Witaj
Gość

Wątek: Amber pt LF 9 vs 9  (Przeczytany 24003 razy)

  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 08, 2011, 12:47:34 am »
z tym topiciem.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:30:23 pm »
Cytuj
John, ale ogólnie widuję was w komplecie. Dawajcie, zgadajmy się na jakiś termin dla fajnego PvP

dziwne bo ja cie nie widuje a niektorzy w conscie graja mniej niz ja : o

Cytuj
myślę, że jesteście w stanie sporo pokazać.

chopie co ty cpiesz, ja nie umiem targetu zlapac, wiecej motam niz bije miszczu konstruktywnej krytyki : o

Cytuj
jak to jest, że pt z OC jadą wszystkich i wszystko a sam rapid z full suportem jedzie ich jak psy...

ten rapid to jak jest 1 na 1 w gc to albo pali hide albo hide i ginie bo dostal krwotoku ze skilla. co to znaczy ? no dedukcja dedukcja ! podstawcie zamiast alariona i shandisa innych healerow i zobaczycie jak wasze party sie kladzie na kazdym pvp bo to jest wasz glowny power na pvp.

Cytuj
Dlaczego nie mieliby się tym pochwalić? Szczególnie, że na tym forum Alarion zawsze był krytykowany jako "wszystkowiedzący teoretyk"

raczej chodzi o charakter, zachowanie ludzi w amber party, Ither ujal to perfekcyjnie, pozwole sobie zacytowac

Cytuj
Chodzi bardziej o to ze zakładasz żałosne topiki w których  podniecasz sie wygranymi ustawkami o czym zresztą ktos juz pisał wcześniej, załóż sobie topic na goha i tam szukaj zawodników do pvp a nie na tym forum, chyba nie muszę ci pisać dlaczego?
       Potem sie dziwisz ze jest flame na Ciebie, to właśnie za ten głupkowaty styl bycia ludzie Cie nie lubią. Wez sobie to do serca każde party sie kiedyś kończy a skromność to cnota... za wszelka cenę starasz sie wszystkim pokazać jaki jesteś -_-' a ja myślę ze nie tedy droga.

dywany ownowaly i jakos nikt ich nie flamowal zawsze lubilem z nimi na kanale posiedziec bo zupelnie inny klimat, nie zabijali sie na smierc o 100 epoletow : d

no i sam temat jest dowodem na to zes jest ciulniety bo dobrze wiesz ze zadne polskie party z wami nie pojdzie na ustawke a te 5kk to zal po to dupe ruszyc, daj 500 baniek to moge sie wylozyc, ale podobno lysina to oznaka madrosci, wiec przy twoim fryzie mozna stwierdzic zes przyglup...


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:50:42 pm »
podstawcie zamiast alariona i shandisa innych healerow i zobaczycie jak wasze party sie kladzie na kazdym pvp bo to jest wasz glowny power na pvp.

Haha, a Kajo na to, on mnie chyba obraził :DDD


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:51:33 pm »
ja nie biegam w 5-6 osob jak co niektorzy od was po gc ;o


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:53:14 pm »
Kiedyś byliśmy w 5:DD więc nie kłam rapid:D


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:14:07 pm »
Kiedyś byliśmy w 5:DD więc nie kłam rapid:D

ale wtedy przeciwników też było znacznie więcej :(
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:17:30 pm »
Kiedyś byliśmy w 5:DD więc nie kłam rapid:D

ale wtedy przeciwników też było znacznie więcej :(
To da się jeszcze coś znaleźć na tych lokacjach poza całymi gank party które mają nadzieje, że trafią na kogoś i będą mogli się jarać, że zabili 1 osobę w dwudziestu? :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:22:50 pm »
Kiedyś byliśmy w 5:DD więc nie kłam rapid:D

ale wtedy przeciwników też było znacznie więcej :(
To da się jeszcze coś znaleźć na tych lokacjach poza całymi gank party które mają nadzieje, że trafią na kogoś i będą mogli się jarać, że zabili 1 osobę w dwudziestu? :D

A nie wiem. Raczej rzadkość.
Rapid zaspamował że zerg w GC to się zalogowałem a tam biegało trochę ludzi z różnych klanów.
Tytus coś działał, John działał, Jedynka czy tam espada wystawiło party 6 DDków i bishopa o_o i jakieś inne grupki po 2-4
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 19, 2011, 01:27:07 am »
@Rzepek

1) Skomentowałem jak grałeś na tym frapsie. Może na innych akcjach idzie ci lepiej.
2) Mówisz, że Shandis i ja to główny power teamu? Wybacz, healerzy i full support nie zabiją pełnego enemy teamu z 3 zielonymi i archerem, który ma dobry sprzęt. Notabene najbardziej na vt rozbawiła nas reakcja Kajo jak to czytaliśmy ; p
3) tak, zabijamy się o 100 KE i to party dawno się już rozpadło i gramy PvP, bo za każdym razem robimy ostre zakłady, gdzie pulą są KE z insty, yo!
4) bzdura, że żadne inne party nei ma szans. Nie mówię o tych, co grają 3-4 miechy, dużo jest takich co grają długo
5) topic został zrobiony głównie dla funu dla mnie, żeby móc się pośmiać z tego jak się spinacie i swoją rolę spełnił aż nazbyt dobrze. Delios, pamiętasz jak ci mówiłem 5 minut przed napisaniem tego, że będzie fajna drama?  : )
6) Mówisz, że mnie nie widujesz? Jesteśmy w każdej chwili na każde PvP, kiedy tylko mamy komplet i dla ułatwienia dodam, że koksamy tylko na karikach na górnym spocie.
7) łysina oznaką mądrości? Ciekawe, ja się spotkałem tylko z określeniem, że siwe włosy, ale widać u was inne opinie ; p

8)50kk a nie 5kk  ^_^


flame moar  : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 19, 2011, 02:57:42 am »
Alarion chyba pisanie o tak pozniej porze ci nie sluzy

ad1. nie o to mi chodzilo, raczej o to ze piszesz "jak krytykowac to konstruktywnie" a potem piszesz bzdury z ktorych nic nie mozna wyniesc... troche bezsensu

ad2. wsiadaj na dd z wind blockiem, block shieldem masa innych gowien bez many bez zywego wc ktory przebufuje to zobaczysz ile takich 3 zielonych robi na pvp

ad4. bzdura co piszesz

ad7. Calvitium non est vitium, sed prudentiae indicium : D

ad8. czopie ku.rva chyba jedna osoba nie dostacie 50kk tylko podzielimy na cale pt, to nie amber party nie bijemy sie o kase
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 02:59:41 am wysłana przez Rzepetto »


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 19, 2011, 01:05:16 pm »
Alarion chyba pisanie o tak pozniej porze ci nie sluzy

ad1. nie o to mi chodzilo, raczej o to ze piszesz "jak krytykowac to konstruktywnie" a potem piszesz bzdury z ktorych nic nie mozna wyniesc... troche bezsensu

ad2. wsiadaj na dd z wind blockiem, block shieldem masa innych gowien bez many bez zywego wc ktory przebufuje to zobaczysz ile takich 3 zielonych robi na pvp

ad4. bzdura co piszesz

ad7. Calvitium non est vitium, sed prudentiae indicium : D

ad8. czopie ku.rva chyba jedna osoba nie dostacie 50kk tylko podzielimy na cale pt, to nie amber party nie bijemy sie o kase
ad 2  a co to kogo obchodzi że ktoś nima wc albo ma debuffy:P
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: -3

  • Każdy Ponad Każdym
    • Ostry Hardcore!
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 19, 2011, 02:25:00 pm »
Alarion chyba pisanie o tak pozniej porze ci nie sluzy

ad1. nie o to mi chodzilo, raczej o to ze piszesz "jak krytykowac to konstruktywnie" a potem piszesz bzdury z ktorych nic nie mozna wyniesc... troche bezsensu

ad2. wsiadaj na dd z wind blockiem, block shieldem masa innych gowien bez many bez zywego wc ktory przebufuje to zobaczysz ile takich 3 zielonych robi na pvp

ad4. bzdura co piszesz

ad7. Calvitium non est vitium, sed prudentiae indicium : D

ad8. czopie ku.rva chyba jedna osoba nie dostacie 50kk tylko podzielimy na cale pt, to nie amber party nie bijemy sie o kase
ad 2  a co to kogo obchodzi że ktoś nima wc albo ma debuffy:P
+1   
A poza tym z tego frapsa twoja gra tyrkiem wygląda bardzo słabo więc można powiedź że jakiegoś wielkiego poziomu nie reprezentujesz żebyś miał czym się szczycić. ;)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 19, 2011, 06:20:18 pm »
Cytuj
A poza tym z tego frapsa twoja gra tyrkiem wygląda bardzo słabo więc można powiedź że jakiegoś wielkiego poziomu nie reprezentujesz żebyś miał czym się szczycić.

gdzie ja sie szczyce hellooou ? nawet napisalem ze nie ogarniam pare postow wyzej : D matka wie ze cpiesz ?  to chyba alarion zalozyl temat jakie to jego party -_-' jest a to ze napisalem ze tego tam rapida zabilem 1 na 1 to co mam klamac ze tak nie bylo ? sam ci to moze napisac o ile posiada na tyle dystansu do gry ze ma w to wyebane : O

johnator ty zawsze to samo piszesz, nie tlumacze ze przegralismy bo nie mielismy tego tego tamtego tylko probuje mu wyjasnic ze to zaden argument 3 limitow w party jak na debuffach maja 0 p attk i poruszaja sie jak na slow motion, sam zawsze ryja drzesz na tsie "bd mnie agruje bish mi mane pali ja -_-' nie mam many juz", brakowalo nam supportu wiec nic dziwnego ze party supportowane z 1 dd + tank nas zjechalo, przynajmniej mnie to w ogóle nie dziwi, a ty alarion powaznie masz ludzi za debili na tym forum, a ja bezsensownie ulegam twoim zenujacym prowokacjom bo dobrze wiesz ze dobry bish w pt to wiecej niz jakis dodatkowy dd bez supportu, jakby wygrana zalezala od ilosci dd to chyba zmieniamy consta na 9xDD : d
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 09:12:56 pm wysłana przez Rzepetto »


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 19, 2011, 09:03:51 pm »
Dobrze że ja ogarniam Biszopa ! ;x


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 20, 2011, 12:22:18 am »
No, ale o co ci chodzi? Chcesz powiedzieć, że jesteśmy dobrym party bo mamy disco, żywego wc i healerów co nie przewracają się na staba? Jak dla mnie to jest normalne party:D


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 20, 2011, 02:22:49 am »
tzn. wiem ze jestes ograniczony i dla ciebie jest albo biale albo czarne, sa healerzy ktorych zabijasz jedna reka, innych kjurwa tluczesz pol minuty zanim padna z jeszcze innym musisz sie niezle na.jeb.ac zanim w ogóle zbijesz mu hp ponizej polowy, sa rozni gracze, kazdy gra inaczej, kazdy ma inny enchant skilli inny sprzet, jak jestes cepem to faktycznie mozesz tego nie kumac, dlatego ci wytlumaczylem

/agro off

postaraj sie bardziej zanim napiszesz kolejny post


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 23, 2011, 08:48:17 am »
Kłopot w tym, że jest was już za dużo :P, i że wszyscy musicie być najlepsi.
A jeśli coś nie wychodzi to albo klawiatura nawaliła ,albo lag, albo za ciepło , albo za zimno .... :P.
L2 już dawno straciło klimat, a  Wy staliście się ofiarami masowego L2 bez klimatu i wyrazu, gonicie za czymś nieosiągalnym za ideałem postaci czy party, sprowadzę was na ziemię (może), to jest poza zasięgiem zawsze będzie coś czego nie macie.

Panowie, Panie to tylko gra i nie bardzo rozumiem czemu się wyzywacie.

Spokojnie Pozdrawiam :).


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:34:49 am »
Stark, owned so hard ; p



Kłopot w tym, że jest was już za dużo :P,

w00t?

i że wszyscy musicie być najlepsi.

Rywalizacja to podstawowy element MMO, so?

A jeśli coś nie wychodzi to albo klawiatura nawaliła ,albo lag, albo za ciepło , albo za zimno .... :P.

Who cares? Po to walczy się zazwyczaj do 2 wygranych rund, żeby ew. wyeliminować taki pechowy element.


L2 już dawno straciło klimat, a  Wy staliście się ofiarami masowego L2 bez klimatu i wyrazu,

No tak, te świetne PvP na varce, HS itd. Gdzie dagger brał tonę buffa i szedł ownować i robić filmiki PoV solo dagger (czemu już teraz ich nikt nie robi, a?) Gra jest sprowadzona obecnie głównei do gry w party i skończyły się czasy, gdzie support był potrzebny jedynie do buffowania i zazwyczaj tylko na mass pvp.

Nie expi się już 2 lata, tylko kilka miesięcy (bez spiny). Masz rację, L2 straciło klimat porąbanego grindfestu, który bardziej odstraszał niż zachęcał wg mnie.


gonicie za czymś nieosiągalnym za ideałem postaci czy party, sprowadzę was na ziemię (może), to jest poza zasięgiem zawsze będzie coś czego nie macie.

Od ręki wskażę ci min 10 party, które są sfarmione dużo bardziej od nas. Czy to powód, żeby nie próbować się z nimi bić?

Panowie, Panie to tylko gra i nie bardzo rozumiem czemu się wyzywacie.

Spokojnie Pozdrawiam :).

Bo to L2, drama to esencja tej gry i często element, który trzyma tu graczy, a odstrasza od WoW'a, Aiona, GW itd.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:19:32 am »
Alarion,
zastanawiam się kiedy przestaniesz pisać w każdym topicu te same treści o tym jak L2 jest świetne, jak Lancer jest świetny, jak Twoje pt jest świetne i jak bardzo sam jesteś świetny...
wyjedziesz kiedyś na urlop czy też zamierzasz przez cały okres wakacyjny spamować po 20 postów dziennie? :>

..... nikomu nie chce się już tego czytać ......

League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 24, 2011, 12:02:28 pm »
Moja wypowiedź miała raczej uspokoić a nie zaognić :P, przynajmniej na trochę powstrzymać od agresji i wyzywania.

Ja zawsze myślałem ba wiem i wiedziałem, że to jest gra. A esencją gry powinna być przyjemność, odprężenie, oczywiście rywalizacja ale raczej zdrowa.  Jeśli Ty uważasz, ze esencją gry jest drama, wyzywanie i obrażanie innych, co ja poradzę w sumie masz do tego prawo "podobno" mamy demokrację.

Nadal nie rozumiem po co wyzywasz innych, że Ty uważasz coś za "porąbane" to nie znaczy, że wszyscy muszą tak uważać a nazywając to tak obrażasz takich jak Ja. Bo Ja myślę odwrotnie, że L2 teraz jest inne, ale na pewno nie użyłbym takiego słowa jak porąbane.

Jak ktoś lubi lody czekoladowe, a ja waniliowe to nie znaczy, że od razu z tego powodu jest "porąbany".

Pozdrawiam serdecznie :).

p.s.
Nie musisz odnosić się do mojego tekstu, od 3-4 lat czytam to forum (a może nawet z pięć). Tak mnie jakoś podkusiło by w końcu coś bezstronnego napisać by mniej się ludzie wyzywali :), no ale chyba jednak nic to nie dało :P, spróbowałem :).
Tyle wytrzymałem bez odzywania się to znów nic nie będę pisał :P.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 24, 2011, 12:39:38 pm »
nie zamykaj sie w sobie tutaj jest tylu fajnych ludzi....  :shock:


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 24, 2011, 12:49:46 pm »
@ spokojnie
takimi pieknymi sloganami operujesz mowiac o tych lodach, a sam wpadles w ta pulapke bo skoro dla ciebie l2 jest bez klimatu to moze nie dla wszystkich? po 2 jak we wszystkich dziedzinach zycia i tu dochodzi do spiec czy roznic zdan co nie znaczy, ze od razu mamy sie mordowac. prosta wymiana pogladow, a te wyzwiska to margines patrzac na cala tresc. dalej, nawet jezeli zrodlem problemu  jest wirtualna rozgrywka to te starcia sa jak najbardziej realne i adekwatne do innych zachowan. sprowadzenie calosci do
Cytuj
to tylko gra i nie bardzo rozumiem czemu się wyzywacie.
jest troche smieszne i plytkie i potwierdza to co napisales, ze jestes wylacznie obserwatorem.
apropo tego gonienia za idealami. czyba nikt nie nie jest na tyle naiwny, zeby mysles ze sa jakies idealy (np w budowie pt). sa konfiguracje i kontrkonfiguracje. to twoje l2 bez klimatu jest o tyle dobre, ze setup typu 4 x HE i kryty po 13k jest juz dawno za nami.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 24, 2011, 12:57:50 pm »
Ta to byly czasy czarny ranger, PL set -9con, draco z focusem, AQ, Baium i tanki na kryta  :beksa:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:14:41 pm »
Ta to byly czasy czarny ranger, PL set -9con, draco z focusem, AQ, Baium i tanki na kryta  :beksa:
Podobno z Arby teraz da się coś takiego zrobić tylko, że sama jest na hita :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Amber pt LF 9 vs 9
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:22:46 pm »
Ta to byly czasy czarny ranger, PL set -9con, draco z focusem, AQ, Baium i tanki na kryta  :beksa:
Podobno z Arby teraz da się coś takiego zrobić tylko, że sama jest na hita :D
obudz sie i nie wierz w mikolaja

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %