Witaj
Gość

Wątek: GF NC SOFT  (Przeczytany 29170 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 29, 2009, 11:20:41 am »
ja -_-'e co za -_-', to juz nie mozna miec znajomych wsrod hero?

ja -_-'e co za -_- , to juz nie mozna miec znajomych co maja znajomego hero?


Fedur fail flame imo ...

imo not.


:/ a jak ja pisałem że maja 85 to bula mi wałki wciskał ze maja 82-84:/


 :P


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 29, 2009, 11:26:46 am »
silent ma najnizszy lvl ze swojego pt wszyscy maja 85 a jak z nim ostatnio gadalem to mowil ze ma 83 wiec jeszcze moze poexpic :P
w RotK ma 84 i ~30% :> to kiedy ty z nim gadales?xD


:/ a jak ja pisałem że maja 85 to bula mi wałki wciskał ze maja 82-84:/
nie grajac na Lunie nie mam info z dzisiaj ktore maja lvle :) zalezy o jaki przedzial czasowy chodzi


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 29, 2009, 01:40:33 pm »
wyimaginowani przyjaciele - nowy lans :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:36:29 pm »
Post z innego forum:

Cytuj
W dniu 30.04.2009 o godzinie 00:01 moje konto zostało zbanowane. O 7:00 napisałem z pytaniem dlaczego... w odpowiedzi dostałem wyjaśnienie, że korzystałem z programów trzecich, których NCSoft zabrania. No to wyjaśniłem im, że "zabiłem" gameguarda, który to z ich winy uniemożliwiał mi grę, i że to oni są za to odpowiedzialni. Na to przyszła odpowiedź, że używanie programów trzecich czyt. ggkiller jest zabronione i koniec tematu. No to przypomniałem jak to diabolica zbanowali po czym zdjęli bana i jeszcze dali 7 dni gry gratis. I, że za mną raczej nie będzie płakało poł serwera, jak za nim, że to hipokryzja i takie tam bla bla bla... i tutaj mały SUPRISE, do tej pory pisałem z GMMandy, a po tym poście o diabolicu dołaczył GMAndre... ciekawe czemu he...? No i tak... jeden napisał, że diabolić jest darzony ich dużym zaufaniem, dlatego został odbanowany, zaś drugi napisał, że w sprawie diabolica był ban ale inny niż mój bo jego można było odwołać, a mój jest, jak to on napisał "niemożliwy do odwołania technicznie" oraz, że w sprawie diabolica była zebrania specjalna narada, która dogłębnie zbadała jego sprawę i zdecydowała się na odbanowanie go. Na zakończenie dostałem jeszcze informację, że jeśli raz jeszcze poruszę ten temat (mojego bana i diabolica) to zostanie zablokowana mi usługa "pomocy technicznej", i nie będę mógł wysyłać więcej pytań do NCSoftu.

Na tym koniec... no cuż jak widać jeden może botować latami a inny jak próbuje uruchomić, niedziałającą grę swoim sposobem dostaje perma bana.

GL dla wszystkich graczy L2.

lol ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 30, 2009, 03:06:59 pm »
Heh właśnie to jest żałosne , jakieś noob party (Diabolic party) boci sobie, a po banie domaga się odbanowania. A skoro to następuje to NCSoft ewidentnie okrada graczy, gdyż Ci nie po to płacą żeby grać z jakimiś noobkami z manią wielkości, nie mogących się powstrzymać od botowania. No cóż tak to jest jak ktoś nie może ścierpieć że nie ogarnia, więc musi botować, w zasadzie to chyba jest uleczalne:D więc może niektórzy powinni skorzystać z tej opcji xD


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 30, 2009, 03:13:11 pm »
akurat diabolic pt nie dostało bana za botowanie tylko za mass petycje od zerga na lunie, bcuz zmienili stronę, żeby serwer nie był 1sided i to się paru ludziom nie spodobało, ale nvm...

nakręć frapsa, na którym będziesz ogarniał chociaż w połowie tak jak silent, to wtedy pogadamy...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 03:45:02 pm wysłana przez YoungPadawan »
I'm offline.


