Witaj
Gość

Wątek: boty vs ebay  (Przeczytany 21292 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 21, 2009, 11:13:30 am »
Hehehe dobre. Fajnie się plujesz buraku. Ja twoją metodą napiszę znowu. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Odpowiedzi padły.
Nie unoś się tak. To, że zrobiłeś emo quit z L2 potwierdza, że nie nadajesz się do gier zespołowych. Nic dziwnego. Pajac z przerośniętymi ambicjami, dodatkowo oszust i hipokryta.
Najlepsze jest dalsze upieranie się, że na filmie nie było bota. Żałosny jesteś. Żyj w swoim świecie. Ja się dobrze bawię i mam radochę jak się śmiesznie unosisz.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 21, 2009, 12:20:39 pm »
Wyzywanie ludzi od buraków klanów od "loli" nie tylko DA ale i masacred, pajacu "oszustów" nie przysporzy Ci grona wielbicieli a tylko ośmieszy.
 jak twoje oko nie zauważyło na EV leży "stonek" w S grejdach ciekawe czemu on tam leży ? bo Besekr Th 64 który was wycinał do tej pory poprosił o pomoc bo WS wylogowało tam high lvli chary nawet 81+ bo nie wiem ile ma lvli a był ost.  R3act.

Nie wiem po co się unosicie to jest wciąż tylko gra póki nie zablokowano możliwości bicia low lvl przez high lvl będą to robić zarówno ja jak i wy bo czy  Ty oszczędzisz low lvl DA jak spotkasz? nas na spocie w ilosci 10 ??

Chyba jednak wytniesz ich i dobrze zrobisz bo płakać nikt nie będzie nie musimy ustawiać bota na 10 kontach na nowo czy jak to tam wygląda a wierz mi sprawia mi frajde Cięcie ludzi obrzucających błotem osoby które poznałem i polubiłem.
Sprawia mi frajde Cięcie na 79 lvl 81 z dual dagerami bo przecież twoim zdaniem DA nie może sprostać high lvl .... argumentacja z ubikacji mam język to paplam....

« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 12:25:32 pm wysłana przez hrypek »
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 21, 2009, 12:45:54 pm »
Hehehe dobre. Fajnie się plujesz buraku. Ja twoją metodą napiszę znowu. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Odpowiedzi padły.
Nie unoś się tak. To, że zrobiłeś emo quit z L2 potwierdza, że nie nadajesz się do gier zespołowych. Nic dziwnego. Pajac z przerośniętymi ambicjami, dodatkowo oszust i hipokryta.
Najlepsze jest dalsze upieranie się, że na filmie nie było bota. Żałosny jesteś. Żyj w swoim świecie. Ja się dobrze bawię i mam radochę jak się śmiesznie unosisz.
i o czym tu z glupim pisac? jak nie jest w stanie na tak banalne pytania odpowiedziec, ale skoro twierdzisz, ze juz na wszystki pytania odpowiedzi padly, to zapene nie bedzie problemem dla ciebie wskazania 2 takich miejsc (mysle, ze 5 pytan to rzeczywiscie moglo cie przerosnac)
2. Gdzie w naszych topikach jest informacja, ze DA to legith klan? (tu nie da sie prostrzego pytania zadac)
5. Obiecales, ze wymienisz nicki postaci grajacych w DA kupionych na Allegro, co nagle amnezji dostales?
na pierwsze jest -_-'iscie prosto odpowiedz znalezc, bo wystarczy zajrzec do topiku rekrutacyjnego,
a na drugie, skoro obiecales, ze wymienisz (a znaczy to ni mniej ni wiecej, ze nie bylo to robione) no to wykaz sie
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 12:47:34 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 21, 2009, 01:08:07 pm »
Kardziu, nie będę teraz dla upośledzonego dziecka neo przeglądał i wybierał cytatów z kilkudziesięciu stron w 2 tematach. Wiem, że osoby takie jak ty żyją w swoim świecie i nie da się ich przekonać. Piszesz śmiesznie i ogólnie jest fajnie ale "co za dużo to niezdrowo".
Po przemyśleniu na poprzedniej stronie znalazłem:
http://img207.imageshack.us/img207/8012/mendaniebybotem.jpg

