Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 69932 razy)

  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Kolejny taki sam flame o DA....
« dnia: Listopad 13, 2009, 11:34:06 pm »
podtrzymujac tradycje Karda, mala prezentacja klanu, filmik juz dosc stary bo sprzed paru miesiecy, moze nie az tak spektakularny jako ze ukazuje walki z kilku siegu glownie przeciwko topowym wowczas hero party (TB) Luny (S vs S80) ale na razie musi wystarczyc :) Milego ogladania.

http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

Jezeli szybka ucieczke do miasta przed 'topowym hero pt tb' nazywasz walka to gz :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2009, 08:31:43 am »
podtrzymujac tradycje Karda, mala prezentacja klanu, filmik juz dosc stary bo sprzed paru miesiecy, moze nie az tak spektakularny jako ze ukazuje walki z kilku siegu glownie przeciwko topowym wowczas hero party (TB) Luny (S vs S80) ale na razie musi wystarczyc :) Milego ogladania.

http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4
srsly ... mozna byc wiekszym hipokryta? gdzie ty tam walke widzisz? jak gonicie w 2 pt 4 osoby z TB a jak wiecej ludzi od nich zaczyna za wami biec to spierdalacie do bram miasta? albo jak "walczycie" z TB(nawet nie uciekacie, brawo!) majac po swojej stronie Einheit?

hm, takie pytanie, za akzdym razem jak walczycie i ktos wam pocanceluje buffy to zostajecie tak do konca walki?

takie frapsy tylko was osmieszaja


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2009, 01:58:37 pm »
hahahhahahhaha ten fraps to istna komedia haha :o


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 14, 2009, 09:21:16 pm »
Najlepszy fraps jaki w życiu widziałem !DA jesteście zajebiści i budzicie grozę !! Tak trzymajcie

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2009, 09:44:58 pm »
Dziwny fraps. Nie znałem DA z tej strony. Oni umieją uciekać !!!!!
Zawsze zabijali boty a jak widzieli 2-3 żywe osoby to było bsoe. Jednak nie są takimi nieudacznikami jak się na hero czyta  :D :D :D.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2009, 10:32:17 pm »
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2009, 04:23:07 pm »
ja tez mam frapsa z DA! http://www.youtube.com/watch?v=9fuLf-7W5jk

Ta party botow ubrane w s80 rozpierdala chlopakow latajacych w a grejdach. Dopiero trzeba miec skilla!!

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2009, 08:47:35 pm »
ja tez mam frapsa z DA! http://www.youtube.com/watch?v=9fuLf-7W5jk

Ta party botow ubrane w s80 -_-'ala chlopakow latajacych w a grejdach. Dopiero trzeba miec skilla!!
Ja tam botów nie widze tylko żywych graczy chyba że jakiegoś bota da sie ustawić na myslenie w pvp. A tak na marginesie to nie jego wina że oni latają w a gratach XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 15, 2009, 08:56:29 pm »
nie moja wina ze da tak tepia boty lecz mimo ze jest ich duzo wiecej i jakas polowa w s gratach dostaja w dupeczke.

edit: sry za bledy, spieszylem sie )
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2009, 07:12:54 am wysłana przez shevra »
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2009, 10:44:09 pm »
nie moja wina ze da tak tei botya mimo ze jest ich duzo wiecej i jakas polowa w s gratach dostaja w dupeczke.
czlowieku miej choc troche szacunku dla ludzi czytajacych forum i pisz w miare poprawnie lub chociaz zrozumiale, bo z tego powyzej to ci jakis belkot wyszedl
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 16, 2009, 12:59:09 am »
srsly ... mozna byc wiekszym hipokryta? gdzie ty tam walke widzisz? jak gonicie w 2 pt 4 osoby z TB a jak wiecej ludzi od nich zaczyna za wami biec to -_-'alacie do bram miasta?
czytac debilku potrafisz co pisalo na CC? Mam ci pastuchu przetlumaczyc?

albo jak "walczycie" z TB(nawet nie uciekacie, brawo!) majac po swojej stronie Einheit?

