Witaj
Gość

Wątek: BAN HAMER  (Przeczytany 7832 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 13, 2009, 12:31:01 am »
uderz w stol......

Jako ze glos w dyskusji zabiera coraz wiecej zwolennikow bota, takze jak sadze z innych serverow, najwyrazniej urazeni moja radoscia we wczesniejszym poscie to moze wyjasnie, ze moje slowa byly skierowane do ekipy WilczychBotow ktorzy lataja pod krestem ruskiego klanu w ktorego w nocy uderzyl banhammer. Na co dzien to oni sie chelpia jakie to z nich uber pro ownzory z wyzszym lvlem i lepszym sprzetem daltego w takie dni jak dzis legit gracze maja swoje swieto ^^




raczej bylo to wysmianie twojej zoranej psychy (co zreszta udowodniles swoim postem)

a do postu powyzej: +1  :)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 13, 2009, 12:42:07 am »
Widocznie nie ogarniacie i zostaje wam tylko walka na petycje, jak gracie w tą grę żeby jak najwięcej osób bana dostało to wam nie zazdroszczę, każda udana petycja to dla was +1 do e-penisa ?
Jesteście zawistni i chcecie wygrać za wszelką cenę tylko co wam ta wygrana da.
ty w ogóle czytasz to co piszesz? widzisz ta co ta gra z ciebie zrobila, dla ciebie ogarnianie to uzywanie bota i juz nie potrafizsz zrozumiec, ze ta gra bez niego tez moze sprawiac przyjemnosc :)
jak by chcieli wygrac za wszelka cene to by na bocie jechali, a kto wam tych bzdur naopowiadal, ze petycje cokolwiek daja? :P
jak ktos pisze "oszukujesz bo jedziesz na bocie" to jest krzyk: "taka gra", "90% tak robi", "tylko frajerzy nie uzywaja bota" i jest ok
wiec jak zaczyna sie placz, ze ktos petycje napisal to rowniez mozna napisac: "misiu taka gra, nie ogarniasz to zostaje ci tylko bot"
a po cholere ty na bocie jedziesz? dla e-penisa? nie masz czasu na gre to nie graj
a co ciekawsze w samej grze masz narzedzia do petycji, takie same jak do zglaszania bledow w grze, natomiast nie widzialem tam narzedzi (przynajmniej na razie) do odpalania bota
wiec zastanow sie troche...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 13, 2009, 12:48:40 am »
sam wiesz ze uzywa sie petycji do pozbywania sie konkurencji wiec teraz nie pierdol glupot bo robisz z siebie posmiewisko kard...
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 13, 2009, 01:00:20 am »
Widocznie nie ogarniacie i zostaje wam tylko walka na petycje, jak gracie w tą grę żeby jak najwięcej osób bana dostało to wam nie zazdroszczę, każda udana petycja to dla was +1 do e-penisa ?
Jesteście zawistni i chcecie wygrać za wszelką cenę tylko co wam ta wygrana da.

petycje nic nie daja, to jest wlasnie caly zart tej gry, bo odpowiada ci BOT lol i nikt tego pozniej nie czyta. Gdyby enchantowanie mojego e-penisa bylo dla mnie wazne to zamiast grindowac kupilbym sobie gotowa postac na 83+ lub odpalil walkera po to wlasnie by "ownowac" na co dzien.  Niektorzy po prostu nie czaja bazy ze mozna miec fan grajac w ta gre inaczej i samemu do czegos dojsc. Ja mam, dla kogos innego fun to zabijanie lowbies i lizanie dupy ruskom, co kto woli. Mam swoje zasady i sie ich trzymam, mam w dupie ze 90% servera boci ja nie zamierzam, a w takie dni jak dzis mam prawo sie z tego cieszyc i gowno ci koles do tego.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 13, 2009, 01:08:16 am »
Widocznie nie ogarniacie i zostaje wam tylko walka na petycje, jak gracie w tą grę żeby jak najwięcej osób bana dostało to wam nie zazdroszczę, każda udana petycja to dla was +1 do e-penisa ?
Jesteście zawistni i chcecie wygrać za wszelką cenę tylko co wam ta wygrana da.
ty w ogóle czytasz to co piszesz? widzisz ta co ta gra z ciebie zrobila, dla ciebie ogarnianie to uzywanie bota i juz nie potrafizsz zrozumiec, ze ta gra bez niego tez moze sprawiac przyjemnosc :)

Nie używam bota, gra sprawia mi przyjemność, bot mi nie przeszkadza. Imo jesteście leszczyki dlatego raportujecie ludzi grających na botach, jak nie można z kimś wygrać to zawsze można go zbanować! okgo, ale pamiętaj że to jest frajerstwo. A reakacja moja jak i innych na was jest taka bo nikt nie lubi ludzi strzelających z ucha.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2009, 01:10:08 am wysłana przez pokit »


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 13, 2009, 01:31:26 am »
Widocznie nie ogarniacie i zostaje wam tylko walka na petycje, jak gracie w tą grę żeby jak najwięcej osób bana dostało to wam nie zazdroszczę, każda udana petycja to dla was +1 do e-penisa ?
Jesteście zawistni i chcecie wygrać za wszelką cenę tylko co wam ta wygrana da.
ty w ogóle czytasz to co piszesz? widzisz ta co ta gra z ciebie zrobila, dla ciebie ogarnianie to uzywanie bota i juz nie potrafizsz zrozumiec, ze ta gra bez niego tez moze sprawiac przyjemnosc :)

Nie używam bota, gra sprawia mi przyjemność, bot mi nie przeszkadza. Imo jesteście leszczyki dlatego raportujecie ludzi grających na botach, jak nie można z kimś wygrać to zawsze można go zbanować! okgo, ale pamiętaj że to jest frajerstwo. A reakacja moja jak i innych na was jest taka bo nikt nie lubi ludzi strzelających z ucha.

za szybko przechodzisz do wnioskow, nie ma zadnego zwiazku z naszym ewentualnym pisaniem petycji a banami wczoraj, to typowa pokazowka jak zawsze przed nowa kronika, niestety pokazowka.
Z drugiej strony nie uwazam by zglaszanie kogos kto non stoper wbija ci na spota i jedzie na bocie podczas gdy ty chcesz sobie pograc i nic sobie nie robi z twoich pk a wciaz wraca, ba nawet go przy kompie nie ma a i tak ci przeszkadza w grze, bylo frajerstwem skoro on oszukuje to nie pozostaje ci nic innego jak zgloszenie tego, co nie zmienia faktu ze petycje nie dzialaja i dlatego nie sa az tak czesto wykorzystywane.
Winna jest polityka NCsoftu a nie legit gracze, Blizzard by sie nie pierdzielil ale NCS to nie Blizzard niestety, dlatego LoL ma 10kk+ graczy a L2 raptem pare tysiecy i liczba ta wciaz spada mimo ze gra jest o niebo lepsza......
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 13, 2009, 01:41:57 am »
  • WOW ma więcej graczy bo gra jest prostsza. Lineage nie tak prosto ogarnąć.
  • Gardzę całym einheitem za to co zrobili ze swarmem (mass petycja)
  • Nie zmienia to faktu, że jestem pragamatyczny do bólu i naprawdę nikt Ciekawszej opcji nie pokazał
  • Ganymede: też się cieszę z banhammera, bo: a) uniknąłem go  b) zwolniło się dla nas miejsce w einheit, który od około 2 -3 miechów był cały pełny. Znowu będziemy mieli +3 do wszystkich statów.
  • Zgadzam się z tym, że ncsoft olewa sobie oficjale. Fajnie by było gdyby bota nie było. Ale jest.

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 13, 2009, 09:34:46 am »
  • WOW ma więcej graczy bo gra jest prostsza. Lineage nie tak prosto ogarnąć.
Musze to Metzgerowi pokazac, ale bedzie jazda :P

  • Gardzę całym einheitem za to co zrobili ze swarmem (mass petycja)
  • Nie zmienia to faktu, że jestem pragamatyczny do bólu i naprawdę nikt Ciekawszej opcji nie pokazał
wiesz to tak jak k. gardzi swoimi klientami ale kasa jest fajna :) (to jest tylko porownanie sytuacji a nie osob :) )

  • Ganymede: też się cieszę z banhammera, bo: a) uniknąłem go  b) zwolniło się dla nas miejsce w einheit, który od około 2 -3 miechów był cały pełny. Znowu będziemy mieli +3 do wszystkich statów.
i wy Ganego tu jedziecie bo sie cieszy, to co sie teraz stanie z Brzydalem o_O

  • Zgadzam się z tym, że ncsoft olewa sobie oficjale. Fajnie by było gdyby bota nie było. Ale jest.
Fajnie jak by nie bylo petycji i raportowania. Ale jest.

a do tego od "strzelajacego z ucha" zrozum misiu, ze dla wielu petycja i raportowanie = zglaszanie bledow w grze[/list]
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 13, 2009, 04:17:09 pm »
  • Zgadzam się z tym, że ncsoft olewa sobie oficjale. Fajnie by było gdyby bota nie było. Ale jest.
Fajnie jak by nie bylo petycji i raportowania. Ale jest.

Ale w przeciwieństwie do bota petycje i raportowanie nie działają więc możesz kardziu donosić ile chcesz.
Szybciej was zbanują po masspetycjach łapek niż jakiegoś bota po twoich wypocinach konfidencie.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 13, 2009, 04:19:26 pm »
Ale w przeciwieństwie do bota petycje i raportowanie nie działają więc możesz kardziu donosić ile chcesz.
Szybciej was zbanują po masspetycjach łapek niż jakiegoś bota po twoich wypocinach konfidencie.
tak, tak, a swistak siedzi i zawija
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 13, 2009, 05:45:08 pm »
A kardzio zawija... bo go wywalili z DA, strzelił emoquita i się nudzi :P
Twoje argumenty są powalające. Jak na trzynastonastolatka przystało.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 13, 2009, 06:04:59 pm »
A kardzio zawija... bo go wywalili z DA, strzelił emoquita i się nudzi :P
Twoje argumenty są powalające. Jak na trzynastonastolatka przystało.
tez cie kocham moj bielaku ;*
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 13, 2009, 07:44:08 pm »
Ja się nie zadaję z takimi jak ty. To się chyba nazywa kochający inaczej  :P :P :P pajacyku.

BTW zaczęło się odbanowywanie więc gz dla NC.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 13, 2009, 10:20:32 pm »
widac po takich topicach ze l2 niestety sie powoli konczy szkoda
.. We're all afraid of dark inside ourselves...


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 13, 2009, 10:44:48 pm »
to nie l2 to ludzie grajacy w ta gre xD
Khais
Grand Khavatari 77+/Warcrayer 40+
Noblesse 
Outcasters Clan - Nightmare Team
RuOFF - Lancer


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 09, 2009, 08:42:16 pm »
:D I zrobił się kolejny topic Legit vs Bots :P nie dodam nic, bo nic tu więcej dodać nie mogę co by się nie powtórzyło już xxx raz :D Pozdrawiam.




  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:06:13 pm »
Temat z przed miesiąca.

Pozdrafiam!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BAN HAMER
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 09, 2009, 09:10:34 pm »
Ale ja lubię odgrzewać kotlety  :oops: i tak sobie przeglądałem to forum w poszukiwaniu jakiegoś topicu w którym mógłbym coś napisać