic wiecej powiedziec nie moge film jak zwykle zrobiony fajnie ale ta akcje co macie z natusem to makabra...


             keep on rollin

A wasz filmik misiek ? Kiedy cos wydacie? W acc juz troche zabawiliscie.
Mam nawet dla was tytul:

"sneak attack of the white ninja"  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 12:24:53 am wysłana przez Zosienka »


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 22, 2011, 01:22:44 am »
scenarzysci strajkuja  :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 22, 2011, 01:54:07 am »
Ja nie ukrywam, że jako gracz muszę jeszcze wiele rzeczy opanaować. Do perfekcji mi daleko, a i sprzętu i lvlu takiego jak Jasin nie mam (mowa o renovatio vol 3-5), więc jak Orlok zauważył, wystarczy zgrana assysta na mnie lub Neurala (ew Magdę aka LoveYa) i szybko się składamy. Czasem się enemy udaje to ładnie.

Biegamy po LoA praktycznie non stop (w godzinach constowych), wojenek w OC po mału przybywa (do pełnej listy z LR nie licząc Assassins z którymi poukładaliśmy stosunki brakuje jeszcze swords) i jest coraz ciekawiej.

Tak naprawdę to co boli nasze party najbardziej, to lvl i sprzęt na tle niektórych enemy. To widać coraz bardziej im więcej zaczepiamy te topowe party. Full atri u nas tylko Delios w rapierze, cała reszta ma gdzieś między 150-250. Dopiero w tym tygodniu nasza średnia lvli wskoczyła do 83 (Ding Rapid, Kuba (na twoim BD ; p ) i niedługo 83 dobije też Darth. SWS jak krew z nosa zbliża się do 82. Jedyne co możemy nadrabiać zatem to zgraniem bo jednak większość z nas już trochę ze sobą gra i to jest podstawą tutaj.

Freedoms wyszli (albo zostali wywaleni?) i działają teraz sami. Są słabiutcy, mniej więcej tak jak było fame gdy jeszcze udawało się jechać party Bob0 w FoG gdy z nami grałeś ; p 
Na ich miejsce wskoczyli Justice, których jest cholernie dużo i tworzą kosmiczny zerg obecnie ze Swords i CLF. Assassins będzie mieć ciężki orzech do zgryzienia na mass PvP z nimi...

No i dobry SE +83 jest super, ale wiesz, że aktywnych takich na serwerze mamy ze 2 może... ; p Świnka rzadko z nami gra, bo siedzi zazwyczaj tylko do 22:00 i na co dzień jest w party Tytusa. Neural też gra często, więc ciężko wbić się innym EE/SE na jego miejsce, chociaż Magda i Gorthall ostatnio u nas gościli i mam nadzieję, dobrze się z nami bawili ; )


Co do party Dywanów: Jak mogę wyrazić swoją opinię, to olejce te materiały z przed H5 (chyba, że macie jakieś naprawdę epickie akcje) i dawajcie H5 movies, żebyśmy zobaczyli jak zamiatacie w Acc, bo podejrzewam, że macie dużo dobrych akcji, które u nas są jeszcze czasem poza zasięgiem lvlowo-sprzętowym : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 22, 2011, 01:58:15 am »
44:54 minut na YT? Jak Ty rzeź to zmieścił. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 22, 2011, 02:00:51 am »
olej youtube, bo coś mu się zwaliło. Andrix dał super mirrora ze swojego prywatnego dedyka i leci pełnym transferem. Zakładając, że masz neta powyżej 2MB to ściągniesz w kilka minut.

Aha i moje najważniejsze pytanie do Tytusa:

Dalej twierdzisz, że SLH ssie? Jeżeli tak, to hmm.. co by ci tu doradzić... zmianę postaci? : P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 02:03:26 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 22, 2011, 04:25:55 am »
Świetny film, jeden z lepszych jaki widziałem...


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 22, 2011, 04:44:19 am »
zbieram material na nasz pro film @!!!!@#$@@$ i chu  j  i dopiero bedzie spam mafafakaa

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:20:21 am »
sorry ale fraps z wc/bd/sws kupa


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 22, 2011, 08:27:15 am »
Hmm. Delios jesli uwazasz ze nie jest oslabiony w porownaniu do poprzedniej kroniki to chyba musisz zmienic gre. Aaaa zapomnialem ze ty nie miales 83 w poprzedniej kronice ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 08:36:27 am wysłana przez tytusDeZoo »
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:07:31 am »

Aaaa zapomnialem ze ty nie miales 83 w poprzedniej kronice ...

