Witaj
Gość

Ankieta

Bedziesz gral ??

Tak
32 (41%)
Nie
39 (50%)
nie wiem
7 (9%)

Głosów w sumie: 78

Wątek: Kto bedzie gral  (Przeczytany 36229 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 01, 2008, 05:30:31 pm »
jak mobek zabije gracza jest jakas szansa ze cos wydropi ? moze bym zagral na tym nowym  daggerem albo healerem

Od czasów c4 czyli prehistorycznych gracz bez karmy nic nie dropi.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 01, 2008, 05:31:33 pm »
od c5, bo boty się za bardzo sypały
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 205

  • Pochwał: -1

  • Proud member of Vagabonds clan
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 01, 2008, 05:54:11 pm »
Heh Marc1n nie chce nic mowic ale Rami byl hero na Nanaki i slaby  w pvp nie jest...
Fakt faktem retail to co innego. Trudniej o itemy i z cierpliwoscia,ale jesli Swarm idzie tam calym klanem to sadze ze bedzie to kolejny polski klan ktory sie na offie wybije ^^
.


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: -3

  • I'm old school, and I'll smack a bitch
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 01, 2008, 06:12:09 pm »
RaMi! tez chce miec fanboi ;/
born different.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 01, 2008, 06:12:52 pm »
shhh! :D huahuahua


see ya on Luna, lets roll.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 01, 2008, 06:25:06 pm »
o lol.... nie no jak jest hero to juz pvp masta blasta :D>... lol :D... nie no panowie (naprawde nie atakuje Twoich umiejetnosci Rami/ nie oceniam ich)...ale kazdy wie jakie oli jest... ustawiane...


  • Wiadomości: 205

  • Pochwał: -1

  • Proud member of Vagabonds clan
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 01, 2008, 06:56:32 pm »
No pewnie ze jest ustawiane,ale np z randomem pvp na oli nie ustawi a przegrac moze ^^
Btw Street lamoPW jak mozna zjarac bron s z sa? xD (to ja Exo)
Gralem kupe czasu na nanaki i szczerze powiedziawszy swarm nalezal w pvp/mass pvp do czolowki serwa.  A to ze na przyklad Marcin zakwestionowal poziom pvp Ramiego to odpowiedzialem ^^


Poza topiciem: Fedur grasz jeszcze na nanaki?
.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 01, 2008, 06:58:11 pm »
a znajdzie sie tam miejsce dla mnie?:p moze na pma linka do forum klanu rami :D


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 01, 2008, 07:05:39 pm »
Feedowany hero, co z tego? Wlasnie to dobrze swiadczy o klanie skoro byli w stanie wyfeedowac tak waznego hero jak BD.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 01, 2008, 07:59:05 pm »
Wraz z wprowadzeniem hero skilli, to dla mnie pozalowania godne sa klany biorace udzial w end game pvp, ktore nie feeduja hero. Nawet jak w danej klasie nie ma nikogo dobrego, to mozna feedowac noobka, zawsze valor wiecej.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 01, 2008, 08:38:48 pm »
....., jesli Swarm idzie tam calym klanem to sadze ze bedzie to kolejny polski klan ktory sie na offie wybije ^^

chybka kpisz ze sie bedziemy "wybijac"  :x, jedyne co to upieczetowac.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2008, 08:42:45 pm wysłana przez jurak »

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 01, 2008, 08:44:12 pm »
No pewnie ze jest ustawiane,ale np z randomem pvp na oli nie ustawi a przegrac moze ^^
Btw Street lamoPW jak mozna zjarac bron s z sa? xD (to ja Exo)
Gralem kupe czasu na nanaki i szczerze powiedziawszy swarm nalezal w pvp/mass pvp do czolowki serwa.  A to ze na przyklad Marcin zakwestionowal poziom pvp Ramiego to odpowiedzialem ^^


Poza topiciem: Fedur grasz jeszcze na nanaki?
Pomijając to, że ja nigdzie odnośnie jego umiejętnosci nie napisałem, a oli wspomniałem tylko w kontekście tego, że czekałem przy monumencie jak pisałem tego posta to priv nie jest żadnym wyznacznikiem tego czy się grac umie czy nie. Za to flamują nas ludzi z offa, ludzie z priva, doputy, dopóki na przyjdą na offa i się sami nie przekonają jak jest naprawdę. No ale dlatego miło, że chcecie spróbowac grac.
....., jesli Swarm idzie tam calym klanem to sadze ze bedzie to kolejny polski klan ktory sie na offie wybije ^^

chybka kpisz ze sie bedziemy "wybijac", jedyne co to upieczetowac  :x
Przy średnim szczęściu jak z całego klanu będziecie mieli 10 noble po roku/półtora grania to uznam was za najlespzy polski team w historii.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 205

  • Pochwał: -1

  • Proud member of Vagabonds clan
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:01:13 pm »
Hehe na 1x trzeba miec nieziemska cierpliwosc lub dobrego bota ^^xD
.


