Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 69945 razy)

  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 18, 2009, 05:21:45 pm »
albo zaczniesz od nowa płacz jacy to boterzy są źli a DA ma niski lvl i słaby sprzęt.
przeciez to ty ciagle placzesz chlopcze o DA, pokaz mi jeden topik zalozony przez DA w ktorym bysmy plakali z powodu botow i was flejmowali.

Chyba nie prosze o tak duzo? Ciagle piszesz jak to my placzemy o boty, no wiec czekam, POKAZ MI JEDEN ZAFAJDANY TOPIK ZALOZONY PRZEZ DA, to chyba nie takie trudne skoro tak ciagle placzemy? Dasz rade znalesc taki jeden topik?

Jak nie to dla mnie jestes zwykla cytuje "SZMATA" i OSZUSTEM

LOLOLOL chłopie idź jak najdalej stąd bo albo udajesz debila albo jesteś nim unikasz każdej odpowiedzi piszesz od xx czasu jak nie lubisz botów jacy to są źli ludzie jaki to ty jesteś biedny bo legit mordujesz setki tysięcy potworków a teraz piszesz że nigdy nie pisałeś że jesteście legit clanem LOL to mi powiedz wielki legit graczu jak cię tak denerwują i według ciebie boty zniszczyły retka TO NA -_-' GRASZ W CLANIE KTÓRY NIE JEST LEGIT LOL  ? A i dalej czekam na jakieś frapsy albo odpowiedz w czym twój daremny clan jest lepszy od swarmu ?
ps wysil się jak będziesz coś tu bazgrał bo -_-'isz bez sensu od początku tego topika. Śmiem twierdzić że twój clan to największy zbiór polskich retardów na retku lol
A ty cos tak nagle wyskoczyl? Ktos cie tu wyrwal do odpowiedzi ze sie wtracasz miedzy wodke a zakaske? Znasz klan DA? Wiesz o nim cokolwiek by wyciagac tak daleko idace wnioski? Zastanow sie troche co piszesz. To nie jest dyskusja na temat "DA uber alles", tylko flame wytoczony w strone DA przez frustratow z wilczegobota.
Nie bardzo rozumiem czemu co i rusz przychodzi tu jakis random i wrzuca swoje 3gr, grasz inaczej, lecisz na bocie, fajnie gl, my tez gramy inaczej, zgadzaj sie z tym lub nie ale szanuj decyzje innych a nie zaraz wyjezdzaj od retardow bo to tylko o tobie swiadczy.


Dowodu na brak bota u wiesi też nie dałeś. Dlaczego? Bo jesteście małymi hipokrytami którzy w większości (kierownictwo klanu) botują a innym nie pozwalają.
kalmuku jeden wez sie ogarnij wreszcie, jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci, niewinny dopoki nie udowodnisz inaczej, ten smieszny filmik nic nie dowodzi poza tym ze vinuz zabil wiesie z supportem na dupie, CZY TY W OGOLE WIESZ CO TO k* ZNACZY DOWOD?
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 18, 2009, 06:40:06 pm »
NA TYM FILMIKU JAK NIC WIDAC, ZE POSTAC JEST NA BOCIE  :oops:
new future.


Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 18, 2009, 07:17:48 pm »
NA TYM FILMIKU JAK NIC WIDAC, ZE POSTAC JEST NA BOCIE  :oops:
ta, nikt live nie gralby tak sps'em ...


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 18, 2009, 07:44:09 pm »
Cytuj
@shevra mam nadzieje, ze teraz zrozumiesz co to troll, to niedorozwoj, ktory potrafi przez kilka miesiecy pytac o to samo, mimo, ze odpowiedz otrzymal kilka razy, to taki bot jak w l2 ile razy bys go na spocie nie zabil to i tak wroci, ale nicka z gry nie poda bo by go wszyscy totalnie olali
imo to nie jestes lepszy od astilli tak samo ganymede. kilka miesiecy? z tego co wiem to sie zaczeliscie klocic we wrzesniu z astilla okolo, wiec kardziu mnozy ci sie w oczach. co do odpowiedzi to sie nei wypowiadam bo nie czytam wszystkich waszych wypocin, skzoda mi troche na to czasu a nei dotyczy mnie to bezposrednio. co do bota - wroci dla tego ze jego te parep % chuj obchodzi. a ciebie jak sie zabije pare razy to juz bedziesz niezadowolony bo % straciles.
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 18, 2009, 07:53:16 pm »
NA TYM FILMIKU JAK NIC WIDAC, ZE POSTAC JEST NA BOCIE  :oops:
ta, nikt live nie gralby tak sps'em ...

tak samo widac ze jest na bocie jak widac ze gra sps, szkoda tylko ze gra necro lolu ale poza tym to flame on.
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 18, 2009, 07:56:33 pm »
a teraz piszesz że nigdy nie pisałeś że jesteście legit clanem LOL to mi powiedz wielki legit graczu jak cię tak denerwują i według ciebie boty zniszczyły retka TO NA -_-' GRASZ W CLANIE KTÓRY NIE JEST LEGIT LOL  ? A i dalej czekam na jakieś frapsy albo odpowiedz w czym twój daremny clan jest lepszy od swarmu ?
bo nigdzie nie jest napisane, ze DA to legit klan, pisze, ze nie uzywa botow, poczytaj cos zanim zacznie swoje madrosci uskuteczniac
nie gram juz w L2
w czym jest lepszy: DA jeszcze jest a SWARM nie -poddali sie pierwsi, by daleko nie szukac

Oszuście czekam na dowód mojej obecności w badziewnym DA
juz ci sie czerwony kolor wlaczyl? xaxaxaxax

Do momentu kiedy nie wkleisz foty z moim IP z waszego forum
i nie wkleje,  a wiesz dlaczego? bo poprostu mam cie w d. i podoba mi sie ja sie wkur. :P

a wasze gadanie ze boty sa zle nie podoba sie nikomu wiec ... gtfo?
a czy ty nie widzisz, ze nikt z nas tych bluzgow nie zaczyna, ja tu widze, ze ci wszyscy boterzy to sa takie placzki, pk mu bota to miesiac potrafi na forum plakac i udowadniac jaki to ownator


@bula szacun z tym sps'e, ciekawe co ty za filmik ogladales lol, ale podstawa gdzie swojego e-penisa wcisnac :P
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 18, 2009, 08:47:24 pm »

@bula szacun z tym sps'e, ciekawe co ty za filmik ogladales lol, ale podstawa gdzie swojego e-penisa wcisnac :P
http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

clearly negro lol



wiem ze mowiliscie o frapsie z negro ale na tym sps wyglada jakby to byl bot wiec ...


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 18, 2009, 09:23:39 pm »
Hahaha czyli to co pisałem od kilku postów sprawdziło się w 100%.
OSZUST kardzio ma dowód ale nie da. Dobre. Na jego poziomie.
Czego wymagać od dzieciaka, który do 76lvl jechał na perma bocie a potem mu się odwidziało i został legith?
Odwidziało mu się bo ciśnienia nie trzymał i o konto się bał  :P.

Oszuście czekam na dowód mojej obecności w badziewnym DA

Do momentu kiedy nie wkleisz foty z moim IP z waszego forum jesteś dla mnie zwykłą szmatą. Przygłupem, który nie posiada żadnych argumentów na swoje wyimaginowane stwierdzenia. Jednocześnie pragnę stwierdzić, że jeżeli coś takiego zamieścisz to na łamach tego forum cię przeproszę i nawet odczepię się od waszych botów.

Zrób coś wreszcie. Jeden dowód na twoje wymysły poproszę. Cały czas jest: wiem ale nie powiem.
Teraz pewnie też będzie emofoch i przez 3 dni nic nie będziesz pisał - może zapomną, albo zaczniesz od nowa płacz jacy to boterzy są źli a DA ma niski lvl i słaby sprzęt.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 18, 2009, 11:19:54 pm »
Hahaha czyli to co pisałem od kilku postów sprawdziło się w 100%.
Zgadza sie astilia - plonie twoj wielki dom, dom dla...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 19, 2009, 12:18:46 am »
Wiesz kardziu upośledzonym trzeba kikla razy i powoli więc wracamy:

Oszuście czekam na dowód mojej obecności w badziewnym DA

Do momentu kiedy nie wkleisz foty z moim IP z waszego forum jesteś dla mnie zwykłą szmatą. Przygłupem, który nie posiada żadnych argumentów na swoje wyimaginowane stwierdzenia. Jednocześnie pragnę stwierdzić, że jeżeli coś takiego zamieścisz to na łamach tego forum cię przeproszę i nawet odczepię się od waszych botów.

Zrób coś wreszcie. Jeden dowód na twoje wymysły poproszę. Cały czas jest: wiem ale nie powiem.
Teraz pewnie też będzie emofoch i przez 3 dni nic nie będziesz pisał - może zapomną, albo zaczniesz od nowa płacz jacy to boterzy są źli a DA ma niski lvl i słaby sprzęt.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 19, 2009, 01:48:09 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

clearly negro lol


wiem ze mowiliscie o frapsie z negro ale na tym sps wyglada jakby to byl bot wiec ...
patrzac na twoja obecnosc na tym forum wygladasz jakbys byl prawiczkiem, wiec...
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 19, 2009, 01:50:15 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

clearly negro lol


wiem ze mowiliscie o frapsie z negro ale na tym sps wyglada jakby to byl bot wiec ...
patrzac na twoja obecnosc na tym forum wygladasz jakbys byl prawiczkiem, wiec...


Cytat: bula
Data rejestracji:     Grudzień 03, 2005, 06:23:35
najpierw pomysl pozniej pisz
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 20, 2009, 01:27:31 am »
http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

clearly negro lol


wiem ze mowiliscie o frapsie z negro ale na tym sps wyglada jakby to byl bot wiec ...
patrzac na twoja obecnosc na tym forum wygladasz jakbys byl prawiczkiem, wiec...
patrzac na twoj klan wygladasz jakbys byl debilem, wiec ...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 20, 2009, 02:13:32 pm »
ad.1. Kardziu jak juz to byla u was postac o nicku AstiLLa a nie AstiLia ... tak ku gwoli scislosci... (a skad wiem? a widzialem ja/jego na poczateku giants cave i dosc czesto zaczepialem)

ad.2. Przykro mi ze sami nie wiecie kto jest u was w klanie, lub kto byl.

ad.3. Ganymede - kto ci kompa kupił na komunię? Gdzie są rodzice?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 20, 2009, 03:00:19 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

clearly negro lol


wiem ze mowiliscie o frapsie z negro ale na tym sps wyglada jakby to byl bot wiec ...
patrzac na twoja obecnosc na tym forum wygladasz jakbys byl prawiczkiem, wiec...
patrzac na twoj klan wygladasz jakbys byl debilem, wiec ...

latwo innych oceniac gdy soba samym nic sie nie reprezentuje, wiec...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 20, 2009, 03:01:33 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

clearly negro lol


wiem ze mowiliscie o frapsie z negro ale na tym sps wyglada jakby to byl bot wiec ...
patrzac na twoja obecnosc na tym forum wygladasz jakbys byl prawiczkiem, wiec...
patrzac na twoj klan wygladasz jakbys byl debilem, wiec ...

latwo innych oceniac gdy soba samym nic sie nie reprezentuje, wiec...
to nie ja wrzucam frapsy gdzie sps podczas siege 3/4 walki biega bez buffow


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 20, 2009, 03:53:55 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

clearly negro lol


wiem ze mowiliscie o frapsie z negro ale na tym sps wyglada jakby to byl bot wiec ...
patrzac na twoja obecnosc na tym forum wygladasz jakbys byl prawiczkiem, wiec...
patrzac na twoj klan wygladasz jakbys byl debilem, wiec ...

latwo innych oceniac gdy soba samym nic sie nie reprezentuje, wiec...
to nie ja wrzucam frapsy gdzie sps podczas siege 3/4 walki biega bez buffow
ale na podstawie jednego frapsa oceniles caly klan
czyli wedlug ciebie jak nie masz full bufa to najlepeij siedziec w miescie? widocznie ten sps tak wymiatal, ze nie potrzebowal buffa, z buffem to kazdy glupi by dal rade :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2009, 03:56:01 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 20, 2009, 03:55:18 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=sQDxV2FDV_4

clearly negro lol


wiem ze mowiliscie o frapsie z negro ale na tym sps wyglada jakby to byl bot wiec ...
patrzac na twoja obecnosc na tym forum wygladasz jakbys byl prawiczkiem, wiec...
patrzac na twoj klan wygladasz jakbys byl debilem, wiec ...

latwo innych oceniac gdy soba samym nic sie nie reprezentuje, wiec...
to nie ja wrzucam frapsy gdzie sps podczas siege 3/4 walki biega bez buffow
ale na podstawie jednego frapsa oceniles caly klan
czyli wedlug ciebie jak nie masz full bufa to najlepeij siedziec w miescie? widocznie ten sps tak wymiatal, ze nie potrzebowal buffa, z buffe to kazdy glupi by dal rade :P

haha leze oO
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 21, 2009, 12:04:50 pm »
ad.3. Ganymede - kto ci kompa kupił na komunię? Gdzie są rodzice?

kazdy sadzi po sobie?


to nie ja wrzucam frapsy gdzie sps podczas siege 3/4 walki biega bez buffow

O jakim ty filmiku mowisz czlowieku? Bo na moim to widze tylko podczas jednej freestyle'owej akcji ze nie mam S/D jak sie puscilem za wrogiem z braku innego zajecia a moje pt stalo w miescie czekajac na rozkazy wiec o jakich 3/4 ty mowisz? Wez sie zastanow co za glupoty wypisujesz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 12:18:38 pm wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 21, 2009, 12:15:49 pm »
ale na podstawie jednego frapsa oceniles caly klan
czyli wedlug ciebie jak nie masz full bufa to najlepeij siedziec w miescie? widocznie ten sps tak wymiatal, ze nie potrzebowal buffa, z buffem to kazdy glupi by dal rade :P

bo nie ma innych frapsow ktore pokazywalyby ze ogarniacie, wiec na podstawie czego mam oceniac?


zreszta ... tylko OL buff/dance/songi w 8mio osobowym party? a potem okienko ze zdziwieniem informujace ze lolsps dostal 7.5k dmg ...
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 12:17:38 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 03, 2009, 11:21:46 am »
zreszta ... tylko OL buff/dance/songi w 8mio osobowym party? a potem okienko ze zdziwieniem informujace ze lolsps dostal 7.5k dmg ...
Wiesz, technicznie rzecz biorąc, bo prawie full buff dla maga. Przy takim ustawieniu ma chyba każdy ofensywny buff (CoM byłby lepszy niż VoP, ale tylko nieznacznie pod względem m.ataku). Natomiast z defensywnych brakuje mu tylko EarthC, CoP i CoV (+20% hp). Szczerze mówiąc to nie są różnice, które zrobią dużą różnicę w tym za ile dostanie. Niestety prawdziwa różnica to dopiero S grady + resisty i tutaj dmg pewnie by spadł do około 3-4k (na takim samym bufie).

Ale co ja tam wiem ^^ bociaż jestem

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 03, 2009, 07:23:05 pm »
zreszta ... tylko OL buff/dance/songi w 8mio osobowym party? a potem okienko ze zdziwieniem informujace ze lolsps dostal 7.5k dmg ...
Wiesz, technicznie rzecz biorąc, bo prawie full buff dla maga. Przy takim ustawieniu ma chyba każdy ofensywny buff (CoM byłby lepszy niż VoP, ale tylko nieznacznie pod względem m.ataku). Natomiast z defensywnych brakuje mu tylko EarthC, CoP i CoV (+20% hp).
well ... dla jednych to tylko dla innych az


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 04, 2009, 11:02:38 am »
zreszta ... tylko OL buff/dance/songi w 8mio osobowym party? a potem okienko ze zdziwieniem informujace ze lolsps dostal 7.5k dmg ...
Wiesz, technicznie rzecz biorąc, bo prawie full buff dla maga. Przy takim ustawieniu ma chyba każdy ofensywny buff (CoM byłby lepszy niż VoP, ale tylko nieznacznie pod względem m.ataku). Natomiast z defensywnych brakuje mu tylko EarthC, CoP i CoV (+20% hp). Szczerze mówiąc to nie są różnice, które zrobią dużą różnicę w tym za ile dostanie. Niestety prawdziwa różnica to dopiero S grady + resisty i tutaj dmg pewnie by spadł do około 3-4k (na takim samym bufie).

Ale co ja tam wiem ^^ bociaż jestem

mowie wyraznie przeciez ze to bylo takie tam luzne ganianie sie pod brama z niepelnym bufkiem bez songodancow (fakt WC akurat nie mielismy w party na tym siegu bo byl potrzebny w innym wiec OL musial wystarczyc) a  resisty mam, co prawda nie 120 tylko 60 bo szkoda mi kryszy na zwykly S grade, ale jednak, przy czym ten gosciu byl ewidentnie na full bufie i musial miec komplet aq+baium i bufek od kociarza bo zaden inny lucznik tak mocno mnie nie lal, on sam zreszta pod koniec filmika para razy mnie bral na target i jak widac mnie nie one shotowal.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2009, 11:05:25 am wysłana przez Ganymede »
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 04, 2009, 08:38:51 pm »
zreszta ... tylko OL buff/dance/songi w 8mio osobowym party? a potem okienko ze zdziwieniem informujace ze lolsps dostal 7.5k dmg ...
Wiesz, technicznie rzecz biorąc, bo prawie full buff dla maga. Przy takim ustawieniu ma chyba każdy ofensywny buff (CoM byłby lepszy niż VoP, ale tylko nieznacznie pod względem m.ataku). Natomiast z defensywnych brakuje mu tylko EarthC, CoP i CoV (+20% hp). Szczerze mówiąc to nie są różnice, które zrobią dużą różnicę w tym za ile dostanie. Niestety prawdziwa różnica to dopiero S grady + resisty i tutaj dmg pewnie by spadł do około 3-4k (na takim samym bufie).

Ale co ja tam wiem ^^ bociaż jestem

mowie wyraznie przeciez ze to bylo takie tam luzne ganianie sie pod brama z niepelnym bufkiem bez songodancow (fakt WC akurat nie mielismy w party na tym siegu bo byl potrzebny w innym wiec OL musial wystarczyc) a  resisty mam, co prawda nie 120 tylko 60 bo szkoda mi kryszy na zwykly S grade, ale jednak, przy czym ten gosciu byl ewidentnie na full bufie i musial miec komplet aq+baium i bufek od kociarza bo zaden inny lucznik tak mocno mnie nie lal, on sam zreszta pod koniec filmika para razy mnie bral na target i jak widac mnie nie one shotowal.

cos sie nasz warrior zaczal tlumaczyc dziwnie... kogo to obchodiz co miales? nie miales fullbuffa bo nie macie dobrego pt w klanie wiec to tylko o was zle swiadczy. a to ze on mial lepsze to znaczy ze ma zorganizowane pt/grupe osob i jest lepszy taktycznie przez co rozklada cie jak chce. play serious or gtfo
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 04, 2009, 10:08:42 pm »
Shevra, poruszyłeś dobry temat i wreszcie się zacznie. Zaraz będzie płacz, że DA ma lowlvl, słaby sprzęt, nie posiada epików i ogólnie nikt ich nie lubi bo są pro legith. To wszystko zmowa czerwonych żeby utrudnić życie polaczkom  :).
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?