Czego oczy nie widziały, tego nie żal, prawda? Jednak Tytus tak się składa, że zarówno ja i Delios oglądaliśmy frapsy z ofa różnych SLH i sami walczyliśmy przeciwko takim (co kończyło się perma para na ponad połowie party). Czy tą sytuację uważałeś za uczciwą? Albo perma kradzież 7 buffów bez względu na resist enemy?

Jeszcze jak graliasmy na początku naszego party w okolicach marca, expiąc na lvlu +65 udawało się nei raz pojechać +78 lvle, tylko z powodu tej kradzieży buffa. Nas 4 na lvlu ~~65-70 w A/B grade, i 2 enemy np. S grade jeden 78 a drugi 79 z buff petem swoim. Wygraliśmy głównei dzięki kradzieży buffów i kite'owaniu enemy tak długo, aż stracili all buffki i cała ich różnica lvli poszła się...

SLH kronikę wstecz był po prostu OP. Ja z kolei pytam, czy wg ciebie dalej SLH jest postacią totalnie useless w obecnych warunkach po tym co widzisz na frapsie? Czy dalej twierdzisz, że lepiej by było w naszym PT, gdybyśmy mieli kolejnego daggera? Bo ja z cała pewnością mówię "nie"
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:18:59 am »
2 dagger a po co to komu jeden starczy aby zbić tyrka :D. CP poty prócz mojego nieszczęsnego makra  która nie lubi dobrze działać (no cóż moja wina ) to jeszcze lubią się kończyć EE to nie krsiek :). Btw ja bardziej lubiłem Freye kiedy 2 -3 daggerów na plecha oznaczało to że tam po prostu byli :D a teraz 2 dagerów to pewna gleba... masakra. A tak po za tym to będę więcej frapsował bo poza tymi 2 akcjami ze mną to zawsze jest inny EE :P niestety dobre PVP tylko w Środę kiedy mnie nie ma ;D Ewentualnie wtedy tak jak na pierwszych 2 akcjach na tyrku którego nie ograniam byłem na nim 1 raz paski z kosmosu same makra.... a podczas 2 pvp DC :D także Epic:)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:24:36 am »
Hmm. Delios jesli uwazasz ze nie jest oslabiony w porownaniu do poprzedniej kroniki to chyba musisz zmienic gre. Aaaa zapomnialem ze ty nie miales 83 w poprzedniej kronice ...
Po prostu wystarczy troche oganiac postac ktora sie gra ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 22, 2011, 09:27:03 am »
Ewentualnie wtedy tak jak na pierwszych 2 akcjach na tyrku którego nie ograniam byłem na nim 1 raz paski z kosmosu same makra.... a podczas 2 pvp DC :D także Epic:)

Spoko, z Magdą grało się też fajnie, zatem może zrobisz reroll na... Spoila? ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:19:52 am »

A wasz filmik misiek ? Kiedy cos wydacie? W acc juz troche zabawiliscie.
Mam nawet dla was tytul:

"sneak attack of the white ninja"  :D


         tytuł fajny :)

Co do party Dywanów: Jak mogę wyrazić swoją opinię, to olejce te materiały z przed H5 (chyba, że macie jakieś naprawdę epickie akcje) i dawajcie H5 movies, żebyśmy zobaczyli jak zamiatacie w Acc, bo podejrzewam, że macie dużo dobrych akcji, które u nas są jeszcze czasem poza zasięgiem lvlowo-sprzętowym : )

     my mielismy wiele epickich akcji tylko malo kiedy byly frapsowane, teraz strasznie duzo pvp mamy z  top lukami clf 85+ no i glownie loa ale czwartkowe pvp o frinte to byla poprostu masakra to co tam zrobilismy w 4,5 pt kontra 2 cc ageis. Powiem Ci ze najwiekszym naszym przeciwnikiem jest lag i to maja zarowno ruscy jak i my, glownie dlatego nie jestesmy w stanie zdobyc aden/giran. Ageis przynajmniej od 2 miechow nie widzialo baiuma czasami maja 2x wieksza przewage liczebna a i tak gina. Nigdy na żadnym serwerze nie uczestniczylem w tak kontrolowanym pvp w ktorym 100% ludzie jak i osoby prowadzace wiedza co robia do tego pelny spokoj ze strony dowodzacego, tego w sumie nie da rady tak z biegu opowiedziec. W sumie chlopaki z tau wiedza.