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:07:42 pm »
Cytuj
Pomijając to, że ja nigdzie odnośnie jego umiejętnosci nie napisałem, a oli wspomniałem tylko w kontekście tego, że czekałem przy monumencie jak pisałem tego posta to priv nie jest żadnym wyznacznikiem tego czy się grac umie czy nie. Za to flamują nas ludzi z offa, ludzie z priva, doputy, dopóki na przyjdą na offa i się sami nie przekonają jak jest naprawdę. No ale dlatego miło, że chcecie spróbowac grac.

co za roznica czy retail czy priv, albo lamisz i dajesz sie cisnac albo cisniesz lame, tzw lame train.

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:40:16 pm »
No i takie macie pojęcie chłopaki.
A raty x1 wcale nie są niskie, rly.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 01, 2008, 09:57:31 pm »
No i takie macie pojęcie chłopaki.
A raty x1 wcale nie są niskie, rly.
pve 4 lyf, dzieki! ale my mowimi o pvp a rate nie ma tu nic do rzeczy.

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 01, 2008, 10:16:05 pm »
@marcin
plan minimum to bycie factor i częścią side na lunie, zobaczymy czy się uda, poza nami idzie troche top-ów z nanaki wiec będzie okazja sprawdzić jak się ma poziom z dobrego priwa do poziomu retaila, a rzadko mamy taką okazję i większość osądów opiera się na uprzedzenaich że na priw są nuby a na retailu boty:) A poza tym liczę na sporo funu, dobrego pvp, cw i dramy, bo tego wymagamy oid l2.
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 01, 2008, 10:22:05 pm »
jurak pamiętaj, jestem pve lover i pvp boje się jak ognia, dlatego nie rozumiem co piszesz :(
comeback życze, żeby chodź w jakimś stopniu wam się udało.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 01, 2008, 10:43:16 pm »
@mac1n: wiem o co ci chodzi ale jak var napisal inna bajka, nie chodzi tu o jak kto umie farmic lecz bic.

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 01, 2008, 10:55:58 pm »
@mac1n: wiem o co ci chodzi ale jak var napisal inna bajka, nie chodzi tu o jak kto umie farmic lecz bic.
No napisałem, że jestem tylko farmerem :P A co do skilla ludzi z offa, troche się zdziwicie. Głównie przez to, że jesteście kilka kronik do tyłu. Nie znam was a nic z góry nie zakładam. No ale jak HeartBreakersi idą na Lune, to już wiem, że z kimś będziecie wygrywac :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 01, 2008, 11:01:35 pm »
@marcin
z pvp nie będzie problemu, ze zmianami też, jedyny problem to przestawienie się do x1 jak zamierzasz grać legit.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2008, 11:13:33 pm wysłana przez comeback »
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 01, 2008, 11:07:18 pm »
@comeback
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 01, 2008, 11:58:16 pm »
Powodzenia, trzymam za was kciuki żeby polacy zaistnieli na Lunie (bez l2w, aima i innych syfów).
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 02, 2008, 11:51:23 am »
tak jak powiedzial comeback, dla nas zadnym wyznacznikiem jest to co osiagnelismy na privach, to nie ja o tym wspomnialem jako moim/naszym (Swarmu) osiagnieciem :) Ale wiesz, na Aerith/Nanaki walczylismy z ludzmy ktorzy byli factor stronami na prawie wszystkich liczacych sie serwerrach retaila. Poziom flamu, walk i dramy, na tym wlasnie serwerze (supreme), osiagna poziom przy ktorym flame na guru np, jest niczym. Wiemy co mamy robic, mamy grac swoje jako swarm, a doswiadczenie w postaci nadrobienia "roznicy miedzy privem a retailem" nadrobia nasi sojusznicy, ktorzy byli naszymi wrogami. Tylko o jedno Cie prosze, nie lekcewaz supreme :) ten serwer potrzasnal tez ludzmi z retaila :) anyway, zobaczymy jak bedzie. :)


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Kto bedzie gral
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 02, 2008, 11:54:06 am »
tak jak powiedzial comeback, dla nas zadnym wyznacznikiem jest to co osiagnelismy na privach, to nie ja o tym wspomnialem jako moim/naszym (Swarmu) osiagnieciem :) Ale wiesz, na Aerith/Nanaki walczylismy z ludzmy ktorzy byli factor stronami na prawie wszystkich liczacych sie serwerrach retaila. Poziom flamu, walk i dramy, na tym wlasnie serwerze (supreme), osiagna poziom przy ktorym flame na guru np, jest niczym. Wiemy co mamy robic, mamy grac swoje jako swarm, a doswiadczenie w postaci nadrobienia "roznicy miedzy privem a retailem" nadrobia nasi sojusznicy, ktorzy byli naszymi wrogami. Tylko o jedno Cie prosze, nie lekcewaz supreme :) ten serwer potrzasnal tez ludzmi z retaila :) anyway, zobaczymy jak bedzie. :)


Bedzie dobrze imo  :D
@Swarm
Aerith: GS 78lvl / GH 77lvl (October Hero) Inactive
Nanaki: GK 78lvl / Destro 77lvl Inactive
Luna: Cardinal 77+ / AW 5x Inactive
Celes: Sagi 77/Titan 78 Inactive