Co jeszcze dodamy? Iscariote? Postać, która może 3% całego swojego expa zrobiła live...
Dla ułatwienia - od zeszłego tygodnia Iscariote to Laulaa.
Jak pisałem wcześniej - ucz się czytać to w tej gmatwaninie wyrazów na monitorze będziesz w stanie zauważyć tekst i może nawet go zrozumieć.
Tak BTW to był twój emo quit czy DA miało jeż dość i zrobili to za ciebie?
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 21, 2009, 02:27:25 pm »
Kardziu, nie będę teraz dla upośledzonego dziecka neo przeglądał i wybierał cytatów z kilkudziesięciu stron w 2 tematach. Wiem, że osoby takie jak ty żyją w swoim świecie i nie da się ich przekonać. Piszesz śmiesznie i ogólnie jest fajnie ale "co za dużo to niezdrowo".
widzisz tym sie roznimy, ze ja cos potrafilem stworzyc i w jakis sposob zaistniec na oficjalu, ocena tego czy bylo to w pozytywnym swietle czy nie jest malo wazna, kazdy zapewne oceni to inaczej, ty natomiast jestes nikim, gowniarzem, ktorego jedynym osiagnieciem jest ustawienie bota, a i to nie widamo czy potrafisz i flejm na forach
wiec tu raczej beldziudko wypadasz

http://img207.imageshack.us/img207/8012/mendaniebybotem.jpg
Co jeszcze dodamy? Iscariote? Postać, która może 3% całego swojego expa zrobiła live...
xaxaxa, na to liczylem, pokazujesz dwie kupione postacie na jakies 300, ktore sie przewinely przez klan, jedna z nich byla dodana do klanu na jakies 4h, bo nie wiedzielismy, ze kupiona (fascynujace jest to, ze w grze z naszym crestem byla 1h i zdazyliscie juz obrazki porobic :P, chyba po calym swiecie l2 czujki poustawialiscie by zdazyc :P ), a druga to SWS buffer kupiony na dualboxa , do tego nigdy nigdzie nie pisalismy, ze nie dodajemy postaci kupionych, jedynie (wlasciwie to tak z przekory) od kumbaka nie bierzemy :), poprostu misiu porazka (zreszta to pewnie twoja prawdziwa ksywka), a juz myslalem, ze na wiecej cie stac, no coz nie pierwszy raz mnie rozczerowujesz niedojdo :P
no ale gratulacje z 2 jedno pytanie udalo ci sie zrozumiec, w twoim przypadku to wielki sukces
Tak BTW to był twój emo quit czy DA miało jeż dość i zrobili to za ciebie?
ty na najprostrze pytania nie potrafisz odpowiedziec a chcesz by tobie odpowiadano?
nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

a teraz skup sie (tylko uwazaj, zeby za bardzo nie smierdzialo), moze tym razem sie uda
2. Gdzie w naszych topikach jest informacja, ze DA to legith klan? (tu nie da sie prostrzego pytania zadac)

@mdh (chciales - masz)
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 02:32:05 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 21, 2009, 02:55:56 pm »
coz czasami kogos poniesie ... ja tam patrze na to z innej strony macie swoja chwile tryjumfu ;] mozecie wkoncu nas pokonac :P
ale co z tego skoro my te suby wbijamy na 75 i juz wiecej na nie nie bedziemy zagladac ;]
a tak poza tym nie odpowiedziales na pytanie :P czemu nie szukacie nas na mainach tylko na subach ?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 21, 2009, 03:03:05 pm »
coz czasami kogos poniesie ...
hehe czasami? juz nie badz taki skromny :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 21, 2009, 03:34:26 pm »
I tu właśnie widać twoje problemy emocjonalne. Chciałeś dowodu - dostałeś. Teraz żal, że 4 godziny itd. Piszecie że nie botujecie. Dostałeś dowód - wypierasz się. Dalsza dyskusja z idiotą jest bezcelowa. Chętni do lolDA niech sami ocenią kim jesteś i jak może wyglądać klan który reprezentuje ktoś tak ograniczony umysłowo.

Daj komuś do przeczytania moją poprzednią wypowiedź to może ci wytłumaczy dlaczego tylko 2 przykłady podałem.

Żenujący przygłup z przerośniętymi ambicjami.


« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 03:37:35 pm wysłana przez Astilia »
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 21, 2009, 04:22:16 pm »
I tu właśnie widać twoje problemy emocjonalne. Chciałeś dowodu - dostałeś. Teraz żal, że 4 godziny itd.
ty naprawde nie widzisz co jest napisane, ja ci pajacu nawet pogratulowalem, ze udalo ci sie odpowiedziec na jedno pytanie, zreszta na kazde z zadanych przezemnie pytan mozna bez problemu odpowiedziec, wlasnie o to chodzilo bys napisal jakie to postacie kupione na allegro, z 50 twoich postow jak wynika jest tylko o tych 2 postaciach (2 wedlug ciebie :) ), to tak jakby ze 100 osob wybrac jedna, ktora jest niska i stwierdzic, ze te 99 pozostalych jest takie samo, zero logiki

Piszecie że nie botujecie. Dostałeś dowód - wypierasz się. Dalsza dyskusja z idiotą jest bezcelowa. Chętni do lolDA niech sami ocenią kim jesteś i jak może wyglądać klan który reprezentuje ktoś tak ograniczony umysłowo.
Baranku a co to za dowod? film nakrecony przez botera? na walkerze? i znow tak roznica miedzy nami, ja to sprawdzilem i jestem w tym konkretnym przypadku na 100% przekonany, ze bota nie bylo, bo zaaranzowalismy identyczna sytuacje i mi wystarczy, ze ja wiem, a to czy ty mi uwierzysz czy nie to mi wisi, na szczescie nie musze sie przejmowac takimi dupkami jak ty
a chetni do DA to oceniaja caly czas, zapraszam na www.luna.p2a.pl do dzialu rekrutacja, tam nam wlasnie ludzie oceny wystawiaja, skladajac podania do mojego bylego klanu, ktory mam nadzieje nadal bedzie sie swietnie rozwijal
i to sa pajacu fakty a nie twoj belkot, ktory probujesz podciagac pod prowokacje

Daj komuś do przeczytania moją poprzednią wypowiedź to może ci wytłumaczy dlaczego tylko 2 przykłady podałem.
nie musze robic tak jak ty, radze samemu sprobowac poczytac to moze wreszcie cos z tego zrozumiesz belkocie

a co do ambicji to naprawde nie powinienes uzywac slow ktorych znaczenia nie pojmujesz
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2009, 04:33:19 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 21, 2009, 04:36:20 pm »
Ciole napisze ponownie. Daj komuś kto ma mózg cały temat do przeczytania.

Pewnie tego nie zrozumiesz ale fakt, że osoba robiąca film jest boterem, była na bocie i ogólnie jest wstrętna i fe nie ma większego znaczenia. Ważne, że pokazała iż wybrane osoby w DA BOTUJĄ. Co więcej nie mają z tego powodu ŻADNYCH nieprzyjemności. Wręcz przeciwnie - frajerzy pokroju kardzia wmawiają wszystkim, że czarne jest białe.
Ty jesteś idiotą ale przez takich przygłupów całe DA będzie uważane za ekipę oszustów i hipokrytów.

Poniważ nie zrozumiesz tego co napisałem to odpuszczę sobie dalszą polemikę na ten temat. Wymyślę coś nowego chociaż z powodu twojego emo quit możliwości będą ograniczone.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 21, 2009, 05:47:40 pm »
czemu nie szukacie nas na mainach tylko na subach ?

A wczoraj to Gaav nie spotkał Cie 3 razy?? myślisz że ja co w tedy robiłem runo leśne zbierałem?  tylko raz byłeś sam i wpadłem na Ciebie na wilku jak się skończyło pamiętasz dwa inne spotkania były niestety w towarzystwie innych dagerów   liczysz że nie widziałem tam ciebie ?

Mam z wami straszny problem często mastakilah i gdzieś ttam 11 ma w niku zachowuje się podobnie nigdy nei trafiam na niego solo a jak się uda to ktoś nagle się pojawia szkoda tylko że to ja zawsze jestem sam z prostego względu lubię solo i wiem jak być wredny może temu nagonki robią na mnie w kilku co mi nie przeszkadza byleby potem nie pisano gf ^^
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 22, 2009, 09:07:57 am »
Ciole napisze ponownie. Daj komuś kto ma mózg cały temat do przeczytania.
tylko taki bezmozgowiec moze sie tym flejmem tu podnicac tak jak ty i czytac go po kilka razy, prowokator z dupy

