Witaj
Gość

Wątek: questy na czapeczki fantasy island  (Przeczytany 7440 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: questy na czapeczki fantasy island
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 05, 2011, 07:38:42 am »
dla kolegi wyzej prosze o plusa za wklejenie poradnikow do owego questa.


Odp: questy na czapeczki fantasy island
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 05, 2011, 08:33:01 am »
If you wish. :)


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: questy na czapeczki fantasy island
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 04, 2012, 08:05:10 pm »
 :bump: Witam All :) juz pomagam naszybszym sposobem wdlug mnie jest bicie kostek :) logujesz boxa kumpel drugiego przemieniasz po 10 kwadratow i dostajecie po 10 itemkow w 5 min
Robie to obecnie na nowym serwie Pirate Hat musi byc :P :) czapki nie da sie tradowac dropic daje tylko 1000 do lansu :P questa zadnego sie nie bierze tylko robi te kostki kiedys dużo szukałem jak mozna to najszybciej nafarmic i ten sposub wydal mi sie najlepszy
Tylko pamietajcie po okolo 4h farmienia tego na lancerze kostki sie bugowaly ze ciezkjo bylo je targetowac moze tylko dla utrudnienia najlepiej farmic 2h dziennie moim zdaniem :) pozdro dla All players Lancer :)


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: questy na czapeczki fantasy island
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 05, 2012, 12:09:03 am »
:bump: Witam All :) juz pomagam naszybszym sposobem wdlug mnie jest bicie kostek :) logujesz boxa kumpel drugiego przemieniasz po 10 kwadratow i dostajecie po 10 itemkow w 5 min
Robie to obecnie na nowym serwie Pirate Hat musi byc :P :) czapki nie da sie tradowac dropic daje tylko 1000 do lansu :P questa zadnego sie nie bierze tylko robi te kostki kiedys dużo szukałem jak mozna to najszybciej nafarmic i ten sposub wydal mi sie najlepszy
Tylko pamietajcie po okolo 4h farmienia tego na lancerze kostki sie bugowaly ze ciezkjo bylo je targetowac moze tylko dla utrudnienia najlepiej farmic 2h dziennie moim zdaniem :) pozdro dla All players Lancer :)

he he


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

  • In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi!
Odp: questy na czapeczki fantasy island
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 05, 2012, 08:13:37 pm »
:bump: Witam All :) juz pomagam naszybszym sposobem wdlug mnie jest bicie kostek :) logujesz boxa kumpel drugiego przemieniasz po 10 kwadratow i dostajecie po 10 itemkow w 5 min
Robie to obecnie na nowym serwie Pirate Hat musi byc :P :) czapki nie da sie tradowac dropic daje tylko 1000 do lansu :P questa zadnego sie nie bierze tylko robi te kostki kiedys dużo szukałem jak mozna to najszybciej nafarmic i ten sposub wydal mi sie najlepszy
Tylko pamietajcie po okolo 4h farmienia tego na lancerze kostki sie bugowaly ze ciezkjo bylo je targetowac moze tylko dla utrudnienia najlepiej farmic 2h dziennie moim zdaniem :) pozdro dla All players Lancer :)

he he

He He He
Skelth Lineage 2 CLASSIC EU
_____________
SH - Salion


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: questy na czapeczki fantasy island
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 05, 2012, 10:26:53 pm »
Siema diabeł jak tam ?:) 8)
nope