W tamtym okresie TB trzymalo caly server za morde i T moglo sie schowac wiec im bardziej zalezalo by sie z nami nie bic tylko skupic na TB, wiec STFU noobie jak nie wiesz o czym mowisz.

hm, takie pytanie, za akzdym razem jak walczycie i ktos wam pocanceluje buffy to zostajecie tak do konca walki?

takie frapsy tylko was osmieszaja
twoja glupota cie osmiesza ale nie przejmuj sie, kontynuuj.

ps prosze admina/moda by wykasowal caly spam w tym topiku od mojego ostatniego postu, jak ktos chce komentowac filmik to niech sobie zalozy osobny topik - dziekuje.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 16, 2009, 01:23:18 am »
srsly ... mozna byc wiekszym hipokryta? gdzie ty tam walke widzisz? jak gonicie w 2 pt 4 osoby z TB a jak wiecej ludzi od nich zaczyna za wami biec to -_-'alacie do bram miasta?
czytac debilku potrafisz co pisalo na CC? Mam ci pastuchu przetlumaczyc?

albo jak "walczycie" z TB(nawet nie uciekacie, brawo!) majac po swojej stronie Einheit?

W tamtym okresie TB trzymalo caly server za morde i T moglo sie schowac wiec im bardziej zalezalo by sie z nami nie bic tylko skupic na TB, wiec STFU noobie jak nie wiesz o czym mowisz.

hm, takie pytanie, za akzdym razem jak walczycie i ktos wam pocanceluje buffy to zostajecie tak do konca walki?

takie frapsy tylko was osmieszaja
twoja glupota cie osmiesza ale nie przejmuj sie, kontynuuj.

ps prosze admina/moda by wykasowal caly spam w tym topiku od mojego ostatniego postu, jak ktos chce komentowac filmik to niech sobie zalozy osobny topik - dziekuje.
tak, ofc T zawsze dostawalo w dupe ... co takie nonfactory jak DA moga o tym w ogole wiedziec? i nie, nie obchodzi mnie co pisalo na CC tylko to ze ktos napisal ze walczyliscie z TB a to gowno prawda bo w 2 pt potrafiliscie pare osob gonic a jak sie zorganizowali to spierdalaliscie

a co do ostatniego twojego argumentu ... czyzbym mial racje? tacy ogarnieci wasi sws/bd/wc ze przez polowe "walki" sps biega bez buffow?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 16, 2009, 01:39:58 am »
tak, ofc T zawsze dostawalo w dupe ... co takie nonfactory jak DA moga o tym w ogole wiedziec?

ty najwyrazniej nie wiesz
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 16, 2009, 08:09:04 am »
tak, ofc T zawsze dostawalo w dupe ... co takie nonfactory jak DA moga o tym w ogole wiedziec?

ty najwyrazniej nie wiesz
nie odpowiadasz na calego posta bo zal dupe sciska ze mam racje?


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 16, 2009, 09:15:39 am »
czytac debilku potrafisz co pisalo na CC? Mam ci pastuchu przetlumaczyc?

twoja glupota cie osmiesza ale nie przejmuj sie, kontynuuj.

Wypowiedzi na poziomie. Kto ty k.... jesteś? Kolejny kmiot w stylu kardzia?
U was wszyscy umieją się tylko pluć jak nie mają argumentów? Do szkoły dzieciaku.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 16, 2009, 09:52:57 am »
Gany dales filmik, kazdy ma prawo ocenic, nie ma co sie rzucac. Jesli jest wedlug ciebie dobry to twoja dodatkowa obrona jest niepotrzebna bo sie sam obroni. Normalnym jest, ze na forum siedzi grupa znudzonych, wszystkowiedzacych noobow :P, ktorzy tyle przeszli w L2, ze juz ich nic nie zaskoczy, a jedyne chwile szczescia to zjebac, osmieszyc i wykpic innych, szczegolnie takich, ktorzy przynajmniej cos potrafili zrobic i mieli/maja z tego fun.