Pewnie tego nie zrozumiesz ale fakt, że osoba robiąca film jest boterem, była na bocie i ogólnie jest wstrętna i fe nie ma większego znaczenia.
wlasnie niedorozwoju to ma zasadnicze znaczenie, gdyby nie byla na bocie to nigdy by czegos takiego nie nagrala, chcesz sie przekonac to ci opisalem jak to zrobic, chociaz watpie by ci sie udalo, za wiele zmiennych i trzeba by pare kont bez bota ustawic, a ty pewnie bez niego nawet do L2 zalogowac sie nie potrafisz

Ważne, że pokazała iż wybrane osoby w DA BOTUJĄ.
debilu liczyc sie naucz, pokazal jedna osobe z dualboxami, ale ty musiasz na jakims gwonie ciagle jechac, bo tam gdzie jest jedna osoba to ty widzisz 100, i dookloa sa "wszyscy" i "wszyscy" mysla jak ty, albo skoncz cpac albo jakies oklulary radze zalozyc

Co więcej nie mają z tego powodu ŻADNYCH nieprzyjemności.
o tak, dla ciebie to podstawa, zeby komus dojebac, a juz nie daj boze by mial lepiej od ciebie, zasmarkany polaczek

Wręcz przeciwnie - frajerzy pokroju kardzia wmawiają wszystkim, że czarne jest białe.
kwestia tego co uwazasz za frajerstwo, dla mnie frajer to przyglup, ktory mowi, ze gra w gre, a robi to za niego komputer, przyglup, ktory nie jest w stanie w realu zarobic i musi jak chinczy zapierdalac by adene wyfarmic, przyglup, ktory z L2 ma tylko ta przyjemnosc, ze moze na forumm poflejmic

Ty jesteś idiotą ale przez takich przygłupów całe DA będzie uważane za ekipę oszustów i hipokrytów.
martwi cie to?

Wymyślę coś nowego chociaż z powodu twojego emo quit możliwości będą ograniczone.
o i tu sie z toba zgodze (szok), caly ten twoj belkot to jest cos wymyslonego
i widzisz mnie stac na quit gdy znajde cos lepszego, a ty pewnie bys musial po takim czyms glodowac

misiu jesli chodzi o bezmozgowie to najlepszy przyklad jest ponizej:
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 22, 2009, 10:19:40 am »
Ciołku jeżeli dla ciebie to był dualbox to oznacza tylko jedno. Tak było DLA CIEBIE.
Reszta osób widziała tam 100% BOTA czy ci się to podoba czy nie.
Fakt jest taki, że WYBRANE OSOBY Z DA BOTUJĄ BEZ KONSEKWENCJI. Piszesz pajacu, że potrafisz udopwodnić, że było inaczej - zrób to.
Jesteś przykładem lolpolaczka, dziecka neo które nigdy nie przyzna się do błędu. Oszustwa, hipokryzja byle twoje było na wierzchu. Weź jednak pod uwagę, że sporo osób które to czytają nie ma 12 lat i nie są takimi idiotami jak ty. Widzą swoje i sami to oceniają.
Tobie już nic nie pomoże więc zajmij się mniej skomplikowanymi rzeczami niż gry komputerowe. Po tak długim czasie twoje lolDA nie doszło do niczego. Kompletnie nie liczy się na serwerze a twoje przerośnięte ambicje nie dają ci spokoju. Dlatego lepiej zrobić EMO QUIT i powiedzieć, że gra się znudziła.
Żal i totalny kretynizm.
Część ludzi tu piszących botuje, inni nie. Nikt nikogo nie ocenia. Każdy gra jak mu wygodniej. Zawsze jednak musi się trafić idiota, który będzie udowadniał że on jest lepszy - bo tak jest i koniec. Inni to olewają ale jak wyjdą na jaw kłamstwa to ciężko odpuścić. Największa zabawa jest wtedy jak oszust się zamota, zapluje byle bronić własnego zdania. Argumenty nie są istotne.
Tak BTW czy poprzedni premier nie jest z twojej rodziny? Zauważam pewne podobieństwa w zachowaniu i tą samą wrodzoną inteligencję. 
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 22, 2009, 11:23:13 am »
widze ze jestes bardzo konsekwentny
Poniważ nie zrozumiesz tego co napisałem to odpuszczę sobie dalszą polemikę na ten temat. Wymyślę coś nowego chociaż z powodu twojego emo quit możliwości będą ograniczone.

