Witaj
Gość

Wątek: Const Party vol. 2  (Przeczytany 6202 razy)

  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Const Party vol. 2
« dnia: Luty 23, 2011, 07:23:23 pm »
WC - potrzebny
BP - jest
SE - potrzebny
SWS - odpadł, potrzebny
BD - odpadł, potrzebny
PW - jest
SK - jest
TYR - jest
Destro - jest
Dodatkowy DD - brak (nie wiem czy w ogóle szukać)

Melee party. Ludzie boją się grać w archer, z małe community PL jest do tego. Organizacja (kilka zmian), kilka lekcji z pierwszej próby:

-Każdy, kto dołączy do PT wbija 40 lvl, robi questy na profkę i czeka aż skład będzie pełny (w teorii, bo SWS i WC, którzy może dojdą mają wyższe levele) lub będzie brakowało max 2 osób. To jest po to, żeby łatwiej było expić support i żeby ludzie nim grający nie musieli męczyć się solo do 60+.

-TS jest tym razem od początku, dlatego komunikacja ułatwiona (mam nadzieję) będzie.

-Party wypady codziennie (tak dla zgrania i poznania) na kamaloke, labirynt, rb zamiast expienia całkiem solo. Dropy będą sprzedawane i będziemy gromadzić już adenę na potrzebniejsze rzeczy. Jeśli wszyscy wystartują od 0, jeśli support będzie na wyższym lvlu to zobaczymy. Ja bym wolał, żeby ludzie zaczęli grać od 0 i grali razem, ale jak nie będzie chętnych, a będą jacyś znajomi na wyższych lvlach, no to dojdą.

-EQ do S grade włącznie wspólnie (prawdopodobnie kupno zamiast craftu), później każdy sam w tym:

-Dropy z większych wydarzeń pt tj. min 7 osób trafiają do puli. W zależności od potrzeb są rozdawane za zgodą większości lub sprzedawane. Adena dzielona na ludzi, którzy uczestniczyli lub zbierana na Codexy, inne booki i przedmioty.

-Dropy z mniejszy wydarzeń osoby dzielą między siebie według uznania lub robią PT random. Polecam współpracę.
Tu może być inaczej, to jest jeden z pomysłów. Może być też tak, że będziemy stawiać cel dla przykładu DD wbił 76, składamy dla niego broń z atrybutem wszyscy razem.

-Godziny i dni gry do ustalenia. Prawdopodobnie w poniedziałek - piątek po 16 będziemy się schodzić. Na pewno nie dłużej niz do 23. Myślę, że na początek ok 2-3 godzin dziennie.

-Tank/DD nie będzie przyjmowany na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, tylko po krótkiej rozmowie gg albo TS wybrana będzie osoba, która najbardziej będzie nam odpowiadać. W przypadku pozostałych klas też tak będzie jeśli zglosi się więcej niz 1 osoba (w co wątpię).

Kilka pomysłow zaczerpnięte od naszego PW, który już grał w cp na Lancerze.

Na ten moment można zgłaszać się na cały support oprócz SE, 1 DD i dodatkowego DD/TANK, który jeszcze nie wiem, czy będzie potrzebny.


PS. Życzę sobie powodzenia vol. 2 :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 04:01:31 pm wysłana przez Apocalyptik »

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2011, 07:39:13 pm »
1. Nie zwracajcie uwagi na PL community, bo i tak ono nic nie znaczy na serverze
2. Archer PT jest teraz bardzo mocne
3. S grade to sie nawet nie oplaca crafcic

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2011, 07:50:49 pm »
Tank FTW ! :P
Trochę śmiesznie to wszystko opisałeś i znowu składanie pt od DD, bo przecież każdy chce zabijać ! :<
Powodzenia, jak nie chcecie póki co do dużego klanu, to my mamy swój alt klan 5 lvl jest zrobiony.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2011, 07:56:57 pm »
Znalazł się BD konkretny. Paskudny w razie czego będę się kontaktował :p Starałem się wszystko opisać w miarę dokładnie i w miarę krótko.

Cytuj
Nie zwracajcie uwagi na PL community, bo i tak ono nic nie znaczy na serverze
Archer PT jest teraz bardzo mocne

Chodziło raczej o to, że nie ma za bardzo ludzi do doboru lub boją się, że jakby party posypało się np. na 80+ lvlu, to nie zajdą już innego. A to, że mocne to ja wiem, chciałem je robić m.in. dlatego nawet znajomi nie chcieli grać w takim, a melee już prędzej.

We ride together, we die together.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2011, 07:58:52 pm »
Znalazł się BD konkretny. Paskudny w razie czego będę się kontaktował :p Starałem się wszystko opisać w miarę dokładnie i w miarę krótko.

Cytuj
Nie zwracajcie uwagi na PL community, bo i tak ono nic nie znaczy na serverze
Archer PT jest teraz bardzo mocne

Chodziło raczej o to, że nie ma za bardzo ludzi do doboru lub boją się, że jakby party posypało się np. na 80+ lvlu, to nie zajdą już innego. A to, że mocne to ja wiem, chciałem je robić m.in. dlatego nawet znajomi nie chcieli grać w takim, a melee już prędzej.
ja bym pogral alba ;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2011, 08:11:14 pm »
@EsTeCzteryRkA, arba niszczy, też bym nim pograł, ale SK też fajny ;D
@Apo, mam nadzieję, że pt conamiego zacznie niedługo grać ; d


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2011, 08:14:31 pm »
@Apo, mam nadzieję, że pt conamiego zacznie niedługo grać ; d

Bez SE i SWS'a będzie im raczej ciężko w cp magów :) Chociaż główna trudność to brak "ładoowarki" ale przecież można ją boxować :P

free :bump:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2011, 09:38:38 pm »
Nie chce w jakikolwiek sposób psuć wam zabawy ale PP jako main buffer to pomyłka.
Mówię z własnego doświadczenia bo buffowałem ludzi, na enli max idzie zbuffowac 2 ludzi a potem po 2 następnych masz pół mp a musisz dobuffować jeszcze pięciu, po prostu nie da się szybko i efektywnie zbuffować całego party.

Dla mnie jedynym rozwiązaniem było by zastąpić czwartego DD tym PP a na main buffera mieć normalnie WC

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2011, 10:46:14 pm »
My bysmy duzo rzeczy chcieli tylko nie ma do tego ludzi niestety i to jest nasz glowny problem :/


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2011, 07:53:59 am »
nie wiem czemu ale z bishami jest duży problem na Lancerze QQ, przede wszystkim tej klasy bym szukał na początek przy składaniu consta

przy 2 dagerach i tyrku tank Wam chyba nie jest tak bardzo potrzebny, ew. na 79+ ale wtedy zawsze można dobrać jakiegoś fanboya z OC, zamiast niego deske/zerka sobie zrekrutujcie i jeśli zależy Wam na CC od PP to go wspólnie expcie ale jako BOXa - za mało daje w stosunku do kolejnego dd na pvp
melee pt bez WC powinno być zakazane mechaniką gry :P

gl
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2011, 08:02:09 am »
nie wiem czemu ale z bishami jest duży problem na Lancerze QQ, przede wszystkim tej klasy bym szukał na początek przy składaniu consta

przy 2 dagerach i tyrku tank Wam chyba nie jest tak bardzo potrzebny, ew. na 79+ ale wtedy zawsze można dobrać jakiegoś fanboya z OC, zamiast niego deske/zerka sobie zrekrutujcie i jeśli zależy Wam na CC od PP to go wspólnie expcie ale jako BOXa - za mało daje w stosunku do kolejnego dd na pvp
melee pt bez WC powinno być zakazane mechaniką gry :P

gl

/confirmed
Tank w tym party będzie zbedny. Zerk dobra sprawa, chyba, że macie 2 tyrka do wyboru lub deskę.
PP tylko i wyłącznie na boxie. (nie wyobrażam sobie robić rebuffu PP w trakcie PVP :P)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2011, 02:10:35 pm »
(nie wyobrażam sobie robić rebuffu PP w trakcie PVP :P)
Uwierz, nie da rady xD

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2011, 02:42:14 pm »
nie wiem czemu ale z bishami jest duży problem na Lancerze QQ, przede wszystkim tej klasy bym szukał na początek przy składaniu consta

Kwestia bisha boli, bardzo boli... No ale cóż, trzeba wierzyć w to, że uda się kogoś kompetentnego znaleźć na grę tą profką... W końcu cóż innego nam pozostaje? :)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2011, 03:02:50 pm »
Skład się lekko zmienił, AW przekształcił się w SK i pt jest na limity + dagger. Oprócz tego doszedł BD. Potrzebny WC, SWS i BISH.

Edit:
Znalazł się WC. Brakuje SWSa i Bisha na ten moment. Poszukiwany też TYRANT (na pewno nie kto pierwszy ten lepszy).
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 10:31:56 pm wysłana przez Apocalyptik »

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 26, 2011, 02:25:31 pm »
Mółbym spróbować zagrać tyrkiem... doświadczenie w l2 jest (na privach)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2011, 07:39:52 pm »
Mamy SWSa, co prawda 79 lvl z subą koniarza 79, więc do 70 lvlu będziemy biegać bez SWSa, ale na pewno będzie z nami na jakiejś subce, żeby się zgrać. A koniarz jest dobry do koksania :) Poszukiwany jest BISHOP i tyrek / destro (na razie 2 kandydatów).

