Witaj
Gość

Wątek: GF NC SOFT  (Przeczytany 29100 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 02, 2009, 02:09:51 pm »
Jedyne co mi przychodzi do głowy to ŻAL
Każdy kto botuje wie że łamie regulamin, włączając bota "zgadza się na dostanie bana". Jasne jest że regulamin zabrania botowania, a skoro zabrania to oczywistością jest że, każdy kto botuje może dostać bana.
Nie potępiam nikogo kto botuje. Chcesz botować? Botuj, ale nie płacz jak dostaniesz bana bo odpalając bota zgadzasz się na dostanie bana.
Lekarze biorą, każdy to wie. A ilu z nich zostaje ukaranych? 1 na 10000? może mniej. I co czy tłumaczenie że koleś jest dobrym lekarzem i wszyscy biorą jest dobre? To pozwala mu brać? Dobra załóżmy że jest super lekarzem, najlepszym w Polsce, i każdy inny bierze, ale jeśli akurat tego zamkną to powinniśmy go bronić? Oczywiste jest że Ci co się wyróżniają więcej ryzykują a płakanie że przez to party nie ma balansu na servie jest żałosne. Bez botów nie było by takiego problemu, a skoro są i NC Soft je banuje to chyba dobrze no nie?
Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz ale prawo nieresetowane albo respektowane wybiorczo to złe i martwe prawo :P Zrozum że tu nie chodzi czy boty to zło czy dobro tylko o to że wybiórczym banowaniem ncsoft psuje radość z gry. Albo wszystkich albo nikogo
a to ze party diabolica botowalo na prawde ludzi nie obchodzi bo dzieki nim cos sie na serwerze dzialo

No to poziom niezły tam musi być skoro jedno party decyduje o życiu serwera... :D
no to pokaz mi party z Teona gdzie najmniejszy lvl to 84 i prawie wszyscy maja full epic set, s80, OE S grade itemy


A co to ma do rzeczy? Jak dla mnie dobrze, że czegoś takiego nie ma a po drugie zadna satysfakcja trzymac na serwie wybotowane PT i jeszcze do tego mowic ze dzieki temu pt cos sie tam dzieje a teraz wszystko padnie :D
Ehhh pograj sobie na lunie i bać w klanie który jest w opozycji do ally t a gwarantuje ci ze suby noobla i s gratów predko nie zrobisz
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 02:12:05 pm wysłana przez Solar »

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 02, 2009, 02:18:18 pm »
nessayem lepiej idz dobij do b gradow ....
 nie masz zielonego pojecia jaki power posiada takie party i ile znaczy aktywnosc calego party 24/7
kolejna sprawa to ze to party potrafilo w bardzo krótkim czasie zorganizowac opozycje dla T...


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 02, 2009, 02:19:31 pm »
a to ze party diabolica botowalo na prawde ludzi nie obchodzi bo dzieki nim cos sie na serwerze dzialo

No to poziom niezły tam musi być skoro jedno party decyduje o życiu serwera... :D
no to pokaz mi party z Teona gdzie najmniejszy lvl to 84 i prawie wszyscy maja full epic set, s80, OE S grade itemy


A co to ma do rzeczy? Jak dla mnie dobrze, że czegoś takiego nie ma a po drugie zadna satysfakcja trzymac na serwie wybotowane PT i jeszcze do tego mowic ze dzieki temu pt cos sie tam dzieje a teraz wszystko padnie :D
co to ma do rzeczy? Ty swoich postow nie czytasz?

stwierdzenie - na lunie jest do dupy poziom bo 1 pt trzyma balans
odpowiedz - wszyscy w tym pt maja top lvl/sprzet/OE skille
pytanie - i co z tego?

albo udajesz albo nie potrafisz myslec albo nie widziales/as ile 79-81 party moze pokonac jedno 84-85 party


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 02, 2009, 02:23:10 pm »
OK nvm, idzcie płakać o Lune bez tego pt i podniecajcie sie botami i boterami mam to w dupie ;p Wole uczciwie zarobione C/B grade od zbotowanych S/S80 gratów. Wasza mentaloność - tyle z mojej strony.
Serwer: Teon
PM: Midan (SwS)



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 02, 2009, 02:59:34 pm »
taka rada zrob quita teraz na 40 lvlu niz masz zrobic emo rage quita na 76


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 02, 2009, 03:10:31 pm »
"najmniejszy lvl to 84 i prawie wszyscy maja full epic set, s80, OE S grade itemy"

właśnie dlatego bardzo dobrze że dostali bana jak to się top botom na serwerze należało, a swoją drogą to nie dziwie się też dla T że wysyłali na nich petycje, bo jak ktoś dostaje od klanu wszytko co może i cały klan się na niego zrzuca a on później odchodzi to coś jest nie tak

Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 02, 2009, 03:13:00 pm »
OK nvm, idzcie płakać o Lune bez tego pt i podniecajcie sie botami i boterami mam to w dupie ;p Wole uczciwie zarobione C/B grade od zbotowanych S/S80 gratów. Wasza mentaloność - tyle z mojej strony.
kumba ma racje lepiej wroc na privy gdzie wszystko bylo piekne i kolorowe .
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 02, 2009, 03:15:12 pm »
Ja to widzę troszkę inaczej. Sam używam bota, aczkolwiek rzadko. Chodzi mi o to, ze dostosowałem sie do warunków serwera. Grałem na privie gdzie bot był zakazany i nie używałem go bo leciały bany. Na Offie tych banów NIE MA. Tzn NCSOFT nie banuje bociarzy-*treiniarzy których jest 70-80% serwera. Bo co stanowi zbanowanie 9cio osobowego party, skoro w tym samym momencie 6-8- takich party jest na Ketrze, 8-10 na Varce i.... W każdej salce, w każdych kata powyzej 40lvla? No wytłumaczcie mi to? Dlaczego zostało zbanowane najmocniejsze party na serwerze, a nie wszystkie boty bedące w tym czasie zalogowane?
 Powód jest tylko jeden KASA.
NCSOFT ma w odbycie co my/Wy sądzicie o botach. Bo dopóki kasa z bot trainów bedzie płynęła do "PRODUCENTA" strumieniem bedą mieć w d...e nas graczy. Chcąc zniszczyć boty musieli by zamknąć 2 z 3 serwerow europejskich i "za darmo" przetransferować legalnych graczy na jeden serwer. Ale tego nie zrobią. Bo stracą 2/3 dochodów. Pokaż mi firme która by tak zrobiła!! Chrzanicie o botach, botowaniu, bociarzach- a zając sie powinniście tym, aby NCSOFT przestał wspierać takie działania. Bo właśnie swoim "cichym przyzwoleniem" to robi.
A to ze zbanuje 0,01% bociarzy..... nic nie zmieni poza tym ze serwer znów stanie sie nudny i opanowany przez postacie najwyżej wybotowane. Przez postacie które handlują itemami, adeną poza Luną: na Ebay itp za realna kase.
NCSOFT ma graczy gdzieś - liczy sie wasza kasa - nie Wy sami.
Szkoda tylko ze to wyszło na party Silenta, bo cos sie zaczeło dziać na serwerze. A tak farmerskie "T" znów bedzie mogło w spokoju farmić adene i epiki do sprzedarzy poza grą za realna kase. I bedą sobie sami botowac.
Dla mniej zorientowanych; na Lunie jestem po przeciwnej stronie Silenta, wiec nie zazucajcie mi stronniczości, bo przez wjazd jego ally w tym tyg stracilismy zamek, a mimo wszystko wolałbym zeby go odbanowali. A jezeli nie - niech sie wezmą za WSZYSTKIE BOTY, a nie robią nam wode z mózgu, utartymi frazesami o walce z botowaniem. Bo w tym momencie na Lunie jest co najmniej 50-80 party botów zalogowanych. I nie mówcie mi ze NCSOFT o tym nie ma zielonego pojęcia.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 02, 2009, 03:26:19 pm »
Ja to widzę troszkę inaczej. Sam używam bota, aczkolwiek rzadko. Chodzi mi o to, ze dostosowałem sie do warunków serwera. Grałem na privie gdzie bot był zakazany i nie używałem go bo leciały bany. Na Offie tych banów NIE MA. Tzn NCSOFT nie banuje bociarzy-*treiniarzy których jest 70-80% serwera. Bo co stanowi zbanowanie 9cio osobowego party, skoro w tym samym momencie 6-8- takich party jest na Ketrze, 8-10 na Varce i.... W każdej salce, w każdych kata powyzej 40lvla? No wytłumaczcie mi to? Dlaczego zostało zbanowane najmocniejsze party na serwerze, a nie wszystkie boty bedące w tym czasie zalogowane?
 Powód jest tylko jeden KASA.
NCSOFT ma w odbycie co my/Wy sądzicie o botach. Bo dopóki kasa z bot trainów bedzie płynęła do "PRODUCENTA" strumieniem bedą mieć w d...e nas graczy. Chcąc zniszczyć boty musieli by zamknąć 2 z 3 serwerow europejskich i "za darmo" przetransferować legalnych graczy na jeden serwer. Ale tego nie zrobią. Bo stracą 2/3 dochodów. Pokaż mi firme która by tak zrobiła!! Chrzanicie o botach, botowaniu, bociarzach- a zając sie powinniście tym, aby NCSOFT przestał wspierać takie działania. Bo właśnie swoim "cichym przyzwoleniem" to robi.
A to ze zbanuje 0,01% bociarzy..... nic nie zmieni poza tym ze serwer znów stanie sie nudny i opanowany przez postacie najwyżej wybotowane. Przez postacie które handlują itemami, adeną poza Luną: na Ebay itp za realna kase.
NCSOFT ma graczy gdzieś - liczy sie wasza kasa - nie Wy sami.
Szkoda tylko ze to wyszło na party Silenta, bo cos sie zaczeło dziać na serwerze. A tak farmerskie "T" znów bedzie mogło w spokoju farmić adene i epiki do sprzedarzy poza grą za realna kase. I bedą sobie sami botowac.
Dla mniej zorientowanych; na Lunie jestem po przeciwnej stronie Silenta, wiec nie zazucajcie mi stronniczości, bo przez wjazd jego ally w tym tyg stracilismy zamek, a mimo wszystko wolałbym zeby go odbanowali. A jezeli nie - niech sie wezmą za WSZYSTKIE BOTY, a nie robią nam wode z mózgu, utartymi frazesami o walce z botowaniem. Bo w tym momencie na Lunie jest co najmniej 50-80 party botów zalogowanych. I nie mówcie mi ze NCSOFT o tym nie ma zielonego pojęcia.

/agree w 1000000%
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 02, 2009, 03:34:45 pm »
tantive ty moj mentorze  :D :D :D :D :D :D


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 02, 2009, 03:35:05 pm »
właśnie dlatego bardzo dobrze że dostali bana jak to się top botom na serwerze należało, a swoją drogą to nie dziwie się też dla T że wysyłali na nich petycje, bo jak ktoś dostaje od klanu wszytko co może i cały klan się na niego zrzuca a on później odchodzi to coś jest nie tak
ktos dostaje cos od klanu ... a oni nic dla klanu nie zrobili, tak?


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 02, 2009, 04:17:13 pm »
OMG...
Widać ciężko niektóym wytłumaczyć to na przykładach to może inaczej:
Botujesz : należy Ci się ban, nie dostałeś bana? ciesz się. Dostałeś? idź wypłacz się do mamy.
Teraz rozumita?
Botowanie jest zakazane więc potępianie banowania tego to epic fail.
Gdyby na offie dało radę używać PHX'a i wszyscy by używali mimo że byłoby to zabronione to też byście pisali jakby takie pt zbanowali że powinni je odbanować?
Od dawna myślałem że off to porządny to najlepszy dostępny server, ale po tym temacie zaczynam zmieniać zdanie : server może i najlepszy ale z takim lolcommunity granie na offie to musi być niezła żenada


Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 02, 2009, 04:32:56 pm »
OMG...
Widać ciężko niektóym wytłumaczyć to na przykładach to może inaczej:
Botujesz : należy Ci się ban, nie dostałeś bana? ciesz się. Dostałeś? idź wypłacz się do mamy.
tylko powiedz mi gdzie widzisz kogos z pt silenta placzacego?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 02, 2009, 04:57:46 pm »
OMG...
Widać ciężko niektóym wytłumaczyć to na przykładach to może inaczej:
Botujesz : należy Ci się ban, nie dostałeś bana? ciesz się. Dostałeś? idź wypłacz się do mamy.
Teraz rozumita?
Oraz wytłumacz nam, dlaczego nie banuja wszystkich, a tylko mały odsetek całości? Jak prawo to równe dla wszystkich.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 02, 2009, 05:55:36 pm »
Niektorzy sa niemilosiernie ograniczeni- bot botem, kazde party moze wyrwac bana za to, nawet Ci ktorzy expia recznie, juz slyszalem kilka historii jak to nc soft banowal live playerow. Kwestia jest taka, ze po dlugim okresie braku balansu byla okazja, zeby serwer odzyl, niestety genialny nc soft przypomnial sobie o obowiazku banowania botow i znowu spieprzyl community serwera. Prawda jest taka, ze silent & co jako unlegit walczyli vs unlegit. Ban tego party nikomu, kto nie botuje nic nie da, musieliby pobanowac cala czolowke serwera + kilkadziesiat alt bot trainow zeby cokolowiek sie zmienilo, a wszyscy wiemy ze to sie nie stanie, jesli nawet wszyscy zrobia transfer, zawsze znajdzie sie druga nova, ktora to wykorzysta.  Jesli ktokolwiek na lunie cieszy sie z obecnego obrotu sprawy, jest po prostu zlosliwa menda ktora cieszy sie z cudzej straty, albo liczy ze jakims cudem nagle stanie sie factorem na serwerze.


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 02, 2009, 07:32:28 pm »
bot potrafi tez i pocieszyc neiraz. dzisija na franzu znalezli jednego z wyfarmionych hero na bocie +auto res - z 83 lvl spadn an 76 - fail? :>


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:06:28 pm »
Sad... Od samego poczatku luna jest onesided przez Rosyjski zerg. Szkoda, ze ncsoft popsuł Wam cały fun z gry, który dopiero co pojawił się na serwerze =(.

Te transfery na lune nic nie zmieniły, btw ? :P Kilka osob 8x z ktorymi mialem kontakt poleciały na lune.

Osobiscie nie mam nic do botów, chociaż sam jestem od początku do końca legit. Ale jednak, szczerze żałuję, że nie odpalałem bota od samego początku na franzu - pewnie byłbym już z 82 albo coś, prawdopodobnie nobl i możliwe że hero w fusion/rm. Cóż, trudno. Zobaczymy ile jeszcze wytrzymam legit :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 08:10:15 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:47:09 pm »
Ale jednak, szczerze żałuję, że nie odpalałem bota od samego początku na franzu - pewnie byłbym już z 82 albo coś, prawdopodobnie nobl i możliwe że hero w fusion/rm.
O_o

Nawet jakbyś wyskoczył teraz z traina z 82, to wciąż zapominasz, że są już na serwerze inni high lvl SK - z wykupionymi skillami z 81 i własnymi epicami + OE sprzętem. Po co Fusion/RM miałoby w Ciebie inwestować ;p

Odnośnie tego co piszecie, że "równe prawo dla wszystkich" i "NC Soft zepsuł fun i balans" - imo wina leży bardziej po stronie T. Biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej wysłali kilkaset petycji na party Silenta, trochę dziwny byłby brak reakcji na to ze strony NC.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 02, 2009, 09:26:49 pm »
Miałoby, bo aktualnie teraz nie ma drugiego ST na olimpiadzie, poza Spunim, ktor yjakis super extra nie ejst w ograniu ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:18:02 pm »
expie teraz destro, wiec jak cos to z tym twoim bd robimy pt i niedlugo masz nobla


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 02, 2009, 10:33:26 pm »
Wciąż możesz złożyć podanie o przyjęcie do Fusion/RM - argumentując, że jak zrobią Ci powerlevel do 81 i dadzą epiki to im zaczniesz robić Oly, haha :D

Źle Ci nie życzę, ale nie chce mi się wierzyć, że nagle Rosjanie zaczną inwestować w jakiegoś randoma, o którym nikt nigdy nie słyszał na serwerze :P

Dobra, wróćmy do tematu :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 02, 2009, 11:48:57 pm »
Nie mowie ze będą - nie boce wiec nie amm odpowiedniego lvlu. JEzeli bym bocil od poczatku - mialbym lvl, sporzet, wszystko :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 03, 2009, 12:07:48 am »
Bana
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 03, 2009, 12:14:15 am »
Ogólnie to wygląda to trochę tak:

Ci słabsi do których poszło zbanowane party żałują bo stracili silne party - trudno im się dziwić

Ci silniejsi, którzy pisali mass petycje (o ile to prawda, że pisali) nie żałują ani trochę (jakby żałowali to po co by wczesniej pisali te petycje?) tylko się cieszą że dokopali przeciwnikowi

Zresztą.. co to znaczy słabsza strona na Lunie? Strona, która zaliczyła faila w botowaniu?

Ogólnie community Luny ma to, na co zasługuje i nie ma co się tu czepiać NCSoftu.

A w dwóch słowach to: LOL Luna ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 12:15:55 am wysłana przez Falconek »


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: GF NC SOFT
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 03, 2009, 12:29:59 am »
myślę że lolretaill2