Reszta osób widziała tam 100% BOTA czy ci się to podoba czy nie.
i nadal nie wiadomo co za "reszta", co za "wszyscy", taka megalomania

Fakt jest taki, że WYBRANE OSOBY Z DA BOTUJĄ BEZ KONSEKWENCJI. Piszesz pajacu, że potrafisz udopwodnić, że było inaczej - zrób to.
i znow cztanie ze zrozumieniem sie klania, ja pisalem,ze nie chce mi sie udowadniac, szczegolnie takim pajaca jak ty, bo to sensu nie ma, i tak bys jakas kolejna glupote wymyslil, ja tylko opisalem jak to zrobic, gdyby to w ogole kogos obchodzilo, ja sprawdzilem i ja wiem, mi wystarczy, a ty mozesz sie nawet pociac z tego powodu, bo wali mnie twoja opinia na ten temat
piszesz, ze swieta wojne prowadzisz z DA by ostrzec ludzi jaki to zle jest w tym klanie, misiu tam nikt na sile nie jest trzymany, komus sie nie podoba to wychodzi i szuka swojego miejsca

Po tak długim czasie twoje lolDA nie doszło do niczego. Kompletnie nie liczy się na serwerze a twoje przerośnięte ambicje nie dają ci spokoju. Dlatego lepiej zrobić EMO QUIT i powiedzieć, że gra się znudziła.
napisal ten, ktory oprocz flejmu cokolwiejk wiecej osiagnal...

Część ludzi tu piszących botuje, inni nie. Nikt nikogo nie ocenia.
jak to nie, w kazdym poscie oceniasz, a to, ze ktos na allegro kupuje, a to, ze na bocie jedzie, ty jestes takim kretynem czy tylko udajesz?


Argumenty nie są istotne.
i ponownie uzywasz slow, ktorych nie rozumiesz, wiec nie pisz o argumentach, bo ty nawet na najprostrze pytanie nie potrafisz odpowiedziec

zreszta twoj poziom argumentacji i logiki wypowiedzi widac w mojej sygnaturce

Tak BTW czy poprzedni premier nie jest z twojej rodziny? Zauważam pewne podobieństwa w zachowaniu i tą samą wrodzoną inteligencję. 
idz poskarz sie wujkowi gosiewskiemu
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 22, 2009, 11:37:29 am »
bo Besekr Th 64 który was wycinał do tej pory poprosił o pomoc bo WS wylogowało tam high lvli chary nawet 81+ bo nie wiem ile ma lvli a był ost.  R3act.


WS od miesiaca nie ma na serwie...
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 22, 2009, 12:13:55 pm »
Możesz się kardziu pluć i ślinić jeszcze długo. Nie zmienia to faktu, że wyszły na jaw kłamstwa klanu DA.
Mam ci po raz setny pisać to samo? Ty po raz setny będziesz bełkotał bez sensu i bez argumentów.
Jak typowy lolpolaczek poległeś. Sam fakt, że ZROBIŁEŚ EMO QUIT (lub cię wywalili) po wyjściu na jaw bardzo niewygodnej dla DA prawdy mówi sam za siebie.
W sumie trzeba podziwiać DA, że tak długo się utrzymali mając w składzie takiego idiotę nie mającego pojęcia o L2 ale zato z przerostem ego.

Wydaje mi się, że temat został wyczerpany. Kardzio pisze od 3 dni to samo. Może udowodnić ale nie udowodni etc.

Chwilowo mie wszystko wyjaśnił. Potwierdziłem to co chciałem wiedzieć.
Jak znowu mi się będzie nudzić to wejdę do DA jakimś altem i będzie kolejny ubaw.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 22, 2009, 12:28:12 pm »
Możesz się kardziu pluć i ślinić jeszcze długo. Nie zmienia to faktu, że wyszły na jaw kłamstwa klanu DA.
no straszne, powaznie "klamstwa na jaw wyszly"?, i co to teraz bedzie, pewnie sie zaczniesz moczyc w nocy
Jak typowy lolpolaczek poległeś.
to ty pajacu wiecznie drame rozkrecasz, bo przezyc nie mozesz, ze gdzies cie nie chca

Wydaje mi się, że temat został wyczerpany. Kardzio pisze od 3 dni to samo. Może udowodnić ale nie udowodni etc.
ty od kilku miesiecy, ale nadal uwazam, ze odpowiedz na najprostrze pytania sprawiaja cie olbrzymie klopoty, a pozim argumentacji jest w sygnaturce (tak pisze to po raz kolejny :) )

Jak znowu mi się będzie nudzić to wejdę do DA jakimś altem i będzie kolejny ubaw.
a ile to razy pisales, ze nigdy w DA nie byles, czyli miale racje, dwa razy cie wypieprzylismy, za trzecim sie nie udalo dostac, w sumie wiadomo teraz skad ta swieta wojna :) , poprostu DA mialo w dupie takiego tluka
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 22, 2009, 01:29:37 pm »
Jak znowu mi się będzie nudzić to wejdę do DA jakimś altem i będzie kolejny ubaw.
a ile to razy pisales, ze nigdy w DA nie byles, czyli miale racje, dwa razy cie wypieprzylismy, za trzecim sie nie udalo dostac, w sumie wiadomo teraz skad ta swieta wojna :) , poprostu DA mialo w dupie takiego tluka

Ty jednak jesteś jeszcze większym przygłupem niż myślałem.
Co ma mój cytat do twojej wypowiedzi? To, że wejde altem znaczy że byłem w DA? Jakaś oczywista oczywistość?
Pisałem wcześniej. Daj komuś do przeczytania bo taki ograniczony tłumok jak ty sam nie ogarnie tak skomplikowanych rzeczy. Jedyny plus to przekonałeś mnie. Wejdę do DA.
Co do KŁAMSTW DA - to faktycznie. Są w sygnaturce.
Reszta dalej bla,bla,bla. Dowodu na brak bota nie ma.


Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 22, 2009, 02:22:03 pm »
Ja to widzę inaczej ciężar dowodu spoczywa na osobie która z faktu wyciąga wnioski. NIE JEST TO KARD - więc po co się czepiać człowieka. Po co też próbować dostać się do DA??? żeby nas szpiegować ?? żeby wiedzięc gdzie expimy żeby nas tam zabijać żeby nam przeszkadzać, żeby wiedzieć co u znienawidzonych ludzi słychać ????

Jeżeli w tym zachowaniu nie widzisz głupoty to twoja sprawa zresztą taka nasza mentalność wystarczy oglądać wiadomości przykre ale tak już jest coś prosperuje za dobrze trzeba do tego się dobrać nie może przecież być że w piaskownicy ktoś może mieć lepszą frajdę z gorszym wiaderkiem vel łopatką.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 22, 2009, 02:27:36 pm »
Ty jednak jesteś jeszcze większym przygłupem niż myślałem.
zartujesz ? ty myslisz? chyba jednak troche przeceniasz swoje mozliwosci
Co ma mój cytat do twojej wypowiedzi? To, że wejde altem znaczy że byłem w DA? Jakaś oczywista oczywistość?
to są nicki postaci, ktorymi byles u nas w klanie (IP nie klamie :) )
MindFields
JohnyApple 
Iaamais
omegaweapon

ip nie wolno podawac, ale jak ktos chce jakiegos naprowadzenia, to niech zobaczy chyba 3 post Astilia na tym forum, w ktorym prosi o triala i zobaczy maila na jaki ma byc wyslany  :)

ograniczony tłumok
to cie chyba urodzil


Co do KŁAMSTW DA - to faktycznie. Są w sygnaturce.
czyli wedlug ciebie, jezeli ktos nie uzywa bota to jest legith? to z tego wynika, ze kazda osoba ktora kupi sobie postac, a potem adene na sprzet przez allegro jest legith? i jak uzywa zmieniony system to tez jest lghit?

Dowodu na brak bota nie ma.
i nie bedzie, bo nikomu sie takiego przyglupa nie chce przekonywac, kazda srednio sprawna osoba jest to w stanie sama sobie sprawdzic
ty chcesz by ci ktos to udowadnial, jak ty na 5 prostych pytan nie potrafisz odpowiedzies? o sorry na jedno odpowiedziales, weglug ciebie az dwie osoby w DA postacie sobie kupily, jedna byla w klanie pare h a druga to buffer lol



Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 22, 2009, 02:52:59 pm »
Śmiesznie. Kombinuj dalej przygłupie.

Pomogę cie bo pewnie nie umiałeś przeczytać tego co pisałem wcześniej. NIE BYŁEM w lolDA. Tam przyjmują tylko ograniczonych umysłowo tłumoków pokroju kardzia.
Jeżeli jednak uważasz, że byłem w lolDA to dzięki. Znaczy to tylko tyle, że MOJE WYPOWIEDZI NA TEMAT TEGO ŻAŁOSNEGO KLANU SĄ 100% PRAWDZIWE LUB BAAARDZO BLISKIE 100%.
Jak pisałem wcześniej - zmieniłem zdanie. Wejdę do DA. Pewnie dowiem się czegoś ciekawego żałosny ćwoku.

Dalej bla,bla,bla. Dowodu na brak bota nie ma.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 228

  • Pochwał: 2

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 22, 2009, 03:26:50 pm »
Śmiesznie. Kombinuj dalej przygłupie.

Pomogę cie bo pewnie nie umiałeś przeczytać tego co pisałem wcześniej. NIE BYŁEM w lolDA. Tam przyjmują tylko ograniczonych umysłowo tłumoków pokroju kardzia.
Dalej bla,bla,bla. Dowodu na brak bota nie ma.


Każdy z tych "tłoków" na podstawie art. 212 KK może wytoczyć postępowanie karne o zniesławienie.

Kombinować nie musimy zgodnie z art. 5 Kpk to ty masz nam coś udowodnić ale chyba już od kilku stron Ci to nie wychodzi
zgodnie 74 art kpk mogę cicho siedzieć i tylko śmiać się z twojej sztuki prowadzenie rozmowy.
Doombringer Gaav - 81
DeathAdders clan on Luna server.

CORE eu

Warsmith Funnyguy


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 22, 2009, 03:53:26 pm »
MOJE WYPOWIEDZI NA TEMAT TEGO ŻAŁOSNEGO KLANU SĄ 100% PRAWDZIWE LUB BAAARDZO BLISKIE 100%.
ty kombinowales tylko jak adene wyrwac z klanu, wiec gowno widziales
Wejdę do DA.
podobno jak sie berdzo chce to nawet marzenia sie spelniaja

Dalej bla,bla,bla. Dowodu na brak bota nie ma.
dowod na glupote Astilia jest w sygnaturce :)

na pytanie znow nie odpowiedziales:
czyli wedlug ciebie, jezeli ktos nie uzywa bota to jest legith? to z tego wynika, ze kazda osoba ktora kupi sobie postac, a potem adene na sprzet przez allegro jest legith? i jak uzywa zmieniony system to tez jest lghit?

Każdy z tych "tłoków" na podstawie art. 212 KK może wytoczyć postępowanie karne o zniesławienie.

wytoczyc mozna, ale ze wzgledu na art. 1 § 2 KK jest to bezsensowne :)
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2009, 04:00:35 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 22, 2009, 04:13:47 pm »
Dalej nie rozumiesz ograniczony ciole. NIE BYŁEM NIGDY W lolDA. Kolejny wymysł chorego kardzia. Kolejny nie do udowodnienia.
Wiem, że do ludzi opóźnionych w rozwoju ciężko dociera ale może za 3 razem się uda.
Kombinuj dalej.

Niedługo wstąpię w szeregi to się przekonamy ile było racji w moich domysłach. Wtedy sobie popiszemy.

Dalej bla,bla,bla. Dowodu na brak bota nie ma.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: boty vs ebay
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 22, 2009, 04:37:14 pm »
Dalej nie rozumiesz ograniczony ciole. NIE BYŁEM NIGDY W lolDA. Kolejny wymysł chorego kardzia. Kolejny nie do udowodnienia.
Wiem, że do ludzi opóźnionych w rozwoju ciężko dociera ale może za 3 razem się uda.
Kombinuj dalej.
juz dobra dobra, nie musisz krzyczec :)
xaxaxa ja tam swoje wiem :P

Niedługo wstąpię w szeregi to się przekonamy ile było racji w moich domysłach. Wtedy sobie popiszemy.
straszysz czy obiecujesz? (a no tak przeciez ty pytan nie rozumiesz)

Dalej bla,bla,bla. Dowodu na brak bota nie ma.
kiedys ktos pisal by ustepowac glupiemu, ale jak bysmy ustepowali takim przyglupom jak ty to to nasze zycie byloby naprawde do dupy :P

i pytanko, bo widze ze go nie zauwazyles:
czyli wedlug ciebie, jezeli ktos nie uzywa bota to jest legith? to z tego wynika, ze kazda osoba ktora kupi sobie postac, a potem adene na sprzet przez allegro jest legith? i jak uzywa zmieniony system to tez jest lghit?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans