Witaj
Gość

Wątek: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)  (Przeczytany 23497 razy)

  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 12, 2009, 10:37:07 pm »
WS STYLE!!! taddaaa
Astilia nigdy, na żadnej swojej postaci nie był w WS
Tez bym sie do niego nie przyznawal :)

@Msciciel - tam bylo stwierdzenie faktu a nie pytanie.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 12, 2009, 10:51:06 pm »
WS STYLE!!! taddaaa
Astilia nigdy, na żadnej swojej postaci nie był w WS
Tez bym sie do niego nie przyznawal :)

@Astilia widze ze strasznie cie zabolalo to wywalenie z klanu, no sorry nie wiedzialem, ze bedzie to mialo taki wplyw na twoja psyche, gdybym wiedzial to moze bym to przemyslal, ale sam rozumiesz, ze jak wiekszosc graczy w klanie nie chce z toba grac, to naprawde nie ma sie wyboru...

Hehehe kolejna najprawdziwsza prawda kardzia. Już nawet nie ogarnia swoich krętactw  :P :P
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 12, 2009, 11:11:42 pm »
Kard, ponawiam pytanie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 12, 2009, 11:49:51 pm »
Widzę że grzecznie do was nie dotarło.

Wyzywacie się tu nawzajem od głupków, debili, oszustów itp.
Żaden z Was jak do tej pory nie potrafi przedstawić konkretnego dowodu na potwierdzenie własnych słów. Jeśli dalej tak będzie posypia się ostrzeżenia.

Nie rozumiem też tego całego płaczu że ktoś od kogoś dostał po dupie.
Takie są realia gry, tak jak w życiu do osiągnięcia celu dochodzi się różnymi drogami jedni wybierają łatwiejszą inni trudniejszą drogę, i zawsze tak jest że ktos dostanie po dupie.
Niestety życie jest brutalne.

I tu nasuwa sie pytanie jak tak płaczecie jedna jak i druga strona że albo jedni albo drudzy dostają po dupie to po co w tą grę gracie ??







« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 12:23:45 am wysłana przez Polgara »


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 13, 2009, 12:25:39 am »
Hehehe kolejna najprawdziwsza prawda kardzia. Już nawet nie ogarnia swoich krętactw  :P :P
ja juz nawet nie staram sie ciebie zrozumiec :( , nie widzisz, ze tu ludzie sie bronia przed tym by ktos czasem nie pomyslal, ze maja cos wspolnego z toba?

@ Alarion - a co rozumiesz przez botowanie?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 13, 2009, 12:46:01 am »
Wyzywacie się tu nawzajem od głupków, debili, oszustów itp.
Żaden z Was jak do tej pory nie potrafi przedstawić konkretnego dowodu na potwierdzenie własnych słów. Jeśli dalej tak będzie posypia się ostrzeżenia.

Od kilku miesiecy kazdy jeden flame na kazdym jednym forum rozpetuja zawsze te same osoby z wilczegobota. My tam wiele im do zarzucenia nie mamy wszak otwarcie twierdza ze jada na bocie pokazujac screeny z walkera czy wrecz z 22 walkerami... ich sprawa. My gramy inaczej i nie chcemy miec z nimi nic wspolnego, nie zakladamy flame topikow, co innego w grze gdy dopadamy ich na "afku" jak ladnie kiedys usprawiedliwiali swoje bocenie. Nie wiem czy to ich tak drazni (teraz juz pewnie mniej bo wchodza na high-lvlowe lokacje gdzie ich ruski pilnuja, ale kiedys na pewno jak boty lezaly cala noc zamiast expic) a moze to ze DA przez dlugi czas odnosilo sukcesy jako zgrany i dobrze zarzadzany klan z duza liczba czlonkow i swietnym online. Teraz jest juz troche inaczej bo czesc osob zquitowala (co jest raczej problemem ogolnym calej Luny) co nie zmienia faktu ze wieszali i dalej wieszaja na nas psy bo inaczej nie potrafia, dajac tym samym upust swoim nieleczonym kompleksom i innym dysfunkcjom spoleczno-emocjonalnym. Pewnie im sie nudzi ze nie maja co robic podczas gdy bot pomyka i maja za duzo czasu stad ta rozrywka na forum, na jednym z nich mieli swojego moderatora - to dopiero byla farsa.....
Oszczerstwa i pomowienia sa u nich na porzadku dziennym, nie chodzi przeciez o jakakolwiek konstruktywna dyskusje tylko o niska rozrywke w stylu dzieci-neo dla zabicia czasu niczym na forum onetu (tam zreszta pewnie tez bzdury wypisuja), za chwile pewnie zacznie sie rzucaniem miesiem jak argumentow braknie, ot WS style.

Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 13, 2009, 01:18:43 am »
Szczerze mówiąc, rzucanie mięchem to raczej problem kilku osób. Nigdy na przykład nie zauważyłem/zwróciłem uwagi na to żeby Gaav czymś rzucał ;)

Flame powstaje po to, żeby poznać opinię innych, na temat całej tej wojny. Lubię gdy komentujecie (lub raczej przemilczacie - przynajmniej ostatnio) pvp.




Polgara fakty? Prosze bardzo. DA przypierdziela się do każdego polaka (głównie), który botuje. Uprzykrza mu życie, pekuje etc. Jak się zostawisz na autoresie (domyślne ustawienie) przyprowadzą postać i będą Cię pekować całą noc (były takie przypadki, kogoś tam musieli zaciukać 500 razy, resając go zwykłym scrollem, bo zaliczył (z warem) 5 lvli delevelu tracąć po 1%).

Z einheitem nie za bardzo sie mierzyli, to samo z TB, ale 'złych botująych' polaczków można jechać. No i teraz, gdy wbiliśmy raptem 1/2 lvl wyżej niż oni (my mamy 82, kilka osób z ich topowego party ma 80/81, np yooki, suhy, jakiś ee) pvp wygląda tak:



Tu nie chodzi o jakąś tam zawiść do was, tu chodzi po prostu o pokazanie, że sobie na to po prostu zasłużyliście. I o ile -_-'ia mnie po bandzie, jak polskie community sobie zawsze do gardła skacze, zresztą to samo dzieje się w polityce, to niestety, ale czerpię jakąś dziką satysfakcję z każdej waszej gleby (chociaż wiem, że tak jak my praktycznie nic expa nie tracicie).




Kard nas oskarżał o małe zaangażowanie. I ma racje. Mam wylane na zgranie polskiego community. Próbowałem to zrobić już niejednokrotnie i niejednokrotnie się na tym przejechałem. Teraz już mi nie zależy.

Ale faktem jest, iż nikt z DA też nigdy do nas ręki nie wyciągnął. Kard wymieniałeś tyle klanów, powiedz mi czy ktokolwiek próbował rozmawiać z r3actem na temat jakichkolwiek rozejmów? O ile mi wiadomo nie.




I w sumie dzięki wypowiedzi osób trochę niezrzeszonych uświadomilem sobie iż rzeczywiście flame ten nie ma sensu. Wy macie swoje zdanie. I będziecie się go trzymać niczym paralityk swojego fotela. My mamy swoje i też go raczej nie zmienimy do grobowej deski. Wy poświęcicie wszystko w imię czystości gry, ale adena i tak mi zchodzi.

To chyba na tyle z mojej strony. Astilia proszę Cię nie pisz takich durnych postów, bo rzeczywiśćie niektóre są poniżej krytyki :P
Whosurdaddy, nie stresuj się tak :P to Tylko forum :D

Jak dobrze pójdzie to jutro może odpale kamaela :P cu IG.

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 13, 2009, 01:36:36 am »
gf
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 13, 2009, 09:22:48 am »
Ale faktem jest, iż nikt z DA też nigdy do nas ręki nie wyciągnął. Kard wymieniałeś tyle klanów, powiedz mi czy ktokolwiek próbował rozmawiać z r3actem na temat jakichkolwiek rozejmów? O ile mi wiadomo nie.
A wiesz, ze nawet o tym myslalem, nawet byl moment, ze olalismy szukanie was w IT, pamietam, ze nawet gdy wchodziliscie ustawic bota, a natknelismy sie na nas po drodze i nie wiedzielisci czy isc czy sie wylogowac to sie jakos dogadalismy, poszliscie ustawiliscie i napewno nikt was tam nie poszedl wypekowac, bo po co?
A wyjasnij mi jak sie dogadywac z kims kogo nie ma online?, jak sie dogadywac z kims kto wbiegajac na spot rzuca tekstem "hej hej suhy gej"?, jak sie dogadywac z kims kto jak tylko poczuje, ze ma przewage, to cie pekuje?, jak dogadac sie z kims kto na kazdym forum rozkreca flejm?
To sie nie da z prostej przyczyny - nie ma zaufania, mysle, ze gdybym wyszedl z taka propozycja to na drugi dzien na kazdym forum bylyby screen opisujacy jakie to DA slabe, ze az musi sie z ludzmi botujacymi dogadywac, wiec daruj sobie to wyciaganie reki, bo nikt jej nie wyciagnie majac swiadomosc, ze bedzie odgryziona.

DA przypierdziela się do każdego polaka (głównie), który botuje. Uprzykrza mu życie, pekuje etc. Jak się zostawisz na autoresie (domyślne ustawienie) przyprowadzą postać i będą Cię pekować całą noc (były takie przypadki, kogoś tam musieli zaciukać 500 razy, resając go zwykłym scrollem, bo zaliczył (z warem) 5 lvli delevelu tracąć po 1%).
I wlasnie o to chodzi, nie rozumiesz podstawowych zasad tej gry :) Spotykamy goscia na bocie z autoresem, mamy z nim wojne to czego do szczescia wiecej potrzeba? Rozumiem, ze ty bys raz zabil i sobie poszedl, czy tez moze uwazasz, ze jak masz postac na bocie to ona ma jakis immunitet i jest nietykalna? 500 razy zabity to dla nas 500 cpr i zapewniam cie, ze tak sie bawilismy nie tylko z wami, ulubienicy to Oj :)
I ty mowisz, ze nie placzesz, a co to jest jak nie placz? :)

Z einheitem nie za bardzo sie mierzyli, to samo z TB, ale 'złych botująych' polaczków można jechać.
Wy sie za to mierzyliscie, dolaczajac do nich, bo to taki zabawny klan, ze nawet miedzy soba sie dogadac nie potrafia i jak tu opisujecie (jako + dla tego klanu) o spoty sie napierdzielaja, to chyba takie rozumienie klanu i wspolpracy w jego ramach jest tylko u rosjan :). A mierzyc sie mierzylismy nie jeden raz, wlasciwie co siege :) .

Mam wylane na zgranie polskiego community.
Skoro tak, to po co ten pierwszy post, przeciez sam sobie mogles na to odpowiedziec, dlatego polacy sie nawalaja (ja nadal twierdze, ze akurat na lunie znikomy % calosci) bo masz tak ty jak i twoji znajomi "wylane" co by to nie znaczyło.

ale adena i tak mi zchodzi.
Jak nie bylo DA tez schodzila i pewnie jak nie bedzie DA to tez bedzie schodzic, a taki pisanie to glupota, bo moge napisac to samo i co z tego wynika, ze Ty cos odemnie kupiles?
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 09:25:09 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 13, 2009, 05:07:21 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 05:18:18 pm wysłana przez Roxis »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 13, 2009, 05:59:34 pm »
up:)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 14, 2009, 05:43:37 am »
brzydalku ja sie nie stresuje ;]
tylko mam duzy problem
w sumie jednak sie stresuje
albo smuce
jak to jest ze nawet jak zlapiesz ktoregos CZLONKA (HIE HIE ) DA za reke to i tak stwierdzi ze to nie jego reka ze to nie on i w ogóle to straszna pomylka skandal tragedia zenada (tak mozesz teraz wstawic przecinki na czerwono ) albo kard wytlumaczy to swoim wspanialym wypracowaniem zmieniajac temat z 15 razy tak jak bylo na temat bota wiesi ( byl filmik wiec fuck of na brak dowodow ) poza tym po rozmowie z kilkoma renegatami z DA to mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec ..... w ogóle gz dla wiesi za jego kompa .... 5 l2 odpalonych brak opoznien BEZ BOTA potrafi to obslugiwac i czerpac przyjemnosc z LEGIT EXPA (buhahahahaha) ...
a teraz mala prosba !!!!!
osoby ktore zrobilu emo quit niech sie dalej nie wypowiadaja !
np ty kard kiedy twoja postac jest szmacona jako buff pet
albo kiedy biega na bocie
nie wazne
chcialbym zeby dalej wypowiadaly sie osoby ktore dalej graja w l2 !
podziekowac !
ps pozdrow yen ! ona przynajmniej ladnie dobierala slowa piszac jakies glupoty
a ty kard poprostu jestes boxem ...
 cYa
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 07:08:57 am wysłana przez Whosurdaddy »


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 14, 2009, 04:51:58 pm »
Moj kras teraz robi restocki na tydzien <3

update:

« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 07:05:01 pm wysłana przez shevra »
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 14, 2009, 06:11:07 pm »
ty grymbole jakie ty screeny pokazujesz na forum
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 14, 2009, 06:30:48 pm »
+10 or no ballz
new future.


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 14, 2009, 07:11:02 pm »
a ty kard poprostu jestes boxem ...
 cYa
Ja jestem czlowiekiem, juz przez ta gre i tego bota wszystko ci sie popier.

Pewnie bys chcial by nikt nic nie pisal tylko Ty, coz wyobraz sobie, ze to forum na ktorym kazdy moze sie wypowiedziec, nawet Astilia.
Wiesz misiu ciezko z toba dyskutowac, bo o czym? dla ciebie lvl w L2 to bot, siege = to lezenie i lapanie fame, mysle, ze ta gre to ty znasz co najwyzej z opowiesci i tego co na forum wyczytasz.
A ty wiesz, ze ci ktos psikusa zrobil i ustawil ci tego bota tak, ze biega wszedzie i spamuje cos o gejach?  no chyba, ze to taka twoja wizytowka i szukasz jakiegos przyjaciela, ale to szybciej wybierz sie na jakis marsz tolerancji :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 14, 2009, 07:58:12 pm »
W sprawach gejów to kardzio jest ekspertem. Nie noobkiem jak w L2  :P.

Jestem za. Mimo, że latasz jako box na bocie - forum to inny temat. Wypowiadaj się jak najwięcej.
Czytając twoje posty wiele osób może się dowartościować. Ogromny zasób słownictwa, wiedzy o L2 i konsekwentne działanie.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 14, 2009, 09:02:12 pm »
Ogromny zasób słownictwa, wiedzy o L2 i konsekwentne działanie.
ciesze sie, ze tak pozytywny wplyw mam na ciebie, tez mysle, ze te przymioty bardzo ci sie przydadza
ale ci powiem ze nie jestes intersubiektywnie komunikowalny, wiec ciezko za toba trafic :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 14, 2009, 09:39:54 pm »
Spodziewałem się, że ci się spodoba. Powiem więcej - byłem pewny !!:D
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: WS vs DA+Massacred ver 3, reloaded ;)
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 20, 2009, 02:10:08 pm »
 juz koniec  :(
 doszly mnie słuchy ze bana dostaliscie ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2009, 03:30:42 pm wysłana przez tanladwyr »