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 30, 2009, 03:24:44 pm »
Heh właśnie to jest żałosne , jakieś noob party (Diabolic party) boci sobie, a po banie domaga się odbanowania. A skoro to następuje to NCSoft ewidentnie okrada graczy, gdyż Ci nie po to płacą żeby grać z jakimiś noobkami z manią wielkości, nie mogących się powstrzymać od botowania. No cóż tak to jest jak ktoś nie może ścierpieć że nie ogarnia, więc musi botować, w zasadzie to chyba jest uleczalne:D więc może niektórzy powinni skorzystać z tej opcji xD


po prostu uwielbiam jak legit ludzi pisza ze inni botuja bo nie ogarniaja ... za to 101% legit ludzie ogarniaja wszystko swietnie, tak? chyba gramy w inna gre


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 30, 2009, 10:45:19 pm »
Nie pisałem nigdzie że jestem jakimś pro playerem i jadę każdego. Chodzi mi jedynie o to że ktoś botujący jest uważany za dobrego gracza co jest w zasadzie żałosne. Włącze program który za mnie expi i już jestem pro? Fajnie! Jak idę na PvP "naszpikowany" technologią, i w zasadzie nic ode mnie nie zależy to znaczy że jestem pro? No cóż świat pędzi do przodu, zapewne zostałem z tyłu, jutro ktoś umiejący odpalić L2 będzie uważany za elitę, no cóż takie realia.


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:07:47 pm »
Chodzi mi jedynie o to że ktoś botujący jest uważany za dobrego gracza co jest w zasadzie żałosne.
a kto tak powiedzial? samo to ze botuje nei czyni z niego kogos pro, a jezeli jest pro i botuje to od razu oznacza ze jest "noobem" bo botuje, tak?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:47:59 pm »
Chodzi mi jedynie o to że ktoś botujący jest uważany za dobrego gracza co jest w zasadzie żałosne.
a kto tak powiedzial? samo to ze botuje nei czyni z niego kogos pro, a jezeli jest pro i botuje to od razu oznacza ze jest "noobem" bo botuje, tak?
Tak bo do pve trzeba miec pro skilla=asist+ wciskanie f1+f2 czasami f3. Botujesz jestes noobem bo nie potrafisz zabijać miljarda milionów mobów przez parenascie h zeby wbić 0.0000001%

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 01, 2009, 12:56:26 am »
Dev:cała prawda o sensowności gry na tych śmiesznych serwerach, sytuacja jak na jakimś privie z 200 online, bo na lepszych privach to takie parodie nie maja miejsca
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2009, 01:01:54 am wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 01, 2009, 09:47:02 am »
Dev:cała prawda o sensowności gry na tych śmiesznych serwerach, sytuacja jak na jakimś privie z 200 online, bo na lepszych privach to takie parodie nie maja miejsca
Privy same z siebie są parodią l2 XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 01, 2009, 10:42:08 am »
Hmm skoro Silent jest pro jestem bardzo ciekawy jakby sobie poradził w L2 bez ŻADNYCH programów. Dam sobie głowe uciąć że wielu użytkowników tego forum poradziłoby sobie w L2 o wiele lepiej niż Silent.

Dev:cała prawda o sensowności gry na tych śmiesznych serwerach, sytuacja jak na jakimś privie z 200 online, bo na lepszych privach to takie parodie nie maja miejsca
Privy same z siebie są parodią l2 XD

Privy? Im dłużej czytam tematy dotyczące retaila tym mocniejszego nabieram przekonania że myliłem się sądząc że privy w porównaniu do retaila są niczym. Parodią jest botowanie, używaine lewych programów i jeszcze uważanie że ktoś taki potrafi w ogóle grać w L2. Jeśli dla Ciebie Solar parodią jest brak botów to nie wiem co Ci powiedzieć. Włącz Tibie bo L2 to nie jest gra dla Ciebie.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 01, 2009, 10:44:25 am »
Solar: no sorry ale jakość gry na większości privów jest nie porównywalnie większa niż na retailu, przynajmniej posiadają bezstronnych gm
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 01, 2009, 11:41:08 am »
Hmm skoro Silent jest pro jestem bardzo ciekawy jakby sobie poradził w L2 bez ŻADNYCH programów. Dam sobie głowe uciąć że wielu użytkowników tego forum poradziłoby sobie w L2 o wiele lepiej niż Silent.
a ja dam glowe ze nie wielu


  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 01, 2009, 02:26:50 pm »
Cytuj
Hmm skoro Silent jest pro jestem bardzo ciekawy jakby sobie poradził w L2 bez ŻADNYCH programów. Dam sobie głowe uciąć że wielu użytkowników tego forum poradziłoby sobie w L2 o wiele lepiej niż Silent

 ten koleś ogarnia i do tego gra 20h/day,  a poza tym party diabolica to nie są zwykłe boty, to party na którego sprzęt farmiło 300 osób z T, dimaovs dobił 85 nobless chyba w 8 miesięcy, myślisz że zrobił to bo botował lepiej od innych? na retku poza tym wygrywa ten kto więcej ufarmi, więc żeby pokazać klasę najpierw byś musiał wejść w posiadanie GH 84 5/5 epic w dynasty+ 6 z OE skillami i wtedy pokazać że posługujesz sie nim lepiej niż Silent. Powodzenia

Cytuj
Privy? Im dłużej czytam tematy dotyczące retaila tym mocniejszego nabieram przekonania że myliłem się sądząc że privy w porównaniu do retaila są niczym. Parodią jest botowanie, używaine lewych programów i jeszcze uważanie że ktoś taki potrafi w ogóle grać w L2. Jeśli dla Ciebie Solar parodią jest brak botów to nie wiem co Ci powiedzieć. Włącz Tibie bo L2 to nie jest gra dla Ciebie.

ale retail chodzi idealnie, ma updaty i nie musisz być nolifem żeby mieć w miarę wykoksaną postać  i trochę funu z pvp, tam każdy średnio aktywny gracz jak chce to gra w klanie który o coś walczy i tyle.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 01, 2009, 03:11:35 pm »
Cytuj
Hmm skoro Silent jest pro jestem bardzo ciekawy jakby sobie poradził w L2 bez ŻADNYCH programów. Dam sobie głowe uciąć że wielu użytkowników tego forum poradziłoby sobie w L2 o wiele lepiej niż Silent

 ten koleś ogarnia i do tego gra 20h/day,  a poza tym party diabolica to nie są zwykłe boty, to party na którego sprzęt farmiło 300 osób z T, dimaovs dobił 85 nobless chyba w 8 miesięcy, myślisz że zrobił to bo botował lepiej od innych? na retku poza tym wygrywa ten kto więcej ufarmi, więc żeby pokazać klasę najpierw byś musiał wejść w posiadanie GH 84 5/5 epic w dynasty+ 6 z OE skillami i wtedy pokazać że posługujesz sie nim lepiej niż Silent. Powodzenia

Cytuj
Privy? Im dłużej czytam tematy dotyczące retaila tym mocniejszego nabieram przekonania że myliłem się sądząc że privy w porównaniu do retaila są niczym. Parodią jest botowanie, używaine lewych programów i jeszcze uważanie że ktoś taki potrafi w ogóle grać w L2. Jeśli dla Ciebie Solar parodią jest brak botów to nie wiem co Ci powiedzieć. Włącz Tibie bo L2 to nie jest gra dla Ciebie.

ale retail chodzi idealnie, ma updaty i nie musisz być nolifem żeby mieć w miarę wykoksaną postać  i trochę funu z pvp, tam każdy średnio aktywny gracz jak chce to gra w klanie który o coś walczy i tyle.