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2011, 08:19:37 pm »
Mamy SWSa, co prawda 79 lvl z subą koniarza 79, więc do 70 lvlu będziemy biegać bez SWSa, ale na pewno będzie z nami na jakiejś subce, żeby się zgrać. A koniarz jest dobry do koksania :) Poszukiwany jest BISHOP i tyrek / destro (na razie 2 kandydatów).
Hmm, brzmi jak BabaaYagaa ;D to chyba będzie jego 3 const w ciągu pół roku ^^

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2011, 10:21:31 pm »
Mamy SWSa, co prawda 79 lvl z subą koniarza 79, więc do 70 lvlu będziemy biegać bez SWSa, ale na pewno będzie z nami na jakiejś subce, żeby się zgrać. A koniarz jest dobry do koksania :) Poszukiwany jest BISHOP i tyrek / destro (na razie 2 kandydatów).
Hmm, brzmi jak BabaaYagaa ;D to chyba będzie jego 3 const w ciągu pół roku ^^

Jest to mój znajomy ze świata realnego i wiem, że jego odejścia z poprzednich dwóch constów nie były spowodowane niczym zdrożnym. Także prosiłbym raczej o nie podkopywanie jego niezłego, mimo wszystko, wizerunku bo nie jest to działanie ani pożądanie ani, przede wszystkim, sprawiedliwe.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2011, 10:44:39 pm wysłana przez Sn4k0r »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 27, 2011, 12:09:04 am »
Jezeli liczyc ambery w ktorych czesci osob sie nie chcialo czekac na moj powrot z ferii to tak bedzie 3 ...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 27, 2011, 01:38:38 am »
Z mojej strony powiem tak, że do niego (BabaaYagaa) nic nie mam. Grał kilka(naście) razy z nami w PT, widać, że naprawdę chce grać tą postacią i się angażuje. Niestety przerwa 2 tygodniowa (ferie to oczywiście naturalna rzecz) kiedy u nas ludzie byli zbyt niecierpliwi zrobiła swoje.

Z mojej strony polecam kolegę, bo w prawdzie bardzo dużo nei graliśmy, ale był wobec nas całkowicie ok.

Sorry Babaa ogólnie za to jak wyszło, ale sam ci wyjaśniałem : <
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 27, 2011, 10:31:15 am »
i tyrka. Ew. Destro.

 :bump:

Raczej tyrka misiu złoty bo on powinien być w każdym melee cp.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 28, 2011, 08:48:21 am »
jak masz dobre i zgrane party w pewnym momencie dochodzisz do wniosku ze tank Ci w pt nie potrzebny, dwóch diskerów spokojnie wystarczy do agrowania, a party ud nie jest takie super w pt dd. Co do bisha spokojnie do 75 i tak w pt raczej biegac nie bedziecie chyba ze planujecie jakies wspolnie wypady do  it. 7 osob w pt max bonus na expie wiec spokojnie... BP wam sie znajdzie w odpowiednim czasie u nas sie znalazł jak wbiliśmy 84/85 :P


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 28, 2011, 02:25:53 pm »
party ud nie jest takie super w pt dd
hmmm.... Arannel (dla niewiedzących: deska 85 w vesperach) na full buff + guts + party ud + flame icon ma ponad 12k p.defa (tylko tyle bo testy robiliśmy na zerku i war chancie :P), w tym zestawie na zealocie naprawdę ciężko go zabić, nawet jeśli nie używa cp potek :)... w czasie tych 15-30 sek sam potrafi zdjąć pół nieźle wyfarmionego pt - niejednokrotnie widziałem już takie akcje ^^
wydaje mi się że tanki są ciągle za słabo doceniane przez polskie community... imo przy ogarniętych przeciwnikach bd i sws to za mało do chronienia healerów
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2011, 02:42:52 pm »
ale kto będzie bił deskę? ; p

Dla mnei by był to target gdzieś w środku, bo wpierw healerzy, potem light userzy i dopiero deski/glady/tanki. Deska na gutsie nie zacznie szybciej zabijać. W ogóle deska bez limitów i 30% (do którego PT jest naprawdę fajne) na frenzy zealot jest w cholerę słaba na PvP w tej kronice...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Const Party vol. 2
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 28, 2011, 03:04:39 pm »
Alarion, czepiasz się :P

deska to tylko przykład... to samo dotyczy healerów, tyle że w ich przypadku zamiast 12k jest 6-7k p.defa i m.defa.... +50% pdef/mdef i +30 speeda przez blisko 50% czasu gry (reuse FI to 2 min przy 1 min buffa) zapewnia naprawdę dużą przeżywalność w każdej sytuacji...

Po zastanowieniu się, muszę przyznać, że oboje z Itherusem macie w zasadzie rację "przekrojową"...
ja patrzę na tanki przez pryzmat swojej klasy... SK/DA w omawianym aspekcie powinny być rozpatrywane w porównaniu z DD, TK bardziej jako healer/support
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)