Porownujac DA do SWARM w mojej opinii SWARM to cienkie bolki, wbili na serwer by wszystkich poustawiac, a okazalo sie, ze najpier trzeba bylo bota postawic :), pozniej zaczeli sie stawiac, ale w krotkim czasie ich ustawili, a na koniec przeciwnicy i wielcy Luny (banda ruskich boterow, ktorzy nie graja a zarabiaja, co warto rozroznic)  postanowili ich wyciac i dzieki znienawidzonej mass petycji wycieli towarzystwo do pnia (Panie bot bota, jak bozie kocham :P). I mozecie krzyczec, ze oni walczyli z najsilniejszymi i w ogóle, ale to nie zmienia faktu, ze na Lunie nie przetrwali nawet polowy tego czasu co DA. I to taka dygresja by pokazac jak mozna wszystko osmieszyc, ale Bula tak dla scislosci jak juz piszesz, ze kogos cos osmiesza to warto dodac "wedlug mnie", bo wyobraz sobie, ze twoje zdanie to nie koniecznie zdanie wszystkich, tak jak pewnie wiekszosc nie zgodzi sie z moja opinia na temat SWARM-u.

Ja tam bylem, bronilem zamkow, atakowalem, dla jednych walczyle dla innych spierdalalem, ale wiecie co ja sie dobrze bawilem, potrafilismy odbic zamki duzo silniejszym i obronic je przed silniejszymi, dzieki zgraniu, swietnej taktyce i sluchaniu co prowadzacy siege mowi i jak padaly slow "wszyscy pod brame" to nie bylo wazne, ze jeszcze hit i gosc padnie, tylko wszyscy wracali, jak padal rozkaz "atakowac" to nie wazne bylo czy masz buff czy nie, bo w L2 jest cos takiego, ze wcale nie musisz miec wybotowanej postaci na 85 by sie postawic i przy dobrej taktyce wygrac, ale co o tym moze wiedziec taka Bula... :P
Takie pytanie do krytykujacych DA ilu z was mialo dostep do rzeczy z zamkow np enchantow, GC itd.? w konicu o nie walczyliscie.
Dla porownania w DA dostep do tego mial kazdy, zalezalo to tylko od jego aktywnosci w grze, bez roznicy jaki mial lvl ile adeny i czy byl top party czy nie.

@Astilia kmioty to ci urodzily, a w pluci nikt ci nie dorowna
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 16, 2009, 01:12:32 pm »
lol ziomuś co ty ćpasz taki DA do swarmu to ma BARDZO I TO BARDZO DŁUUUUGĄ droge. Swarm w porównaniu do was to miał cw od początku z każdym kto mu ją wysłał po 2 jak swarm walczył o epiki to ty sobie legit mobki pod gludio zabijałeś wiec mi tu nie pierdol ziomuś że jesteście tacy zajebiści bo po tych 2 frapsach co widziałem to reprezentujecie poziom pvp poniżej zera a fakt że retek reprezentuje daremny poziom pvp a zwłaszcza luna bo zostały tam same leszcze do bicia i nic więcej każdy wartościowy gracz zrobił transfer lub dostał bana a wy dalej możecie siorpać pisiora ruskim. Jeżeli nie mam racij to mi pokaż co najmniej 2 frapsy gdzie wygrywacie z ruskimi pvp o epiki albo na spotach nie w przewadze 9 do 5 ale np 9v9 bo ja znajdę troche frapsów gdzie swarm wygrywa z ruskimi pvp na spotach o epiki gdzie grał ich core skład oh w8 ale co ty o tym możesz wiedzieć przecież ty w tym czasie farmiłes questy i zapierdalałeś legit mordujac mobki pod gludio lol


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 16, 2009, 01:29:18 pm »
lol ziomuś co ty ćpasz taki DA do swarmu to ma BARDZO I TO BARDZO DŁUUUUGĄ droge. Swarm w porównaniu do was to miał cw od początku z każdym kto mu ją wysłał po 2 jak swarm walczył o epiki to ty sobie legit mobki pod gludio zabijałeś wiec mi tu nie -_-' ziomuś że jesteście tacy -_-'iści bo po tych 2 frapsach co widziałem to reprezentujecie poziom pvp poniżej zera a fakt że retek reprezentuje daremny poziom pvp a zwłaszcza luna bo zostały tam same leszcze do bicia i nic więcej każdy wartościowy gracz zrobił transfer lub dostał bana a wy dalej możecie siorpać pisiora ruskim. Jeżeli nie mam racij to mi pokaż co najmniej 2 frapsy gdzie wygrywacie z ruskimi pvp o epiki albo na spotach nie w przewadze 9 do 5 ale np 9v9 bo ja znajdę troche frapsów gdzie swarm wygrywa z ruskimi pvp na spotach o epiki gdzie grał ich core skład oh w8 ale co ty o tym możesz wiedzieć przecież ty w tym czasie farmiłes questy i zapierdalałeś legit mordujac mobki pod gludio lol
i gdzie ten SWARM jest? ile na retalilu wytrzymal? dla Ciebie ziomus uczciwa osoba to frajer dla mnie to Ktoś, wiec z tego powodu mowimy o calkiem innych rzeczach
SWARM mial zawsze CW z rownymi sobie jesli chodzi o lvl i sprzet albo ze slabszymi, DA odwrotnie, DA jeszcze jest, co prawda sporo osob odeszlo ale to norma na lunie, tam podobno cos kolo 550 graczy zostalo, to nawet piraty sa ludniejsze, ale NC soft dlugo na to pracowal, a klany pokroju SWARMU tylko przyspieszylu zniszczenie tej gry na oficjalu
aha ziomus i nie wiem co cpasz ale ja nigdzie nie napisalem, ze jestesmy -_-'iscie, to sa twoje slowa, byc moze cos w nich jest :P
dlatego napisalem, ze jesli cos krytykujesz czy tez w inny sposob oceniach, warto dodac "w mojej ocenie", "wedlug mnie" itp.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2009, 01:38:14 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 16, 2009, 02:04:45 pm »
Normalnie az wylewa sie z QQ Jar'u.


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 16, 2009, 03:52:04 pm »
lol ziomuś co ty ćpasz taki DA do swarmu to ma BARDZO I TO BARDZO DŁUUUUGĄ droge. Swarm w porównaniu do was to miał cw od początku z każdym kto mu ją wysłał po 2 jak swarm walczył o epiki to ty sobie legit mobki pod gludio zabijałeś wiec mi tu nie -_-' ziomuś że jesteście tacy -_-'iści bo po tych 2 frapsach co widziałem to reprezentujecie poziom pvp poniżej zera a fakt że retek reprezentuje daremny poziom pvp a zwłaszcza luna bo zostały tam same leszcze do bicia i nic więcej każdy wartościowy gracz zrobił transfer lub dostał bana a wy dalej możecie siorpać pisiora ruskim. Jeżeli nie mam racij to mi pokaż co najmniej 2 frapsy gdzie wygrywacie z ruskimi pvp o epiki albo na spotach nie w przewadze 9 do 5 ale np 9v9 bo ja znajdę troche frapsów gdzie swarm wygrywa z ruskimi pvp na spotach o epiki gdzie grał ich core skład oh w8 ale co ty o tym możesz wiedzieć przecież ty w tym czasie farmiłes questy i zapierdalałeś legit mordujac mobki pod gludio lol
i gdzie ten SWARM jest? ile na retalilu wytrzymal? dla Ciebie ziomus uczciwa osoba to frajer dla mnie to Ktoś, wiec z tego powodu mowimy o calkiem innych rzeczach
SWARM mial zawsze CW z rownymi sobie jesli chodzi o lvl i sprzet albo ze slabszymi, DA odwrotnie, DA jeszcze jest, co prawda sporo osob odeszlo ale to norma na lunie, tam podobno cos kolo 550 graczy zostalo, to nawet piraty sa ludniejsze, ale NC soft dlugo na to pracowal, a klany pokroju SWARMU tylko przyspieszylu zniszczenie tej gry na oficjalu
aha ziomus i nie wiem co cpasz ale ja nigdzie nie napisalem, ze jestesmy -_-'iscie, to sa twoje slowa, byc moze cos w nich jest :P
dlatego napisalem, ze jesli cos krytykujesz czy tez w inny sposob oceniach, warto dodac "w mojej ocenie", "wedlug mnie" itp.

Według mnie jesteście daremnym clanem który nawet na dead surferze gra drugie skrzypce i ucieka przed pvp nie mam racji? show fraps gdzie wygrywacie pvp 9v9 albo mniej lub wiecej whatever. Gdzie jest teraz swarm? odpowiedz jest prosta większość nie gra w l2 pare osób gra na rpg club bo po co płacić za gre i grać na dead surferze jak można mieć fun na privie. Jakbyś się interesował luna od startu a nie farmił bezmyślnie pod orc village tobyś wiedział że swarm grał na początku legit z jakieś 2-3 tygodnie i jako pierwszy clan kupił ch w aden bez bota i ebay mniejsza o to teraz moje pytanko mając takie -_-'iste taktyki (Cl to chyba sam Napoleon :D) dlaczego nie walczyliście o epiki jak grał swarm i ruscy w swoich topowych składach? i mi tu nie pisz bzdur że my boty a wy legit bo to jest bullshit a nie argument.
ps. Co do retka i zniszczenie przez boty bzdury NCsoft zniszczył servery już na samym starcie nudnym pve sprowadzającym do zabijania setki tysięcy tych samych mobów, questami które niczym sie od siebie nie różniły pójdź do npc a zabij 100 potworków pójdź do npc b który ci każe pójść do npc c który każe zabijać potworki itd.
ps2. jak jesteś taki antybot to czemu kupujesz rzeczy na rynku od potencjalnych bot userow i sam napędzasz ich rynek?


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 16, 2009, 04:08:55 pm »
HAHHA rozjebało mnie to uciekanie do miasta:D chyba odrodzenie by się nawet tak nie zachowało.
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 16, 2009, 04:16:59 pm »
i mi tu nie pisz bzdur że my boty a wy legit bo to jest bullshit a nie argument.
lol to nie jest argument? ok, to w takim razie wskoczymy na jakis priv zbugowany, ty wezmiesz krasia na 1 lvl, a ja maga na 60 i powalczymy, ok? bo taka jest roznica miedzy 70 a 80-85 lvl
nie walczylismy o epicki bo jak?, kazda jena osoba od nas na hita, o jakiej walce ty czlowieku piszesz?

a reszty mi sie juz nie chce tlumaczyc, bo nie ma szans na porozumienie, czy chociazby jakikolwiek szacunek co do pogladow po ktorejs ze stron, dowiecznego sporu
ty jestes dumny, ze wybotowales postac, ja jestem dumny, ze nie i tyle
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 16, 2009, 04:20:09 pm »
ty wezmiesz krasia na 1 lvl, a ja maga na 60 i powalczymy, ok?
Zebys sie nie przeliczyl ;)


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 16, 2009, 06:33:35 pm »
Znam zbugowany priv, na którym kraś by wygrał!
To co kardziu? idziemy?

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 17, 2009, 06:07:10 pm »
Sprawa jest prosta. Kardzio od początku swoich wywodów stara się wszystkich przekonać, że DA jest super gdyż:
1. grają legith
Wszystko było dobrze do momentu kiedy ukazał się fraps z bratem CLa botującym na HS, który nie poniósł za swoje straszne czyny żadnych konsekwencji. Teraz rodzi się pytanie dlaczego tak się stało? Dlatego, że brat czy dlatego, że całe DA botuje. Osobiście obstawiam wersję pierwszą. Przemawia za nią fakt żałośnie niskich leveli i kiepskiego sprzętu. Trzeba być totalnym nieudacznikiem, żeby nie ogarnąć bota.
Oczywiście Kardzio zaczął motać, pluć się, zmieniać temat i sprawa botowania nie została wyjaśniona. Kilka osób w klanie się wkurzyło na nierówne traktowanie i opuściło zacne szeregi.
2. bardzo dużo osiągnęli na serwerze
Prawda jest taka, że nie osiągnęli kompletnie nic. Jak łapki pozwolą to zdobędą czasem jakiś zamek, jak jest ich pięć razy więcej to może wygrają pvp. Kardziu chrzanisz głupoty. Gdyby ruskim zależało na wszystkich zamkach to nigdy żadnego DA by nie zdobyło. Na epikach im zależy i nie odpuszczają. Byliście na jakimś? Próbowaliście chociaż powalczyć?
Jeżeli uważasz, że lepiej być legith lowlvl nie mającym nic z gry (przynajmniej endgame) niż pobotować w czasie snu a bawić się w dzień to nic dziwnego że musiałeś zrobić emoquita. Każdy boter przegoni twoją wypasioną postać w dwa miesiące.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?