Rly? Oooo skoro GRA 20h dziennie? Nie wiedziałem jak dotąd myślałem że botuje 20h dziennie. Hmm teraz wyłania się kolejny powód dla którego są pro, bo farmiło na nich 300 osób xD
Zrobił noobla i 84-85 lvl przy pomocy bota w 8 miesięcy? Hmm może frapsa nakręci jak bota odpala xD
Gdyby nie to że jakiś niedowartościowany *piiiiiiiiip* kolo nie ogarniał i potrzebował bota, a gdy zauważył że nie umie grać więc nawet jak go bot wyexpi to nie wygra na PvP więc stworzył różne wspomagacze typu program samotargetujący, to nie musiałbym mieć 83+ lvla i dynasty seta żeby coś ździałać.
No cóż lecz jeśli ktoś w rlu nic sobą nie przedstawia, a w grze nie potrafi do niczego dojść bez czitowania, potrzebuje bota, bota który stworzy mu pozory że jest kimś. W zasadzie to powinno mi być żal boterów gdyż botowanie jest zapewne spowodwane ich kłopotami emocjonalnymi.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 01, 2009, 03:28:54 pm »
Laner ty masz jakiś problem z sobą XD jak ci się prawdziwe l2 nie podoba to idz graj na privie albo w wowa XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 01, 2009, 03:30:57 pm »
Cytuj
Rly? Oooo skoro GRA 20h dziennie? Nie wiedziałem jak dotąd myślałem że botuje 20h dziennie.
skoro w dupie byles, gowno widziales to zamknij sie.

Cytuj
Zrobił noobla i 84-85 lvl przy pomocy bota w 8 miesięcy? Hmm może frapsa nakręci jak bota odpala xD
Faktycznie w dupie byles, odpalenie bota na dobrym spocie (hb i green spot?) wiaze sie z tym, ze predzej czy pozniej ktos bedzie chcial ci ten spot odebrac, czyli jak twoje party bedzie afk, to zostaniesz wyniesiony i kilka h farmy pojdzie w plecy.

Cytuj
Gdyby nie to że jakiś niedowartościowany *piiiiiiiiip* kolo nie ogarniał i potrzebował bota, a gdy zauważył że nie umie grać więc nawet jak go bot wyexpi to nie wygra na PvP więc stworzył różne wspomagacze typu program samotargetujący, to nie musiałbym mieć 83+ lvla i dynasty seta żeby coś ździałać.

Silent i prawdopodobnie Cabaret i Diabilic nie uzywaja zadnego softu do targetowania, wiec placz dziecinko placz.

Cytuj
No cóż lecz jeśli ktoś w rlu nic sobą nie przedstawia, a w grze nie potrafi do niczego dojść bez czitowania, potrzebuje bota, bota który stworzy mu pozory że jest kimś. W zasadzie to powinno mi być żal boterów gdyż botowanie jest zapewne spowodwane ich kłopotami emocjonalnymi.
Boty sa efektem polityki nc softu i odpowiedzia na ilosci farmy niezbednej do dobicia nowych lvli. Ofc caly serwer moglby byc legit i zaledwie kilka jednostek mogloby miec 80+ i s80 sety, ale pytanie brzmi- w takim razie po co bylyby nowe updaty, ktorych zawartosc w 90% skierowana jest do osob 80+? Wiem, ze fajnie jest powrzucac komus od ciot emocjonalnych, ale prawda jest taka ze bycie niedojzalym siusmajtkiem, ktory udaje madrego a w rzeczywistosci nie ma pojecia o czym gada jest chyba jeszcze gorsze. Silent ma przynajmniej fun z gry, a co ty masz poza lzami w oczach?


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 01, 2009, 03:34:51 pm »
Klopoty emocjonalne to raczej maja takie faile nie mogace zaakceptowac rzeczywistosci i zazdroszczace, ze juz nigdy nie osiagna niczego konkretnego.
?? Serfer kor



  • Banned
  • Wiadomości: 127

  • Pochwał: -5

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 01, 2009, 04:20:24 pm »
Cytuj
Rly? Oooo skoro GRA 20h dziennie? Nie wiedziałem jak dotąd myślałem że botuje 20h dziennie.

jakbyś znał sposób gry T, które jest w zasadzie ally bardziej zbliżonym do chińskich farmerów niż standardowego ally grającego w tą grę dla funu, to wiedziałbyś, że botowanie postaci jest tam na jednym z dalszych miejsc w hierarchii.

Cytuj
No cóż lecz jeśli ktoś w rlu nic sobą nie przedstawia, a w grze nie potrafi do niczego dojść bez czitowania, potrzebuje bota, bota który stworzy mu pozory że jest kimś. W zasadzie to powinno mi być żal boterów gdyż botowanie jest zapewne spowodwane ich kłopotami emocjonalnymi.

grałeś na retailu legit? wbiłeś chociaż 3rd profkę?


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 01, 2009, 09:38:30 pm »
piszcie dalej smiesznie tu
.. We're all afraid of dark inside ourselves...


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 02, 2009, 10:10:35 am »
Boty sa efektem polityki nc softu i odpowiedzia na ilosci farmy niezbednej do dobicia nowych lvli. Ofc caly serwer moglby byc legit i zaledwie kilka jednostek mogloby miec 80+ i s80 sety, ale pytanie brzmi- w takim razie po co bylyby nowe updaty, ktorych zawartosc w 90% skierowana jest do osob 80+? Wiem, ze fajnie jest powrzucac komus od ciot emocjonalnych, ale prawda jest taka ze bycie niedojzalym siusmajtkiem, ktory udaje madrego a w rzeczywistosci nie ma pojecia o czym gada jest chyba jeszcze gorsze. Silent ma przynajmniej fun z gry, a co ty masz poza lzami w oczach?

Kwestia odpowidzielanośći :

Jak już szukamy winnych to może boty są efektem tego że w domu nie wpojono podstawowych zasad moralnych ? Chcecie winić rodziców ? ncsoft ? większość że uznała to za normę i kogo jeszcze??? Weź odpowiedzialność za własne czyny i bez ściemy.

Ilość farmu ( czyli to ten paskudny ncsoft chce tylko żebyśmy koksali :D ):

L2 ma 6 lat !!!! W każdym kolejnym dodatku trzeba myśleć o tych co zaczynają oraz o tych którzy mają max i się nudzą. Dodatkowe lvl są czymś oczywistym, a że nazbierało się ich trochę i nowym ciężko dogonić to tylko podkreśla i dodaje wagi wysiłkowi jaki włożyli w tą grę ludzie który zaczeli  rok lub 2 lata przed tobą. Co do ułatwień dla nowych żeby osiągneli senswony poziom ( nie, 80+ ma być dla wybranych, a nie byle leszcza który zapuści bota ) są wydłużone buffki dla newbe, broń i set top c w sklepie ( ile się kiedyś na to trzba było nabiegać ), a nawet b ( sov,kris, gs - czego chcieć więcej ? ) więc do a grade macie tak łatwo że każdy młot dojdzie, w S grade wkładamy już nieco pracy. Skoro was boli że nie możecie doścignąć ludzi grających 2 lata dłużej to zmieńcie grę bo widać konwencja RPG wam nie odpowiada.

Nie potrzebuję falmu żeby mieć frajdę ze złomowania waszych dziecinnych upsrawiedliwień dla botów.


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 02, 2009, 10:15:38 am »
5 lat na serwerach NA ciołku
aha i oczywiście levele do 85 były dostępne już od Prelude...go&buy a brain
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 02, 2009, 10:16:28 am »
Jak już szukamy winnych to może boty są efektem tego że w domu nie wpojono podstawowych zasad moralnych ? Chcecie winić rodziców ? ncsoft ? większość że uznała to za normę i kogo jeszcze??? Weź odpowiedzialność za własne czyny i bez ściemy.


nastepny cytat do podpisów, kto pierwszy ten lepszy ---- go go go :D