Witaj
Gość

Wątek: Dyskusja na temat optymalnego składu archer party.  (Przeczytany 7324 razy)

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 10, 2011, 10:44:22 pm »
tak że to jest h5 i juz nic nie jest takie jak było.
Setup party luków z tankiem też istnieje
CW daje bardzo bardzo dużego boosta. Poza tym niej więcej od GF dager był obecny w więkoszści archer pt nawet na lol RPG clubie.

to nie c4 czy il
he he pr kot bd sws wc biszop ee(luk inny)
Dokładnie.
Łuki w h5 z nowymi skillami 20k powera wyrywają z butów ostro. Tymbardziej, że znerfili mocno wszystkie ressisty na łuki.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 10, 2011, 10:44:33 pm »
No ta zwłaszcza, że cast + szansa CW > hex.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 10, 2011, 10:58:08 pm »
Hexa może rzucać bd o.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 10, 2011, 11:01:10 pm »
Przecież BD nie ma na to czasu! :P

Free  :bump: i koniec spamu. :d
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 10, 2011, 11:22:38 pm »
Vae nie ma sie co unosic. Nie wiem czy grales na offie czy nie, ale tu moze to troszke inaczej wygladac niz na privach. Powinienes byc raczej wdzieczny, bo radza Ci ludzie, ktorzy graja high end pvp z top party, wliczajac w to top party lucznikow. W CLFach gdzie jest chyba najwiecej party lucznikow, jest bardzo malo PR-ow nie dlatego, ze ludzie nie lubia nimi grac, ale dlatego, ze sie widocznie nie sprawdzaja. Cholernym minusem PRa jest liche hp/cp i tak naprawde nuker jest w stanie sciagnac go na vorta + sluga. Chociaz z drugiej strony podziwiam, ze grasz postacia, bo po prostu ja lubisz, a nie dlatego, ze owni :)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 11, 2011, 12:20:53 am »
SE w archer pt nie jest jakiś super, tzn SE w ogóle jest super, ale jednak głowny power SE - stigma, wam się nie przyda, a jednak trochę tego cast speeda będziecie w plecy.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 11, 2011, 12:24:49 am »
Stigma + RT + asist jeeest fajne. :P Noo.. ale to ruoff a nie hr.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 11, 2011, 12:30:24 am »
ale ty wiesz że stigma jest tylko na melee dmg?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 11, 2011, 12:34:46 am »
ale ty wiesz że stigma jest tylko na melee dmg?
stigma będzie dla bd swma i dcka! a tak na setio to ricket fail  :P


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 11, 2011, 12:49:37 am »
ale ty wiesz że stigma jest tylko na melee dmg?

Stigma + RT + asist jeeest fajne. :P Noo.. ale to ruoff a nie hr.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 11, 2011, 01:08:04 am »
ale ty wiesz że stigma jest tylko na melee dmg?

Stigma + RT + asist jeeest fajne. :P Noo.. ale to ruoff a nie hr.

acha, ale co kogoś tutaj obchodzi że na jakimś hr stigma zmniejsza p.defa?


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 11, 2011, 11:31:11 am »
co wy pitolicie. skoro w pt sa i counter rapid fire i dash to pr to super sprawa. dead eye nie zabiera juz 20% atk speed, mozna trzymac hex na targecie niezaleznie od zaganianego bdka. a przy aktualnych mocnych skilach z 82 i 83 jego counter na szybszy cast skili tez moze sie przydac. imo jezeli sr jest juz w pt to jego czarny brat daje rade jak nikt inny

Czikuś szczególnie ze jego hex ma range 600. Ma najmniejszy crit rate ze wszystkich atk.speed tez wiec on i jego countery ssaja jesli masz w pt CW/HEX z AW/TH/PW który wali prosto w HP. 
Jak widze co ty piszesz na temat PR to sorry ale moglbys zachowac te teorie dla siebie bo albo tego nie testowales albo albo ktos ci bzdur nagadal :) Crt rate masz na full buffie ~450 lub nawet wiecej gdy reszta ma 500 ( gdzie tu ta duza roznica? ) poza tym dead eye nie odejmuje juz 20% atk speeda tylko 10 z tego co wiem wiec gdy masz triger haste z suby + greater fury od wucka do tego counter rapid shot to jestes maszynka do strzelania. Co do counterow - po co ci niby dobre countery na PR skoro masz w party HE i SR ktorzy je zapewnia? DMG PR'a jest o WIELE lepszy od SR i dosc zauwazalnie lepszy od HE nie mowiac juz o crt power. Co do Hexa - przydatna rzecz lecz nie zawsze da sie jej uzyc z uwagi na 600 range - osobiscie gralem dosc dlugo PR'em i hexa raczej rzadko dalo rade uzyc ale tu sie pojawia kolejny "szczegol" ktorym jest real target od arbalestera wiec duzej straty nie masz. A co do dagera w party lucznikow - wszystko pieknie ladnie ale jak sobie wyobrazasz dagera biegajacego na war chancie z buffami dla lukow? ( mam tu na mysli focus might dance of warrior i inne bezuzyteczne dla dagera rzeczy ) To by musialabyc bardzo fajna zabawa dla dagera rzucac CW po czym udawac ze sie cos robi na przyklad gdy starasz sie utrzymac magow na dystans - twoj dager do nich podbiegnie padnie party sie przesuwa i tracisz mozliwosc resania go.
Podusmowujac, bardzo fajnie ze dzielisz sie z nami swoja opinia ale my mamy na ten temat troche inne zdanie :)
Ps. Nie pisze tego zeby cie obrazic czy cos w tym stylu tylko wyjasniam niejasne argumenty wiec no offence :)

  dobrze zachowam, ale chciałbym żebyś wiedział ze to nie jest to samo miejsce w którym grałeś, kronika również. Pewnie wiesz wiecej odemnie i w tej kwestii nie zamierzam sie sprzeczać:)

ps bardziej wyobrażam sobie w tym pt daggera biegającego na war chancie niz PR ;) konfiguracja zależny od was no i trzymam kciuki.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 11, 2011, 11:45:52 am »
Cytuj
focus might dance of warrior i inne bezuzyteczne dla dagera rzeczy
lol?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 11, 2011, 12:16:45 pm »
HAHA, to jest epic. :D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 11, 2011, 01:49:12 pm »
HAHA, to jest epic. :D

jak pewnie zauwazyles, dwa posty ktoe napisalem byly moimi pierwszymi na tym forum i na pewno ostatnimi, bo jak widze te wszystkie posty co tu napisales to potwierdza sie tylko moja wczesniejsza opinia na temat tego forum. I nie obchodzi mnie czy teraz bedzie tu na mnie kupa flamu i czy wsadzisz sobie w podpis cytat z calej mojej wypowiedzi. Graj dalej tak jak lubisz i mow co uwazasz w koncu ty jestes moderatorem teego forum a nie ja, lecz ja i tak wiem swoje :) do widzenia


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 11, 2011, 02:06:52 pm »
stwierdzenie, ze focus i might jest useless dla daggera jest kinda selfowned, wiec jak sam widzisz nie popisales sie :)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 11, 2011, 02:16:49 pm »
Wiem, że tylko i wyłącznie waszą sprawą jest to jaki to party będzie miało skład. Wiedz jednak, że czasami warto przeanalizować wszystkie opcję zanim zaczniecie grać, zaoszczędzi Wam to czasu bo za parę tygodni nie będziecie musieli koxać innej postaci bo się skapniecie, że obecny setup nie jest dla Was optymalny i przydałoby się coś innego.
Z autopsji wiem, że czasami warto przemyśleć coś 2 razy niż sugerować się wcześniejszą grą na privach... Moje CP jak startowało na Lancerze miało składać się z 3-4 daggerów, bo myśleliśmy, że jak na priv takie party sprawdzało się w pvp to tutaj będzie podobnie...  :noob: :oops:

Jeśli chodzi o kwestię daggera... To powiem szczerze przeczytałem Twojego posta i mnie zamurowało. Nie wiem jakie doświadczenie masz z tym typem postaci, ale to co napisałeś w swojej wypowiedzi to totalna pomyłka.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja na temat optymalnego składu archer party.
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 11, 2011, 03:35:01 pm »
czasy 4 archerów w party imo sie skonczyly. Wedlug mnie najlepsze rezultaty byloby miec w trickstera, hawkeye, sr i jako 4 w odpowiednio w  kolejnosci:
1. 2 trickster
2. Paladin
3. TH lub inny dagger
4. Ewentualnie kot.
Lancer - Damoon GK 85/75/75/75 sold
VH - Damoon ES 80/65 emo quit
Core - Damon  SD sold
Lilith - Damon Hierophant 99/95/80/80


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 11, 2011, 04:08:34 pm »
Właśnie weźcie kota :D zwłaszcza że jest tylko jeden czyli ja :D wcale bym się nie obraził za gre w archer pt  ^^.
Nie grasz już felek ze swoim klanem po privach ? ;P

A co ma jedno do drugiego ? Nie można grać tu i tu czy co ?:p

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 11, 2011, 04:39:00 pm »
Właśnie weźcie kota :D zwłaszcza że jest tylko jeden czyli ja :D wcale bym się nie obraził za gre w archer pt  ^^.
Nie grasz już felek ze swoim klanem po privach ? ;P

A co ma jedno do drugiego ? Nie można grać tu i tu czy co ?:p
Masz za dużo czasu ? :P


  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: -1

Odp: Dyskusja na temat optymalnego składu archer party.
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 11, 2011, 04:52:26 pm »
Imo tank sie nie przyda w cp luków, tak samo kot lepiej dodatkowy dmg a tankowac moze bd/sws bez problemow


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Nowe CP [archer] LF
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 11, 2011, 04:57:02 pm »
stwierdzenie, ze focus i might jest useless dla daggera jest kinda selfowned, wiec jak sam widzisz nie popisales sie :)
W ogole nie wiem jak mógł tak napisać, przecież istnieją combo buffy :|
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Dyskusja na temat optymalnego składu archer party.
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 11, 2011, 05:08:05 pm »
Imo tank sie nie przyda w cp luków, tak samo kot lepiej dodatkowy dmg a tankowac moze bd/sws bez problemow

Flame icon jest fajny   :)
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Dyskusja na temat optymalnego składu archer party.
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 11, 2011, 06:48:39 pm »
Imo tank sie nie przyda w cp luków, tak samo kot lepiej dodatkowy dmg a tankowac moze bd/sws bez problemow

Flame icon jest fajny   :)

Dla łuków to spirit chyba był by lepszy :]. Zależy czy oni mają ściągać na hita czy stać długo :P. Jak stać długo to flame, jak na hita to spirit imho.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Dyskusja na temat optymalnego składu archer party.
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 11, 2011, 07:20:51 pm »
Imo tank sie nie przyda w cp luków, tak samo kot lepiej dodatkowy dmg a tankowac moze bd/sws bez problemow

Flame icon jest fajny   :)

Dla łuków to spirit chyba był by lepszy :]. Zależy czy oni mają ściągać na hita czy stać długo :P. Jak stać długo to flame, jak na hita to spirit imho.

Nawet ze spiritem na hita ściągać na off plikach nie będą chyba że na l2j xd. Wolałbym tk z tolem na pt :P.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)