     Co do gry LoveYa czyli Magdy powiem szczerze malo jest tak dobrze grajacych ee do tego kobiet, gra z nia w pt dla mnie osobiscie byla zajebista przyjemnoscia nigdy nie musialem na nic zwracac uwagi pelny komfort w pvp.

Btw ja bardziej lubiłem Freye kiedy 2 -3 daggerów na plecha oznaczało to że tam po prostu byli :D a teraz 2 dagerów to pewna gleba... masakra.

 przeciez nic sie nie zmieniło od tamtego czasu dmg jest taki sam.  Co do shl nie bede sie wypowiadał ale dla nas w tej chwili to jeden z ostatnich targetów. W poprzedniej kronice byli ogromnym przegieciem slh jeden dagger do tego perma para wycianal wszystkich bez wyjatku to bylo chore, lev sprzet nie robil tu zadnej roznicy.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:59:19 am »
Co prawda po tytule spodziewalem sie ze bedzie tam pov AW, a byl Deliosa i troche Neurala.
DLACZEGO PO TYTULE ?

Czy też tak jak "nie wolno mi powiedzieć kto" przetłumaczyłeś tytuł jako "zaufanie Rapid'a" ?
;D

Hmm. Delios jesli uwazasz ze nie jest oslabiony w porownaniu do poprzedniej kroniki to chyba musisz zmienic gre. Aaaa zapomnialem ze ty nie miales 83 w poprzedniej kronice ...
HA HA, nieogarze.
Odsyłam z powrotem do topicu w którym trwała dyskusja abyś mógł doczytać że nie powiedziałem iż SlH nie jest osłabiony.
Owszem został osłabiony ale wyraźnie zaznaczyłem w dyskusji że jest to w ramach balansu, za to Ty stwierdziłeś:
"Raczej jest tragedia .", "skill usless", " Szkoda miejsca w const party", "NIE WCHODZI"
Zapraszam  :afro:  ===> http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,38856.0.html
Archeage <3


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:24:18 pm »
Tak. Nie widzac filmiku, znajac sam tytul. Tak sobie na poczatku przetlumaczylem. W kocnu w conscie jest osoba o nicku: Rapid ;p

Poza tym wczesniejsze twoje filmiki nosily nazwy: Soulhound & Spectral Dancer oraz Soulhound & Berseker. Odnosilo sie to do konkretnych postaci. Przez to, pierwsze skojarzenie mialem, ze bedzie tam pov Rapida :D .

Ale spoko jak zobaczylem, ze tam jest pov Neurala, domyslilem sie znaczenia tytulu ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:26:50 pm »
sorry ale fraps z wc/bd/sws kupa

frapsu bedzie z oczów tyrka QQ

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 22, 2011, 12:34:09 pm »
Tytuł tłumaczyć trzeba raczej jako "szybkie pchnięcie".
Archeage <3


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 22, 2011, 02:22:52 pm »
Wasz wc czasem rebufuje wam np combo shielda w trakcie pvp? (jedyne do czego moge faktycznie sie doczepic XD)
poza tym nawet fajny fraps ;)
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [movie] Rapid Thrust
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 22, 2011, 03:14:54 pm »
Wasz wc czasem rebufuje wam np combo shielda w trakcie pvp? (jedyne do czego moge faktycznie sie doczepic XD)
poza tym nawet fajny fraps ;)

No Darthowi się zapomina o tym, szczególnie jak zobaczy enemy WC, którego musi on dobić ; p

A tak serio, przerzuca, gdy ja widzę że wszedł debuff i go ściągnę. Wiem, że czasem ściągnie combo bez wrzucenia debuffa, no ale Darth musi popracować nad tym : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker